Oku napardın!...

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
Kullanıcı avatarı
soundevil
Üye
Üye

Mesaj gönderen soundevil »

MuHoS yazdı:sölemek okadr kolay olmassa gerk nekdr kendine güvensende söledikten soora kaybetme duygusu var!

walla ya.. önce kendimi ikna etmem gerekir sölemek için :-D sonra bi de yaýna gidince vazgeçme ihtimalim var tabi.. 3-4 kere bu sefer söliycem diye çýktým ama... yok.. olmuyo iþte.. inme mi iniyo ne oluyosa söleyemiyorum bi türlü :-D :006
sölemezsen iyi arkadaþ olarak kalýr ama sölersen ne olacaðý belli olmaz..
I was going up the stairs, i met a man who wasn't there.. He wasn't there again today.. I wish; i wish he go away

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

n çok uzadı yaaa...sölemeyen kaybeder...belki söleyende kaybeder amaa..kaybetmek varr..kaybetmek varr...

1- elimden geleni yaptım kaybettim..
2- hiç bişi yapmayarak,acizliğimden,korkumdan,cesartesizliimden kaybettiim..

eer kaybedersenis biile eminmiki 1 inci seçenekteki gibi kaybetmek istersinis..
tabi bide işin 2. yüzü var söleyerek kazandıın bi sewgili...işin bu boyutuna bakın bide...

şimdiye kadar hep söledim bundan sonrda hep sölicem..içimde patılıcaına...nerde patlarsa patlasın...

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

Rock_N yazdı:n çok uzadı yaaa...sölemeyen kaybeder...belki söleyende kaybeder amaa..kaybetmek varr..kaybetmek varr...

tabi bide işin 2. yüzü var söleyerek kazandıın bi sewgili...işin bu boyutuna bakın bide...

şimdiye kadar hep söledim bundan sonrda hep sölicem..içimde patılıcaına...nerde patlarsa patlasın...

ve son nokta
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

balgam yazdı:
Rock_N yazdı:n çok uzadı yaaa...sölemeyen kaybeder...belki söleyende kaybeder amaa..kaybetmek varr..kaybetmek varr...

ve son nokta

bu konu neden bu kadar uzadı onuda anlamış deilim saten...

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

Rock_N yazdı:
balgam yazdı:

ve son nokta

bu konu neden bu kadar uzadı onuda anlamış deilim saten...

bencede...!!

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen destinyofrock »

soundevil yazdı:
MuHoS yazdı:sölemek okadr kolay olmassa gerk nekdr kendine güvensende söledikten soora kaybetme duygusu var!

walla ya.. önce kendimi ikna etmem gerekir sölemek için :-D sonra bi de yaına gidince vazgeçme ihtimalim var tabi.. 3-4 kere bu sefer söliycem diye çıktım ama... yok.. olmuyo işte.. inme mi iniyo ne oluyosa söleyemiyorum bi türlü :-D :006
sölemezsen iyi arkadaş olarak kalır ama sölersen ne olacağı belli olmaz..

O inme falan değil sen aşıksın bal gibi inme falan inmiyo keşke bende sölesem sölicek birini görsem ya cnm sıkılıyo ben ben... yeni iş yeni aşk yine bi gülecek neden istiyorum yeni iş oldu dier ikisi kaldı ;) :006
~~£v£n ang£ls n££d lov£...pur£ £v£l~~

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

keşkeee ona söyleyebilseydim..(sanrım dooru forumu buldum :-D ) aaaa yeter sıktın artık dieneleri duya gibiymmm :P
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

MuHoS yazdı:keşkeee ona söyleyebilseydim..(sanrım dooru forumu buldum :-D ) aaaa yeter sıktın artık dieneleri duya gibiymmm :P

muhlisss....üstüne kusucaaammm!!. :008

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

MuHoS yazdı:keşkeee ona söyleyebilseydim..(sanrım dooru forumu buldum :-D ) aaaa yeter sıktın artık dieneleri duya gibiymmm :P

Hiç birşey için geç sayılmaz bence söyle :P

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

sölüom sölemesine ama bi sorun yokda ufak bi ayrıntı var hep içimden sölüorummmmmmm :P

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

MuHoS yazdı:sölüom sölemesine ama bi sorun yokda ufak bi ayrıntı var hep içimden sölüorummmmmmm :P

ve artık kustuuuum....

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

MuHoS yazdı:sölüom sölemesine ama bi sorun yokda ufak bi ayrıntı var hep içimden sölüorummmmmmm :P

İçindenmi diosun o nasıl oluyo ya Tekbirrrrrrrr (seni seviyorum) hahahahah züper ya he bu arada hocalarla sizi konuştuk baya andık yani hahah biz airlinesa taşındık md nin tip eğitimi için istila ettiler dier şirketler işyerini hahah nesse biz airlinesı da tadıyoz şimdi son ders pnömatik kaldı oda bitio iş başı bize nasipse.... :006

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

İçindenmi diosun o nasıl oluyo ya Tekbirrrrrrrr (seni seviyorum) hahahahah züper ya he bu arada hocalarla sizi konuştuk baya andık yani hahah biz airlinesa taşındık md nin tip eğitimi için istila ettiler dier şirketler işyerini hahah nesse biz airlinesı da tadıyoz şimdi son ders pnömatik kaldı oda bitio iş başı bize nasipse.... :006[/quote]

hehehe şimdi şöle oluo içimden gelen sesi dinliorum o yüzden hep içimden sölüom :P ya hep geç kalıosunz biz zaten direk ordan başlamıştık hep arkamızdan geliosunuz yaw ytr yaw ilerleyin brz yaw :P sınavalar nasıl geçebiliomusunz sorular olmadann :P

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

Rock_N yazdı:

ve artık kustuuuum....

bana benim burağa aşık olduğum zamanları hatırlatıo....!!

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

bende bunu bı yerlerde okumustum..ama bu bişii deiştrmez süper bı hıkaye bence keşke zamanın önüne gecilebilse ya..o zman ehresey ne kadarda katlanılabilir olurdu.

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

TuGBiSH yazdı:bende bunu bı yerlerde okumustum..ama bu bişii deiştrmez süper bı hıkaye bence keşke zamanın önüne gecilebilse ya..o zman ehresey ne kadarda katlanılabilir olurdu.

öle bişi olmayacaına göre... :(

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

balgam yazdı:
TuGBiSH yazdı:bende bunu bı yerlerde okumustum..ama bu bişii deiştrmez süper bı hıkaye bence keşke zamanın önüne gecilebilse ya..o zman ehresey ne kadarda katlanılabilir olurdu.

öle bişi olmayacaına göre... :(

:( ...olsun ya düşünmekten zarr gelmes:P...

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

MuHoS yazdı:İçindenmi diosun o nasıl oluyo ya Tekbirrrrrrrr (seni seviyorum) hahahahah züper ya he bu arada hocalarla sizi konuştuk baya andık yani hahah biz airlinesa taşındık md nin tip eğitimi için istila ettiler dier şirketler işyerini hahah nesse biz airlinesı da tadıyoz şimdi son ders pnömatik kaldı oda bitio iş başı bize nasipse.... :006

hehehe şimdi şöle oluo içimden gelen sesi dinliorum o yüzden hep içimden sölüom :P ya hep geç kalıosunz biz zaten direk ordan başlamıştık hep arkamızdan geliosunuz yaw ytr yaw ilerleyin brz yaw :P sınavalar nasıl geçebiliomusunz sorular olmadann :P[/quote]
Sınavlar süper bitti en son pnömatik kaldı işte onunda sınavı pazartesi soraa iş başı işte bakalım beni nereye vericekler bayanlar uçak üzerinde değil çünkü ama isterim çalışmayı cidden...İçimde o energy var :-D

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

destinyofrock yazdı:
MuHoS yazdı:İçindenmi diosun o nasıl oluyo ya Tekbirrrrrrrr (seni seviyorum) hahahahah züper ya he bu arada hocalarla sizi konuştuk baya andık yani hahah biz airlinesa taşındık md nin tip eğitimi için istila ettiler dier şirketler işyerini hahah nesse biz airlinesı da tadıyoz şimdi son ders pnömatik kaldı oda bitio iş başı bize nasipse.... :006

hehehe şimdi şöle oluo içimden gelen sesi dinliorum o yüzden hep içimden sölüom ya hep geç kalıosunz biz zaten direk ordan başlamıştık hep arkamızdan geliosunuz yaw ytr yaw ilerleyin brz yaw :P sınavalar nasıl geçebiliomusunz sorular olmadann :P

Sınavlar süper bitti en son pnömatik kaldı işte onunda sınavı pazartesi soraa iş başı işte bakalım beni nereye vericekler bayanlar uçak üzerinde değil çünkü ama isterim çalışmayı cidden...İçimde o energy var :-D[/quote]
uçak üzerinde çalıştktan soradaa aynı enrgy olcakmı acaba içinde çook meraq ediorum.. :006

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Rock_N yazdı:
destinyofrock yazdı:
MuHoS yazdı:İçindenmi diosun o nasıl oluyo ya Tekbirrrrrrrr (seni seviyorum) hahahahah züper ya he bu arada hocalarla sizi konuştuk baya andık yani hahah biz airlinesa taşındık md nin tip eğitimi için istila ettiler dier şirketler işyerini hahah nesse biz airlinesı da tadıyoz şimdi son ders pnömatik kaldı oda bitio iş başı bize nasipse....

hehehe şimdi şöle oluo içimden gelen sesi dinliorum o yüzden hep içimden sölüom ya hep geç kalıosunz biz zaten direk ordan başlamıştık hep arkamızdan geliosunuz yaw ytr yaw ilerleyin brz yaw :P sınavalar nasıl geçebiliomusunz sorular olmadann :P

Sınavlar süper bitti en son pnömatik kaldı işte onunda sınavı pazartesi soraa iş başı işte bakalım beni nereye vericekler bayanlar uçak üzerinde değil çünkü ama isterim çalışmayı cidden...İçimde o energy var :-D

uçak üzerinde çalıştktan soradaa aynı enrgy olcakmı acaba içinde çook meraq ediorum.. :006[/quote]
Olur olurrrrrrrrrr bal gibi olurrrrr bende olmazsa hostes olurum sınavlarım yaklaştı... :oops:

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

destinyofrock yazdı:
Rock_N yazdı:
destinyofrock yazdı:
MuHoS yazdı:İçindenmi diosun o nasıl oluyo ya Tekbirrrrrrrr (seni seviyorum) hahahahah züper ya he bu arada hocalarla sizi konuştuk baya andık yani hahah biz airlinesa taşındık md nin tip eğitimi için istila ettiler dier şirketler işyerini hahah nesse biz airlinesı da tadıyoz şimdi son ders pnömatik kaldı oda bitio iş başı bize nasipse....

heee...hosteesss ol..benim sölediklerim havada kaldı yanii...neese olda gör...bişi demiorum..
uçak üzerinde çalıştktan soradaa aynı enrgy olcakmı acaba içinde çook meraq ediorum.. :006

Olur olurrrrrrrrrr bal gibi olurrrrr bende olmazsa hostes olurum sınavlarım yaklaştı... :oops:[/quote]

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

Rock_N yazdı:
destinyofrock yazdı:
Rock_N yazdı:
destinyofrock yazdı:

heee...hosteesss ol..benim sölediklerim havada kaldı yanii...neese olda gör...bişi demiorum..

Olur olurrrrrrrrrr bal gibi olurrrrr bende olmazsa hostes olurum sınavlarım yaklaştı... :oops:
[/quote]
konu amacından sapmasa ii olur sanırım

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

evet konuyu saptırmayalım hala söyleyemen arkadaşlar var :-D :-D

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

MuHoS yazdı:evet konuyu saptırmayalım hala söyleyemen arkadaşlar var :-D :-D

Hala beklemek hata hatalar hayal kırıklığı... Bekleme sende Bekletme...

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Ne bakıyosun hayatın akışına hadi durma sende yakala bi tarafından yoksa kalırsın yaya seviyosan söle durma yaşa hayatı doya doyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D