İstanbul Buluşması

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
paryosa_7
Üye
Üye

Mesaj gönderen paryosa_7 »

eee gelen gelsin zorlama yooookkk :015

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

yarn saat öğlen 2 de taksim meydanı burger önü herkesi beklioruz arkadaşlarr :006
___burma burma bıyıklarım tarkan seni ayıklarım :))

Kullanıcı avatarı
paryosa_7
Üye
Üye

yok abi beklemiorum bn kimseyi gelmesinler yani çünküüüü çok kastıkk hiç gelmediler mutsuz oldum gelcem diyip gelmeyenler flm olur bozamam sinirimi bide bekleyemem gelmicek herfleri orda o yuzden biz bize yetelim derim benn onlarda çatlasınn hııhhh :evil: :!:

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen destinyofrock »

paryosa_7 yazdı:yok abi beklemiorum bn kimseyi gelmesinler yani çünküüüü çok kastıkk hiç gelmediler mutsuz oldum gelcem diyip gelmeyenler flm olur bozamam sinirimi bide bekleyemem gelmicek herfleri orda o yuzden biz bize yetelim derim benn onlarda çatlasınn hııhhh :evil: :!:
Kız yirim ağzını ne güzel anlattın bu konuyu özetle içimi okumuşun heee öpüjem seni yarın lez sanmasınlar heheheh canum yarın ısmarlarım bişiler sana heheheh :015
~~£v£n ang£ls n££d lov£...pur£ £v£l~~

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Şu an tipitipcim ne giysem die düşünüyo esin olan tek şey konversleri giycek olması heheheh sen gör konvers nası oluyo yarın benim ayakta heheheh :-D
Kadere nasıl güzel görünsem acaba....? badi mi giysem badili vücudum ön plana çıkar yoksa tişörtmü giysem allaım ya ne giysem...?
Bu arada ist feci souk döt donmasın heee hehehhe :-D

Kullanıcı avatarı
paryosa_7
Üye
Üye

ne güsel herkes converseli olcak:D

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

ee bulusuldu mu?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

ayrılamadılar herhalde.. :-D

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

ne oldu ne olduuuuuuuuuuu
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

balgam yazdı:ne oldu ne olduuuuuuuuuuu
kavga çıkmış ya öyle diyolar..valla saç saça baş başa...güzel başlayan gün hastahanede son bulmuşş....yaa yaaa....

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

KoRn_eR yazdı:
balgam yazdı:ne oldu ne olduuuuuuuuuuu
kavga çıkmış ya öyle diyolar..valla saç saça baş başa...güzel başlayan gün hastahanede son bulmuşş....yaa yaaa....
aaaaa :016 :-D
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ee...??... paylaşmak isteyen yokmu buluşanlardan??...
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
paryosa_7
Üye
Üye

olmamı paylaşmak isteyen diğerleri girmedi henüz demek bnde anca girdim yorgunum bayaa :-D şöle özetliyebilirsem eğer günümü başka şekilde değerlendirmiş olsadım bu kdr eğlenemezdim buluşma anından sonuna kdr makara geçti ztn ota boqa güldük eğlendik gerçi muhtemelen bnm tipitipi görünce bööö diye üstüne atlamam onu biras şaşırtsada sorasında ve anında baya kaynaştık ve sora üstüne üstlük destinyle hemşo çıkınca içmeden sarhoş olduk kan çekiomuş demek die :003 yaa çookkk olay olduu aslında tipitiple destny girsin anlatırız böööleee ayrıntılı ayrıntılı ballandıra ballandıra kii gelmeyenler ciddi aşırı çok manyak büyük şeyler kaçırdınızzzz :013 bi dahaki buluşma ççookk yakında çünkü falla bn şimdiden özledim hepsini uehuhe bide şarkı girimmm :-D kıskananlar çatlasınn gelemeyenler çatlasın(şaka) :014

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

paryosa_7 yazdı:olmamı paylaşmak isteyen diğerleri girmedi henüz demek bnde anca girdim yorgunum bayaa şöle özetliyebilirsem eğer günümü başka şekilde değerlendirmiş olsadım bu kdr eğlenemezdim buluşma anından sonuna kdr makara geçti ztn ota boqa güldük eğlendik gerçi muhtemelen bnm tipitipi görünce bööö diye üstüne atlamam onu biras şaşırtsada sorasında ve anında baya kaynaştık ve sora üstüne üstlük destinyle hemşo çıkınca içmeden sarhoş olduk kan çekiomuş demek die :003 yaa çookkk olay olduu aslında tipitiple destny girsin anlatırız böööleee ayrıntılı ayrıntılı ballandıra ballandıra kii gelmeyenler ciddi aşırı çok manyak büyük şeyler kaçırdınızzzz bi dahaki buluşma ççookk yakında çünkü falla bn şimdiden özledim hepsini uehuhe bide şarkı girimm kıskananlar çatlasınn gelemeyenler çatlasın(şaka) :014
Ne özeti hemşo olayın özetimi olur anlat şöleeeeeee uzun uzuna ya gün süperdi hemşom benim sırtın yere gelmesin bundan sonra sen ben biriz ok mi tipitip aynen bekledim gibi çıktı büşram zaten ayrı ee misafirlerimizde hoştu ben kısa öz kesim dierlerine bırakıyorum sözü resimler konuşsun söze gerek yoq ama baya güldük hhehehhe süperdi ya benje bida bida banane bida olcak bidaaaaaaaa :-D gelmeyenler çok şey ama çokkk şey kaçırdı :P

Kullanıcı avatarı
paryosa_7
Üye
Üye

hehehe haklısın wallaa yhaaa dur şimdi bide ouz yorum yazıo :-D

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

hehhee... ii bakalım... ön buluşmanız hayırlı olsun... :-D ... ama.. hemşo kim yaw??... :oops:
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

paryosa ve destiny sanırım hem$o :S
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

rahibe_teresa yazdı:paryosa ve destiny sanırım hem$o :S
;)

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

yaw varya cidden müthişti daha yenii memleketime ayak bastımm ve özlüorum yaw:( saat ikide ordaydıım ve büşüükkçüümü gördüüm sonra onun kankasıı sonraa kaderr çok eğlendik acaip güldüük mor çorapların hmm :-D :-D soora midye yemeolayıı tabiikii :-D yaw bitane şakacı vardı bööle üstümüze bişiy sıktıı boya sandıım tam dalıodum herife iplikmiş onlar neyse saçmalamiim arkadaşlar çok ii çok güzel çok sevecen insanlar tanıdımm nediim bakın otobüsten indim üstümü bile değiştirmedm netteym güzel bi gündüü :010
___burma burma bıyıklarım tarkan seni ayıklarım :))

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

tipitip yazdı:yaw varya cidden müthişti daha yenii memleketime ayak bastımm ve özlüorum yaw:( saat ikide ordaydıım ve büşüükkçüümü gördüüm sonra onun kankasıı sonraa kaderr çok eğlendik acaip güldüük mor çorapların hmm :-D :-D soora midye yemeolayıı tabiikii :-D yaw bitane şakacı vardı bööle üstümüze bişiy sıktıı boya sandıım tam dalıodum herife iplikmiş onlar neyse saçmalamiim arkadaşlar çok ii çok güzel çok sevecen insanlar tanıdımm nediim bakın otobüsten indim üstümü bile değiştirmedm netteym güzel bi gündüü :010
OUZ SAATE BAKSANA KAÇMIŞ BETER BÖCEK ;)

Kullanıcı avatarı
paryosa_7
Üye
Üye

evet yhaaa şaka olayı cidden garipti onurla bn baktık ölee :010 eveeeeeeettt ben hayatımda ilk defaa midyee yediimm eskiden iğrenirdim walla güzelmiş ne yalan söliimmmm :002 ayy bida mı yapsak ne yarın nası olur puahah:P

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

paryosa_7 yazdı:evet yhaaa şaka olayı cidden garipti onurla bn baktık ölee :010 eveeeeeeettt ben hayatımda ilk defaa midyee yediimm eskiden iğrenirdim walla güzelmiş ne yalan söliimmmm :002 ayy bida mı yapsak ne yarın nası olur puahah:P
+101365466554986513211443 nihahahhahahahha :-D

Kullanıcı avatarı
be5ixt45
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen be5ixt45 »

Daha fazla anlatmayin cok kıskandııım :)))

Kullanıcı avatarı
paryosa_7
Üye
Üye

sen sus ektin bizi :023 :x

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

be5ixt45 yazdı:Daha fazla anlatmayin cok kıskandııım :)))
GElseydin ouzda kalcaktı ne güzel uyussun sen biliomusun nie gelmedin yahu :(

Kilitli