Coca Cola

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

hkn_hyk yazdı:zaten öyle yapacammm bundan sonraaaa :-D ama ne bilim öyle bi parladım işte napiyim islam düşmanlığı ciddi ciddi bana çok koyuyoo biz bütün dinleri benimserken onların böle yapması ben üzüyoo senide üzüyodur dimi yanii :(
açıkcası beni üzmüor benim hesabım O'nla diğer insanlar müslümanlara nasıl bakarsa baksın neyse konu dine dönmesin :-D ... coca cola'a gelince yaptığı pislikler ortada bize dayatılan markalardan biri bunları yazarken bile coca cola içior olmam olayın ironikliğini ortaya koyuyor aslında :-D
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Ben o resmi geyiğine koymuştum aslında.

Coca Colayı içerim ama sevmem Tuncay Özilhan'dan ötürü

Kullanıcı avatarı
hkn_hyk
Üye
Üye

Mesaj gönderen hkn_hyk »

bencede haklısın ama yani vaziyet böle olun ca konu ister istemezz buna dönüyorr yani ama sen haklısın yan i benceee hala bunları bile bile içiyosakk daha ne diyim yani harbiden ne dayadıkları belli değil bak işte içindekileri yazıyorumm
SU,ŞEKER,KARBONDİOKSİT,RENKLENDİRİCİ,ASİTLİĞİ DÜZENLEYİCİ,COCA COLA ÖZÜTÜ,KAFEİN bak kafein şaşırmamalıı

Kullanıcı avatarı
hkn_hyk
Üye
Üye

Mesaj gönderen hkn_hyk »

anladımmm ama onu koyduğun iyi olduu yaa gören anlar bencee sencee

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Tabi tabi cola turka için olm :) Yesil sermaye diil bak ole olsa beni işe almazlardı.. :)

Yok saka bi yana da ben bilmiyorum ya. kötülemekte istemiyorum sırf rakip firmam diye ama adamlar hakikaten piyasa da lider. ki oyle olmaları da normal 40 seneyi aşkın bir mazileri var..

İkiz kulelerin yıkılmasından sonra Microsoft Word'de cıkan bir zırvalığa benzettim bu olayı..
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
asemez
Üye
Üye

Mesaj gönderen asemez »

Darkfuneral yazdı:Tabi tabi cola turka için olm :) Yesil sermaye diil bak ole olsa beni işe almazlardı.. :)

Yok saka bi yana da ben bilmiyorum ya. kötülemekte istemiyorum sırf rakip firmam diye ama adamlar hakikaten piyasa da lider. ki oyle olmaları da normal 40 seneyi aşkın bir mazileri var..

İkiz kulelerin yıkılmasından sonra Microsoft Word'de cıkan bir zırvalığa benzettim bu olayı..
neresi rakip kardeşim cola turka ya kola özünü coca cola weriyo warmı haberiniz!!....zamanında bazı malları boykotta bunların içinde coca cola da wardı we bu saldırıları engellemek daha doğrusu başka tarafa itmek için cola turka yı kurdular.ülkemizde millileştirdiler..anlıyacapınız coca cola nın zihniyeti şu "madem bana saldırıyorsun al sana başka malzeme bana rakip bunu kullan beni kullanma!" ama cola turka gene onların malı olduğundan dolayı para gene onların cebine gidiyor!

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Kaynak ?

Bu arada Cola Turka Coca Cola'nın bir firması değil, tamamen Ülker'le bağımlı çalışan bir firmadır.. Bilgine.
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
hkn_hyk
Üye
Üye

Mesaj gönderen hkn_hyk »

evet cola turkaa ülkerin kendii malııı tamamen

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

coca cola denince bu aralar aklıma gelen iki sey var bir şu sinir bozucu reklam iki barıs akarsu çarptıgı araç coca cola kamyonu idi ..
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Trimpot yazdı:kolayi bile din ve devlet islerine alet ettiniz ya, helal olsun size.
yok tersten muhabbet allah yaziyormus, yok cia olaya girmis.

yillardir bu kola uretiliyor, turkiye'de sudan sonra en cok satan icecektir belki de.
yeni mi aklina geldi bunlar arkadasim?

sadece aklimda olan sorular; kolanin icinde bulunan su icin ne suyu kullanildigi, kullanilan boyalarin kanserojen madde icerip icermedigidir.

onun disinda deliler gibi tüketiyoruz.
Diger arkadaslar alet etmis olabilirler ve bir cogu hakli bence.Ben hiç bir zaman Coca Cola içmedim ve içilmesini tasvip etmedim.Beni ilgilendiren siyasi amacidir.Tadiyle tuzuyla alakasi yok.Mc Donald'ta yni bir ürün benim için.Ben burda derdimi anlattim.Katilan yada katilmayan olabilir düsüncelerime ve tabiki olacaktir.Ayrica laf salatasi yaptigim falan yok.Coca Cola'nin israil devletine yardim etmesi zoruma gidiyor.Ve de müzikal olarak ne rok and coke yanlisiyim nede barisarock.ikiside ayni yolun yolcusu.Kim ne olursa olsun,kendi ideolojilerini basa basa halkin kafasina sokamaz.Rock'n Coke objektif yaklasiyor gibi gözüksede ama rock müz
k ve içerigi olmasa gerek.Barisarock'inda ne mal oldugu festivale giden ve buna iimkan saglayan organizatörler tarafindan gösterildi.Benim sorunum toplumsal olaylari iyi bi sekilde irdeleyen ve müzigine ili$tiren samimi gruplarin ezilmesidir.Objektif olunmali.Kitle kazanmak için deil de iyi müzik için oralarda boy gösterilmeli.Saglam kitle bu sekilde saglanir bence.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

En son Rita tarafından 23 Tem 2008 20:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen st_anger_07 »

fanta için abi kolanın içinde ne oldugu belli degil

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

st_anger_07 yazdı:fanta için abi kolanın içinde ne oldugu belli degil
iide burda coca colaya karşı olanlar anladıım kadarıyla içindekilerden çok siyasi pisliklerinden içmiyorlar.. ee fantada coca cola'ın ürünü :-D
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

abi siyasi yönden veya hangi yönden içmiyosanız içmeyin ama size içmeyeceğiniz bi iki neden söyliyim 1.kolayla lavabonuzn tıkanıklığını çözebilir fayanslarınızı ve tuvaletinizi temzleyeblrsiniz 2.dişlerimiz mezarda en son çürüyen azamızdır ki dişi kolaya atıp 1 hafta bekletirseniz eridiğini görürsünüz mezarda yılar sonra çürümesine ramen
We learned speaking turkish one english stayed... yanlşmı oldu acepp:D

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

st_anger_07 yazdı:fanta için abi kolanın içinde ne oldugu belli degil
Fanta direkt boya, Coca Cola daha iyidir.

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

ya bence meyve suları daha iyi alın bi kutu nar suyu dikin kafanıza:-D
We learned speaking turkish one english stayed... yanlşmı oldu acepp:D

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

iyi o zaman gelinde ben size bi ayran çalkaliym :D

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

pardus yazdı:abi siyasi yönden veya hangi yönden içmiyosanız içmeyin ama size içmeyeceğiniz bi iki neden söyliyim 1.kolayla lavabonuzn tıkanıklığını çözebilir fayanslarınızı ve tuvaletinizi temzleyeblrsiniz 2.dişlerimiz mezarda en son çürüyen azamızdır ki dişi kolaya atıp 1 hafta bekletirseniz eridiğini görürsünüz mezarda yılar sonra çürümesine ramen
Discovery channel'da mythbusters'ta bütün kola mitlerini denediler hepsi yalan çıktı.Efsane bunlar hep.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

213 yazdı:
Trimpot yazdı:kolayi bile din ve devlet islerine alet ettiniz ya, helal olsun size.

yillardir bu kola uretiliyor, turkiye'de sudan sonra en cok satan icecektir belki de.

sadece aklimda olan sorular; kolanin icinde bulunan su icin ne suyu kullanildigi, kullanilan boyalarin kanserojen madde icerip icermedigidir.

Diger arkadaslar alet etmis olabilirler ve bir cogu hakli bence.Ben hiç bir zaman Coca Cola içmedim ve içilmesini tasvip etmedim.Beni ilgilendiren siyasi amacidir.Tadiyle tuzuyla alakasi yok.Mc Donald'ta yni bir ürün benim için.Ben burda derdimi anlattim.Katilan yada katilmayan olabilir düsüncelerime ve tabiki olacaktir.Ayrica laf salatasi yaptigim falan yok.Coca Cola'nin israil devletine yardim etmesi zoruma gidiyor.Ve de müzikal olarak ne rok and coke yanlisiyim nede barisarock.ikiside ayni yolun yolcusu.Kim ne olursa olsun,kendi ideolojilerini basa basa halkin kafasina sokamaz.Rock'n Coke objektif yaklasiyor gibi gözüksede ama rock müz
k ve içerigi olmasa gerek.Barisarock'inda ne mal oldugu festivale giden ve buna iimkan saglayan organizatörler tarafindan gösterildi.Benim sorunum toplumsal olaylari iyi bi sekilde irdeleyen ve müzigine ili$tiren samimi gruplarin ezilmesidir.Objektif olunmali.Kitle kazanmak için deil de iyi müzik için oralarda boy gösterilmeli.Saglam kitle bu sekilde saglanir bence.
rockncoke un yaptığı ideoloji aşılamak değil

ideolojisiz bırakmaktır

barışı sembollere indirip insanları bu boktan şekle sokmaktır

barışarock bell bir ideoloji aşılamıyor

ama bir ideolojiyi seçin diyor kısaca

ideoloji genel ünya görüşüdür

ne yani görüşsüz mü olalım aynen istedikleri gibi?

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

için bişy olmaz diyosun yani

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

ex yazdı:
213 yazdı:

rockncoke un yaptığı ideoloji aşılamak değil

ideolojisiz bırakmaktır

barışı sembollere indirip insanları bu boktan şekle sokmaktır

barışarock bell bir ideoloji aşılamıyor

ama bir ideolojiyi seçin diyor kısaca

ideoloji genel ünya görüşüdür

ne yani görüşsüz mü olalım aynen istedikleri gibi?
Müzik festivallerinin amacı gençlere ideoloji belirlemek midir?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

coca cola'nın tek bir ideolojisi ya da hayat görüşü olabilir: geğirmek...
bu sabah y....k var istanbulda...

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bide içine adam duşmuş kaybolmuş diş duşmuş erimiş et yok olmuş felan hikaye be abi yani diger besinlerde neler neler var dediler az önce ya önemli ol ideolojisi

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

orası doğru...gereksiz testler bunlar..birşeyi, bırak kolayı; suda bir hafta bekletsen yine çürür...:D
bu sabah y....k var istanbulda...

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

Ben de şunu duydum : coca cola'nın %1lik kısmı (asıl maddesi) bilen 17 kişi varmış dünyada. 2 tanesi işten ayrılmış ve öldürülmüşler, kaza süsü verilmiş.
forward maillerin yalancısıyım.
Ölümden niye korkayım?
Hiçbir zaman karşılaşmayacağız.
Ben varken ölüm yoktur, o geldiğinde de ben olmayacağım.