Nokia Super Sound

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

Mesaj gönderen dumanaddict »

rap-pop türü parçaları eleyerekten yüzde yetmişini dinledimm..
zıkkım
dem
gargara
badtrip
otopark
başıbozuk
bedbin
paradoks
piiz
silent disaster
Rock bir müzik türü değil, bir hayat tarzıdır!

Kullanıcı avatarı
Bilge_Kagan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Bilge_Kagan »

Selmin - Kose Kapmaca

Taniyanlar bilir, bunu buraya yazmamda Selmin'in bizim eski vokalist olmasinin bir etkisi yok...Dinleyin, hak vereceksiniz.

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

Bilge_Kagan yazdı:Selmin - Kose Kapmaca

Taniyanlar bilir, bunu buraya yazmamda Selmin'in bizim eski vokalist olmasinin bir etkisi yok...Dinleyin, hak vereceksiniz.
selmin de katıldı mı ?...
dinleyeceğiz...
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

oylama bitti sanırım

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

ilk etapta sectigim 10 gruptan 4'u ilk 100'de. ne kadar güzel.
simdi bir oylama daha yapalim bakalim.

ilk 10 listenizi güncellemeyi unutmayin...

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

Rita yazdı:kriz,kukla,51promil,ruj,iz,paranoya,düşey,gizli özne,hücre,golatkin..
artık kesin ilk 10 um :)
bunlardan 4ü ilk yüzde çok sevindim sanki ben ilk 100e girmiş gibi :) kukla,51promil,gizli özne ve de ruj umarım ilk 40a da girer..
myspace.com/the_rita

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

cok buyuk hayalkırıklıgı oldu benim icin ilk 100...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

annabel_lee yazdı:ilk 10 um..
virüs,20 film tablet,başıbozuk,gecegece,dem,kod,nükleer başlıklı kız,masif,zıkkım,dengesiz herifler....:010
ilk on umdan 6 grup ilk 100 e girmiş.virüs,başıbozuk,gecegece,nükleer başlıklı kız,zıkkım,dengesiz herifler...biliyorum bu işi ben yahu 8) :-D

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

kesin konuşmak istemem fakat bu yarışmadaki oylama sisteminden eurovisiondaki oylama sisteminin kokusunu aldım.hani şu dost ülkeler birbirlerine 12 puan verirler.burada da eşe dosta haber salınmıştır beğenmeselerde oy verilmiştir.kimin kontörü fazlaysa o kazanır :)

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Edmond yazdı:kesin konuşmak istemem fakat bu yarışmadaki oylama sisteminden eurovisiondaki oylama sisteminin kokusunu aldım.hani şu dost ülkeler birbirlerine 12 puan verirler.burada da eşe dosta haber salınmıştır beğenmeselerde oy verilmiştir.kimin kontörü fazlaysa o kazanır :)
biraz oyle oldu ben de arkadaslarıma ve tanıdıklarıma oncelikli oy verdim mesela :)

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

veronique yazdı:
Edmond yazdı:kesin konuşmak istemem fakat bu yarışmadaki oylama sisteminden eurovisiondaki oylama sisteminin kokusunu aldım.hani şu dost ülkeler birbirlerine 12 puan verirler.burada da eşe dosta haber salınmıştır beğenmeselerde oy verilmiştir.kimin kontörü fazlaysa o kazanır :)
biraz oyle oldu ben de arkadaslarıma ve tanıdıklarıma oncelikli oy verdim mesela :)
+1
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

ben de MUG diyorum ..baya iiler.. :002
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

plastic yazdı:ben de MUG diyorum ..baya iiler.. :002
elendiler...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

oylama sistemi zaten başlı başına yanlış.onca şarkıyı çoğu kişi dinlememiştir zaten(ben dinledim 8) :010 )sonuçta herkes bunu bilerek giriyor bu yarışmaya,adil bir oylamanın olmayacağı zaten baştan belli.tek güzel yanı grupların daha çok insana kendilerini tanıtma imkanı bulmaları herhalde ki birçok grup da sırf bu sebeple katılmıştır bence.

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

annabel_lee yazdı:tek güzel yanı grupların daha çok insana kendilerini tanıtma imkanı bulmaları herhalde ki birçok grup da sırf bu sebeple katılmıştır bence.
ankara dan katılan gulyabani grubu bile aylin aslım a yazdıkları igneleyici sarkıyla bilinmelerine ragmen katılmıslarsa zaten ancak kendini gostermek icin katılmıslardır, kazanma amacıyla degildir ki :)

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

annabel_lee yazdı:
oylama sistemi zaten başlı başına yanlış.onca şarkıyı çoğu kişi dinlememiştir zaten(ben dinledim 8) :010 )sonuçta herkes bunu bilerek giriyor bu yarışmaya,adil bir oylamanın olmayacağı zaten baştan belli.tek güzel yanı grupların daha çok insana kendilerini tanıtma imkanı bulmaları herhalde ki birçok grup da sırf bu sebeple katılmıştır bence.
tamam, o zaman olayın adını düzgün koysunlar.böyle yarışma olmaz.yarışma aynı çizgiden başlar ve herkesin bildiği rakipler arasında olur.eleman geliyor ilk baştakini dinliyor.vayy harbi iyiymiş deyip hemen ilk ona koyuyor.diğerlerinide dinlemeden sallıyor.kısacası 100. arkadaşları çok nadir dinliyorlar.bence bu bir yarışma değil bir nevi "nokia reklamlı anlaşmalı anket".tabi yurdum insanı burdan birinci çıkacak arkadaşları başının tacı yapmaya hep meyillidir.malum alt yapı yok.

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

veronique yazdı:
sen iyi bir dinleyicisin.senden beklemezdim :P

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Edmond yazdı:
annabel_lee yazdı:
tamam, o zaman olayın adını düzgün koysunlar.böyle yarışma olmaz.yarışma aynı çizgiden başlar ve herkesin bildiği rakipler arasında olur.eleman geliyor ilk baştakini dinliyor.vayy harbi iyiymiş deyip hemen ilk ona koyuyor.diğerlerinide dinlemeden sallıyor.kısacası 100. arkadaşları çok nadir dinliyorlar.bence bu bir yarışma değil bir nevi "nokia reklamlı anlaşmalı anket".tabi yurdum insanı burdan birinci çıkacak arkadaşları başının tacı yapmaya hep meyillidir.malum alt yapı yok.
ben yarışmayı savunmuyorum zaten,yanlış olduğunu söylüyorum.katılıyorum sana ama yine de iyi tarafından bakmaya çalışıyorum aslında biraz da..

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

+5000
dont speak..

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

Edmond yazdı:
annabel_lee yazdı:
Edmond yazdı:kesin konuþmak istemem fakat bu yarýþmadaki oylama sisteminden eurovisiondaki oylama sisteminin kokusunu aldým.hani þu dost ülkeler birbirlerine 12 puan verirler.burada da eþe dosta haber salýnmýþtýr beðenmeselerde oy verilmiþtir.kimin kontörü fazlaysa o kazanýr :)
oylama sistemi zaten baþlý baþýna yanlýþ.onca þarkýyý çoðu kiþi dinlememiþtir zaten(ben dinledim 8) :010 )sonuçta herkes bunu bilerek giriyor bu yarýþmaya,adil bir oylamanýn olmayacaðý zaten baþtan belli.tek güzel yaný gruplarýn daha çok insana kendilerini tanýtma imkaný bulmalarý herhalde ki birçok grup da sýrf bu sebeple katýlmýþtýr bence.
tamam, o zaman olayýn adýný düzgün koysunlar.böyle yarýþma olmaz.yarýþma ayný çizgiden baþlar ve herkesin bildiði rakipler arasýnda olur.eleman geliyor ilk baþtakini dinliyor.vayy harbi iyiymiþ deyip hemen ilk ona koyuyor.diðerlerinide dinlemeden sallýyor.kýsacasý 100. arkadaþlarý çok nadir dinliyorlar.bence bu bir yarýþma deðil bir nevi "nokia reklamlý anlaþmalý anket".tabi yurdum insaný burdan birinci çýkacak arkadaþlarý baþýnýn tacý yapmaya hep meyillidir.malum alt yapý yok.
bence yanlýþ düþünüosunus...bende oradaki 400 tane gruba tek tek bakmadým ama grup ya da parça isimleri dikkat çeken parçalara baktým.yani gruplar eer kendillerini göstercek janjanlý ben burdayým dien bi isimle katýlýrlarsa illaki dinlenirler.hem 1 ay vaktin var hemen oy vermiosunki eurovision gibi..arada gir bak takýl yap playlistini..sora yine gir bak deiþtir playlisiti ilk 10u.1 hakkýn var 1 kere girin bakýn ilk 10 u seçin demiolarki..gayet esnek ve gayet adil bence...Zaten 400 tane parçaya baþka nasýl oy verebilinirki..en adil en mantýklý yol bence bu baþka türlüde olamaz maalesef..1 ay süren var baba 14 ayda 100 tane parça dinleyemesmisin ?? 100 parçayý 1 güde dinliorus...ben çok fazla bilmediim grup tanýdým nss sayesinda..hepsi amatör ama çok güsel müzik yapanlar var..nss çok güsel bi organizasyon nokia reklamý filan deil yani söledinis gibi...koskoca noki nýn bi müzik yarýþmasýyla yapýlan reklamada çok ihtiyacý yoktur bence sölediinis gibi...nokia sadece sponsor ve böle bi yarýþmayý düzenleme, amacýyla büyük bi firmanýn sponsor olmasý lasým oradaki dönen para baþka þekilde karþýlanmas...67 mustang'i kim hediye verir baþka ? kafayý yemiþ olmasý lasým...
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

Mesaj gönderen dumanaddict »

bencede ben neredeyse hepsini dinledimm :S her janjanlıyada oy vermedim tabii ki kötülerde var dogal olarak..ilk 100 e 7 grup girdi listemden.ama dem'e üzüldüm olması gerekirdi diye düşünüyorum..önceden sildiğim gruplardan giren var onları geri alıcam..
Rock bir müzik türü değil, bir hayat tarzıdır!

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

badtrip

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

1- Zýkkým - Gitme
2- Tasma - Yakýnda Deliricem
3- Shiwa - Pembe
4- Ruj - Olamaz
5- Bozuk Para - Evcilik
6- Ruh Salatasý - Zor Yol
7- 0-Virüs-0 - Son
8- Dengesiz Herifler - Her Gün Ýçeceðim
9- Nükleer Baþlýklý Kýz - Zor
10- Paranoya - Ölüme Masal
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

jonnathan yazdı:cok buyuk hayalkırıklıgı oldu benim icin ilk 100...
+1
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

kesinlikle guardinals vardı nasıl ilk 100e kalmadı şaşırdım.. ama şu an için ilk 100de bad trip bir dinleyin ve ilk 10 listenize ekleyin derim(; yeni ve sağlam bir profesyonel amatör grup geliyor...
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kilitli