Coca Cola

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
hkn_hyk
Üye
Üye

Mesaj gönderen hkn_hyk »

herkess beğeniyor amaaaa sizzz coca colanın terten okunuşunu biliyomusunuz bir müslümansanız eğer o terten arapça okunuşuna bakınn allah aşkına
la mohammed=la allah yazıyoorr bu da muhammed yok allah yok demek dikkat edin elinizi vicdanınıza koyun derim bennn

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Hemen resmini koyayım

Resim

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Bir cola turka çalışanı olarak bunu öğrendiğim iyi oldu.. :013
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
hkn_hyk
Üye
Üye

Mesaj gönderen hkn_hyk »

tebrik ederim arkadaşım iyiki koydun bu foto yu görenler ibret alsınnnnnnn benceee dimii yaniii

Kullanıcı avatarı
rockella
Üye
Üye

Mesaj gönderen rockella »

yakında şişenin simetrisi yada kapağın kırmızı olmasıyla alakalı sebeplerde ortaya atılırsa hiç şaşmam...
kara kanatlı melek oldum;kutsandı kötülüklerim=)

Kullanıcı avatarı
hkn_hyk
Üye
Üye

Mesaj gönderen hkn_hyk »

kötü kötü çok kötü hemdee yaa yani pes bu kadar olurr resmen tüm dünyaa müslümanlara karşıı olmuş bizse onarın bütün inançlarına saygı duyuyoruz onlar bile colada ima ediyorlar böyle çirkin şeyleri ama öbür dünyasıı varr yanii bunun allah benim gibi düşünenlerden RAZI OLSUN!!!

Kullanıcı avatarı
rockella
Üye
Üye

hkn_hyk yazdı:kötü kötü çok kötü hemdee yaa yani pes bu kadar olurr resmen tüm dünyaa müslümanlara karşıı olmuş bizse onarın bütün inançlarına saygı duyuyoruz onlar bile colada ima ediyorlar böyle çirkin şeyleri ama öbür dünyasıı varr yanii bunun allah benim gibi düşünenlerden RAZI OLSUN!!!
tamam ya sakin ol :010

Kullanıcı avatarı
hkn_hyk
Üye
Üye

Mesaj gönderen hkn_hyk »

insanın elindee değil yaaa ister istemezz insan sinirlerniyooo yaaaaa bu kadar adilikk olurrr

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

cola damarlarımıza çoktan girdi küçük yaştan beri..
bu tersten okunuşunu falan daha önce çıkarsalardı tamam da hiç bi insan
hiç içmedim demez ve bağımlılık yapıyo yani..

Kullanıcı avatarı
hkn_hyk
Üye
Üye

Mesaj gönderen hkn_hyk »

evet bak haklısın bendeeeee içtimmmmm ama sonradan öğrenince duyduğum da tam içiyodum boğazımdan geldi valla bağımlılık da herhalde kafeinden olsa gerek diye düşünüyorum senceee

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

tabiki cafein :) bu cola üreticileri çok zeki herifler ya...

Kullanıcı avatarı
hkn_hyk
Üye
Üye

Mesaj gönderen hkn_hyk »

bencede herif resmen al birader biraz kafein çekkk diyoooo haaa :014 :002 bu kadar olurrr yaniii dalga mı geçiyor anlamadım ki

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

'bağımlılık' olayına hiçbir zaman katılmıyorum.zayıf insanların bir bahanesi gibi gelir her konuda 'bağımlılık'..
sigarada,kolada,içkide,kahvede bağımlılık yapmaz.sadece sen güçsüzsündür!

ayrıca dünyada olusan İslam düşmanlığının ne boyutlara geldiğininde bir göstergesidir bu coca cola olayı.yahudi-hristiyan ortak yapımı bir şerefsizliktir sadece.

bizde kendi inancımıza küfreden bu adilere para kazandırmaya devam edelim.bravo onurlu,şerefli Müslüman Türklere!

bu oyun öyle içimize işlettirildi ki dünyada..biz bile farkında olmadan 'İslami Terör' kelimesini destekler olduk.Yüce Dinimizle terör kelimesini utanmadan yanyana koyup ilişkilendiren esas teröristlere uyduk farkında olmadan.
Bin Ladin denen CIA uşağının sayesinde dünyada ki Anti-İslam hareketi tavan yaptı.
bu cocacola olayıda bu oyunun sadece ufak bir göstergesidir.

hepimiz zamanında bu markayı tüketmişizdir,tüketmeye de devam ediyoruz.fakat en azından daha az,daha bilinçli tüketmeye devam edelim.

bundan sonra cola turka içelim,içtirelim.yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı=))
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

wolfali yazdı:'bağımlılık' olayına hiçbir zaman katılmıyorum.zayıf insanların bir bahanesi gibi gelir her konuda 'bağımlılık'..
sigarada,kolada,içkide,kahvede bağımlılık yapmaz.sadece sen güçsüzsündür!

ayrıca dünyada olusan İslam düşmanlığının ne boyutlara geldiğininde bir göstergesidir bu coca cola olayı.yahudi-hristiyan ortak yapımı bir şerefsizliktir sadece.

bizde kendi inancımıza küfreden bu adilere para kazandırmaya devam edelim.bravo onurlu,şerefli Müslüman Türklere!

bu oyun öyle içimize işlettirildi ki dünyada..biz bile farkında olmadan 'İslami Terör' kelimesini destekler olduk.Yüce Dinimizle terör kelimesini utanmadan yanyana koyup ilişkilendiren esas teröristlere uyduk farkında olmadan.
Bin Ladin denen CIA uşağının sayesinde dünyada ki Anti-İslam hareketi tavan yaptı.
bu cocacola olayıda bu oyunun sadece ufak bir göstergesidir.

hepimiz zamanında bu markayı tüketmişizdir,tüketmeye de devam ediyoruz.fakat en azından daha az,daha bilinçli tüketmeye devam edelim.

bundan sonra cola turka içelim,içtirelim.yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı=))
sonuna kadar katılıyorum bakın bu danimarkalıların çıkardığı karikatürleri bilirsiniz onlar çıkmadan önce dünyada acayip bi yahudi düşmanlığı vardı yahudiler bu drmdan sıkılmış insanları başka yöne çekmey çalşıyorlardı bunun için o kariktrleri çizmeyecek birine o kariktrler çizdirildi ve müslimanların ayaklanması sağlandı bu yahdlerin işine geldi ve tüm tepkileri müslümanların üzerine çektiler onlar terörist onlar düşman dediler ve dünyayı müslüman düşmanı yaptılar sizce mantıklı değilmi?

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

kolayi bile din ve devlet islerine alet ettiniz ya, helal olsun size.
yok tersten muhabbet allah yaziyormus, yok cia olaya girmis.

yillardir bu kola uretiliyor, turkiye'de sudan sonra en cok satan icecektir belki de.
yeni mi aklina geldi bunlar arkadasim?

sadece aklimda olan sorular; kolanin icinde bulunan su icin ne suyu kullanildigi, kullanilan boyalarin kanserojen madde icerip icermedigidir.

onun disinda deliler gibi tüketiyoruz.

Kullanıcı avatarı
hkn_hyk
Üye
Üye

Mesaj gönderen hkn_hyk »

bencede dünya islamı istemiyo bence islam devletleri tek bir haritada tek devlet olsaaa bunlarrr olmayacakk görürsünüz güçbirliği yanii ve dünyadaki islam devletleri geri olduğu için ezliyorr ırak dakilerde neden böyle biliyomusunz zamanında osmanlı ordusu devletleri savaşa çağırırkenn arapları bırakmışlar onlar peygamber soyundan diye ama araplar ne yapmış osmanlıyı sırtından vurmuşlarrr o yüzden oluyoo bence bu olaylarrr yanii taaa o zaman dan belliymiş

Kullanıcı avatarı
rockella
Üye
Üye

Trimpot yazdı:kolayi bile din ve devlet islerine alet ettiniz ya, helal olsun size.
yok tersten muhabbet allah yaziyormus, yok cia olaya girmis.

yillardir bu kola uretiliyor, turkiye'de sudan sonra en cok satan icecektir belki de.
yeni mi aklina geldi bunlar arkadasim?

sadece aklimda olan sorular; kolanin icinde bulunan su icin ne suyu kullanildigi, kullanilan boyalarin kanserojen madde icerip icermedigidir.

onun disinda deliler gibi tüketiyoruz.
+sonsuz hemde sopsonsuz!
ben yazıcaktım dediklerini.o kadar şeyi nası toparlayıp yazıcam diye üşenip vazgeçtim.saol trimpot

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Dünyada ki son zamanlarda olan olaylar sayesinde paranoyaklıkta tavan yaptı. Ayrıca hkn_hyk kendinle çelişiyorsun. Hem Müslümanlar birleşşin diyorsun hem Araplar vurmuş diyorsun.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Trimpot yazdı:yok tersten muhabbet allah yaziyormus, yok cia olaya girmis.
cia olayın içine girmiş gibi bir muhabbet dönmedi.cia örneğini ben verdim o da kolayla kel alakalıydı.
ayrıca bahsettiğin şirketin gelirlerinin nerelere gittiği konusundaki söylentileri,açıklamaları da dikkate almak gerek.coca cola hakkındaki onca söylentinin,açıklamanın kaynağını da düsünmek gerekir.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
hkn_hyk
Üye
Üye

Mesaj gönderen hkn_hyk »

ben duyup tanık olduktann sonraaa coca cola asla tüketmiyorumm tüketmiycemmdeee sizi bilemem artık ama ben her şekliyle öyle olduğuna şahidim hocam ya ama harbi den öyle arapçada bildiğim için anladım tüm harfler tutuyoo keşke bunu daha önce çıkarsalardıda ben hiç içmeseydimmmmm

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

wolfali yazdı:ayrıca bahsettiğin şirketin gelirlerinin nerelere gittiği konusundaki söylentileri,açıklamaları da dikkate almak gerek.
Benim bildigim tek sey coca cola fabrikasinin esensehir mah. erzincan cad. no:36 ümraniye-istanbul'da üretildigi. bu üretimde türk işçisinin kullanildigi ve parayi bu isçilerin aldigidir. tamamen türk sermayesidir. sadece the coca cola company'nin izni ile üretilmektedir.

ya siz cok film izliyorsunuz ya da birileri sizin beyninizi yikiyor.

ayran icsek ona bile kesin birsey bulursunuz. o inek israil'den gelmisti abi, aman ha! abi o inekte belki 3 meme var? günah olmasin?

yok ya!
yok yaaa!

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

hkn_hyk yazdı:ben duyup tanık olduktann sonraaa coca cola asla tüketmiyorumm tüketmiycemmdeee sizi bilemem artık ama ben her şekliyle öyle olduğuna şahidim hocam ya ama harbi den öyle arapçada bildiğim için anladım tüm harfler tutuyoo keşke bunu daha önce çıkarsalardıda ben hiç içmeseydimmmmm
tövbe et gecer canim.
dert etme bu kadar kendine.

Kullanıcı avatarı
hkn_hyk
Üye
Üye

Mesaj gönderen hkn_hyk »

zaten öyle yapacammm bundan sonraaaa :-D ama ne bilim öyle bi parladım işte napiyim islam düşmanlığı ciddi ciddi bana çok koyuyoo biz bütün dinleri benimserken onların böle yapması ben üzüyoo senide üzüyodur dimi yanii :(

Kullanıcı avatarı
merfee
Üye
Üye

Mesaj gönderen merfee »

evet çok haklısın bi zevk ugruna içtiiimiz şeye bi baq israile yardım etmediimiz yetmiomuş gibi bide bile bile devam ediorus bırakmaıorus falan diee dinimize sahip çıkmalıyız ne bu yhaa

Kullanıcı avatarı
hkn_hyk
Üye
Üye

Mesaj gönderen hkn_hyk »

merveee haklııı vallahaa helalll olsunnn tebriklerr :wink: