insan birini gerçekten severse...

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
drexler
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen drexler »

insan birini sewerse denizler co$ar toprak delirir..denge kalmaz o insanda :010

Kullanıcı avatarı
KING__
Üye
Üye

Mesaj gönderen KING__ »

YAHU NE SEVMESI NE SEYI SEVME DENEN BISIY YOK BENCE O INSANA ALISIYORSUN VE ONSUZ YAPAMAYACAGINI DUSUNUYOSUN BENCE ASK VEYA SEVGI YOK HADI ASIK OLDUN SEVDIN DIYELIM BU SANA BELADAN BASKA BISIY GETIRMEZ :015 :006
hayat dert hayat sıkıntı hayatta herşeyden nefret ediyorsan ölümü yada kıyameti bekliyorsan hiç durma ölümüde kıyametide nefretin yaratacak

Kullanıcı avatarı
_AnGeLiCa_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _AnGeLiCa_ »

KING__ yazdı:YAHU NE SEVMESI NE SEYI SEVME DENEN BISIY YOK BENCE O INSANA ALISIYORSUN VE ONSUZ YAPAMAYACAGINI DUSUNUYOSUN BENCE ASK VEYA SEVGI YOK HADI ASIK OLDUN SEVDIN DIYELIM BU SANA BELADAN BASKA BISIY GETIRMEZ :015 :006

ya sevgi yoktur falan diye düşünmeyin arkadaslar.. kimse kimseyi sewiyorum ayağıyla kandırmazsa gercek sewgilerin warlığıda ortaya cıkar... ama yalana batmış o kadar çok sevgi oyunu war ki artık hiç kimse sevginin varlığına inanmıyor...

bence beklentisiz bi sevgi gercek sevgidir... çıkarsız...
öl ve ruhun kanalizasyon kokulu çürüklerden arınsın

dreamshower
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen dreamshower »

aşk bi dengesizlik işi ve biz de dengesizleşiyoruz bazen

iNsAn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen iNsAn_ »

insan birini gerçekten severse,onun için onu sevmekten vazgeçmek zorunda bile kalabiliyormuş :(
Herkes 'prenses' olabilir;ama herkes ''çokoprenses'' olamaz :D 2Z

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

iNsAn_ yazdı:insan birini gerçekten severse,onun için onu sevmekten vazgeçmek zorunda bile kalabiliyormuş :(
evet kalıo lanet olsun ki ben bunu yaşadımm..ve hala bi insan düşünülmezz..o beni gerçekten çok seviodu ama vazgeçtii bndenn sırf üzlmemm için ama daha beter oldumm sanırım :021 :020
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

elinden geleni ardına koymaz...
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
pLayhard
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pLayhard »

Hayatının enn büyük hatasını yapmış oLur ... çok açıkkk bi şekiL de, inanmayan oLursa denemsesi bedeva para aLmıolar ...

err0ri5t
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen err0ri5t »

Korkusuzca,sadece delirmiş bi halde :5 Kişinin arasına girip , 5 kaplan gücünde olabilirmiş..
the longest line of cocaine

Kullanıcı avatarı
fullmetalal
Üye
Üye

Mesaj gönderen fullmetalal »

insan birini gerçekten severse hiç bi b*k olmas :-D
denedim ordan bilioorum. :022

Kullanıcı avatarı
KaRaMaRTi
Üye
Üye

Mesaj gönderen KaRaMaRTi »

İnsanın biri severse benim gibi şair olur ...

Derin bir yanlızlık içindeyim şimdilerde bir başımayım koskoca evrende..Sözüm sana güzel kız biliyorum okuyorsun yazdıklarımı..

Kullanıcı avatarı
RockafelleR
Üye
Üye

Mesaj gönderen RockafelleR »

İnsan birini gercekten severse,bu olay cok kötü boyutlara ulaşır,seven insan tehlikelidir,ayrıca hata yapmaya meğillidir.Neyse,gercekten sevenlere mutluluklar dilemekten başka onlara yardım edemem :P

iNsAn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen iNsAn_ »

insan birini gerçekten severse,aynada kendini göremez.anlayana... :010

efsane
Üye
Üye

Mesaj gönderen efsane »

Sevmek zor birde bunu karþý tarafa söyleyememek adamý baya yoran bir iþ :P
Her sabah bir umut uyanýyorum ama sonrasý felç oluyor

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

insan birini gerçekten severse beklemeli,ssabretmeli v eninde sonun da karşılığını alıo..çok mutluyum ya kaç yıl oldu unutamadığım gerçekten sevdiim biri için belki de bunca çabam ama değdi..eğer sevip de söyleyemiosanız ya da n bllimm değiceğini düşünüosunuz bekleyin..eminim bi gün oluo ya nn diim acacaip mutluyum benim gibi bi arkadaş daha vardı umarım herşey istediğin gibi olur
The burden is mine... alone

A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen A_SeX_PisToL »

insan birini severse yeri gelir onun ağzına da s.çar
yeri gelir kıçını bilem siler yani...

Kullanıcı avatarı
furiouswish
Üye
Üye

Mesaj gönderen furiouswish »

insan birini gerçekten sevemez,sevdiğini zanneder;severse aldanır çünkü... zaman geçer bi bakarki bu aslında kendisinin inandığı seçim yaptığı kişiyle oynadığı bi oyundur... ya bu oyunu kaldığı yerden devam eder ya bu oyunu bitirir yeni oyuna başlar yada bunun oyun olduğuna farkına varıp kendini kandırmaktan vazgeçer ve buna gerçekten inanıp yalnız olmayı tercih eder..

iNsAn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen iNsAn_ »

furiouswish yazdı:insan birini gerçekten sevemez,sevdiğini zanneder;severse aldanır çünkü... zaman geçer bi bakarki bu aslında kendisinin inandığı seçim yaptığı kişiyle oynadığı bi oyundur... ya bu oyunu kaldığı yerden devam eder ya bu oyunu bitirir yeni oyuna başlar yada bunun oyun olduğuna farkına varıp kendini kandırmaktan vazgeçer ve buna gerçekten inanıp yalnız olmayı tercih eder..
eğer beyninle seviyorsan evet katılıyorum bu bir oyundur.ama kalbinle seviyorsan kendini kandırma.insanların en can alıcı,en aciz noktası kalpleridir.insan kalpten hissediyorsa oyun oynayamaz :023 hissettiğini yaşar!!!

Kullanıcı avatarı
furiouswish
Üye
Üye

evet insan kalbiyle sever beyniyle düşünür ve düşününce kalbin sevdiğini beyni kabul etmez... bu yüzden kendini kandırır... peki sana sunu sorucam ? insanın kalbi düşünmeden mi sever? ne hissettiğini düşünmezmi.. işte bunu düşününce farkına varır.. insan beyniyle sever kalbiyle hisseder...

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

Ya benim anlamadığım olay neden sevgiyi sadece sevgiliye duyulan sevgi olarak anlatıyorsunuz ki.? Yani size yabancı olan biri sizi sevmeyebilir yada sizi seviyor gibi görünüp başka çıkarlar altında olabilir ama size en yakın olan kişileri sevmiyormusunuz onların sizi sevmediğini mi düşünüyorsunuz.? Anlamıyorum nedir bu sevgili herkes aynı yerde takılmış kalmış. Yabancı biri de sizi sevebilir elbette sevgi yok yada sevgi oyun diyemessiniz bence. Zaten 2 insan birbirini severse o sevgidir çünkü sevgi tek taraflı olmaz...!

Kullanıcı avatarı
furiouswish
Üye
Üye

INFLaMeS yazdı:Ya benim anlamadığım olay neden sevgiyi sadece sevgiliye duyulan sevgi olarak anlatıyorsunuz ki.? Yani size yabancı olan biri sizi sevmeyebilir yada sizi seviyor gibi görünüp başka çıkarlar altında olabilir ama size en yakın olan kişileri sevmiyormusunuz onların sizi sevmediğini mi düşünüyorsunuz.? Anlamıyorum nedir bu sevgili herkes aynı yerde takılmış kalmış. Yabancı biri de sizi sevebilir elbette sevgi yok yada sevgi oyun diyemessiniz bence. Zaten 2 insan birbirini severse o sevgidir çünkü sevgi tek taraflı olmaz...!

sevgi tek taraflı olmaz diyosun ozamn karşılık beklemedn sevmek sevgi değildir sana göre. karşındakinin seni sevmesi sen sevmedikten sonra bi anlam ifade etmiyo, sevgi olmuyo yani bundan bu çıkıyo... benim düşüncem insan birini gerçekten gerçek sevemez aslında...insan hiç sevemez anlamında değil.....

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

furiouswish yazdı:
INFLaMeS yazdı:Ya benim anlamadığım olay neden sevgiyi sadece sevgiliye duyulan sevgi olarak anlatıyorsunuz ki.? Yani size yabancı olan biri sizi sevmeyebilir yada sizi seviyor gibi görünüp başka çıkarlar altında olabilir ama size en yakın olan kişileri sevmiyormusunuz onların sizi sevmediğini mi düşünüyorsunuz.? Anlamıyorum nedir bu sevgili herkes aynı yerde takılmış kalmış. Yabancı biri de sizi sevebilir elbette sevgi yok yada sevgi oyun diyemessiniz bence. Zaten 2 insan birbirini severse o sevgidir çünkü sevgi tek taraflı olmaz...!

sevgi tek taraflı olmaz diyosun ozamn karşılık beklemedn sevmek sevgi değildir sana göre. karşındakinin seni sevmesi sen sevmedikten sonra bi anlam ifade etmiyo, sevgi olmuyo yani bundan bu çıkıyo... benim düşüncem insan birini gerçekten gerçek sevemez aslında...insan hiç sevemez anlamında değil.....
Tek taraflı sevgi olamaz bence. Öyle bi sevgi olsa bile geçici bişey olur ki geçici bi sevgi de sevgi deildir bence. 2. si insan birini gerçekten gerçek sevemez diyorsun yalancı sevginin tanımını yaparmısın bana??

Kullanıcı avatarı
furiouswish
Üye
Üye

INFLaMeS yazdı:
furiouswish yazdı:

Tek taraflı sevgi olamaz bence. Öyle bi sevgi olsa bile geçici bişey olur ki geçici bi sevgi de sevgi deildir bence. 2. si insan birini gerçekten gerçek sevemez diyorsun yalancı sevginin tanımını yaparmısın bana??

ben sevgi yalancıdır da demiyorum ki....gereçekten sevdiğin birini gün olur sevmeyede bilirsin... böylece gerçekten sevdiğin gerçek kişi gerçekliğini kaybeder..yani gerçek sevgin biter ve geriye yalan kalır...ama yalan sevgi anlamında değil ne demek istediğimi anlamışsındır umarım. yani bence gerçek sevgi yoktur çünkü gerçeklik kalıcı olmalıdır....

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Bende diorum ki sevgi gerçektir sevgi kalıcıdır. Sen anneni bir gün sevmeyebilirmisn?

Kullanıcı avatarı
furiouswish
Üye
Üye

INFLaMeS yazdı:Bende diorum ki sevgi gerçektir sevgi kalıcıdır. Sen anneni bir gün sevmeyebilirmisn?

benim annemi sevmediğim zamnlarda oluyo :-D ben annemi seviyorum ama... annen senin affdememiyeceğin bişey yapsa yada sana ilgisiz olsa yada seni reddetse ve daha birsürü neden işte vs vs....sen annneni bi gün sevmeye bilirsin...insan ömür boyu birini sevemez çünkü insanın hisleri değişkendir kendine şart koysa bile aslında bunu gerçekleştiremez...ancak sevildiğin sürece seversin...sevgi kalıcı değildir çünkü değişkendir dolayısyla gerçekte değildir... ama sevgi yoktur anlamında söylemiyorum yanlış anlama

Kilitli