Dök içini rahatla..

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

gokchee yazdı:ders çalışmaktan bıktım yaa,off ulan idareci karısı yaktın beni.ömrümü çürüttü benim bu okul,yaşlandım valla,nası bitcek yaa,daha koskoca iki sene.offfff offfff :cry:
çalışma o zaman ders çalışmak z<orunda deilsinki..! :006

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

Rock_N yazdı:
gokchee yazdı:ders çalışmaktan bıktım yaa,off ulan idareci karısı yaktın beni.ömrümü çürüttü benim bu okul,yaşlandım valla,nası bitcek yaa,daha koskoca iki sene.offfff offfff :cry:

cık cık cık.... nie insanlara kötü örnek oluosun bakiim sen??... öölemi denir yaa....... :-D :P
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

funca
Üye
Üye

Mesaj gönderen funca »

anasını satıyim şu derbiye verdiğim 10 milyona mı acıyim(kankiyle gittiydik paralar bendeni) 6 puan geri düştüğümüze mi yanıyim :007 oof yaaaaa!!!!! takımımla övünebilmek istiyorum artık biraz da yeter ama ya!
HeRgüN GüNeŞ doĞaR yeTeRki aÇık oLsuN PeRdeLeR...www.cilekestr.com

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

yarın yerel gazetecilik sınavım var, hiç çalışmadım... gerçi çalışacağım 30 sayfa birşey... ama bütün sınavlardan 80-90 beklerken bundan da çakmak istemiyorum. :(

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

herşeyi uzun uzun anlatıcam ve rahatlıycam.. baslıorum.. bn bi cocua asıktım ama bu yalova'da oturuodu.. sacları turuncuydu :-D neyse bu cocukta bana asıktı ve bz cıkıoduk.. bunun coook yakın bi ark.ı vardı hatta en ii dostu. adıda tugce.. kız sarışının teki...bn de sarışınlar boktur sarkısını cok seviorum falan bu yüzdn bayaa bi kavga etmiştim.. neyse biz daha önce iki kez ayrıldık bu turuncuyla ve iki ayrılma sebebimizde o tugce denilen kızdı.. yaklaşık 1-2 hafta önce biz kesin olarak ayrıldık.. bu turuncuyla... ve yine sebebin altında o tugce yatıodu.. her zamn olduu gibi.. bu kız daha öncede bizi ayırma girişimlerinde bulunmuştu zaten.. hatta bu turuncunun bndn önceki sevgilisinden ayrılma sebebide bu tugceymiş... ve bugun öörendiim bi hbre göre bu tugce bizim turuncuya küçüklüünden beri aşıkmış!!!! ve orta okuldayken falan sürekli asılıomuş bu turuncuya tabi turuncu buna o gözle bakmıomuş. en ii dostu olarak bakıomuş.. bu süre içerisinde bu tugce hiç kimseyle cıkmamış. cünkü turuncuya asık!!! ve turuncu ne kdr kızla cıktıysa hepsini ayırmış... ask bu yaa.. neyse sonunda biz ayrıldıktan 4-5 gün sonra bu tugce turuncuya asık oldunu bi şekilde söölüo ve turuncuda ona asık oldunu söölüo. ama turuncuunun ona olan askı son 3-4 gün içerisinde gelişio ve bu tugceyle bizim turuncu cıkmaya baslıolar.. ve bu tugce bnmle nerde konuşsa bana bi yolunu buluo ve turuncuyla sevgili olduklarını ima ederek ve bnm sarışınlar boktur dememin acısını cıkararak bna laf sokmaya calışıo... ama bn bunlara aldırıo muyum? hyr aldırmıorum.. onlara mutluluklar dior ve bi köşeye çekiliorum.. .......... ........... ............. ............. ohh be rahatladm.. eer glişmler olrsa içimde kalmaması için bn yine burda olr ve anlatır rahatlarm..
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

iyisiyle kötüsüyle vizeler bitti daha çok kötüsüyle ama
en azından bitmiş olmasının vermiş olduğu rahatlık var üzerimde
hoş vize zamanı da ders çalışmıyodum ama en azından stres yapıyodu
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

angel_of_the_hell yazdı:
Rock_N yazdı:

cık cık cık.... nie insanlara kötü örnek oluosun bakiim sen??... öölemi denir yaa....... :-D :P
kötü örnek olmuorum yawww ala alaaa herkes çalışkanmı olceqqq bazısı çalışmasın benceeee ( öss de rakibin herkes unutmaaa bi rakibnini eksiltiiom işte daa ne istiosun tşk etçein yerdee heheeeh :P )

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

rahibe_teresa yazdı:herşeyi uzun uzun anlatıcam ve rahatlıycam.. baslıorum.. bn bi cocua asıktım ama bu yalova'da oturuodu.. sacları turuncuydu :-D neyse bu cocukta bana asıktı ve bz cıkıoduk.. bunun coook yakın bi ark.ı vardı hatta en ii dostu. adıda tugce.. kız sarışının teki...bn de sarışınlar boktur sarkısını cok seviorum falan bu yüzdn bayaa bi kavga etmiştim.. neyse biz daha önce iki kez ayrıldık bu turuncuyla ve iki ayrılma sebebimizde o tugce denilen kızdı.. yaklaşık 1-2 hafta önce biz kesin olarak ayrıldık.. bu turuncuyla... ve yine sebebin altında o tugce yatıodu.. her zamn olduu gibi.. bu kız daha öncede bizi ayırma girişimlerinde bulunmuştu zaten.. hatta bu turuncunun bndn önceki sevgilisinden ayrılma sebebide bu tugceymiş... ve bugun öörendiim bi hbre göre bu tugce bizim turuncuya küçüklüünden beri aşıkmış!!!! ve orta okuldayken falan sürekli asılıomuş bu turuncuya tabi turuncu buna o gözle bakmıomuş. en ii dostu olarak bakıomuş.. bu süre içerisinde bu tugce hiç kimseyle cıkmamış. cünkü turuncuya asık!!! ve turuncu ne kdr kızla cıktıysa hepsini ayırmış... ask bu yaa.. neyse sonunda biz ayrıldıktan 4-5 gün sonra bu tugce turuncuya asık oldunu bi şekilde söölüo ve turuncuda ona asık oldunu söölüo. ama turuncuunun ona olan askı son 3-4 gün içerisinde gelişio ve bu tugceyle bizim turuncu cıkmaya baslıolar.. ve bu tugce bnmle nerde konuşsa bana bi yolunu buluo ve turuncuyla sevgili olduklarını ima ederek ve bnm sarışınlar boktur dememin acısını cıkararak bna laf sokmaya calışıo... ama bn bunlara aldırıo muyum? hyr aldırmıorum.. onlara mutluluklar dior ve bi köşeye çekiliorum.. .......... ........... ............. ............. ohh be rahatladm.. eer glişmler olrsa içimde kalmaması için bn yine burda olr ve anlatır rahatlarm..
WaAaaAYssS beeea! pembe dizi gibi heea bi an rosalinda yı filan seyrediorum sandım hee :010
Sonuta n olduuu Senn Ortada kaldınn heheeeh :-D

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Rock_N yazdı:
rahibe_teresa yazdı:herşeyi uzun uzun anlatıcam ve rahatlıycam.. baslıorum.. bn bi cocua asıktım ama bu yalova'da oturuodu.. sacları turuncuydu :-D neyse bu cocukta bana asıktı ve bz cıkıoduk.. bunun coook yakın bi ark.ı vardı hatta en ii dostu. adıda tugce.. kız sarışının teki...bn de sarışınlar boktur sarkısını cok seviorum falan bu yüzdn bayaa bi kavga etmiştim.. neyse biz daha önce iki kez ayrıldık bu turuncuyla ve iki ayrılma sebebimizde o tugce denilen kızdı.. yaklaşık 1-2 hafta önce biz kesin olarak ayrıldık.. bu turuncuyla... ve yine sebebin altında o tugce yatıodu.. her zamn olduu gibi.. bu kız daha öncede bizi ayırma girişimlerinde bulunmuştu zaten.. hatta bu turuncunun bndn önceki sevgilisinden ayrılma sebebide bu tugceymiş... ve bugun öörendiim bi hbre göre bu tugce bizim turuncuya küçüklüünden beri aşıkmış!!!! ve orta okuldayken falan sürekli asılıomuş bu turuncuya tabi turuncu buna o gözle bakmıomuş. en ii dostu olarak bakıomuş.. bu süre içerisinde bu tugce hiç kimseyle cıkmamış. cünkü turuncuya asık!!! ve turuncu ne kdr kızla cıktıysa hepsini ayırmış... ask bu yaa.. neyse sonunda biz ayrıldıktan 4-5 gün sonra bu tugce turuncuya asık oldunu bi şekilde söölüo ve turuncuda ona asık oldunu söölüo. ama turuncuunun ona olan askı son 3-4 gün içerisinde gelişio ve bu tugceyle bizim turuncu cıkmaya baslıolar.. ve bu tugce bnmle nerde konuşsa bana bi yolunu buluo ve turuncuyla sevgili olduklarını ima ederek ve bnm sarışınlar boktur dememin acısını cıkararak bna laf sokmaya calışıo... ama bn bunlara aldırıo muyum? hyr aldırmıorum.. onlara mutluluklar dior ve bi köşeye çekiliorum.. .......... ........... ............. ............. ohh be rahatladm.. eer glişmler olrsa içimde kalmaması için bn yine burda olr ve anlatır rahatlarm..
WaAaaAYssS beeea! pembe dizi gibi heea bi an rosalinda yı filan seyrediorum sandım hee :010
Sonuta n olduuu Senn Ortada kaldınn heheeeh :-D
bn ortada kalmadım.... :007 ya da kaldım mı? ne biliim.. tek bildiim var artık ondan nefret ediorum...

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

bir kaç dakika sonra onaaaa aşığım diye başlar yine hatun.. merak etme..
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

[quote="bloodyhead"]bir kaç dakika sonra onaaaa aşığım diye başlar yine hatun.. merak etme..[/quote :013 :015
The burden is mine... alone

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

system_ yazdı:
bloodyhead yazdı:bir kaç dakika sonra onaaaa aşığım diye başlar yine hatun.. merak etme..[/quote :013 :015
anlıyorum seni de yavrum.. :::)

quote :P
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
ground
Üye
Üye

Mesaj gönderen ground »

çok rahatım sonunda zorlu bi sınaw haftasını atlattım burdan biyoloji okumak isteyen yada aklından böyle bi alternatif geçirenlere sesleniyorum SAKIIIN :fie
Hiç ölümü diledin mi?

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

bloodyhead yazdı:
system_ yazdı:
bloodyhead yazdı:bir kaç dakika sonra onaaaa aşığım diye başlar yine hatun.. merak etme..[/quote :013 :015
anlıyorum seni de yavrum.. :::)

quote :P
:-D ya aklımm başımda mıı kiii :-D :-D :003 :014
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
courtney_hate
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen courtney_hate »

sevgilimden ayrıldım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kullanıcı avatarı
chazy_chaz
Üye
Üye

Mesaj gönderen chazy_chaz »

hiç kimseye güvenmiorum nie bnm karþýma adam gibi biri çýkmýo yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa of offfffff
:(

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

bloodyhead yazdı:bir kaç dakika sonra onaaaa aşığım diye başlar yine hatun.. merak etme..
zuhahahaahaaa :-D doru diosun hee kızlar hep böle saten...! :006

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

Rock_N yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:
Rock_N yazdı: çalışma o zaman ders çalışmak z<orunda deilsinki..! :006

kötü örnek olmuorum yawww ala alaaa herkes çalışkanmı olceqqq bazısı çalışmasın benceeee ( öss de rakibin herkes unutmaaa bi rakibnini eksiltiiom işte daa ne istiosun tşk etçein yerdee heheeeh :P )
haa!!.. hakkaten yaa... ben ztn şaka yapmıştım.. sen hiç kötü örnek olurmusun yaw??.... sende herkese ışık tutma potansiyeli görüom.. :-D .. hadi cnm.. göriim seni.... :P
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bloodyhead yazdı:bir kaç dakika sonra onaaaa aşığım diye başlar yine hatun.. merak etme..
:007 :007 :007 :007 :007 :023 :023

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

angel_of_the_hell yazdı:
Rock_N yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:
haa!!.. hakkaten yaa... ben ztn şaka yapmıştım.. sen hiç kötü örnek olurmusun yaw??.... sende herkese ışık tutma potansiyeli görüom.. :-D .. hadi cnm.. göriim seni.... :P
her poatnasiyel var bende heheeheeeh poatansiyel enerji beilem varr aheuhaueha :-D :P

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

içimde kalan şeyler olmuş.. bn biraz daha boşaltıyım en iisi.... :007 bn galiba bu turuncuya hala aşığım.... :oops: sanem söölemişti .. ve gercektende ööle oldu.. bu arada bn bide dersaneden birindn hoşlanıorum :oops: ama bunu dersaneden bi kişi bile bilmio..... :cry:

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

rahibe_teresa yazdı:içimde kalan şeyler olmuş.. bn biraz daha boşaltıyım en iisi.... :007 bn galiba bu turuncuya hala aşığım.... :oops: sanem söölemişti .. ve gercektende ööle oldu.. bu arada bn bide dersaneden birindn hoşlanıorum :oops: ama bunu dersaneden bi kişi bile bilmio..... :cry:
o zaman aşık diilsin bence.aşık olsan başkasından falan hoşlanmazsın,takıntı haline gelmiş olabilir.geçer o da ya,boşveeerrr..

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

gokchee yazdı:
rahibe_teresa yazdı:içimde kalan şeyler olmuş.. bn biraz daha boşaltıyım en iisi.... :007 bn galiba bu turuncuya hala aşığım.... :oops: sanem söölemişti .. ve gercektende ööle oldu.. bu arada bn bide dersaneden birindn hoşlanıorum :oops: ama bunu dersaneden bi kişi bile bilmio..... :cry:
o zaman aşık diilsin bence.aşık olsan başkasından falan hoşlanmazsın,takıntı haline gelmiş olabilir.geçer o da ya,boşveeerrr..
nasıl aşık olunuo bana bi anlatsana yaww! :006 bende olmak istiorum olmuo ama daha güsel bi kız görünce diretc ona atlıoyorumm :P

neden aşık olamıyorummm...!! :( :005

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

vizelerim bitti. şimdi içme coşma zamanı... :014 konsere de az zaman kaldı. herşey çok iyi gidiyor... :010

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

beni birisi kendisine aşık etsin n olurrrrrr......!!! :006 :020

Kilitli