Keske...

Hayata ve yaşama dair ne varsa A'dan Z'ye de...
papilla
Üye
Üye

Mesaj gönderen papilla »

yarın gitmek zorunda oluğum bir panel olmasaydı yaysaydım evde ohh mis gibi :(

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen st_anger_07 »

keske universite okumasaydim

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Keşke Nihat "keşke" yerine "teşke" demese :/ ...
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

herkes sevdiğine kavuşabilse ve mutlu olsa...

Kullanıcı avatarı
angelofdemons
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelofdemons »

bi türk kahvesi olsaydı

Kullanıcı avatarı
Luthienn
Üye
Üye

Mesaj gönderen Luthienn »

Bir keresinde Paris'e gitmiştik onunla. En bayıldığı, en merak ettiği, en görmek istediği yerdi sözde. Daha gittiğimizin ertesi günü söylenmeye başlamıştı 'Paris bitmiş bitmiş. ne şiiri kalmış ne tadı tuzu, benim kitaplarda okuduğum yer burası değildi. burjuvazi el ayak çekmiş, etraf salak salak dolanan bizim gibi turistlere kalmış'

Daha sonra Carnavalet Müzesi'ne gitmiştik. 'Hergün değişir burası, çünkü müzenin deposunda bulunan parça sayısı sergileyebildiklerinin en az on katı, değiştire değiştire çıkarıyorlar.' diyerek gene ukalalığını yapmıştı. sonra da bana Robespierre’in kanlı imzasını göstermişti. 'Hani Convention Meclisi’nin elinden kurtulup belediyeye sığındığında halkı ayaklanmaya çağıran bir bildiri yazıyor da, tam o sırada içeri girenler onu çenesinden vuruyorlar, başı masaya düşüyor ve kâğıdı lekeliyor, öyle derler. İmzasını da tam atamamış, “Ro...” demiş, yarım kalmış. En az insan derisi kaplı anayasa kadar heyecan verici bir belgedir.' diyerek. Bayılırdı ukalalık etmeye, bilgiçlik taslamaya.

Bense şaşkın şaşkın bakıyordum 'Robespierre'de kim? convention meclisi de ne? yok kardeşim, hayatımın geri kalanını kitap okuyarak dahi geçirsem ondaki kültürün yarısına ulaşamam. öff öffffff'

Şimdiyse 'keşke' diyorum. Keşke burda olsaydı da gene ukalalık etseydi, bilgiç tavrıyla beni deli etseydi. Keşke gene ben abuk subuk birşeyden kavga çıkarsaydım ve o bana 'Bu hırçın haline de bayılıyorum. Angelina jolie'yle sevişmektense seninle kavga etmeyi tercih ederim' deseydi. Keşke bende 'yaa seni seviyorum' diyerek boynuna atlasaydım. Keşke o günlere geri dönebilseydim.
Keşke... Keşke...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

keşke liseye dönebilsem...
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

keske yanımda olsa da bana lethem dese ... bende ona asıl sen benım lethe m sın desem sarılsam sınır etsem onu essek dese bnde bn esseksem sende uyuzssun desem of offfffffff keske o olsa hala hayatımda hala benım sevgılım olsa
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım