ÖSS ve Eğitim Sistemi

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
Kullanıcı avatarı
antidepresan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen antidepresan »

bitti sonunda :D bi sene daha bu stresi çekemeyebilirim iyi kötü tercih yapmm gerekicek:(

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

seneye zor olacak kesin..sınav harbi çok kolaydı..umarım herkesin istediği bir yerler gelir..=)
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

kolay kolay diyorlar da benim gördüğüm tek kolay mat1-fen1 kolayı..
türkçe kolay mıydı..?
sosyal kolay mıydı..?
edebiyat kolay mıydı..?

kime göre kolaymış bunlar..?

çok ters sorular vardı orası da kesin..
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

demakrotive yazdı:kolay kolay diyorlar da benim gördüğüm tek kolay mat1-fen1 kolayı..
türkçe kolay mıydı..?
sosyal kolay mıydı..?
edebiyat kolay mıydı..?

Benim duyduğum mat2-fen2 nin kolay olacağıydı. Kolay mıydı? O kadar da değil.. Eşit Ağırlıktan zaten çok giren var, o yüzden pek kolay soracaklarını zannetmiyordum ben şahsen. Kolaylıktan kasıtları da, barajı aşıp tercih yapabilecek puanı almak. Çünkü barajı aşamayan çok insan oluyor. Sen de bir eşit ağırlık öğrencisisin ya, o bakımdan sana da kolay gelmeyebilir tabi :010 (hadi canım..) :P
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

demakrotive yazdı:kolay kolay diyorlar da benim gördüğüm tek kolay mat1-fen1 kolayı..
türkçe kolay mıydı..?
sosyal kolay mıydı..?
edebiyat kolay mıydı..?

harbi aga ya bu edebiyat kolaysa ben böyle kolayın...... bare zor sorsalarmış yane..inledik edebiyattan resmen be:)
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

dün sabah kız arkadaşımı götrdüm sınava.onu 2 saat ağaçların altında yaşlı teyzelerle sohbet ederk bekledim.ilk çıkan 11.45'ta çıktı.sonra herkes dökülmeye başladı ama herkesin suratı asıktı.üzüldüm.umarım herkes sonuçlarla açıklanınca umduğu yeri tutturur.ben bu stresi 98 ylında atlattım ama dün sanki sınava ben giriyormuşum gini strese girdim valla.
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

ösym dalga geçti resmen ya.kolaya bak.yi ki kolay oldu yoksa napardık bilemiyorum!?

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

türkçe kolay mıydı..?
sosyal kolay mıydı..?
edebiyat kolay mıydı..?

türrkçe ve sosyal gayet kolaydı..ben yazdığıma göre tabi ki bana göre :sleep

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

in_ven yazdı:
türkçe kolay mıydı..?
sosyal kolay mıydı..?
edebiyat kolay mıydı..?

türrkçe ve sosyal gayet kolaydı..ben yazdığıma göre tabi ki bana göre :sleep
benim çevremde de sınava kolay diyen arkadaslarım vardı..soruların çözümlerine bakınca bembeyaz oldular:) çözümleri izlemeni tavsiye ederim. türkçe çok zor değildi katılıyorum ama sosyal kesinlik beyin fırtınasıydı :)

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

Herkes kolay diyor bakalım temmuzda ne olucak.evet birinci bölüm kolaydı ve birinci bölümü herkes yapıyor.Ama birinci bölümlen bir yere girilmiyor ki :)

İkinci bölümde hiç kolay değildi kolay diyenler ya çok zeki ya da öyle deyip kendilerine moral yapıyorlar :)
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

Ben özellikle moralim bozulmasın diye çözümleri izlemedim :) pişman da değilim :)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

kitten yazdı:Ben özellikle moralim bozulmasın diye çözümleri izlemedim :) pişman da değilim :)
İzlemeyin zaten hiç gerek yok. Çoğunu hatırlamıyor insan iyice şüpheye düşüyor. TV'de çözümler yapılırken ben deniz sezonunu açmakla meşguldüm mesela :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

jonnathan yazdı:
kitten yazdı:Ben özellikle moralim bozulmasın diye çözümleri izlemedim :) pişman da değilim :)
İzlemeyin zaten hiç gerek yok. Çoğunu hatırlamıyor insan iyice şüpheye düşüyor. TV'de çözümler yapılırken ben deniz sezonunu açmakla meşguldüm mesela :)
Sen sınavdan oncede gezmekle mesguldun :) bu konuda bi Ali'yi bi Jon'u ornek almayın derim ben :P
ama izlememek cok mantıklı bi davranıs sonucta tatil artık tamamen sizin. En azından sonuclar belirlenene kadar gerek yok sıkılmanın, dusunmenin..

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

sonuçlar açıklansada bişi olmıycak zaten o yüzden şimdiden dersanelerin erken kayıtlarından yararlanmak lazım :) :)

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

kitten yazdı:sonuçlar açıklansada bişi olmıycak zaten o yüzden şimdiden dersanelerin erken kayıtlarından yararlanmak lazım :) :)
moralini bozma sonucta ölüm yok sonucta bi sekilde bi yere girersin.. her iste bi hayır var diye dusun :)

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

öss ve eğitim sistemi

Mesaj gönderen kitten »

veronique yazdı:
kitten yazdı:sonuçlar açıklansada bişi olmıycak zaten o yüzden şimdiden dersanelerin erken kayıtlarından yararlanmak lazım :) :)
moralini bozma sonucta ölüm yok sonucta bi sekilde bi yere girersin.. her iste bi hayır var diye dusun :)
yok cnmcm gayet rahatım ,cidden ölüm yok sonucunda zaten bu sınavda başıma hiç sevmediğim bi olay geldi sınavı kötü etkiledi :( o yüzden biraz cnm sıkkın...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

ayrıca bu sene genel izlenimlere göre puanlar falan fazla artmaz.bu tür söylentilere kulak asıpta paniğe kapılmayın:)

not:öss uğruna sıkıntıya,strese girmemek en iyisi diye düsünüyorum bu konu bi beni bide jonu kesinlikle örnek almalısınız.aksini iddia edenlere kulak asmayın derim ben :P

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

En son Rita tarafından 20 Tem 2008 15:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

wolfali yazdı:ayrıca bu sene genel izlenimlere göre puanlar falan fazla artmaz.bu tür söylentilere kulak asıpta paniğe kapılmayın:)

not:öss uğruna sıkıntıya,strese girmemek en iyisi diye düsünüyorum bu konu bi beni bide jonu kesinlikle örnek almalısınız.aksini iddia edenlere kulak asmayın derim ben :P
Beni de gayet örnek alabilirsiniz.Herkesin en çok yüklendiği dönemde konser çalışmalarıyla meşguldüm :-D

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

keske bu kadar calısmasaydım..degmezdi cunku..

adamlar 1/20nin ondalıklı gosterimini sormuslardı yaa..
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

betul yazdı:keske bu kadar calısmasaydım..degmezdi cunku..

:010 mat1 sorularında resmen küçümsemisler bizi.kendimi lgs'de falan sandım bir an.bide insan bu kadar kolay sorularda tereddüte düsüyor kesin bir şerefsizlik var bunda diye.bi o kötüydü :)

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

wolfali yazdı:
betul yazdı:keske bu kadar calısmasaydım..degmezdi cunku..

:010 mat1 sorularında resmen küçümsemisler bizi.kendimi lgs'de falan sandım bir an.bide insan bu kadar kolay sorularda tereddüte düsüyor kesin bir şerefsizlik var bunda diye.bi o kötüydü :)
Lgs daha zorduki..biyoloji soruları fizik soruları..hepsi acayip kekti..fullleyebilirdim cidden..ama stresten kacırdıgım sorular var..
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

((: nese gecti gitti ya nereye yerleşeceğin önemli ((:

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

ben sınavda gözetmenlik yaptım ama sınava girenler kadar heyecanlandım ve onlar adına cidden çok üzüldüm.. herkes yanında tahtasıyla geldi, güzelce monte etti, ailesinin ve öğretmenlerinin tavsiyelerini uygulayıp heyecanını atmaya çalıştı.. ama stresten kusanlar, kendini tırmalayanlar, ağlayanlar vardı. bu işkence biter umarım en yakın zamanda..
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

Rita yazdı:Herkes kolay diyor bakalım temmuzda ne olucak.evet birinci bölüm kolaydı ve birinci bölümü herkes yapıyor.Ama birinci bölümlen bir yere girilmiyor ki :)

İkinci bölümde hiç kolay değildi kolay diyenler ya çok zeki ya da öyle deyip kendilerine moral yapıyorlar :)
1. bölümle giriliyor efendim girilmez mi :010 Şahsen say1 ile fizik tedavi istiyorum, bakalım neler olacak :010

Ben de sonuçlarımı kontrol etmedim. Herkes benden bir şeyler bekliyor, arayanların telefonuna bile çıkmadım. Şu 1 ayımı en eğlenceli şekilde geçirmek istiyorum, sonrasına bakarız :010

He bir de, mat1'in kolaylığı için şunu söylemeden geçemeyeceğim: Evet hakikaten alay eder gibi soru sormuşlar ama lise hayatı boyunca matematik görmemiş insanlar var. Mat-1 dediğimiz şey de çoğunlukla ortaokul müfredatını barındırıyor. E ortaokul sorusu da kolay olsun bir zahmet artık...
Lasciate mi cantare