Küfür Etmek ?

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Dostum çok iyi açıklardım sana ama bugün felsefe yapmak istemiyorum.Sadece şu kadarını söyleyim;Kendi açımdan küfür doğal bişeydir(Lafı başka yerlere çekmeyelim).....Felsefe okurum,Classis müzik dinlerim,tiyatro izlerim ama öyle ben kültürlüyüm,çağdaşım flan ayaklarına yatmam.Etmek istediğim sürece ederim,Özellikle babamla
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
Lily
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Lily »

ben de küfür ederim...hatta şu lafa da oldum olası sinir olmuşumdur "senin gibi bi kıza hiç yakışmıo" v.b.... ama dozu da önemli. Her ladın başına küfür ekleyen adamlarla da konuşmak hoş olmuo. bi de küfür etmenin bile bi adabı var yani.Onu demek istiorum...
and we all went to heaven in a little row boat

jailjam
Üye
Üye

Mesaj gönderen jailjam »

küfürsüz bi jailjam balıksız bi okyanus gibidir A.K. :twisted: :)

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

ben kufur ederim abi.. gerekirse her lafin basinda da ederim yani. 8) karsimda kizmis, erkekmis, gaymis hic farketmez.. begenmeyen ceker gider anuna koyim. :P uln topunuzu...

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

ben etmem

ekstra durumlarda sadece o da yukarıdaki hanzo'nun yanında hiç kalır :lol:

ollie
Üye
Üye

Mesaj gönderen ollie »

küfür hiç iyi bir şey değildir.ağzına pelesenk oldumu gün boyu dizersin..ama hakedenede sessiz kalmak olmaz..birbirimize karşı sevgi ve saygılı olalım..hüleynn ben dünyanın yedi ceddini....... bak yine dayanamadım yok yok siz en iyisi bildiğinizi yapın..
5 Mayıs 2004 — mor ve ötesi’nin son albümünü;
"Yeni Dünya’ya yalan yanlış bir cevap, üsturuplu ama yersiz kaos, samimiyetsiz isyan,
karşılığını amaçsızca arayan ezik bir çığlık" ifadeleriyle tanımlayabiliriz.

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

Lily yazdı:ben de küfür ederim...hatta şu lafa da oldum olası sinir olmuşumdur "senin gibi bi kıza hiç yakışmıo" v.b.... ama dozu da önemli. Her ladın başına küfür ekleyen adamlarla da konuşmak hoş olmuo. bi de küfür etmenin bile bi adabı var yani.Onu demek istiorum...

kesinlikle...

Kullanıcı avatarı
rainmanx
Üye
Üye

Mesaj gönderen rainmanx »

Ben küfür etmem.. (etmemeye çalışırım)

Bence : Küfür etmek demek söyleyecek bir sözü olmamak demektir.. Söyleyecek bir sözün yoksa susmak gerek..

Saygılarımla..

Kullanıcı avatarı
BoNeDrOp
Üye
Üye

Mesaj gönderen BoNeDrOp »

walla bn küfür etmeden duramam her cümlemde mutlaka bi tane bulundururum :)
beyond the north waves...

Kullanıcı avatarı
peace_maker
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen peace_maker »

grungy yazdı:ben kufur ederim abi.. gerekirse her lafin basinda da ederim yani. 8) karsimda kizmis, erkekmis, gaymis hic farketmez.. begenmeyen ceker gider anuna koyim. :P uln topunuzu...

+1 aynen karşımdakinin kim olduğu çok umurumda olmaz a.k. :twisted:

Kullanıcı avatarı
nECRo
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen nECRo »

ben bu A.k cerrahisinde çok küfür ediyom.. her sabah 6.45 de sıcacık yataaaamdan kalkip buz gibi a.k havasında dötüm titreye titreye yürürken özellikle ana avrattan başlıyom saydırmaya... okula varana kadar küfretmediğim varlık, obje, akraba türü şeyler(ana baba bacı vs..) kalmıyo.. ayrıca durduk yere iş kilitleyenlere de küfrediyom.. o da cabası oluyo.. haaa bi de bi kolostomi boşaltırken çok küfrettim.. kolostomi inde barsağın karna açılması. içindki bok karından torbaya akıyo.. ama aslında bok deil.. yani bok gibi kokmuyo.. çok daha keskin asitli bi kokusu var.. gözlerinizi yaşartuıyo.. 2. de burnuma pamuk tıkadım gene koku öldürdü beni.. ötanazi hakkımı isticektim nerdeyse.. neyse.. bu konuyu kapatalım yoksa gene küfretmeye başlıcam a.k....

Kullanıcı avatarı
The Invisible
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen The Invisible »

Öle günlük konusmalarımın içinde yer almaz anca cok sinirlenince orta siddette

freaky
Üye
Üye

Mesaj gönderen freaky »

Etmemeye çalışıyorum ben artık, insanın kailtesini düşürdüğüne inanıyorum ya bazen de..

hey a.k. salla ya :)

blackmercury
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen blackmercury »

Valkyrie yazdı:Küfür ederim,küfür etmeyi de ayrıcalık saymam,marifet de değildir.Ünlemdir işte bir çeşit..Niye çok seviyorsunuz anlamadım :?

katılıyorum..

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

evet mirc küfür edilesi bi konudur :)
küfür ederim ama genelde cok sinirlendiğimde.. her dakika her yerde kullanılmasına karşıyım ama.. ayrıca incelikten kopulmasına da karşıyım.. ortasını bulun kardeşim :!:
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
sanalist
Üye
Üye

Mesaj gönderen sanalist »

kufur bır ınsanın içindekı ofekesnın resmıdır sımdı bır a.k var kı koyulan bır eylem bıde a.a.k var kı buda kısı bellı edılerek koyulan bır eylem koyulan sey bellıdır yanı hersey nettır ben kufuru sevmem sadece kufur ler hakkında yorum yaparım :)))

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Bas küfürü gitsin be m.q :lol:
Kasmayın kendinzi
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

drhacker
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen drhacker »

küfretmek ayrıdır argo konuşmak ayrıdır... içinde dam-tarrak geçen her cümle küfür değildir ve ben bu kelimeleri çok sık kullanırım(necroyla aynı evde yaşıyorum sadece bu kelimeleri kullanarak anlaşıyoruz desem yeridir)... ama birine küfretmek ana-avrat tasvip etmiyorum sizde etmeyin kızarım :evil: ...
Usluyum İşte Uslu... :)

Kullanıcı avatarı
joLaNdA
Üye
Üye

Mesaj gönderen joLaNdA »

türk erkekleri için su kadar vazgeçilmez ve gayet doğal olan bi olayy :lol: gerçi son zamanlarda bu durum kızlar arasında da yaygın bi hadise olmaya başladı ki bence hiç hoş diil :!:

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

sadece türkler mi küfür ediyor :?

Kullanıcı avatarı
joLaNdA
Üye
Üye

Mesaj gönderen joLaNdA »

ben öle bişi demedim ki sadece türkler için gayet doğal bi durum hatta kendini ifade ediş tarzı bazıları için..bide bütün dünyada var olsa bile ben başka toplumların bizler kadar yaratıcı ve geniş bi yelpazeye sahip olduunu sanmıorum bu konuda :!:

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

o bizim dilimizden kaynaklanan birşey..sakız gibi çek çek uzasın :)

Kullanıcı avatarı
joLaNdA
Üye
Üye

Mesaj gönderen joLaNdA »

yok ya bu bence türk erkeklerine özgü bişi olsa gerek tabi güzel :!: türkçemizin de katkıları var ama yine de bizim toplumumuzda erkekler bu konuda kafalarını acaiip yoruyolar heralde :lol: mesela(umarım problem olmaz) ``Anasinin karninda babasina gotvermis orospu cocugu ``

abi duyunca oha demistim nsl bişi bu ya :!:

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

coğu zaman gereksiz bence..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

freaky
Üye
Üye

Mesaj gönderen freaky »

kozmik_peri yazdı:coğu zaman gereksiz bence..
her zaman gereksiz aslında.. ama işte..etmeden de olmuyor sanırım :)

yukarıdaki küfür bariz iğrenç bu arada..
ha bi de "eşeğin amına su kaçırmak" diye bi deyim var ya bariz iğrenç yaaa..

yani bazı küfürler ciddi midemi bulandırıo diebilirim..

ha bi de a.k. demek de ayrı bi şey yani.. neden diyoruz bilmiyorum: KÖTÜ BİŞEY DEĞİL ASLINDA .. ne yani yalan mı :)

Kilitli