Küfür Etmek ?

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

küfür etmek rahatlatıyo baya ama başkalarının küfrettiğini duyunca çok çirkin gelio en iyisi başkalarının duyamayacağı şekilde sövmek :-D
YalnızLığı aNLa

evrim
Üye
Üye

Mesaj gönderen evrim »

bütün cümlelerimin başında sonunda vardır küfür, napalım ağız alışkanlığı olmuş, içten olmasa da çıkıveriyor. hele o koyiim cümlenin sonuna yüklem olarak ne de güzel yakışııır aman da amaaann :P
I wanna thank you mom,
I wanna thank you dad
for bringing this fucking world
to a bitter end.
I never really hated a one true god
but the god of the people I hated!

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

bizim muhabbetlerde a ve k baş harflerini taşıyan o ifade bağlaç gibi kullanılır olmazsa cümle kuramıyosun kardeşim :) daha fizik labaratuvar derslerinde arkaya 3 kişi halinde geçip de fizikçiye yaptığımız sövme yarışları ve bu yarışı kazanana diğer ikisinin ısmarlayacağı öğle yemeği düşüncesiyle daha da yaratıcı çıkan küfürler, gece yatakhanede birbirimizle dalga geçerken ettiğimiz küfürler,okulda idarecilere (özellikle keloğlan müdüre) ettiğimiz eşi benzeri bulunmaz sanat eseri niteliğindeki küfürler,daha da küfürler işte.... valla şu ana kadar onca ettiğimiz küfür sinirimizi geçici olarak boşaltmaktan başka bir işe yaramadı, pek fazla bi işe de yarayacağını hiç sanmıyorum ama haddi aşmadıkça edin küfür, iyidir,rahatlatır,sövün ve atın içerdeki ifrazatı... :-D
ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

her şey bi yana insan kendisine edilen küfre karsılık verir bi şeklide ama ailesine laf gitmesi katlanılmaz bi olay.. bunu düşünün küfür ederken öle edin :x herkes üstüne alınmasın tamam benimki uyarıydı :-D
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

kozmik_peri yazdı:her şey bi yana insan kendisine edilen küfre karsılık verir bi şeklide ama ailesine laf gitmesi katlanılmaz bi olay.. bunu düşünün küfür ederken öle edin :x herkes üstüne alınmasın tamam benimki uyarıydı :-D
evet işte insana kafa atarak burun kırabilecek gücü verir ailesine edilen küfürler :x
ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

Kullanıcı avatarı
theASH
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theASH »

İnsanlar küfürü artık normal bir şeymiş gibi kullanmaya başladı. ama bana göre bu aşağılık kompleksinden kaynaklanan bir şey olsa gerek. Aklıma başka bir şey gelmiyor. :))

Kullanıcı avatarı
venice_queen
Üye
Üye

Mesaj gönderen venice_queen »

çok sinirlenirsem etmiyorum diyl ama genelde içimden sayarım...bazen içimden ederken dudaklarımı oynatarak ediyomuşum arkadaşlarımda anlıyolarmış...komik bi durum :-D
ama bazılarının artık selamlaşmaları gibi olmuş küfür ve bu durum hiç hoş diyl :023
yaşaM diye birşey yok...unutMak diye birşey yok!!!

nightmare411
Üye
Üye

Mesaj gönderen nightmare411 »

RAHATLAMANIN EN PRATİK YOLU :013
:003 :003 :003

Kullanıcı avatarı
morcuburcu
Üye
Üye

Mesaj gönderen morcuburcu »

hakedene çok yakışıo ve rahatlamanın en tatmin edici yolu :-D

Kullanıcı avatarı
Pain_Killer
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pain_Killer »

cok az kufur ederim Bn :-) bn ii bi cocuum tmm mı ;)
''dünyanın en mutlu insanları " demişti biri alkolün belki de terkedilmişliğin etkisinde...

DRAKA
Üye
Üye

Mesaj gönderen DRAKA »

valla ben heycanlı bı olay anlatıosam acaip küfür ederim , ama biri bana küfretse asla cevap vermem onun istediğide ona cevap vermem veriim ki oda daha da azgın küfüsrler saydırıp sinirini atsın yemesler :P

xPsycHox
Üye
Üye

Mesaj gönderen xPsycHox »

küfe ederim ama karşı tarafaa diiL (: ne zmn geyik bi muabbet oLsa ağzmdan her türLü şey çıkar ama bi kawgada fLn küfr,ne biLiim biras düşük we kaLitesiz bi karşıLık :018
·٠•●Love is The Name,Sex is The Game

Kullanıcı avatarı
lechuim
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen lechuim »

zekariya beyaz , beyaz show da çok güzel bi söz söylemişti..

"kişi belirtmeden boşluğa küfür etmek ruhun yelpazesidir" :010 :010 :010
im your passenger the deftones

queenseleN
Üye
Üye

Mesaj gönderen queenseleN »

Pain_Killer yazdı:cok az kufur ederim Bn :-) bn ii bi cocuum tmm mı ;)
Uhaha 1+ :-)

esraa
Üye
Üye

Mesaj gönderen esraa »

ben sevmiyorum küfür etmeyi.hele hele erkek milletinin genel olarak bi özelliği var.bir cümle kuruyorlar başında sonunda ortasında küfür var.özellikle yolda yürürken fln duyduğumda dönüp bi tane indiresim geliyor :x

jerrock
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen jerrock »

bazen insanın içinden geliyo ya küfretmek.o yüzden küçük küfürlerin arkadaş arasında filan bi zararı yok yani rahatlatıyo.ama bazıları her dakka her cümelnn içinde küfrederler ki bu :023

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen A_SeX_PisToL »

bence küfür etmek ki ü düşer küfretmek hayatın anlamı arkadaşlar bol bol küfür edip sıtres atmalıyız :015

Kullanıcı avatarı
puRPLe_haiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen puRPLe_haiR »

Lysippe yazdı:
Lily yazdı:ben de küfür ederim...hatta şu lafa da oldum olası sinir olmuşumdur "senin gibi bi kıza hiç yakışmıo" v.b.... ama dozu da önemli. Her ladın başına küfür ekleyen adamlarla da konuşmak hoş olmuo. bi de küfür etmenin bile bi adabı var yani.Onu demek istiorum...
kesinlikle...
benM HALimden anJAk benM Gİbi bi KIs anLAR Diodum,dOoruymUShh..
kiME Ne kardEShm,küfREDiorm ederiM de a.q... :x
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

_kuRbAAn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _kuRbAAn_ »

küfür etmek insanı acaip rahatlatıyoo...valla abartılmadığı sürece o kadar da kötü bişey diil...

sick_bastard
Üye
Üye

Mesaj gönderen sick_bastard »

ben küfürlü konuşurum marefette değil tabiki ama içimden nası geliyosa öyle davranıyorum. dikkat edilmesi gereken birşey var her cümleye "mna koyiim" :lol: ile başlayanlar çok rahatsız edici bayanlar için, çok büyük bi saygısızlık oluyo ama onlarında kullandığı bi küfür :023

FucKer_
Üye
Üye

Mesaj gönderen FucKer_ »

Ne gereq War k i Küfüre,sen Bilginle karşındakini Kolayca susturabilrsn ztn...Kendisini bu Konuda Yeterli Bulmayanlar,küfür Kullanırlar çünkü Çok Kolay Bişey Küfür Etmek....!
="I Fight For The Ones Who Can't Fight"=

_kuRbAAn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _kuRbAAn_ »

tabi bir tartışmada karşındakine küfür etmek hoş değil yani...
ama normalde olaylar karşında kim küfür etmez ki az da olsa...

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen A_SeX_PisToL »

FucKer_ yazdı:Ne gereq War k i Küfüre,sen Bilginle karşındakini Kolayca susturabilrsn ztn...Kendisini bu Konuda Yeterli Bulmayanlar,küfür Kullanırlar çünkü Çok Kolay Bişey Küfür Etmek....!
ya evet dooru söylüyosunda biz arkadaşlar arasında küfürleşiyoz ve bundan da ben acayip zevk alıyom manyak mıyım nea :P

ama yalnız değilim ehe...

Kullanıcı avatarı
identical
Üye
Üye

Mesaj gönderen identical »

KÜFÜR; kendini ifade edemeyen ,kiþiliksiz,ezik,tipsiz,özenti..vb insanlarýn çevrenin ilgisini çekmek,tepkisini toplamak için söylediði anlamsýz aptalca sözlerdir... :013

LÜTFEN KÜFÜR ETMEYELÝM,ETTÝRMEYELÝM....... :-D

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

identical yazdı:KÜFÜR; kendini ifade edemeyen ,kişiliksiz,ezik,tipsiz,özenti..vb insanların çevrenin ilgisini çekmek,tepkisini toplamak için söylediği anlamsız aptalca sözlerdir... :013

LÜTFEN KÜFÜR ETMEYELİM,ETTİRMEYELİM....... :-D
kesinlikle katılmıyorum ozaman dünyanın dörtte üçü kendine ifade edemiyo kişiliksiz ,ezik.....vb katılmıyorum ben çok sinirlendiğinde ağzından çıkanları da hesaba katarsak bence tamamen dünyanın yararına yapılmış bi olaydır tamam desteklemiyorum ulan herkes küfretsin mükemmel bi dünya olsun da demiyorum ama dediklerine katılmıyorum dostum günde kaç kere etrafın tepkisini çekebilirim diye bi kaygım olsaydı taksimde sallanırdım çırılçıplak daha makbule geçerdi
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kilitli