Sanal Aþk

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

yüzde 70 gibi bi ihtimal hüsran olacak aşk tipi :-D
This is the voice of silence no more...

Kullanıcı avatarı
shekeep
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shekeep »

aslın olmaz die bişii yok sadece güvenmeyi bileceksin o kadar yoksa gerisi kolay gibi geliyoo bana sonuçta sanal alemde tanışıpta buluşan bi sürü kişi var karşındakini yakın bulduktan sonra sanalmış diilmiş farketmiyoo ama dokunmak hissetmek bunları da istiyo insan zaten insan hiçbir zaman azla yetinmeyi bilmedii için bunlarada fazla değinmek istemiyorum..
çok gezen papuç b*k getirir!..

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

ben simdiye kadar sanal ask tan dogru durust birseyin ciktigini görmedim :010
ama tabii ki olabilir, ama chatlesirken asik olamazki insan, yani, display den cümle okumak asik olmaya yetmezki, bence.
ancak belki bulustuktan sonra.. olabilir.. yok diye birsey yok bu dünya da :010

Sepulchral
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Sepulchral »

Çabuk baþlayan ve çabuk biten iliþki türüdür... Buna fast food'da diyebiliriz... Aslýnda sohbet ettiðiniz kiþiye deðil kafanýzdaki ideal kýz/erkek hayaline aþýk olmuþsunuzdur... Ama aþýk olmak için çýrpanan ve potansiyel sevgilinizi sanal alemde arayan siz bunun farkýna varamazsýnýz... Bir kaç ay yazýþýlýr, bir gün buluþulur, biriniz çok çirkin olmadýðý sürece gerçek hayata geçirirsiniz iliþkinizi...Ýlk bir hafta çok güzel geçer, doðaldýr, bilgisayar karþýsýnda çok oturmaktan gözleriniz kör olmuþ, herþeyi iyi görmektesinizdir... Ama kýsa süre sonra internet tabanlý bir iliþkinin ne kadar yanlýþ olduðunu anlamaya baþlarsýnýz... Gerçek hayatta bir þeyler yapýp 'backspace' tuþuna basmak, istediðiniz zaman online/offline olmak mümkün deðildir... Bir ay önce 'iþte aradýðým insan!' diye sevinç çýðlýklarý attýðýnýz kiþiyle aranýzdaki herþey bitmiþtir... Sanal aþkýnýz için ektiðiniz arkadaþlarýnýza mý, gelen kabarýk telefon faturalarýna mý yoksa belki de yanýbaþýnýzda bulunan veya siz 'sanal aþk'tan kör olduðunuz vakit yanýnýzdan geçip giden 'hayatýnýzýn kýzý/erkeðini' kaçýrmýþ olabileceðinize mi yanarsýnýz, bilemezsiniz... Bundan sonra ya akýllanýrsýnýz, sanal aþk diye bir þeyin reelde uzun ömürlü olamayacaðýný anlar ve adam gibi gerçek hayata dönersiniz ya da akýllanmazsýnýz yine icq, irc ortamlarýna akýp yeni sevgili arayýþlarýna girersiniz... Ýkincisini inatla yapmaya devam edeni ellemeyin, yapsýn... O kiþi gerçek sevgiyi, aþký yaþamayý hiç haketmemiþtir zaten...
Maybe life an illusion!

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

Sepulchral yazdı:Çabuk başlayan ve çabuk biten ilişki türüdür... Buna fast food'da diyebiliriz... Aslında sohbet ettiğiniz kişiye değil kafanızdaki ideal kız/erkek hayaline aşık olmuşsunuzdur... Ama aşık olmak için çırpanan ve potansiyel sevgilinizi sanal alemde arayan siz bunun farkına varamazsınız... Bir kaç ay yazışılır, bir gün buluşulur, biriniz çok çirkin olmadığı sürece gerçek hayata geçirirsiniz ilişkinizi...İlk bir hafta çok güzel geçer, doğaldır, bilgisayar karşısında çok oturmaktan gözleriniz kör olmuş, herşeyi iyi görmektesinizdir... Ama kısa süre sonra internet tabanlı bir ilişkinin ne kadar yanlış olduğunu anlamaya başlarsınız... Gerçek hayatta bir şeyler yapıp 'backspace' tuşuna basmak, istediğiniz zaman online/offline olmak mümkün değildir... Bir ay önce 'işte aradığım insan!' diye sevinç çığlıkları attığınız kişiyle aranızdaki herşey bitmiştir... Sanal aşkınız için ektiğiniz arkadaşlarınıza mı, gelen kabarık telefon faturalarına mı yoksa belki de yanıbaşınızda bulunan veya siz 'sanal aşk'tan kör olduğunuz vakit yanınızdan geçip giden 'hayatınızın kızı/erkeğini' kaçırmış olabileceğinize mi yanarsınız, bilemezsiniz... Bundan sonra ya akıllanırsınız, sanal aşk diye bir şeyin reelde uzun ömürlü olamayacağını anlar ve adam gibi gerçek hayata dönersiniz ya da akıllanmazsınız yine icq, irc ortamlarına akıp yeni sevgili arayışlarına girersiniz... İkincisini inatla yapmaya devam edeni ellemeyin, yapsın... O kişi gerçek sevgiyi, aşkı yaşamayı hiç haketmemiştir zaten...
öpücem vallahi öpücem... :006
kelimesi kelimesine katılıorummm...bu yazıyı özellikle birisine okutturucamm.. :005

Kullanıcı avatarı
dmnlik
Üye
Üye

Mesaj gönderen dmnlik »

ben bole bırının olmaSını ıstemem.ben katlanamam buna.uzaktakı bı ınsanı bekle dur.bu bana gore diil.askta yok aslında tam anlamıyla.gecıcı bı duygu yogunlugundan ıbarett.bu yogunluk gectı ne kaldı ne oldu sımdı bunun adı.ben gercek askın olmadıgını dusunurken bıde sanalda olması bana gore diil.kısılere gore deısır.

Kullanıcı avatarı
forever_ever
Üye
Üye

Mesaj gönderen forever_ever »

bnce cok oluo ama gercek anlamda uzun ömürlü ilişkiler olmuo yni nettte tanıstıın insnın ne kadar dogru söledini nerden bileceksn kii o sadece hoslnmadr bide kafa insansa kndine ykn hisseder her ykn hisside aşk sanarsn bişe dill pek bnce ama olmuo deil ynede..
SANMAK ile OLMAK arasndaki ucurumdn nefret ettm!!
SANMAK; içnde umutlr,düşlr ve heyecanlr vaat eden cok boyutlu bi kavramken,OLMAK; gercegn sert,kalın,köşeli ve katı üç boyutunu taşır yalnızca....

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

ben inanmıorum,çünkü çoğu arkadaşım hüsrana uradı ve de bi kere bendede oldu bu artık inanmıorum çou kişi normalinin zor bulurken nette zor be abi :015
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen destinyofrock »

Sepulchral yazdı:Çabuk başlayan ve çabuk biten ilişki türüdür... Buna fast food'da diyebiliriz... Aslında sohbet ettiğiniz kişiye değil kafanızdaki ideal kız/erkek hayaline aşık olmuşsunuzdur... Ama aşık olmak için çırpanan ve potansiyel sevgilinizi sanal alemde arayan siz bunun farkına varamazsınız... Bir kaç ay yazışılır, bir gün buluşulur, biriniz çok çirkin olmadığı sürece gerçek hayata geçirirsiniz ilişkinizi...İlk bir hafta çok güzel geçer, doğaldır, bilgisayar karşısında çok oturmaktan gözleriniz kör olmuş, herşeyi iyi görmektesinizdir... Ama kısa süre sonra internet tabanlı bir ilişkinin ne kadar yanlış olduğunu anlamaya başlarsınız... Gerçek hayatta bir şeyler yapıp 'backspace' tuşuna basmak, istediğiniz zaman online/offline olmak mümkün değildir... Bir ay önce 'işte aradığım insan!' diye sevinç çığlıkları attığınız kişiyle aranızdaki herşey bitmiştir... Sanal aşkınız için ektiğiniz arkadaşlarınıza mı, gelen kabarık telefon faturalarına mı yoksa belki de yanıbaşınızda bulunan veya siz 'sanal aşk'tan kör olduğunuz vakit yanınızdan geçip giden 'hayatınızın kızı/erkeğini' kaçırmış olabileceğinize mi yanarsınız, bilemezsiniz... Bundan sonra ya akıllanırsınız, sanal aşk diye bir şeyin reelde uzun ömürlü olamayacağını anlar ve adam gibi gerçek hayata dönersiniz ya da akıllanmazsınız yine icq, irc ortamlarına akıp yeni sevgili arayışlarına girersiniz... İkincisini inatla yapmaya devam edeni ellemeyin, yapsın... O kişi gerçek sevgiyi, aşkı yaşamayı hiç haketmemiştir zaten...
Tam anlamıyla böle aynen içimdekileri dökmüşsün :006
~~£v£n ang£ls n££d lov£...pur£ £v£l~~

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

hayatta her şey mümkündür olmıcak şey yok derim :013
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

replica yazdı:hayatta her şey mümkündür olmıcak şey yok derim :013
artz derim :-D :006
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

system_ yazdı:
artizmi dersiiin :007

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

system_ yazdı:
aman efendim ne demeke sizlere layık olmaya çalışıyorum. nacizane görüşlerim sizin ilginizi biraz olsun çektiyse ne mutlu bana
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

olur olur...bal gibide olur...
Even the smallest person can change the course of the future...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

oluyo feci oluyo hemde bazen.Almanyadan biriyle olmuştu.oha len o neydi öle... :-D

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yuh be abi :016
ben ankaraya uzak die küfrederken,adam gidip almanyalarda bulmş manita :-D

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

abicim artık uzak yakın yok.bu işin vietnamı malezyası olmaz.. :-D

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hahaha :-D

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

puaaaaaa :-D
tammm rockncım snrlenme sen bizim ilk göz ağrmzsnn :P artzm 8)

ya ama çok bağlanmamak lazım yane sonuçta hüsran da oluo yane bak.kankam :010

walkon
Üye
Üye

Mesaj gönderen walkon »

sanal aşk diee bişi yoktur kişilerin birbirini kandırmasından başka bişi diiildirr ha istisna yok mu var ama sanal alemde kurulan aşktan bi hayır gelmez eskiden msn icq mi warmış :023 :007
SoNuNu DüŞüNeN KaHRaMaN OlaMaZ...

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

de get olanlar nasıl oluo :-D

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

walkon yazdı: eskiden msn icq mi warmış :023 :007
artık var :-D
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

valaha ben msn işlerin sefiorum ama aşk diince biras korkuo isnan bre
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen destinyofrock »

walkon yazdı:sanal aşk diee bişi yoktur kişilerin birbirini kandırmasından başka bişi diiildirr ha istisna yok mu var ama sanal alemde kurulan aşktan bi hayır gelmez eskiden msn icq mi warmış :023 :007
+10000000 :001
~~£v£n ang£ls n££d lov£...pur£ £v£l~~

Kullanıcı avatarı
dmnlik
Üye
Üye

Mesaj gönderen dmnlik »

sanalda ask ıyyy.ortamın sanallıgı gıbı askında sanalıgı fazla dııl mı ya...
sımdı ıkı sehır arasında mekık dokuyorum...

Kilitli