2006 Dünya Basketbol Şampiyonası (Japonya)

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

layne yazdı:
gokchee yazdı:
jonnathan yazdı:buda mehmet efendiye gitsin...
+99999...
kapak olsun kendisine ıhahahaaa

son 2 dakikayı salya sümük bi vaziyette izledim.helal olsun ya,işte takım oyunu böle bişi,diğer oyuncularımıza da(!) ders olsun.biz böle oynarsak arjantini bile deviririz :P lütfen şu lafıma müdahale etmeyiniz,hayal kurup mutlu oluyoruz kardeşim
evet evet yenecez, ben de hayal kurmak istiyorum lan :P :-D
hiçbişey imkansız deildir arkadaşlar :P kurunuz,çekinmeyiniz :-D

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

hayran kaldým takýmýmýza..baþka hiç biþi diemiorum! :003
En son endoplazmikjan tarafından 26 Ağu 2006 15:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

endoplazmikjan yazdı:haran kaldım takımımıza..başka hiç bişi diemiorum! :003
+100000000000000..............
ben son 1dk içerisinde kalpten gidiyodum..engin ve cenk sağolsun süperdiler..tabi kerem herzamanki gibi bombaydı :-D
bu arada arkadaşlar arjantinde ersan oynayabilcek galiba :-D

manyaq
Üye
Üye

Mesaj gönderen manyaq »

bu takım daha cok seylerı basaracak bunlar hıc bısey bekleyın ve gorun

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Bravo gerçekten.Çok büyük bir heyecan ve mutluluk yaşattı bize milli takımımız. :001 :0012

Kullanıcı avatarı
si_keremcem
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen si_keremcem »

FIBA'nın yaptığı "2006 Dünya Basketbol Şampiyonası'nın en iyi oyuncusu" anketinde Türkiye'den Ersan İlyasova da var...

yalnız bırakmayalım...oy verelim...

Oyumuzu Buradan Verebiliriz
ben at siqtim kavun siqtim milangaza incir diktim çöp tenekesinde doğdum armut yedim cırcır oldum senden başka benden başka ondan başka bundan başka şundan başka biri oldum

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

si_keremcem yazdı:FIBA'nın yaptığı "2006 Dünya Basketbol Şampiyonası'nın en iyi oyuncusu" anketinde Türkiye'den Ersan İlyasova da var...

en iyi genç oyuncu.. oyumuzu verdik.ersan 2.sırada :D oylarımızı verelim kardeşler :006

maçı izleyemedim.tekrarı denk gelirse izleyeceğim.çok merak ettim şu 3lükleri :D
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

bi oyda benden inş.. kazanır. slovenya macı da cok guzeldı ya arjantın macınıda alcaz inş..
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

Türk oyuncuları tanımıyorum"

Dünya Basketbol Şampiyonası'nda çeyrek finalde Türkiye'nin rakibi olan Arjantin'in yıldız oyuncusu Emanuele Ginobili, ''Ben Türk oyuncuları tanımıyorum ama iyi olduklarını duydum'' dedi.

Arjantin gazetelerinden La Nacion'da yeralan haberde, NBA'in San Antonio Spurs takımında oynayan ve Arjantin'in Dünya Şampiyonası'ndaki başarısında büyük rol oynayan Ginobili, ''Türkiye'deki oyuncuların hemen hemen hepsi benim için bilinmeyen oyuncular. Ama Avrupa'da oynayan arkadaşlarım bana Türk oyuncuların çok yetenekli olduğunu söyledi. Slovenyalılar da yetenekliler ama Türkiye takım oyununu daha iyi oynuyor'' değerlendirmesinde bulundu.

Yıldız oyuncu ayrıca, Yeni Zellanda'yı yenerek çeyrek finale kalmalarıyla gerçek Dünya Kupası'nın şimdi başladığını savundu.

Öte yandan İspanyol gazetelerinin internetteki sayfalarında Türkiye'nin Slovenya'ya karşı aldığı galibiyette 24 sayı ile büyük payı olan Serkan Erdoğan ön plana çıkarıldı. TAU Ceramica Vitoria takımında oynayan Serkan için, ''Türk Milli Takımı'nın itici gücü'' yorumu yapıldı.
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

si_keremcem yazdı:FIBA'nın yaptığı "2006 Dünya Basketbol Şampiyonası'nın en iyi oyuncusu" anketinde Türkiye'den Ersan İlyasova da var...

attık oyumuzu umarım 1. sıraya cıkar ersan yakışır ersana 1.lik
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bu arada bugün harika bir maç daha izledik ayrıca yenmekte bir başka güzel arjantin maçında da galiibiyet istiyoruz bu takımdan başaracak güçteyiz
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

mükemmel bir maçtı..herkes iyi oynamış.arjantini de devireceğiz inşallah :D salı günü 13.30'da NTV'de :006
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

o oylamada cin varken ersan'ın sansı cok az...adamların nufusunun dortte biri oy atsa ortada baska adam kalmaz :010

buarada kotu haber,arjantin macında ersan ve ibrahim'in oynama sansı dusuk...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

şu oylama konusunda haklısın :P
ibrahimin ayağı çok şişmiş.ersan belki oynar diye bekliyordum ama..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

en azından ersan oynasaydı ibodan ben bu turnuvada umudu kestim valla bilmiyorum eski günleri arıyorum iboda

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Çinliler bu oylamanın farkına varıp abanmışlar kendi oyuncularına.Çinlileri oylamada alt etmek zor biraz ama aklınıza geldikçe oy verin Ersan'a.
Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa çok yanlış yapıyorsunuz demektir.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

bugun hurriyet'te cıkan habere gore ersan ve ibrahim iyilesmis ve yarın ki macta oynayabilecekmis...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:bugun hurriyet'te cıkan habere gore ersan ve ibrahim iyilesmis ve yarın ki macta oynayabilecekmis...
harika bir heber umarım doğrudur yarın onlara ihtiyaçımız var

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

oo iyi iyi.sevindim :D yarın inşallah iyi birşeyler yaparız :006 ama korkuyorum biraz..

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

bence buraya gelmekle bile çok iyi bir iş başardık..arjantine yenilsekte bizim takımımız dünyanın en iyi sekiz takımından biri.tabiki ilk beşe filan girmeyi isteriz ama giremezsek bile şu ana kadarki maçlarımız dünyadaki tüm basketbol severlerin,yazarların ...vs aklından çıkamayacak... :003

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

12 dev adam demielimde 12 cesur yürek dielim bu çocuklara artık 12 dev adamların sadece boylar dev gibiydi yürekleri yoktu bakınız mehmet bakınız hidayet ama yarınki maçta zor arkadaşlar inş. yenerizde ben yanılırım arjantinden fark yersekde kimse şaşırmasın ama bu cesuryürekler en ii mücadeleyi ortaya koyacaklardır ondna şüphem yok hade hayırlsı bakalımmmm :006
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

MuHoS yazdı:12 dev adam demielimde 12 cesur yürek dielim bu çocuklara artık 12 dev adamların sadece boylar dev gibiydi yürekleri yoktu bakınız mehmet bakınız hidayet ama yarınki maçta zor arkadaşlar inş. yenerizde ben yanılırım arjantinden fark yersekde kimse şaşırmasın ama bu cesuryürekler en ii mücadeleyi ortaya koyacaklardır ondna şüphem yok hade hayırlsı bakalımmmm :006
Fatih bulmuştu bu ismi ama dev adam kalsın bence..hazır süper şarkısıda varken :-D

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

just_an_angel yazdı:
MuHoS yazdı:12 dev adam demielimde 12 cesur yürek dielim bu çocuklara artık 12 dev adamların sadece boylar dev gibiydi yürekleri yoktu bakınız mehmet bakınız hidayet ama yarınki maçta zor arkadaşlar inş. yenerizde ben yanılırım arjantinden fark yersekde kimse şaşırmasın ama bu cesuryürekler en ii mücadeleyi ortaya koyacaklardır ondna şüphem yok hade hayırlsı bakalımmmm :006
Fatih bulmuştu bu ismi ama dev adam kalsın bence..hazır süper şarkısıda varken :-D
evet dooru dedin canlı yayında sölemişti maçtan soora sanırım brz iğneleme yaptı onlara çünki 12 dev adam memoların zamanında ortaya çıkmıştı ve onalrı çağırıştırıodu.artık memolar yok biz varız gibisnden bişey demek istedi :010
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

ersan ve ibrahim için çok sevindim.ibo baya kötüydü en son,çok zor deniyodu oynaması,zaten gereksiz yoruldu slovenya maçında,keşke oynamasaydı.neyse artık yarın ki maça bakıcaz,şu haberlerden sonra umutlanıyorum açıkçası,sonuna kadar mücadele edeceğimizden şüphem yok zaten.yenilsek bile çok büyük farkla olacağını sanmam,yani umuyorum :010

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

yarın alırız umarım maçı..
myspace.com/the_rita

Kilitli