Nefret ediyorum..

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
venice_queen
Üye
Üye

Mesaj gönderen venice_queen »

aşık olduğum çocuktan bazen nefret ediyorum :025 :cry:
yaşaM diye birşey yok...unutMak diye birşey yok!!!

Kullanıcı avatarı
darkcry
Üye
Üye

Mesaj gönderen darkcry »

aile içine girdiğimde ne olacak senin bu halin yavrııım lardan nefret ediyorum :x

punk182
Üye
Üye

Mesaj gönderen punk182 »

lonly yazdı:senin kardeş gibi gördüün erkek arkadaşların aylar sonra tam artık iki iyi dost olmuşken sana aşığım demelerinden nefret ediyorum.tut dilini yaa bekle geçsin.nedie karşındakini üzüyosun
sonuna kdr haklısn walla.. soora bizide kndilerini de zor duruma sokuyolar bide yetmiomş gibi dostluun bitio :(
KaFaNa GöRe TaKıL!!... :)

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

punk182 yazdı:
lonly yazdı:senin kardeş gibi gördüün erkek arkadaşların aylar sonra tam artık iki iyi dost olmuşken sana aşığım demelerinden nefret ediyorum.tut dilini yaa bekle geçsin.nedie karşındakini üzüyosun
sonuna kdr haklısn walla.. soora bizide kndilerini de zor duruma sokuyolar bide yetmiomş gibi dostluun bitio :(
epruşuumm!!! yine dostluk kurma çabalarına girişti birileri.. umarım bu sefer olur...!!!!

buarada bende bu aralar geeksiz olmaması gereken ama kesinlikle gereeksiz olan bi kişiden nefret ediom!! ayrıca sinir hastası dercesinde herşeye baırıp çaırmamdan nefret ediom!!!
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

yapmacık insanlardan ve yalancılardan :007 :007 :007

xPsycHox
Üye
Üye

Mesaj gönderen xPsycHox »

tikyLerden_
rapciLerdn_
aLt kattaki saLak kadın we köpeğindennn NEFRT EDİORM.... :x
·٠•●Love is The Name,Sex is The Game

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya nası anlatsam..... isimde verememki.... ya yaşanmış olaylardan büük zarar alarak çıksada hala ders almayan ve beni güya önmsiomuş gibi davranıp zor durumda kalıo olmama aldırmayan kişilerden..... bilmem anlatabildimmi...?!
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya nası anlatsam..... isimde verememki.... ya yaşanmış olaylardan büük zarar alarak çıksada hala ders almayan ve beni güya önmsiomuş gibi davranıp zor durumda kalıo olmama aldırmayan kişilerden..... bilmem anlatabildimmi...?!

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

smG yazdı:gitarımın telinin kopmasından nefret ediyorum! :007
üff harbi ya..1hafta icinde si ve mi degi$tirmekten battım..en az 7 8 kez koptular..

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

drexler yazdı:
smG yazdı:gitarımın telinin kopmasından nefret ediyorum! :007
üff harbi ya..1hafta icinde si ve mi degi$tirmekten battım..en az 7 8 kez koptular..
ben geçen gün komple deiştirdim iflas bayrağını çektim.. zaten şu gitara yaptıım masrafı hayatıma yapsam şimdi köşeydim :)

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

ya paraya kıyıp d`addarrio takım felan almıom teker teker alınca daha pis batıyoz aslında farkında olmadan :-D

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

angel_of_the_hell yazdı:ya nası anlatsam..... isimde verememki.... ya yaşanmış olaylardan büük zarar alarak çıksada hala ders almayan ve beni güya önmsiomuş gibi davranıp zor durumda kalıo olmama aldırmayan kişilerden..... bilmem anlatabildimmi...?!
eh şimdi nefret etme sırası bende canım :x

vermilion
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen vermilion »

nefret etmekten nefret ederim :010 berbat esprilerde üstüme kimse yoktur. berbat espri de büyük bi yetenektir :010 :006

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

imla hatalarından, yazım yanlışlarından... :007

purpleblank
Üye
Üye

Mesaj gönderen purpleblank »

kararsız kalmak herzmn delirtmiştir beni..böle zmnlarda alıp basımı kacasım gelir..bundan nefret ediyorum :aggressive
can yeleğim,karışmasın kimseler bize..

realim
Üye
Üye

Mesaj gönderen realim »

MaryJane yazdı:-Müzige konsantre olmus, baska boyutlara gecmis halde kafa sallarken odama pat diye saygisiz birinin dalmasindan...
-bulmaca doldururken, en alakasiz kisilerin yanima sokulup alim kesilmelerinden...
-salak akrabalarin komsularin kendi cocuklarini tamamen unutup baskalrinin cocuklarini adam etmeye calismalarindan..
-sabahtan aksama kadar evde oturup, dantel ören, onun bunun dedikodusunu yapan, bütün gün kral izleyen, aptal aptal koca bekleyen kizlardan..
NEFFFRET EDIYORUMMM!!!! :evil: :evil:

Ben patlama diye buna derim:-)

Bende kendimden nefret ediyorum özellikle şu saflığımdan ve insanlara olan güvenimden...
Al Beni Yar Aşkın İçine... Yüreğime Canver Çünkü Yüreğim Seni İster...

queenseleN
Üye
Üye

Mesaj gönderen queenseleN »

Yalanlardan nefret ederim !

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

yaw daha ikigün önce re koptu.. gittim aldım.. bugün de mi mefta! uff yaa bu ucuz tellerden nefret ediyorm... ulan en kalitelisini alcam... yemicem içmicem para biriktircem alcam walla... yeter artık! :007

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

beni mesleğimden(ilerdeki) soğutmaya çalıştıkları için,yalaka,yalancı, düzenbaz avukatlardan nefret ediyorum. :x :x ha bi de işçilerini sabahtan akşama kadar asgari ücretle eşşek gibi çalıştırıp,hakettiklerini asla vermeyen,ayda 3-4 milyar kredi kartı borcu yapan,kendilerinde vicdanın zerresinin bile bulunmadıını düşündüüm işverenlerden de nefret ediyorum. :007 :007 :007

Kullanıcı avatarı
venice_queen
Üye
Üye

Mesaj gönderen venice_queen »

telefonda msjı gönderceem kişiye diyilde yanlışlıkla mesajda sözü geçen kişiye atmaktan nefret ediyorum...
kolaysa toparla şimdi yaa alla allaaa :(
yaşaM diye birşey yok...unutMak diye birşey yok!!!

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen A_SeX_PisToL »

yavaş interneti olan internet kafelerden
kartuşu bitmiş yazıcılardan
elektrik kesintisinden
numlock ışığı yanmazken sağdaki rakamlarla şifre girmeye çalışmaktan
internet adresini yazıp enter'a basmak yerine adresin yanındaki "GİT" düğmesi ile iş görenlerden
cep telefonumu yere düşürmekten
gitarın jagını phone girişine sokup aciz bi şekilde amfiden ses gelmesini beklemekten
pogo muydu neydi işte o mal şeyi yapanlardan
tikilerden
evde gitar çalarken kapıyı çalıp "erkin abi gitarın sesini kısabilir misin?" diyen kızdan (haklı bile olsa..)
saçımı kesmemi isteyen akrabalarımdan
tipime bakıp bu çocuktan korkuyorum buna mukayet olun diyen mal insanlardan
gitar çalmayı bilmeyen ama yinede kızları çevrelerine toplayabilenlerden(aslında bu biraz kıskançlık)
"Forumdan..." yazan yerin altında sürekli yukarı doğru akan konulara tam basıcakken onları kaçırmaktan
yada bastıktan sonra "bu başlığa hiç cevap gelmemiş" yazısını bulmaktan
vesairelerden vs vs vs...

badi
Üye
Üye

Mesaj gönderen badi »

her pztsi 10 numara carsamba sans topu cumartesi sayısal loto cekılıslerını seyretmaktan ve hic bi b.. cıkmamasından nefret edıyorum...ama neden hala oynuyorum ya kurtarın benı su illetten... :007

FBgirL
Üye
Üye

Mesaj gönderen FBgirL »

-iktidardaki partiden

-Harun Yahya kod adıyla gezen Adnan Hoca'dan

-Sigara dumanından

-üLker etiketi ta$ıyan ürünLerden

-$eftaLi deniLen tüyLü iLLetten

-Kırmızıdan

-Sokakta yürürken yerde çekirdek kabukLarı görmekten

Nefret ediyorum
Quel nati fexq daa'tri...Namsir sea na?

Kullanıcı avatarı
Pain_Killer
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pain_Killer »

aptal mouseumden nefret ediorum
''dünyanın en mutlu insanları " demişti biri alkolün belki de terkedilmişliğin etkisinde...

drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

smG yazdı:yaw daha ikigün önce re koptu.. gittim aldım.. bugün de mi mefta! uff yaa bu ucuz tellerden nefret ediyorm... ulan en kalitelisini alcam... yemicem içmicem para biriktircem alcam walla... yeter artık! :007
oha re yi nası parcalamayı ba$ardın helal walla..benimkiler bu ara uslu duruyo..azar çek azar..i$e yarıyo :-)

Kilitli