Yapılan Yararlı Organizasyonlar

Site üyelerinin ya da site yönetiminin düzenlediği buluşmaların, toplantıların duyurulduğu alan
Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

ayrıca şunu da belirteyim bir dahakine gideceğimiz zaman elbette burda bu başlık inşallah!!! kapatılmaz ise !!!! duyuracağız gerçekten katılmak isteyenler iş ciddiye binince belli olur eğer beş kişiden fazla isek yine buluşma hepberaber olur 10-20 keşke olsa hepberaber karar vererek grulara ayrılırız ve ister aynı kurumda ister farklı kurumlarda ki bu daha ii olur farklı çocuklara da ulaşabilmek ozaman karar verilir yani ayrım diye bişi yok sonuçta bire cumhuriyet değiliz ama "kardeşim ben teşkilatlanamıyorum yardımıc olun "derseniz bizim bir kerelik bir deneyimimiz olduğu için ve burda hepbirlik olduğumuz için işi birlikte planlar dediğim gibi ayrı gruplata bölünür öyle gideriz akşamına da buluşur taxime gideriz içmeye :015

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

3 şubata kadar olan her tarih bana ve diğer dersanezedelere uyar..ona göre bir tarih belirleyebilirsek iyi olur..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:3 şubata kadar olan her tarih bana ve diğer dersanezedelere uyar..ona göre bir tarih belirleyebilirsek iyi olur..
alicim biraz cukka işlerine bakıyor bu işler kesin 3 şubata kadar diyemeyiz sen yine de sana nasıl uygun olacağını belirt...ozamana inşallah uygun oluruz çünkü maaş ödemeleri 5i gibi felan yapılıyor :)

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

wolfali yazdı:1-2-3 subat tarihleri arasında bu işi gerçekten çocukları sevindirmek,onların yaşantısına bir artı katmak,vicdani bir hayır işlemek isteyen üyelerle tekrar yapalım..başka amaçları (bu iş üzerinden övünmek,piyasa yapmak gibi) olan şahıslar ise hiç gelmesin böyle organizasyonlara..nerde rastlarsam o tür mesajlara ciddiyim rezil ederim.
simsiyah,qoqhan,hi_fi_girl,yenıuye,rock mania ve diğerleri bu tarihler uygunmu? subat'a yakın bir ocak günüde olabilir:)
fazla bencil tarihler sundum ama mecburum ne yazıkki:)
subat birazcık uzak bi mesafe ve bu isi yapak cokta plan isteyen bi is degil bitek herkeze uygun tarihi secebilmek zor, buyuzden bunu bi hafta sonra tekrar gundeme getirip kesin kesin konussak daha saglıklı olur gibi.cunku bende katılmak isterim, bende gelirimler oluo sonra ise bidaa ses cıkmıo bu tarz forumlardaki bulusmalarda.

bencesi ise :010 ;
cokta bencil tarihler diil aksine insanların, en azından okuyan insanların rahat oldugu bi tatil donemi.ben tekrardan katılmak isterim :006

Kullanıcı avatarı
hssktr
Üye
Üye

Mesaj gönderen hssktr »

yarın huzur evine gidiyoruz arkadaşlarla bu yazılarınızdan etkilendimde gidiyorum çok teşekkürler yoksa aklımın ucundan bile geçmezdi...
daha sonrada inşallah kimsesiz çocukları ziyarete gidecez....

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

hssktr yazdı:yarın huzur evine gidiyoruz arkadaşlarla bu yazılarınızdan etkilendimde gidiyorum çok teşekkürler yoksa aklımın ucundan bile geçmezdi...
daha sonrada inşallah kimsesiz çocukları ziyarete gidecez....
çok sevindim :)

artık yasak var ama çekebilirseniz sizde çaktırmadan yetkililere, bi kaç foto çekin siteye koyarsın daha da güzel olur :)
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

wolfali yazdı:1-2-3 subat tarihleri arasında bu işi gerçekten çocukları sevindirmek,onların yaşantısına bir artı katmak,vicdani bir hayır işlemek isteyen üyelerle tekrar yapalım..başka amaçları (bu iş üzerinden övünmek,piyasa yapmak gibi) olan şahıslar ise hiç gelmesin böyle organizasyonlara..nerde rastlarsam o tür mesajlara ciddiyim rezil ederim.
simsiyah,qoqhan,hi_fi_girl,yenıuye,rock mania ve diğerleri bu tarihler uygunmu? subat'a yakın bir ocak günüde olabilir:)
fazla bencil tarihler sundum ama mecburum ne yazıkki:)
ben varım.sizden haber bekliyorum :006
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yakında olcak bişiler unutmadık haberiniz olsun arkedeşler ... duyurucaz burda unutmadık... bi kereye mahsusu bişi olmucak işallah

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

hi_fi_girl yazdı:yakında olcak bişiler unutmadık haberiniz olsun arkedeşler ... duyurucaz burda unutmadık... bi kereye mahsusu bişi olmucak işallah
şahsen benim programın değişti:) 5 subatdan sonra olan bir organizasyona canı gönülden gelebilirim..tekrar değiştirilmezse:)

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:
hi_fi_girl yazdı:yakında olcak bişiler unutmadık haberiniz olsun arkedeşler ... duyurucaz burda unutmadık... bi kereye mahsusu bişi olmucak işallah
şahsen benim programın değişti:) 5 subatdan sonra olan bir organizasyona canı gönülden gelebilirim..tekrar değiştirilmezse:)
tmm dır msj alındı :006

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

hi_fi_girl yazdı:
wolfali yazdı:
teşekkürler hi_fi_girl :010

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:
hi_fi_girl yazdı:
wolfali yazdı: şahsen benim programın değişti:) 5 subatdan sonra olan bir organizasyona canı gönülden gelebilirim..tekrar değiştirilmezse:)
teşekkürler hi_fi_girl :010
ne demek kardeşim :-D

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Arkadaşlar!!!!

03/02/2007 cumartesi günü yine bir çocuk esirgeme kurumu için organizasyon düşünmekteyiz... aslında yazıcak fazla birşey yok... katılma kelimesini de kullanmak istemiyorum eğer gerçekten istekli arkadaslar var ise buraya "gelicem gelicem" diye yazmasınlar bile hatta... Bir aksilik olmaz ise CUMARTESİ GÜNÜ TAXİM İSTİKLAL GİRİŞİ BURGER king te olucaz biz... Eğer grup 5 kişiden fazla olur ise ki bunu can-ı gönülden isterim gruplara ayrılarak eğer olmaz ise herkeslerin canı sağolsun 2 kişi dahi olsak hatta ben bile iştirak edemezsem diğer arkadaslar devam ederler... burda kimin kaç kişinin katıldığı değil o kardeşlerimizin yüzünde bir tebessüm kalplerinde abi abla duygusu uyandırmak önemli olan.. zaten büyük bi ihtimalle içeride fotoğraf çekme şansımız kalmadı gibi bişiy geçen seferden tedbir alabilirler :) hatta resim çekmesek burda duyurmasakta olur diyorum dediğim gibi önemli olan reklam değil çapımızca bişiler yapabilmek...

ayrıca gitar veya farklı enstrüman (bölemi yazılıyo prd) çalabilen arkadaslar var ise mümkün ise getirirlerse süper olur çocuklarla çocuk şarkıları söyleyebiliriz daha muhteşem olur..

gelme durumu olmayan arkadaslarımızda bize fikirler vererek yardımcı olabilirler en güzel yardımlardan biri olur bu...

saat perşembe günü açıklığa kavuşacak..

herkese iyi geceler...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

evet arkadaşlar haber beklioruz.. özellikle bu müzk konusunda geçen seferden içimizde kaldı:D
bu sefer toplaşıp bunu yapalım onalara şşarkılar öğretelim oturulaım hep beraber eleleee verip şarkılar söleyelim.. oyunlar oynayalım.. :)
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

evet allah belanı versin diye şarkımsı bişi sölüyo çocuklar :S

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

onlara daha güzel şarkılar öğretmek gerek dimi? :-D

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

aynen ...iyi geceler... mesajları bekliyoruz arkadaslar!!!!

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

benimde gelmem gerekioo sanırsam ,yani gelmek istiorumm ,gelicemmmmmmm
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

gelenler buraya yazarsa planı ona göre devam ettiricez örneğin 5kişiyi aşarsak farklı alternatifler aramamız gerekiyo yada bi yurdun farklı yaş gruplarına parçalar haline girmemiz gerekio bunun için gelenlerin ve gelme durumu olanların önceden yazması çok iyi olur.. ona göre yurttakilerle görüşme yapalım.. :)

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

simsiyah_85 yazdı:gelenler buraya yazarsa planı ona göre devam ettiricez örneğin 5kişiyi aşarsak farklı alternatifler aramamız gerekiyo yada bi yurdun farklı yaş gruplarına parçalar haline girmemiz gerekio bunun için gelenlerin ve gelme durumu olanların önceden yazması çok iyi olur.. ona göre yurttakilerle görüşme yapalım.. :)
ben kesin geliyorum.benide eklersen memnun olurum müge.geçen sefer gelemediğime çok üzülmüştüm.
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

mügecim malesef ben gelemiyorum malum adanadayım ama ufak kuzularımız için hediye türü bişey düşünüyorsanız özelden ulaşırsan sevinirim :)
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

düşünmen yeter.. :)

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

hmm evet oria gelmeme nedenimi biliyosun kuzucum ama bende böle bişi yapabilirim hatta büssürü büssürü aburcubur yolliabilirim :-D
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

keşke herkes sizin gibi yürekten bu amaç uğruna inansa ve bunun için çabalasa..
sizin yüreğiniz yeter :)

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

simsiyah_85 yazdı:keşke herkes sizin gibi yürekten bu amaç uğruna inansa ve bunun için çabalasa..
sizin yüreğiniz yeter :)
saol canım vesile olan ve olmak istiyen hekese teşekkürşler :010
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh