Evlilik Öncesi Cinsellik

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

donnie yazdı:ya haala anlamýyorum niye bu kadar uzuyo bu konu .tamam þööle diim ben 21 yaþýndayým ve evlenmeden önce kimseyle birlikte olmak istemiyorum.ayrýca bir senden uzun bi süredir çok güzel bi iliþkim var ama istemiyorum.yapmamam gerektiðini düüþündüðümden deðil ya da ayýp bilmemne diye de deðil istemiyorum kendimi de zorlamýyorum yapmammalýyým die.þimdi ben bööle düþünüyorum die bana gelip bence yanlýþsýn,hata yapýyosun,senin brileriyle birlikte olman lazým diye saçma yorumlar yapýn hadi bana bekiyorus meraklan :006
sana bu tür laflar söleyen oldumu bilmiorum...eer öle dedilersede yanlýþ bence..ben senin sölediklerinden sadece sewgilim benle beraber olmasýnda baþka kýzlarla yatarsa yatsýn demene yanlýþ dedim..istersen ewgilinle berabe rol ister olma buna n kimsenin biþi söleme n de yprum yapma hakký yok..senin hayatýn senin görüþlerin senin ideallerin..inanýorumki herkse en benim gibi saygý duyuo düþüncelerine...ama bi daa sölüorum sen erkek arkadaþýna baþka kýzlarla beraber olabilme iznini veriosan sen sewmiosun..sewsen bu seni raatsýz etmes bu düþünce seni delirtir..erkek arkadýþýnýn baþkasýnýn tenine arzuyla dokunduunu düþenebiliomusun ..?neese ya aslýnda banane senin iliþkiinn...sadece düþüncelerimi söledim..ii geceler (:
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

merve89 yazdı:ya ne bu konu yaa ?
isteyen yapar isteyen yapmaz herkesin kendi seçimidir yapana ne kadar ayýp sen hiç terbiye almadýn mý yapmayana ne kadar sýð düþünüosun kaçýncý yy dayýz denmemeli!!
bu forum herkesin fikirlerini sölemesi için var..düþüncelerimisi paylaþmak için bu sitedeyis.. :006

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

donnie yazdı:ya haala anlamıyorum niye bu kadar uzuyo bu konu .tamam şööle diim ben 21 yaşındayım ve evlenmeden önce kimseyle birlikte olmak istemiyorum.ayrıca bir senden uzun bi süredir çok güzel bi ilişkim var ama istemiyorum.yapmamam gerektiğini düüşündüğümden değil ya da ayıp bilmemne diye de değil istemiyorum kendimi de zorlamıyorum yapmammalıyım die.şimdi ben bööle düşünüyorum die bana gelip bence yanlışsın,hata yapıyosun,senin brileriyle birlikte olman lazım diye saçma yorumlar yapın hadi bana bekiyorus meraklan :006
:006 :006
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Papi yazdı:
donnie yazdı:ya haala anlamıyorum niye bu kadar uzuyo bu konu .tamam şööle diim ben 21 yaşındayım ve evlenmeden önce kimseyle birlikte olmak istemiyorum.ayrıca bir senden uzun bi süredir çok güzel bi ilişkim var ama istemiyorum.yapmamam gerektiğini düüşündüğümden değil ya da ayıp bilmemne diye de değil istemiyorum kendimi de zorlamıyorum yapmammalıyım die.şimdi ben bööle düşünüyorum die bana gelip bence yanlışsın,hata yapıyosun,senin brileriyle birlikte olman lazım diye saçma yorumlar yapın hadi bana bekiyorus meraklan :006

donnie O senin özel hayatın zaten kimse karısamaz saygı duymaktan baskada bir sey yapamaz .. Ama son cümlen biraz kışkırtıcı olmus .. tartısmanın forumun seyri için bu konulara dikkat edersek sevinirim..
Papi el sallamayı bırak katacagın bir şey varsa yaz ..
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

Burhan_abi yazdı:
Papi yazdı:

donnie O senin özel hayatın zaten kimse karısamaz saygı duymaktan baskada bir sey yapamaz .. Ama son cümlen biraz kışkırtıcı olmus .. tartısmanın forumun seyri için bu konulara dikkat edersek sevinirim..
Papi el sallamayı bırak katacagın bir şey varsa yaz ..
yani Donnie katılıyorum.ayh yani bi ben yaptiklarım batıyor senin gözüne bu sitede..hadi neyse..
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
RoCK_I
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen RoCK_I »

ya kawga etmeyn bence bi zekeriya hocaya danışmak lazım ama bence normalin en normalinden

Kullanıcı avatarı
utkugk
Üye
Üye

Mesaj gönderen utkugk »

endoplazmikjan yazdı:
isteyen yapar isteyen yapmaz herkesin kendi seçimidir yapana ne kadar ayıp sen hiç terbiye almadın mı yapmayana ne kadar sığ düşünüosun kaçıncı yy dayız denmemeli!!
bu forum herkesin fikirlerini sölemesi için var..düşüncelerimisi paylaşmak için bu sitedeyis.. :006
ya öyle de böylesi bi konu, an itibarı ile 7 sayfa tartışmayı hiç haketmiyor bence. bu konu hakkında herkesin söyleyecek bişeyinin olması herkesin bu konuda bi yarasının olmasından kaynaklanıyor bence. zaten toplum olarak gerçekten hoşgörü mefhumuna sahip olsaydık cinselliği üzerinde konuşulacak bi konu olarak bile görmezdik. ben tutucu biri değilim. sokakta öpüşen çiftlere de saygılıyım, kara çarşaflı kadına da. başkasına zarar vermediği sürece herkes istediğini yapsın. cinsellik de yapsın çocuk da yapsın istiyorsa. ne demişler zenginin malı züğürdün çenesi...

Kullanıcı avatarı
tyrael
Üye
Üye

Mesaj gönderen tyrael »

utkugk yazdı:
endoplazmikjan yazdı:
isteyen yapar isteyen yapmaz herkesin kendi seçimidir yapana ne kadar ayıp sen hiç terbiye almadın mı yapmayana ne kadar sığ düşünüosun kaçıncı yy dayız denmemeli!!
bu forum herkesin fikirlerini sölemesi için var..düşüncelerimisi paylaşmak için bu sitedeyis.. :006
ya öyle de böylesi bi konu, an itibarı ile 7 sayfa tartışmayı hiç haketmiyor bence. bu konu hakkında herkesin söyleyecek bişeyinin olması herkesin bu konuda bi yarasının olmasından kaynaklanıyor bence. zaten toplum olarak gerçekten hoşgörü mefhumuna sahip olsaydık cinselliği üzerinde konuşulacak bi konu olarak bile görmezdik. ben tutucu biri değilim. sokakta öpüşen çiftlere de saygılıyım, kara çarşaflı kadına da. başkasına zarar vermediği sürece herkes istediğini yapsın. cinsellik de yapsın çocuk da yapsın istiyorsa. ne demişler zenginin malı züğürdün çenesi...
+10000000
кαяαиℓıктα gσя∂υgυи ѕєу вıℓıимєzℓıктıя

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Kısacası bazı kadınların tek korkusu olan.. Acaba bekaretini verdikten sonra başka biriyle evlendiğinde bunu kocasının kabullenip kabullenememesi...
All mankind loves a lover.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

utkugk yazdı:
endoplazmikjan yazdı:
ya öyle de böylesi bi konu, an itibarı ile 7 sayfa tartışmayı hiç haketmiyor bence.
bu konu yuzunden insanlar canlarından oluyorsa bence 7 degil 97 sayfa bile az...en azından ustteki kisiye soru sormaktan daha onemli bence...ama diger dedigin saygı duyma olayına katılıyorum...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

John'a katılıyorum ya..

Adam köy yerinde karısı ile ilk gecesinde boyle bir olay ile karşılaştığı zaman ha öylemiydi olsun falan diyeceğini hiç zannetmiyorum bu da türkiye'nin gerçeklerinden ve türkiye'deki hiçbir erkeğin boyle bir olay ile karşılaşmak istemediğini biliyorum...

Cinayet olmasa bile paranoya olur.
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

ex yazdı:hajılarım kadın ve erkek ayrı bir tür değil aynı türdür sonuçta insandır.insan istediği gibi yaşar saydam bir zar bi insanın ne namusudur ne şerefidir..şerefsizlik menfaat uğruna yapılır sex ise biyolojik ihtiyaçlar için...geçmişten sadece güzel şeyleri alalım böyle saçma şeyleri ise olduğu gibi geçmite bırakalım..herkes istediği gibi bağırsın işin içine dini karıştırsın umrumda diil ve evleneceğim kadının bakire olması da umrumda diil..ne önemi varki?..ben kızlık zarıyla evlenmiyorum!
Katılıyorum + Tebrikler,güzel bir yazı gercekten...
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:
utkugk yazdı:
endoplazmikjan yazdı: bu forum herkesin fikirlerini sölemesi için var..düþüncelerimisi paylaþmak için bu sitedeyis.. :006
ya öyle de böylesi bi konu, an itibarý ile 7 sayfa tartýþmayý hiç haketmiyor bence.
bu konu yuzunden insanlar canlarýndan oluyorsa bence 7 degil 97 sayfa bile az...en azýndan ustteki kisiye soru sormaktan daha onemli bence...ama diger dedigin saygý duyma olayýna katýlýyorum...
bu konu yuzunden insanlar canlarýndan oluyorsa bence 7 degil 97 sayfa bile az...en azýndan ustteki kisiye soru sormaktan daha onemli bence...ama diger dedigin saygý duyma olayýna katýlýyorum...[/quote]

çok fazla katýlýyorum..

Mehzk yazdı:
ex yazdı:hajýlarým kadýn ve erkek ayrý bir tür deðil ayný türdür sonuçta insandýr.insan istediði gibi yaþar saydam bir zar bi insanýn ne namusudur ne þerefidir..þerefsizlik menfaat uðruna yapýlýr sex ise biyolojik ihtiyaçlar için...geçmiþten sadece güzel þeyleri alalým böyle saçma þeyleri ise olduðu gibi geçmite býrakalým..herkes istediði gibi baðýrsýn iþin içine dini karýþtýrsýn umrumda diil ve evleneceðim kadýnýn bakire olmasý da umrumda diil..ne önemi varki?..ben kýzlýk zarýyla evlenmiyorum!

bu post bu konu hakkýndaki en güsel post bence..tebrikler...

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

ex yazdı:hajılarım kadın ve erkek ayrı bir tür değil aynı türdür sonuçta insandır.insan istediği gibi yaşar saydam bir zar bi insanın ne namusudur ne şerefidir..şerefsizlik menfaat uğruna yapılır sex ise biyolojik ihtiyaçlar için...geçmişten sadece güzel şeyleri alalım böyle saçma şeyleri ise olduğu gibi geçmite bırakalım..herkes istediği gibi bağırsın işin içine dini karıştırsın umrumda diil ve evleneceğim kadının bakire olması da umrumda diil..ne önemi varki?..ben kızlık zarıyla evlenmiyorum!
Aynı düşünceleri ailenden biri yapsada hoşgörü ve bu kadar modern bir bakış açısıyla düşünürmüsün ? Sonuçta sex dediğin olay biyolojik bir ihtiyaçtır dimi ? Ailen dediğim Annen,ablan,kız kardesin,halan,teyzen,kuzenlerin...

Böyle bir yorum yazmama beni yönelten okudugum an beni çok etkileyen senin tabirinle geçmişten bir hadise ..
Bir gün Peygamber Aleyhisselam’ın huzuruna bir genç geldi. Sıkıntılı bir hâli vardı. “Ey Alllah’ın Resulü, zina etmem için bana izin ver. Artık tahammülüm kalmadı” dedi.

Orada bulunanlar, gencin bu fena isteğinden dolayı, hiddete geldiler. Bazıları onu şiddetle azarlarken, kalkıp ağzını kapatmak için üzerine hücum edenler oldu. Suratına bir tokat aşketmek arzusuyla yerinden fırlayanlar bile vardı.

Ancak, o Şefkatli Nebî, bunların hiçbirine izin vermediği gibi, susup genci dinledi. Sonra yanına çağırdı ve onu dizlerinin dibine oturtup sordu:

“Böyle bir şeyin senin annenle yapılmasını ister miydin?”

Genç:

“Anam babam sana feda olsun yâ Resulallah! Elbette istemezdim.”

Peygamber Aleyhisselam:

“Hiçbir insan, annesine böyle bir şey yapılmasını istemez” buyurdu ve:

“Peki senin bir kızın olsaydı, ona böyle bir şey yapılmasını ister miydin?” diye sordu.

Genç adam bu soruya da:

“Canım sana feda ey Allah’ın Resulü, istemezdim.” diye cevap verdi.

Peygamber Aleyhisselam:

“Hiçbir insan, kızına böyle birşeyin yapılmasını istemez” buyurdu. Ardından da:

“Halanla veyahut teyzenle böyle bir şey yapılmasını ister miydin?” dedi.

“Hayır yâ Resulallah!” dedi genç.

“Bir başkasının kız kardeşinle zina etmesini ister miydin?” dedi Resulallah.

“Hayır! hayır, istemezdim!” diye cevap verdi genç.

Ve Peygamber Aleyhisselam sözlerini şöyle bitirdi:

“Hiç kimse, halasıyla, teyzesiyle, kız kardeşiyle zina edilmesini istemez.” Sonra da, o gence dua buyurdu:

“Allah’ım bunun günahını bağışla, kalbini temizle ve namusunu koru.”
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

her ihtiyacımızı gidermek zorunda değiliz..

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

türkiyede yasadıgım için belki de büyük bi sosyal baskı hissediorum bu konuda üstümde
istesem bile sırf bu sebeple bi adım geride durmak zorundayım..
tek istegim bu konuda ANLAYIŞLI Bİ SEVGİLİ !
sende annamazsan halimden kimler annasın beni :x

Kullanıcı avatarı
stan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen stan »

valla arkadaslar - herkes istedigi gibi yapsin. günahti degil di onu herkes kendi karar verecek. dine bakarsak, alkol icmek de günah yani... bence yasasin özgürlük - vur patlasin cal oynasin :P :002
ever try ever fail no matter try again fail again fail better!!!

Kullanıcı avatarı
elisirg
Üye
Üye

Mesaj gönderen elisirg »

valla kimse kusura bakmasın ; ama farkında mısınız etik,ahlak anlayışları insanoğlunun.Savaş döneminde kaç genç kız düşman askerleri ile ilişkiye girdi diye (zorunlu ama olsun)utanç duydu,büyüklerimiz,namus için ölmeyi göze aldılar,siz belki bağnaz diyebilirsiniz;ama nededni sorun kendinize.Bilmem biliyor musunuz,çok şey biliyormuş gibi düşünüp;aama aslında hiç bir şeyin farkında olmadığınzın??? :(

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

elisirg yazdı:valla kimse kusura bakmasın ; ama farkında mısınız etik,ahlak anlayışları insanoğlunun.Savaş döneminde kaç genç kız düşman askerleri ile ilişkiye girdi diye (zorunlu ama olsun)utanç duydu,büyüklerimiz,namus için ölmeyi göze aldılar,siz belki bağnaz diyebilirsiniz;ama nededni sorun kendinize.Bilmem biliyor musunuz,çok şey biliyormuş gibi düşünüp;aama aslında hiç bir şeyin farkında olmadığınzın??? :(
Yıllar ilerledikçe daha da medenileşeceğiz, toplumda değer meğer kalmıyacak hiçbirşey hakkında, Hollanda gibi olacağız.Çok meraklıyız çünkü.Hayırlısı bakalım.Umarım o günleri görmek nasip olmaz.

Kullanıcı avatarı
racshosta
Üye
Üye

Mesaj gönderen racshosta »

evlilik bir tapu değildir arkadaslar..bir ehliyet de değildir..aynı evde beraber yaşamak yada aynı yatagı paylasmak her zaman bır belge gerektırmez..cunku bu işleri karıstırabılır..bir dusunsenıze araba kullanmak icin ehlıyet lazım ılıskıye gırmek ıcın de evlılık cuzdanı..hayır..evlılık farklı bır kurum..o olmadan da sex olur o varken de bu ınsanın ozgur ıradesıne kalmıstır..cunku bır evlılık cuzdanı herseyı garantıye almaz..sadece tabuları ve egoları tatmın eder..onları yıkılmaz yapan bızım yıkamayacagımızı dusunmemızdır..toplumda kabul gormek cok da gereklı degıldır..cunku toplumun cogu bazı konularda "koyun surusu" olmaktan oteye gıdememıstır...
ilişki icin ınsan ogluna gore evlılık guven ve hatta sevgı bıle gerekmez..insan yaptı mı yapar herkese de saygı duymak duser...
ben boyle yaparım demıyorum ama o da benım secımımdır ona da herkes saygı duymalıdır kanımca..
sit there n count ur little fingers, my unhappy, oh, little girl, little girl blue.

Kullanıcı avatarı
4eksi1esittir3
Üye
Üye

Mesaj gönderen 4eksi1esittir3 »

ben erkek olsam 2. el bi kız istemem.. belki cok kızanlar olcak aranızda ama benim görüşüm

yani baskalarıyla yatıp kalkıp gelmesını hıc istemem ben kız olduum halde tam tersını savunmam gerektiini soleyen cok oldu bakireliiin önemli olmadııını soleyen cok oldu... yalan hepsi ya bence en önemsencek seylerden biri dediiim gibi 2. 3. 4. el hatta daa fazla bı kız arkadsım olmasını istemezdım ilk cinselliini ewlenınce bnmle yasaması
mükemmel olurdu.. ölede olcak

bide sole bişe var bazı erkekler sunu der
ya ben senı sewıom ne önemi var bakire olup olmadııının..
ama içten içe ya bu kız başkasıyla beraber olmus ..
nası bukadar basıtmı kestırıp atmak o erkeege hergun koyar ya yanlışmı düşünüom
lal la la la la la

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

4eksi1esittir3 yazdı:ben erkek olsam 2. el bi kız istemem.. belki cok kızanlar olcak aranızda ama benim görüşüm

yani baskalarıyla yatıp kalkıp gelmesını hıc istemem ben kız olduum halde tam tersını savunmam gerektiini soleyen cok oldu bakireliiin önemli olmadııını soleyen cok oldu... yalan hepsi ya bence en önemsencek seylerden biri dediiim gibi 2. 3. 4. el hatta daa fazla bı kız arkadsım olmasını istemezdım ilk cinselliini ewlenınce bnmle yasaması

bencede :006

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

4eksi1esittir3 yazdı:ben erkek olsam 2. el bi kız istemem.. belki cok kızanlar olcak aranızda ama benim görüşüm

Birisi yan baktımı kendi kendimi yiyorum değil ki böyle birşey olsun bide..Aman allahhh

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

4eksi1esittir3 yazdı:2. 3. 4. el hatta daa fazla bı kız arkadsım olmasını istemezdım
2. 3. 4. el ne demektir ya?araba mı mal mı bu?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
4eksi1esittir3
Üye
Üye

Mesaj gönderen 4eksi1esittir3 »

jonnathan yazdı:
4eksi1esittir3 yazdı:2. 3. 4. el hatta daa fazla bı kız arkadsım olmasını istemezdım
2. 3. 4. el ne demektir ya?araba mı mal mı bu?
herkesle yatıp kalkmıs bi kız arkadasın olsun istermısın...
lal la la la la la

Kilitli