Türk Telekom

Bilgisayar dünyası, bilgisayar programları, teknoloji haberleri...
Kullanıcı avatarı
tyrael
Üye
Üye

Türk Telekom

Mesaj gönderen tyrael »

türk telekom
Dünyanın en kazık internetini bize satan,
adslde hız artırımı yapıp 1024 k ya ckaran kotaların canına okuyan,
256 sınırsızları kaldıran mılletn download yapmasını engelleyen,
Adsl de baska rakibi olmayan,olmasına izin vermeyen,
1024 k deyp yurtdısı cıkısları berbat olan,
Sürekli kopma olan aradıgınızda sizden kaynaklanan diyen,
Kendı calısanlarına 2mb ınternet hızı veren,
Lig A ya sponsor olup 4.5mılyon dolar veren buna ragmen alt yapıya calsma yapmayan,
Her tarafa ılan verıp 'adslde buyuk yenılık dıyıp'milleti uyutan,
Kendını coban bizi koyun gören tepki msglarna aldırmayan,
Tatile gıttıgınızde adsliniz dondurmanın yasak oldugunu ve eger hattı kapatırsanız tekrardan acma parası isteyen,
türk telekom.
кαяαиℓıктα gσя∂υgυи ѕєу вıℓıимєzℓıктıя

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Baslık yanlıs yere acılmıs...Turk Telekom'un teknoloji dunyasıyla yakından uzaktan alakası olamaz...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

arkadas turk telekom a cok kızmıs..ama yinede şükretmek lazım internete gırebılıyoruz,bılmedıgımız seylerı ogrenıyoz..
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
tyrael
Üye
Üye

Mesaj gönderen tyrael »

yalnizgezen yazdı:arkadas turk telekom a cok kızmıs..ama yinede şükretmek lazım internete gırebılıyoruz,bılmedıgımız seylerı ogrenıyoz..
tamam arkadasım haklısın internete gırebiliyoruz 56klı donemleri unutmadık.Ama adamlar resmen bizi soyuyor.Onuda gectik bari o kadar para veriyoruz hizmet kalitesi surunuyor.1024 k ları gorucem ay sonunda 3 gb kotayla o kadar hız ne olucak.Adamlar sunun pesınde ınternette gezının ama bir sey indirmeyin budur yani

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

bunada sukur deyip oturmak koyun yerine konulmakla es degerdir...turk telekomun yaptıgı son icraatlar seker gosterip sapını vermekten farksızdır...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Peki ne yapabiliriz?Onların kablolarından biri arızalandığında binlerce insan mağdur oluyor.Herşey onların elinde.

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

KoRn_eR yazdı:Peki ne yapabiliriz?Onların kablolarından biri arızalandığında binlerce insan mağdur oluyor.Herşey onların elinde.
bende bısı bulamadım ne yapcamız konusunda...
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
tyrael
Üye
Üye

Mesaj gönderen tyrael »

ben kararımı verdım buyuk bir forum sitesinin 2 eylülde adsl kampanyalarına tepki için taksim meydanında tüderle birlikte buyuk bir eylem hazırlıgı ıcınde ona katılıcam.Cnku ne mailler ne tartısmalar telekomu tınlamıyor.Sanalı gercege dokme zamanı geldi.Basınada haber vermeye çalışıyorlar.ben orda olucam.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

en azından tepkimizi gostermeliyiz...

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

jonnathan yazdı:en azından tepkimizi gostermeliyiz...
Mümkünse ingilizce gösterin Türkiye Cumhuriyetindeki Türk Telekom Genel Müdürü bir ingiliz Dr. Paul Doany gecen gün tv de izlemiştim adam bu topraklarda türk gazetecilere ingilizce demeç veriyor..
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Burhan_abi yazdı:
Mümkünse ingilizce gösterin Türkiye Cumhuriyetindeki Türk Telekom Genel Müdürü bir ingiliz Dr. Paul Doany gecen gün tv de izlemiştim adam bu topraklarda türk gazetecilere ingilizce demeç veriyor..
onu da unutmamak lazım tabi...

Kullanıcı avatarı
tyrael
Üye
Üye

Mesaj gönderen tyrael »

Burhan_abi yazdı:
burası türkiye ona bile ses cıkarmazlar. :007

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

TELEKOM TARİFELERİ YENİLENİYOR

Şehirlerarası ve milletlerarası aramalar yüzde 55 ucuzluyor. Şehiriçi aramalarda ise iki yıl sonra ilk kez artış yapılacak.

Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Paul Doany, 2007 yılında hem telefon hem de ADSL hizmetlerinin tarifelerinde değişiklikler yapacaklarını belirterek, şehir içi aramalarda artışlar yapacaklarını, şehirlerarası ve milletlerarası aramalarda ise indirime gideceklerini açıkladı. Doany, bazı gazetecilerle bir araya geldiği sohbet toplantısında, Türk Telekom’un 2006 yılı performansı ve 2007 öngörüleri hakkında bilgi verdi.

2007’de Türk Telekom’un ev ve iş telefonlarında 50 milyon telefon kullanıcısının hayatını yakından etkileyecek değişikliklere imza atacağını duyuran Doany, “Bu değişimler, StandartHATT, KonuşkanHATT, HesaplıHATT, ŞirketHATT ve YazlıkHATT tarifelerinde şehir içi, şehirler arası, milletler arası ve sabit hat-GSM aramalarını kapsayacak” diye konuştu.

ŞEHİRİÇİ ARAMA ZAMLANACAK, ŞEHİRLERARASI UCUZLAYACAK
Yasal düzenlemelerin devam ettiği için duyurusunu 11 Ocak 2007’de yapacakları yeni tarifeler hakkında bilgi veren Paul Doany, şunları söyledi: “Şehiriçi aramalarda 2004 yılından bu yana ilk kez artış yapılacak, artışlar enflasyon seviyesini geçmeyecek. Şehirlerarası ve milletlerarası aramalarda yüzde 55’i aşan indirimler yapılacak. Sabit hat-GSM aramalarında Temmuz 2006’da yüzde 39’a varan indirim yapılmıştı, yeni indirimle bu oran yüzde 50’yi aşacak. Müşterilerin toplam telefon ödemelerin içindeki sabit ücret payını Avrupa seviyesine yaklaştırmak için artışlar yapılacak, bunun yanında kullanıcılara ücretsiz kontör verilecek.”

’2007 ADSL YILI OLACAK’
Doany, Türkiye’deki ADSL kullanıcısının yüzde 15’inin sınırsız, yüzde 85’inin sınırlı erişim olduğunu belirterek, “Yeni yılda ADSL’de hız artırımı ve fiyatlandırmalarıyla ilgili büyük bir duyuru yapacağız. 2007 ADSL yılı olacak” diye konuştu. Doany, Türk Telekom’un yeni tarifelerinin Telekomünikasyon Kurumu’nun onayına tabi olmak üzere 1 Mart 2007 tarihinden itibaren yürürlüğe gireceğini, bu zaman diliminde müşterilerin yeni tarifelerin hangisinin kendileri için en iyi seçenek olduğu konusunda bilgilendirileceklerini dile getirdi.

‘SABİT ÜCRET, ERİŞİM MALİYETİNİN ÇOK ALTINDA’
Doany, sabit hatlardaki fiyat artışlarından sonra dahi Türkiye’deki fiyatların diğer Avrupa ülkelerinin altında olduğunu belirterek, “Türkiye’deki sabit ücret son derece düşük. Erişim maliyetinin çok altındayız. Biz erişim maliyetinin yüzde 50’sini bile karşılayamıyoruz. Bunu düzeltmemiz lazım, sabit ücret en azından maliyeti karşılamalı” diye konuştu.

‘HALKA ARZIN ZAMANINA HÜKÜMET KARAR VERECEK’
Doany, Türk Telekom’un halka arzına ilişkin sorulan bir soruya “Halka arzın zamanını bilmiyoruz. Buna hükümet karar verecek. Önümüzdeki yıl olabilir ya da bir sonraki yıl olabilir. Ama şirket önümüzdeki yılın ilk yarısında halka arza hazır olacak. Yüzde 45’lik hissenin bir kısmı satılacak. Bu yurt içi ya da yurt dışına olabilir, henüz netleşmedi” karşılığını verdi.

Kaynak

- Haberi okurken şu cümle "Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Paul Doany" içimi cızz ettirdi ! gitti canım Telekom gitti :(
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Skype'ın ve dolayısıyla rekabetin gozunu seveyim...

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

Benim türk telekoma diyecek hiçbirşeyim yok : )
This is the voice of silence no more...

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

adam olmaz turk telekomdan derım baska bırsey dememe gerek yok zaten.
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

Türkiye Cumhuriyetinin bir kurumu olmasa ne söverdim telekoma ama neyse
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

issirganotununissirmiyani yazdı:Türkiye Cumhuriyetinin bir kurumu olmasa ne söverdim telekoma ama neyse
Telekom bizim değilki arkadasım :( Adı kaldı sadece Türk Telekom diye özelleştirme ile peşkeş çekildi ya sanırım Yurtdısındasınız ?

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

Bedirhan yazdı:
issirganotununissirmiyani yazdı:Türkiye Cumhuriyetinin bir kurumu olmasa ne söverdim telekoma ama neyse
Telekom bizim değilki arkadasım :( Adı kaldı sadece Türk Telekom diye özelleştirme ile peşkeş çekildi ya sanırım Yurtdısındasınız ?
harbimi ulen gerçektenmi onayla birdaha da öyle sövem :-D
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Telekom 6.55 milyar dolarla Oger’in Türk Telekom’un yüzde 55 hissesinin blok satışında en yüksek teklifi 6.55 milyar dolarla Oger Telecom verdi.

Bu arada Türk Telekom'un satışı, bir varlık satışı değil, imtiyaz sözleşmesidir. 21 yıl sonunda alıcı Oger Telecom, Türk Telekom ait altyapıyı varlıkları ile Türk devletine devredecektir.

Bu şu demek 21 yıl küfür edebilirsin :)

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Türk Telekom' un yaptığı nedir? 30ytl' ye 3 GB kota veriyo. İnternetten indireceğimiz şeylerin listesini yapıyoz. Bilgisayarımı güncelleyelim, program mı indirelim, müzik mi indirelim şaşırdım valla. Bu çağda bu hizmet nekadar kötü :023 :007

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

seneye adls yi superonline dan bağlanacağım..hem kaliteli hem daha hızlı hem daha ucuz..:)
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

fzyaso yazdı:Türk Telekom' un yaptığı nedir? 30ytl' ye 3 GB kota veriyo. İnternetten indireceğimiz şeylerin listesini yapıyoz. Bilgisayarımı güncelleyelim, program mı indirelim, müzik mi indirelim şaşırdım valla. Bu çağda bu hizmet nekadar kötü :023 :007
+ 100
evet ya.. hesap yapmaktan , kotamı kontrol etmekten bıktım artık !! ayy bu ay şarkı indiriyim, 1 - 2 klip te indirebilirsem ne mutlu bana diyorum artık... :007
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

wolfali yazdı:seneye adls yi superonline dan bağlanacağım..hem kaliteli hem daha hızlı hem daha ucuz..:)
Tarifeler aynı diye biliyorum. Ayrıca kullandıpı altyapı yine Türk Telekom'un.

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:
wolfali yazdı:seneye adls yi superonline dan bağlanacağım..hem kaliteli hem daha hızlı hem daha ucuz..:)
Tarifeler aynı diye biliyorum. Ayrıca kullandıpı altyapı yine Türk Telekom'un.
Evet tarifeler aynıdır hatta birebir aynı.. Birde sey soracagım bilgisi olan vardır buralarda.. şimdi telekoma adsl borcu olan biri süperonline yada diğer servis saglayıcılara geciş yapabilirlermi ?