Yapılan Yararlı Organizasyonlar

Site üyelerinin ya da site yönetiminin düzenlediği buluşmaların, toplantıların duyurulduğu alan
Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

Lovalace yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
issirganotununissirmiyani yazdı:5 kişi ile ne kadar büyük bir yardım toplana bilir
bide kimse gelmediği için biz 5 kişi gitmiştik ya 5 kişinin manevi gücünün yettiğinin bi kanıtıdır bu :006

Madem 5 kişiyle olmaz diosunuz herkes katılsaydı o zaman bas bas bağırdık buralarda ama ses seda yok kimseden ee 1 kişi bile olsa ordaki çocukları sevindirmek . bi abi, abla duygusunu az da olsa yaşatmak yeterli oldu sanırım.. Nice bu tür organizasyonlara
:006 ben adanadayım biliyorsun deilmi egerki yardım yapılmak için ciddi bir şeyler olursa mügeye dedigim gibi ben hep burdayım
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

Lovalace yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
issirganotununissirmiyani yazdı:5 kişi ile ne kadar büyük bir yardım toplana bilir
bide kimse gelmediği için biz 5 kişi gitmiştik ya 5 kişinin manevi gücünün yettiğinin bi kanıtıdır bu :006

Madem 5 kişiyle olmaz diosunuz herkes katılsaydı o zaman bas bas bağırdık buralarda ama ses seda yok kimseden ee 1 kişi bile olsa ordaki çocukları sevindirmek . bi abi, abla duygusunu az da olsa yaşatmak yeterli oldu sanırım.. Nice bu tür organizasyonlara
çağırdılarda katılmadık mı.zaten ben bu tür organizasyonların içerisindeyim.fikir ilk ortaya atıldığından beri yardımcı olayım dedim. arkadaşlar kendi aralarında toplanıp yapmışlar.bizde takdir ettik ama bize herkez katılsaydı nerdeydiniz gibi kelimelr kullanmasın kimse.bizde insanız.çağırın gelelim.
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
_RockMania_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _RockMania_ »

bildiğim kadarıyla bi kaç kez başlık açılmış ama fazla talep olmamış...
"Kendime Rağmen Durmam Basar Giderim" Sen "İster Yaşa, İster Sön"..... <<<GaNaMos>>> ...

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

_RockMania_ yazdı:bildiğim kadarıyla bi kaç kez başlık açılmış ama fazla talep olmamış...
ben kendi adıma her zaman buradayım.şu anda bir lisenin kapalı spor salonuna sandalye topluyorum ve okulun yıkılan duvarlarından birini yaptırıyorum.bayramda 3 asker ailesine bir okul hademesi ailesine yardımlarda bulunduk.zaten bu işlerin içindeyim.bu ilk değil.

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

...
En son simsiyah_85 tarafından 16 Oca 2007 16:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

issirganotununissirmiyani yazdı:
Lovalace yazdı:
simsiyah_85 yazdı:bide kimse gelmediği için biz 5 kişi gitmiştik ya 5 kişinin manevi gücünün yettiğinin bi kanıtıdır bu :006

:006 ben adanadayım biliyorsun deilmi egerki yardım yapılmak için ciddi bir şeyler olursa mügeye dedigim gibi ben hep burdayım

lafım sana değil yavrucum anlayanlar anlar :)
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

masterloves yazdı:
Lovalace yazdı:
simsiyah_85 yazdı:bide kimse gelmediği için biz 5 kişi gitmiştik ya 5 kişinin manevi gücünün yettiğinin bi kanıtıdır bu :006

çağırdılarda katılmadık mı.zaten ben bu tür organizasyonların içerisindeyim.fikir ilk ortaya atıldığından beri yardımcı olayım dedim. arkadaşlar kendi aralarında toplanıp yapmışlar.bizde takdir ettik ama bize herkez katılsaydı nerdeydiniz gibi kelimelr kullanmasın kimse.bizde insanız.çağırın gelelim.
valla öyle forumlarda bizde gelecez , oo abi süper çok iyi bi fikir gidelim mutlaka diyip sözle olmuo işler bugün ben gidiyorum gelmek isteyen gelsin diyip gidebilirdiniz .. Tarih belirledik kesin o gün o saatte orda olacam diyebilirdiniz.. yapılmak istenseydi yapılırdı..Yapan arkadaşlara teşekkürler tekrardan
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
_RockMania_
Üye
Üye

masterloves yazdı:
_RockMania_ yazdı:bildiğim kadarıyla bi kaç kez başlık açılmış ama fazla talep olmamış...
ben kendi adıma her zaman buradayım.şu anda bir lisenin kapalı spor salonuna sandalye topluyorum ve okulun yıkılan duvarlarından birini yaptırıyorum.bayramda 3 asker ailesine bir okul hademesi ailesine yardımlarda bulunduk.zaten bu işlerin içindeyim.bu ilk değil.
Bizimde oldu bi kaç ufak tefek...Yaptık ve Unuttuk o ayrı...Unuttuk derken içimizde kaldı yani...
"Kendime Rağmen Durmam Basar Giderim" Sen "İster Yaşa, İster Sön"..... <<<GaNaMos>>> ...

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

atışmanın manası yok artık bi dahaki sefere görücez herkesi kimler orada olacaklar.... haber verildi verilmedi nerie kadar gider bu konuşma böle allah bilir... gidenlere teşekkür ediyoruz gidemeyenler bi dahaki sefere....
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ve şu var ki ben oraya yazdım kimseden ses çıkmıo mu dedim kimseden ses çıkmadı

sonra arkadaşlar bu ctesi yada ctesi die sordum ve yine ses çıkmadı kaldıki ben böle çırpınırken kendi kendime entrasan bi şekilde suçlama yedim bide eğerki suçlama olmadını düşünüosanda masterloves benim mesajlarımın tarihleirne bak bakalım hiç bişey yapmamışmıyım..

buluşma evet yapıldı gerçekten aktif bişekilde benimle iletişim halinde olan ve sürekli fikir üstüne fikir sunan haber beklemeyen kendilerid ebişeyler yapmaya çalışan kişiler tarafından

hepinize çok teşekür ederim güzel bişeyin üstesinden alnımızın akıyla geldik ve daha sonrakiler daha profesyonelce olcak nekadar çok kişi olursa o kadar güsel hepinize kapılar açık..
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

_RockMania_ yazdı:
masterloves yazdı:
Bizimde oldu bi kaç ufak tefek...Yaptık ve Unuttuk o ayrı...Unuttuk derken içimizde kaldı yani...
helal olsun.. :001

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

_RockMania_ yazdı:
masterloves yazdı:
tebrik ediyorum bu açıklamadan sonra anlayana tabi :)
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

yapılan bir iyiliği aranızda tartışarak birbiriniz kötüleyerek yorumlamayalım daha iyileri için birlik olalım konu uzamasın ..
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
yeniuye
Üye
Üye

Mesaj gönderen yeniuye »

kişisel fikrim==> bu hayır işi konusunda ne bu tartışma tavırları yauw.. ben anlama veremedim,tekrar tekrar okudum yazılanlarıda garip bi gerginlik var yada ben yannış anlıom... bence az laf çok iş yapmak lazım... saygılarımla...
kimi yanında arıyorsann, önce içinde bulajaksın...

Kullanıcı avatarı
yeniuye
Üye
Üye

Mesaj gönderen yeniuye »

heee bide burdaki herkesle toplanıp gidilirse kesin kavga falan çıkar orda yaa :):) ne bu şiddet bu celal!!!

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Lovalace yazdı:yapılan bir iyiliği aranızda tartışarak birbiriniz kötüleyerek yorumlamayalım daha iyileri için birlik olalım konu uzamasın ..
anlaşıldı.beni bir dahakine unutmayın.saygılar. :006

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

hoyt nolmuş burda beah.. başlık açıldı diye şımarıldımı yoksam.. :-D :P .. hehehe şaka bi yana.. fotoğraf galerisindede yazdığım gibi.. tekrar teşekkür ve tebrik ediyorum bikaç ii insanı.. :-D .. onlar adınada çocuklar adınada kendi adımada çok mutlu oldum.. tekrar gündeme getirdiğiniz içinde ayrıca teşekkürler.. gelecek yararlı faaliyetlerde buluşmak üzere.. esen kalın.. :006
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

yapılan iş gerçekten çok güzel.keşke ben de katılabilseydim, o çocukları eğlendirebilseydim..bir dahakine inşallah katılabilirim..
ayrıca bir dahaki şubat tatili dahilinde olursa dersane'si olanlar da katılabilir..şahsi bir istek değil bir çok arkadaşımız var bu durumda..
kaale alınırsa sevinirim.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

neler tartışılmış bolesine guzel bi başlık altında ben anlam veremedim ve cok şaşırdım.

herşeyden önce bu başlık herkez yaptıgı iiligi anlatsın die acılmadıgını sanırorum!!!

bunların dısında da bidahaki sefere goruruz kim gelicek gelmicek die bisii solemekse cok yersiz, burda bir zorunluluk yoktur veya en cok giden kazanıcak yarısıda yapmıoruz, sitenin en iyi yurekli muhtesem kalpli hayır sever insanınıda secmioruz...

biz sadece burada acılmıs bi baslıgın ardında bunu yapmak istemis bu siteden bes kisiyiz.''evet; ben bole bisii yapmak istiorum'' dedik ve bole kesin konusan arkadaslarla irtibata gecip bole bisii gerceklestiridik.bunuda bu siteden arkadaslarla gerceklestirdigimizi burda soledik kii dier arkadaslarda bole bisii yapmak istediklerinde cekinmeden yapsınlar veya yapılması cok kolay bisii oldugunu anlasınlarda diedir.(örnek olsun diyedir)isteyenler bizlerle istemeyenlerse kendi aralarında baska insanlarla gitsinler istedik.

benim bu baslıktan beklentim ise;
ilk baslarda bu yapılan guzel olaya sevinilmesi azcıkta tebrikrikten sonra (kii bunu fazlasıyla gorduk gercekten tesekkurler) alternatif fikirler sunulup bu isin devamında neler yapılacagıyla ilgili konusmaların olmasıyken (en azından ben bu yapıorum diilde, bende bole yapmak istiorum hadi bole bisii yapalım mı denilmezken)bu tip tartıslar cok uzucu bence,hatta benim bole bi yazı yazmam bile bizim bi ayıbımızdır.

''wolfali'' ye ise ayrıca tesekkur etmek isterim hadi bende varım, ben bunları yapıorum vs. yerine, en azıdan okuyan arkadasların olacagını ve bunun icin subat tatilinde de bunu tekrarlayalım demesi bu fikrin bi adım ilerlemisine sabeptir kuru ses değil.

en azından bundan sonra bunları tekrarlamayalım derim... :006

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:yapılan iş gerçekten çok güzel.keşke ben de katılabilseydim, o çocukları eğlendirebilseydim..bir dahakine inşallah katılabilirim..
ayrıca bir dahaki şubat tatili dahilinde olursa dersane'si olanlar da katılabilir..şahsi bir istek değil bir çok arkadaşımız var bu durumda..
alicimm ayda bir gitmei düşünüoruz merak etme sen :)

Kullanıcı avatarı
_RockMania_
Üye
Üye

simsiyah_85 yazdı:
wolfali yazdı:yapılan iş gerçekten çok güzel.keşke ben de katılabilseydim, o çocukları eğlendirebilseydim..bir dahakine inşallah katılabilirim..
ayda 1 mi : ) şunu kısaltsak :D

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

_RockMania_ yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
ayda 1 mi : ) şunu kısaltsak :D
en az olasılık die şeeetim.. :-D

Kullanıcı avatarı
yeniuye
Üye
Üye

Mesaj gönderen yeniuye »

arkadaşlar... benim msn çevremden 3 arkdaşımla 11 şubatta buluşmaya karar verdik.. 4 kişiyiz :) 5. aranıo :P... şaka bi yana cidden böle bişi var... böle organizyonlar sadece site içinde kalmasın bence... gökhan arkadaşım yazdıklarına katılıorum.... birinin fitili ateşlmesi yeterliymiş valla.. ben böle bi yere ziyarete gideceğimi 40 yıl düşünsem aklımdan geçirmezdim ama oluomuş... darısı herkezin başına....
yakın buldum paylaştım :006

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

1-2-3 subat tarihleri arasında bu işi gerçekten çocukları sevindirmek,onların yaşantısına bir artı katmak,vicdani bir hayır işlemek isteyen üyelerle tekrar yapalım..başka amaçları (bu iş üzerinden övünmek,piyasa yapmak gibi) olan şahıslar ise hiç gelmesin böyle organizasyonlara..nerde rastlarsam o tür mesajlara ciddiyim rezil ederim.
simsiyah,qoqhan,hi_fi_girl,yenıuye,rock mania ve diğerleri bu tarihler uygunmu? subat'a yakın bir ocak günüde olabilir:)
fazla bencil tarihler sundum ama mecburum ne yazıkki:)
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

arkadaşlar öncelikle bu cocuk esirgeme kurumu konusunda mügeyle bişiler yazmaya başladığımızda kimse yardımcı oluruz demedi bikaç kişi dışında...herkes zamanında yaptığı iyilikleri saymaya başladı sormuşuz gibi...bizde birkaç arkadaş yani zamanında yaparız tamamdır diyen arkadaslarla bu küçük organizasyonu düzenledik.. resimleri yayınlamamızın nedeni ise diğer arkadaslar gibi yaptıklarımızla övünmek değildi..bu tarz küçücük iyiliklerin yapılabilirliğini göstermekti ...bi çocuk esirgeme kurumuna gitmek bişi değil... bizim yaptığımız devede kulak kalır...bundan sonrada yargılamayın lütfen birkaç kişi uyum sağlayın ve yapmaya çalışın bunu uzatmanın manası yok...

katılımda bulunan arkadaşlardan da katılmayı arzulayan arkadaşlardan da içinden bu tarz iyilikler geçen ama şartları müsait olmayan arkadaşlardan da Allah razı olsun...