Unutmak (Hatırlamamak)

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Unutmak (Hatırlamamak)

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Neleri unutmadık ki yada neler aklımıza gelmedi hayatımızda.. Bazıları küçük gibi gözüksede çok şey kaybettirdi bize..
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
merve89
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve89 »

çok zorr..
kolay deðil, rol yapsamda bazen, beni hiç bir þey güldürmüyor..sorun deðil çünkü artýk zaten beni hiç bir dert öldürmüyor..

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

unutamayız hiçbirşeyi aslında..imkansızdır unutmak.. sadece hatırlamak istemeyiz..
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

güsel şeylerin unutulup hatırlanmaması sağlar kötü şeylerin hiç bi zaman unutulmayıp hatırlanmasına...

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

ben unutmayı beceremiyorum..ne iyi anıları nede kötülerini...

Kullanıcı avatarı
sonyaratuk
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sonyaratuk »

unutmak o kadar zor olmasa gerek ya ne bilem benim için çok basit unutmaya yardımcı olabilcek bir sürü madde var gerçi gerek bile yok ben işime gelmeyen herşeyi unuturum :)

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

sonyaratuk yazdı:unutmak o kadar zor olmasa gerek ya ne bilem benim için çok basit unutmaya yardımcı olabilcek bir sürü madde var gerçi gerek bile yok ben işime gelmeyen herşeyi unuturum :)
Yani o maddeleri kullanmak mı gerekiyor sence? Bunu iyi bir şeymiş gibi göstermen çok yanlış. Lütfen bu tür konularda yazdıklarımıza biraz daha dikkat edelim... Bahsettiğin maddeleri kullanınca unutmuyorsun, ölüyorsun...
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
sonyaratuk
Üye
Üye
İletişim:

whatsername güzel kardeşim madde demişim açıklamasını yapmamışım bir sürü madde var iyi ve kötü sağlık için yararlı ve zararlı sen şimdi neden böyle saçma bir cevap vermek gibi bir gereksinimde bulundunki ?
Hiç Maymundan
İnsan Olurmu Yahuu Darwini Kimse Anlamamış İnsandan Maymun Olur Demek İstemiş
Adam...

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

sonyaratuk yazdı:whatsername güzel kardeşim madde demişim açıklamasını yapmamışım bir sürü madde var iyi ve kötü sağlık için yararlı ve zararlı sen şimdi neden böyle saçma bir cevap vermek gibi bir gereksinimde bulundunki ?
Bir başka forumda "esrar içerim" gibi bir yorum yazmışsın, o bakımdan... Benim aklıma başka bir şey gelmedi. "Unutmak" konulu bir başlığa da "unutmaya yardımcı olabilecek bir sürü madde var" deyince, kusura bakma ama benim aklıma portakal suyu gelmiyor. Sen bunu ima etmek istesen de istemesen de, bu yazıdan çok masum yararlı şeyler anlaşılmayabilir. Şekilde görüldüğü gibi... Madem öyle, sen de "madde" diyerek tam olarak neleri kastettiğini söyle, kimse yanlış anlamasın...
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
sonyaratuk
Üye
Üye
İletişim:

iyide kardeşim o başlıkla bu başlık birmi ?
Hiç Maymundan
Adam...

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

sonyaratuk yazdı:iyide kardeşim o başlıkla bu başlık birmi ?
Anlamamakta ısrarcısın...Başka bir başlıkta olsa da, esrar içmekten bahsediyorsun. Üstüne bu başlıkta da "madde" diyorsun, ne anlamalıyım? A vitamini, süt, yoğurt falan mı?
Tekrar ediyorum, bahsettiğin ya da söylemek istediğin "madde"leri açık açık yaz kimse yanlış anlamasın.. Konu da uzamasın...
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
sonyaratuk
Üye
Üye
İletişim:

bira ve şarap hadi bakalım bunlarında bana zararlarını anlat :)
Hiç Maymundan
Adam...

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

sonyaratuk yazdı:bira ve şarap hadi bakalım bunlarında bana zararlarını anlat :)
bira göbek şarap kan yapar :-D arkadaşlar gereksiz bi tartışmaya imza atmışsınız :023

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

sil baştan başlamak gerek bazen..
hayatı sıfırlamak!

sil baştan sevmek gerek bazen..
herşeyi unutmak, unutmak!!!
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

simsiyah_85 yazdı:sil baştan başlamak gerek bazen..
hayatı sıfırlamak!

+1000 kardeşim güzel konuşmuş.ben bu düşüncelri uyguluyorum zaten.çok mutluyum :P
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
sonyaratuk
Üye
Üye
İletişim:

duayen yazdı:
sonyaratuk yazdı:bira ve şarap hadi bakalım bunlarında bana zararlarını anlat :)
bira göbek şarap kan yapar :-D arkadaşlar gereksiz bi tartışmaya imza atmışsınız :023
hayatta yararlı olan herşeyin fazlası zarardır bunuda sakın unutma ;)
Hiç Maymundan
Adam...

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

unutmanın tamamen isteyerek yapıldığına da inanmıyorum ben..kendime baktığımda hatırlayamadım veya unuttuğum biton şeyi harbiden de hatırlamıyorum ve hatırlamak istemediğim de olmadı çoğu çok önemli şeylerdi ve gitti yani..sonradan hatırladıklarım bunlar tabii bide kimbilir nekadar şey toptan iptal oldu..ama isteyerek yani hatırlamak istememekle alakası kesinlikle yok kendi adıma isteyerek bile hatırlayamadığıma göre nerde bunun istek kısmı dimi ama?
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
sweethearttt
Üye
Üye

Mesaj gönderen sweethearttt »

bizi etkilemiş hiç bir şeyi aslında unutmayız. sadece beyninmizin en karanlık köşelerine bilinç altına iteriz ve daima davranışlarımıza hükmeder, karışır. en umulmadık bi anda mesela haırlamaktan korktuğumuz bir anıysa bir çağrışım olduğunda gözyaşları ve iç sıkıntısıyla birlikte bilinç yüzeyine çıkar. ben unutmamaktan yanayım nasıl olsa içimde hep olacak neden gerçeklerden kaçayımki. onunla yüzleşmek isterim. kimin söylediğini hatırlamıyorum bu sözü ama çok baba bi söz: bizi korkutan yaşadıklarımız deil, onlar hakkındaki düşüncelerimizdir

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

bende unutkanlık var.. baya bi fazla.. önemli önemsiz.. bi çok şeyi yarım saat sonra bile unutmuş olabiliyorum.. ama işte bu olay..::
simsiyah_85 yazdı:sil baştan başlamak gerek bazen..
hayatı sıfırlamak!

bu olmuyo..!! :(
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

unuttuysam önemli değildir.

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

Lethe yi bulmak ya da herşeyı uzay boşluguna bırakmayı basarmak .. letheyi bulmak imkansız olduguna gore herseyı uzay bosluguna atmak daha mantıklı
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

punk182
Üye
Üye

Mesaj gönderen punk182 »

bide yaşadığı kötü değilde iyi, güzel anıları ve dostum dediği insanları hayatın akışıyla uzun zaman unutup sonra bir soluklanıp hatırlayanlar var. ama ne yazıki herşeyin çok geç olduğunu anlamayıp çabalarlar, ben vefasız değilim, sadece bnde unutkanlık var diye kendilerini kandırırlar bu insanlar...
KaFaNa GöRe TaKıL!!... :)

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

Valla bazen hayatının geri kalanına sağlıklı bir yatırım yapmak istiyorsan (ruhsal açıdan)bazı şeyleri unutmalısın...Bununda yolu ancak hiç birşeyi içine atmamaktan geçiyor. Derdin sorunun neyse ve kiminleyse onu mümkün olduğunca ertelemeden ve üstünü örtmeden halletmeye çalımak en iyisi ...
http://ysseulb.deviantart.com/
http://ballroomdancer.azbuz.com

WhAt iF YoU SLepT? aNd WhAt iF, iN YouR SLeeP, YoU DReaMeD?aNd WhAt iF, iN YouR DReaM, YoU WenT To HeAVeN aNd THeRe PLuCKeD a STrANgE aNd BeaUTiFuL FLoWeR? aNd WhAt iF, WHeN YoU AWoKe, YoU

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

şu sıralar en çok yapmak isteyip yapamadığım şey unutmak,ama cidden bu hiç kolay değil...

Kullanıcı avatarı
nightmare_8
Üye
Üye

Mesaj gönderen nightmare_8 »

zor iş
Günaydn gece yarisi ewe geliorm,gün benden bikti nasil onun olablrm?