Windows Vista

Bilgisayar dünyası, bilgisayar programları, teknoloji haberleri...
Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Windows Vista

Mesaj gönderen Lovalace »

Windows Vistanın temasını indirdim yükledim şuanda vista temasında kullanıyorum pc i çok fazla bir değişiklik yok gayet güzel tam sürümüde çıktı kaçak olarak ama linklerde sorun var sanırım o yüzden kullanamadım
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

windows senelerdir saçma sapan mantık sınırlarını zorlamanın da ötesine geçen hatalarından dolayı benim ve bi çok arkadaşımın ömrünü yedi... inşallah bu sefer önce bi kullanıp ondan sonra piyasaya sürerler... tabi orda microsofttaki aşmış bilgisayarlarında amcalar hiç bi problem yaşamadan "ahanda yaptık" diye atıyorlar vindovsu piyasaya, sonra uğraş babam uğraş... az küfretmedik microsofta yani... başka da seçim şansımız yok mecbur vindovs alcaz kullancaz yine :x
This is the voice of silence no more...

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

Eğer torrent sitelerine düştüyse bende indirebilirim bakmak lazım nasıl...

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

frantic_kenan yazdı:windows senelerdir saçma sapan mantık sınırlarını zorlamanın da ötesine geçen hatalarından dolayı benim ve bi çok arkadaşımın ömrünü yedi... inşallah bu sefer önce bi kullanıp ondan sonra piyasaya sürerler... tabi orda microsofttaki aşmış bilgisayarlarında amcalar hiç bi problem yaşamadan "ahanda yaptık" diye atıyorlar vindovsu piyasaya, sonra uğraş babam uğraş... az küfretmedik microsofta yani... başka da seçim şansımız yok mecbur vindovs alcaz kullancaz yine :x

haklısın dostumda başka daha 5 tane seçim şansın var popüler ve bilinen işletim sistemleri olarak, ayrıca inş bu windowsu bill e tanıttırmazlar adam ne zaman wndows tanıtsa hep mavi ekran veiryor bilmiyor mu ne :)
† ßaris bili©i †

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

elimde olsa hala win 98 kullanırdım...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Bence vista gayet güzel 98 den iyi olduğunu düşünüyorum .. rengide siyah metalcilere göre yaptılar sanırım :)
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

98 le xp arasında gördüğüm bariz fark , xp nin programları daha hızlı çalştırmasıydı. bakalım vista da o kadar fark olacak mı
This is the voice of silence no more...

Kullanıcı avatarı
soundevil
Üye
Üye

Mesaj gönderen soundevil »

walla ya ben de kullanýrdým 98 ama bazý programlar sorun çýkarýyor çalýþmýyor 98 de.. mecburen yenilikleri uyguluyoruz
istemeyerek de olsa vistayý da kullanýcaz
I was going up the stairs, i met a man who wasn't there.. He wasn't there again today.. I wish; i wish he go away

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

işyerinde günde en cok duyduğum problem sözcüklerden biri vistaaaaaa!!!! en iyi işletim sistemi win2000 abicim vista yı da Allan kıroları yüklüyolar laptoplarına drıverlerini beceremiyolar biz uğrasıyoruz :S

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

hi_fi_girl yazdı:işyerinde günde en cok duyduğum problem sözcüklerden biri vistaaaaaa!!!! en iyi işletim sistemi win2000 abicim vista yı da Allan kıroları yüklüyolar laptoplarına drıverlerini beceremiyolar biz uğrasıyoruz :S
Sen Teknik Servis'te misin?
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Darkfuneral yazdı:
hi_fi_girl yazdı:işyerinde günde en cok duyduğum problem sözcüklerden biri vistaaaaaa!!!! en iyi işletim sistemi win2000 abicim vista yı da Allan kıroları yüklüyolar laptoplarına drıverlerini beceremiyolar biz uğrasıyoruz :S
Sen Teknik Servis'te misin?
call center teknik destek

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen st_anger_07 »

yav bi link felan varsa yazın baba ya format atmayı dusunuyom bilgisayara

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya yükseltme vistaya cözümler cıkmadan vista yüklemek cok sacma altyapısı sağlam değil henüz tr de xp çok iyi şuanda... sen format atmak için link arıyosan arama bence format atcak biri bul daha ii :-)

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

format atmayi biliyorm zaten bu benim isim.meslektaşın seninle bilirsin arşivimiz fontlar resimler clipartlar programlar 2. hardiske sıgmıyo onları ayırmaya calısıyorum simdi.grafiker bilgisarayı kafe bilgisayarı gibi 30 dk icinde tamir olmaz.ama vista linki varsa iyi olur diye sordum media programları daha iyi calısıyomus

Kullanıcı avatarı
fixxer
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]
İletişim:

Mesaj gönderen fixxer »

st_anger_07 yazdı:format atmayi biliyorm zaten bu benim isim.meslektaşın seninle bilirsin arşivimiz fontlar resimler clipartlar programlar 2. hardiske sıgmıyo onları ayırmaya calısıyorum simdi.grafiker bilgisarayı kafe bilgisayarı gibi 30 dk icinde tamir olmaz.ama vista linki varsa iyi olur diye sordum media programları daha iyi calısıyomus
kanka msn de benden istesene ben veririm sana vista linki ftp bile var ayıpsın yahuu :)
Hayatı Ciddiye Alan O Salaklardan Değilim Bugün Gülerim Yarın Gülerim Ben Hep Gülerim... Gelin Hep Birlikte Gülelim!!!

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

baba soylesene yaf

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

Microsoft, Ocak ayında yayınlanacak yeni kuşak işletim sistemi Windows Vista’da ilk güvenlik açığının tespit edildiğini kabul etti. Güvenlik açığının kodları ve nasıl suistimal edilebileceğine dair bilgiler internette yayınlandı. Microsoft’un güvenlik uzmanlarından Mike Reavey, bu kodu suistimal eden bir yazılıma rastlanmadığını açıkladı.
Reavey, çıkan güvenlik açığına karşın Windows Vista’nın şimdiye dek hazırlanan en güvenli işletim sistemi olarak niteliyor. Microsoft, Vista’nın güvenlik duvarı, güvenlik güncellemesi ve anti-virüs programları gibi konularda en güvenli işletim sistemi olduğunu savunuyor. Microsoft, Vista’nın lansmanını güvenlik konularında yeterince olgunlaşmadığı gerekçesiyle birkaç kez ertelemişti.

F-SECURE: TEHLİKELİ DEĞİL
Fin güvenlik şirketi F-Secure uzmanı Mikko Hyppönen, açığın ciddi bir tehlike arzetmediğini ve suistimal edilmesi için bilgisayarın daha önceden hacker tarafından ele geçirilmiş olması gerektiğini dile getirdi.

Vista’da yönetici (Administrator) kullanıcı özellikleri başlangıç ayarı olarak varsayılmıyor, bu sayede birçok çok güvenlik unsuru devre dışı kalmayacak.

bilgisayarınızın vistaya uyumlu olup olmadıgını windowsun kendi sitesinden indireceginiz bir programla görebiliyorsunuz hangi parçalarınız uyumlu hangi parçalarınız uyumsuz herşeyi gösteriyor benim cd sürücüm hariç uyumsuz parçam çıkmadı ve bilgisayrıma 5 üzerinden 4 verdi :)
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Vallahi görüntüler 10 numara.Vista'dan sonra Xp bile az gelir.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

ben xp vista tema sını kullandım kastı bilgisayarı yaw

Kullanıcı avatarı
lp_ilknur
Üye
Üye

Mesaj gönderen lp_ilknur »

XP' den şaşmam..
kaybedeceğini bildiğin her şeyin kıymetini bil !!

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

korsan vistanın içindeki bir yazı

birrr canım sıkıldı
iki bill senden çok var :)

adamlar bil gates e bile dalga geçre gibi yazı yazmıslar
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

fena deilmiş bu fista şindi kullanıyomda
:)

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Herzaman yenilik iyidir ama biraz zaman geçsin. Vistanın yanlışları ortaya çıksın sonra alırım.

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

fzyaso yazdı:Herzaman yenilik iyidir ama biraz zaman geçsin. Vistanın yanlışları ortaya çıksın sonra alırım.
+1 uyumlu yazılımlar henüz piyasada yok... bilgisayar firmasında çalıştığım için öncelikle diyorumki her model modemle anlaşamıyor henüz bu işl sistemi ... dikkat edin derim sadece arayüzler değişik zaten çok bi fark yok performans açısından xp den biras göz boyama.. xp ye değişmem şahsen