Coca Cola

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Trimpot yazdı:Kola basligi ayran muhabbetine dönüyor yavas yavas :)
jonnathan olsaydi uyarirdi bizi sanirim.

1 lt. olan "calkala yavrum muydu neydi" benimde favorimdir.
kimi zaman alir bir güzel içer, ardindan tenha bir yerde sizar kalirim :)
çalkala yavrum çalkala
...
ayran geldi buzlukta
s.taş ayran bir başka

sallıyor da olabilirim hani.

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

JONNATHAN aynı nick ve avatar ile rockn coke forumunda.orada meşgul olsa gerek.oraya üye değilim.yazılanları okuyayım dedim.birde baktım rocktr.com'un havalı jonnathan'ı orada.inanmayan varsa baksın oraya :P
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
bLiNd_
Üye
Üye

Mesaj gönderen bLiNd_ »

MoreThanMost yazdı:Kola içmiyorum, tadı bana iğrenç geliyor. Yazın ortasında içecek bir şey yokken önüme koyulunca hayır demem herhalde ama zorunluluk dışında asla içmem. Doğal içecekler en iyisi arkadaşlar, bırakın alkollüyü ya da asitliyi :)
aynen (:

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

koka kolayı ülkemize kadir has getirmiş...
hadi onu bi alkışlayalım :001

bide üniversitesi var. halkımıza eğitim vermek için açmış.paralı...bizim için para önemli değil diyor ama 10 burslu 110 paralı kontenjan açıyor...garip bi adam
everybody knows what the blues is all about ;
it's a pain you can't live with
it's a woman you can't live without...

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

evet garip bi adam kendi cebinden eğitime 500 milyon dolar yardım yapmış
YalnızLığı aNLa

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

kadir has o kadar kazanıp da kazandıklarını ülkeye iade eden ender insanlardandır. rahat uyusun.
betterman.

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

yatırım ticari bi terimdir ya...
kulağa biraz acayip geliyo...
kazandıklarını ülkeye iade etmek derken...yabancıların hortumlarını ülkemize taşıması ve milyarlarca doları dışarı çıkarırken, ya da türkiyeye yabancıların zincirlerini getirip bağlarken eğitime yaptığı yatırım bana biraz boş geliyo...

Kullanıcı avatarı
antidepresan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen antidepresan »

açıkcası içmekten büyük bir zevk duyuyorum ama zararlarını bilerek yapmak daha kötü bu işe bi çare bulsam iyi olacak..:S

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

v00d00 yazdı:yatırım ticari bi terimdir ya...
kulağa biraz acayip geliyo...
kazandıklarını ülkeye iade etmek derken...yabancıların hortumlarını ülkemize taşıması ve milyarlarca doları dışarı çıkarırken, ya da türkiyeye yabancıların zincirlerini getirip bağlarken eğitime yaptığı yatırım bana biraz boş geliyo...
işte kadir has bu hortumdaki kaçakları ülkeye döndürenlerin başında geliyordur. yani yurtdışı bağlantısı olan tüm yatırımcılar paranın ülkeden çıkmasında pay sahibidir ama bu durumda kadir has eleştirilmesi gerekenler sıralamasında son sıralardadır.
betterman.

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

ya direk koka kolayı getirmiş zaten.bugün kokakola türkiye pazarının %50sinden fazlasına sahip nası para ülkede kalıyor? ayrıca koka kola sadece kola pazarında yok.daha bi sürü üründe heriflerin eli var...
bide eğer paranın dışarı çıkmasında suçlanabilir diyosan adamı övmen garip.bence bu adamları sıralayıp şu kötünün iyisi bu da çok kötü demeye gerek yok.neticede hepsi para için değerlerimizi satıyorlar...

Kullanıcı avatarı
NreaLnunreaL
Üye
Üye

Mesaj gönderen NreaLnunreaL »

r1g0r yazdı:

çalkala yavrum çalkala
...
ayran geldi buzlukta
s.taş ayran bir başka

sallıyor da olabilirim hani.
reklam tv'lere sunulmadan önce ünv'deki kariyer günleri kapsamında ilk önce öğrencilere gösterilmişti, "nasıl olmus" diye. Ben çok beğenmiştim açıkçası.. uğraşıp para harcadıkları ve ayrana karşı kolayı seven birçok kişiyi kışkırttıkları için teşekkür ediyorum.. orda bizzat genel müdüre de etmiştim :)

Coca-Cola off Ayran in!
eskidim ben..
paslandım.. kollarımın birinde naftalin kokusu
diğerinde tan yeri korkusu.
şimdi içimde,
tan yerinin ağarışından kaçan bir yarasa duygusu!

http://nrealnunreal.blogspot.com/

Kullanıcı avatarı
pokisilik
Üye
Üye

Mesaj gönderen pokisilik »

coca cola böle .bi b.k lara bulaşmıs olabilir ama bazıları cocacola abd ya ısrail e yardım yapıyo rock'ncoke a gitmeyin gibi sözler sölüyo bu bence yanlıs bir söz cünkü coca cola böle bişi yapmıs olabilir biz oraya coca cola yı desteklemek için gitmiyoruz ki biz oraya sevdiğimiz grupları snaatcıları izlemeye gidiyoruz abı mdem böle bişi ortaya atılıyo ozaman colaturkada böle bi etkinlik düzenlesin oraya gidelim

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

pokisilik yazdı:coca cola böle .bi b.k lara bulaşmıs olabilir ama bazıları cocacola abd ya ısrail e yardım yapıyo rock'ncoke a gitmeyin gibi sözler sölüyo bu bence yanlıs bir söz cünkü coca cola böle bişi yapmıs olabilir biz oraya coca cola yı desteklemek için gitmiyoruz ki biz oraya sevdiğimiz grupları snaatcıları izlemeye gidiyoruz abı mdem böle bişi ortaya atılıyo ozaman colaturkada böle bi etkinlik düzenlesin oraya gidelim
evet bana uyar "kolaturka : bok'n'coke" filan.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Tamamen yaz içeceği.Asitsiz, sıcak beş para etmez.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
rockella
Üye
Üye

Mesaj gönderen rockella »

coca cola nın bünyeye zararını fln geçtim siyasi amaçlar güden bir firma.ayrıca çevreyede ciddi zaralar vermekte pilastik şişeleri..
aşırı düşkünlüğüm olmasada içiyorum.
kabul etmek gerekirki asitli içecek sektöründe en iyi kolayı üretiyolar ve maalesef türkiyede;biz şu tada bu tada ulaştık diyen tüm firmalar coca colanın altında ezilmeye mahkumlar.acı ama gerçek...adamlar acayip bi stratejiyle her yeri işgal etmiş durumdalar
kara kanatlı melek oldum;kutsandı kötülüklerim=)

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Mide hastalığımın sebeplerinden biri,artık hiç içmiyorum,
Dün gördüm validecim yeni coca-cola 450ml şişesine salata turşusu kurmuş,komik gözüküyordu,ambalajında da rock'n coke hakkında birşeyler yazıyordu,çok güldüm...
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Hadi Coca Cola'nin fiziksel zararlarini geçtim ama israil'e yardim etmek ne diye ?
Hepimiz biliyoruzki israil Filistin' i bariz bir sekilde isgal ediyor.Ve bu yardimin bir kismi Coca Cola sirketinden geliyor.Madem o kadar duyarli bir sirket Coca Cola,o zaman niye fakirlere yardim etmiyor.Yoksul halk için festival düzenlemiyor?isgal altindaki Filistin'e yardim etmiyor.Bunlari gözardi etmeyelim lütfen.Bilinçli bir sekilde hareket edelim.Ve benim istedigim çok zor bir hayal ama , tüm Coca Cola farbrikalari kapansin.Orada çalisan emekçiler baska yerlere transfer olsun ve bu zehirden tüm Türkiye ve hatta dünya kurtulsun.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

asitli şeyleri içemiyorum boazımı yakıo kolanın gazı kaçınca bi yudum içiyom süfer oluo:D
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

"süfer" mi oluyo.iyi devam et o zaman ne diyim ben sana.yazik ya...
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

"süfer" mi oluyo.iyi devam et o zaman ne diyim ben sana.yazik ya...

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

213 yazdı:"süfer" mi oluyo.iyi devam et o zaman ne diyim ben sana.yazik ya...
yazsık mı aa nie daha az zarar :-D
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

213 yazdı:Hadi Coca Cola'nin fiziksel zararlarini geçtim ama israil'e yardim etmek ne diye ?
Hepimiz biliyoruzki israil Filistin' i bariz bir sekilde isgal ediyor.Ve bu yardimin bir kismi Coca Cola sirketinden geliyor.Madem o kadar duyarli bir sirket Coca Cola,o zaman niye fakirlere yardim etmiyor.Yoksul halk için festival düzenlemiyor?isgal altindaki Filistin'e yardim etmiyor.Bunlari gözardi etmeyelim lütfen.Bilinçli bir sekilde hareket edelim.Ve benim istedigim çok zor bir hayal ama , tüm Coca Cola farbrikalari kapansin.Orada çalisan emekçiler baska yerlere transfer olsun ve bu zehirden tüm Türkiye ve hatta dünya kurtulsun.
aslında mantığı çok basit.insanlara yardım etmek kar getirmez.neden kar getirmeyen bişey yapılsın?
filistin neden işgal edildi hiç düşündün mü ya da niye israil oraya kondu? vaadedilmiş topraklar yüzünden mi?yoo hayır.belki israilin garip halkının umrunda olabilir kudüs ama büyüklerin çok da umrunda değil...israil bir abd üssüdür.abd orda bir üs için yahudiliği kullandı.bu üs ordaki bütün ülklere sermaye ihraç etmeye yarayan bir üs.yani tam anlamıyla bir emperyalizm üssü.ve bu üsten yararlanan bir çok türk şirketi de var.ıraktaki yıkımdan yararlanan türk inşaat şirketleri gibi.yani bunun ucu taaaaaaaaaaaaa kendimize dokunuyor.yani yalnızca koka kola taşlaması pek bi işe yaramıyor...(sana sataşmıyorum.sadece aklıma getirdiklerini yazdım)

Kullanıcı avatarı
rockella
Üye
Üye

Mesaj gönderen rockella »

nodoubt_16 yazdı:asitli şeyleri içemiyorum boazımı yakıo kolanın gazı kaçınca bi yudum içiyom süfer oluo:D
şekerli su iç daha iyi asitsiz kolamı olur be :010
kara kanatlı melek oldum;kutsandı kötülüklerim=)

Kullanıcı avatarı
doacan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen doacan »

antidepresan yazdı:açıkcası içmekten büyük bir zevk duyuyorum ama zararlarını bilerek yapmak daha kötü bu işe bi çare bulsam iyi olacak..:S
bende

Kullanıcı avatarı
pokisilik
Üye
Üye

Mesaj gönderen pokisilik »

ya arkadaşlar coca cola ne bok yerse yesın ondan daha iyi bi cola yapan bi marka yok