Barışarock'06

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

demir demirkan cıkmıs ki,resimleri nette dolasıyor...
sleeping with the earth my dying bride

Ana_Thema
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Ana_Thema »

festivalin müzikal durumuna bakarsak grupların 4-5 parça söyleyip gitmeleri çok can sıkıcı bir durum. Özellikle Demir Demirkan için.. Bu festivalin dünya çapında olması için artık 5 günlük bir zamana yaymaları lazım tabiki müzikal açıdan bakarsak. Dikkat çeken festivaller genelde 4-5 gün sürmektedir .. bir bakıma müzikle insanları toplamaya çalışan bir festivalin bunu geliştirmesi lazım..

İlk sefer geldim ve wc,yemek gibi durumların olması gayet normal ki cumartesi görünen kadarı ile cidden 50 bin kişi vardı ve gece halen gelenler vardı. Ne kadar wc konulsada bu problemin çözüleceğini zannetmiyorum..Yemek konusunda daha cüretkar davranabilinirdi verilen paralara göre..Döner ise döner demeye bin şahitti..

Neyse seneye görüşmek üzere.. Ben gayet eğlendim.. :014

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

jonnathan yazdı:demir demirkan cıkmıs ki,resimleri nette dolasıyor...
hadi ya :( bu daha da koydu demekki ben kaçırdım...
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Işığın Yansıması adlı grubun yerine çıkmış.O sırada çadırda izdivadaydık kaçırdık Demir abimizi maalesef.
Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa çok yanlış yapıyorsunuz demektir.

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

haberlerde barışarock 'ı ''savaşarock!''başlığı altında yer verdiler..gençlerin ellerinde çakılarla,bıçaklarla girmesinden dolayı..gerçi kapıda ki güvenlik sağlamdı bu sene,her şey kapıda toplandı..
myspace.com/the_rita

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Rita yazdı:haberlerde barışarock 'ı ''savaşarock!''başlığı altında yer verdiler..gençlerin ellerinde çakılarla,bıçaklarla girmesinden dolayı..gerçi kapıda ki güvenlik sağlamdı bu sene,her şey kapıda toplandı..
evet bir suru kelebek,sustalı hatta kasap bıcagı...

Kullanıcı avatarı
slipknot_19
Üye
Üye

ya bu kadrýný beklemiodum

Mesaj gönderen slipknot_19 »

bu festival süperdi ya hersenee daha süper oluyoruz

demir demirkan süperdi...........................

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

bende video atölyesi kartı vardı onun sayesinde kulise girip çıkabiliniyo...demir abimizle aylin ablamızla yaşar kurtla ve moğollardan taner amcamızla tanışma ve konuşma fırsatına eriştim.....istanbulun soğuk havasında sıcak bi festivaldeydik tabi bu kadar hava değişikliği hasta etti beni hâla gribim

80 bin kişiye yakın kişi geldi ama bazen b.ku çıkmıştı kalabalıktan metrelerce su ve tuvalet kuyrukları...

antalyadan istanbula helede 2 gün kalmaya gimek büyük cesaret ve para istiyo...bizde para yoktu ama cesaret kesinlikle vardı....barışarocktaki en azından antalyaya göre fahiş olan yemek paraları bizi tüketti beş kuruşsuz koşturduk...tel örgüleri aşarak aç kalmamak için böğürtlenler ve arılarla savaştık...hâlada izleri var o dikenlerin...

İnsan aç olunca böğürtlenin bi şirinliği kalmıyor yiyor onları....kuruttuk kökünü zaten ve doğal ortamda yetişmiş açılmamış susamlı kraker bulduk...

antalyaya dayım sayesinde geldik o da tee ataköydeydii...

kazıklanmak lafının diğer bi karşılığı istanbul olsa gerek...

devamı gelcek daha maceraların.....
insanlık, okadar hızlı büyüyordu ki ; Tanrıyla boy ölçüşmeye kalkıştı ve Tanrı ; çocuklarından utandı... Önce yağmurla yıkadı pisliklerinden arıttı sonra güneşinde yaktı maskelerini çıkarttı ve yer yü

Kullanıcı avatarı
RoCK_I
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen RoCK_I »

barışarock
sawaşafuck

Kullanıcı avatarı
vehayat
Üye
Üye

Mesaj gönderen vehayat »

barýþarock daha çok bu sene soyunarocktý bence
herkes çýplaktý valla :-D
"zaman geçer büyürüz sertleþir dünya"

Kullanıcı avatarı
aLchemist2Na
Üye
Üye

Mesaj gönderen aLchemist2Na »

Sülalenin genç kuzenlerinin rock pratikleriyle ilgilenen sorumlu tekaüt olarak cumartesi günü 3 ayrı çadırın kurulumuyla ilgilenmek durumunda kaldım.

Çevredeki acemi kampçıların çadırlarıyla da uğraşmaya başlayınca Victor Mancini Anıl'ı görene kadar bizimkilerden haberim olmadı.

Halkin Takimi Pankartın asıldığı mekana iki gün boyunca yaptığım sortilerde de kimseyi göremedim.

Konserleri açıkhava tuvaletine yakın yamaca konuşlanarak izlediğimden sahne önünü göremedim, allahtan arkadaslar foto cekmiste halkintakiminda oradan görebildim..

Bu arada karanlıktan gelen Beşiktaş sloganlarından bir bölümü, tanımadığımız bir grup anarko-psiko vatandaşla bize aittir, belirtmekte fayda var

Olayın tümüne gelince:

Geçen yılkine gidememiştim, bilmiyorum, ama bu yılki organizasyon patladı.

Olaya demokratik bir anti-savaş kalkışmadan öte anlam yüklemem. Her telden insan vardı.

Genci-yaşlısı bir arada, otu-boku her türden nebat tüketilmedeydi gördüğüm kadarıyla.

Birebir kapışma, kişisel "manti" alanı ihlalleri gibi tatsızlıklara tanık olmadım. Çadırlardan fazla orgazm taklidi de gelmedi valla ne yalan söylemeli Pazar günü akşamüstü terkettik. Nedeni, en başta tuvalet konusundaki sıkıntılardı; bu çok dikkat çekiciydi, binlerce insanın bu nedenle erken döndüğünü söyleyebilirim.

Yemek olayı da iyi değildi; vejetaryenler hakikaten ot yemek zorunda kaldılar.

En büyük tatsızlık biz çıkarken yaşandı. 78'liler Vakfı panelinde bir bayanın Türkiye'nin güneydoğusuyla ilgili yorumu malum tepkileri aldı. Ana ses platformundaki bir densizin ahaliye yuh çektirmeye çalışması bayanın yersiz söyleminin üzerine tam bir provokasyon salaklığıydı. Neyse ki bir çatışmaya meydan verilmeden atlatıldı. Umarım organizatörler ve tabii ki kendilerine 78'liler diyen arkadaşlarımız bu olaydan gerekli dersi çıkarırlar.

Gelecek Barışarock gördüğüm kadarıyla o alana sığmayabilir artık. Biz de o zamana kadar özlediğimiz ilerlemeleri sağlayabilirsek daha organize çabalar içine girebiliriz belki.

Daha fazla birebir temas, daha fazla isyan, daha fazla aşk, daha fazla ılım ve sorumluluk, daha fazla Beşiktaş diyorum...

Seneye görüsürüz..
ßütün petroL tankerlerini acip hiç göremeyeceğim fransiz sahillerini kirletmek istiyorum..

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

ismi "barısa"rock olan bi festivalde turk bayragı acılması sonucu yasananlar

http://www.youtube.com/watch?v=ixuUqV0W6_E

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Bu olay olduğu anda kimse konser alanında değilmiş bikaç provakatör mal dışında.Eminim ki "en azından ben ve arkadaşlarım orada olsaydık" öldüresiye döverdik bayrağa karışan dallamaları.
Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa çok yanlış yapıyorsunuz demektir.

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

arkadaşlar olayın ne oldugunu anlamadan bilmeden yorumları sıralamayın yine. sanki bilmiyoruz medyayı istediği gibi keser biçer yayına koyar.çünkü o şekilde ilgi görür.

ayrıca o arkadaş orada türk bayrağımızdan utananlar oldugunu mu düşünüyodu o bayrağı açtı.provakatörlük bi olay varsa o medyanın reyting için yaptığıdır.lütfen biraz geniş düşünelim her şey gördüklerimizle sınırlı değildir.

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

Ben bayrağı açanı engellemeye çalışanların amacını bilmiyorum ama böyle bi hareketin nedeni vardır

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

ne olabilir?

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Ne olabilir sahiden ? Bayrak indirenlerin ne kadar şerefsiz olduklarını ne kadar barış yanlısı olduklarını göstermk için mi.

Kullanıcı avatarı
kikirik
Üye
Üye

Mesaj gönderen kikirik »

vehayat yazdı:barýþarock daha çok bu sene soyunarocktý bence
herkes çýplaktý valla :-D
:010

Kilitli