ÖSS ve Eğitim Sistemi

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

Mesaj gönderen dumanaddict »

whatsername yazdı:
McNeso yazdı:
r1g0r yazdı:hemen umudunu kaybetme bence
haklısın hiç belli olmaz ama sınawda yanii bayağı kasılıyo insan bi ara ağlıcaktım ya insanin morali bozuluyo walla ilk kısımdan sora çökunce...
bakalıım... inş.koca senemm ziyan olmazz öhööö :(
dur ya daha seneye de sistemde değişiklik yapmayı düşünüyorlarmış.. her şey deneme tahtası zaten
ama kayıp diil bence bu sene olmadı, seneye daha çok çalışır yine girersin
herkes için hayırlısı olsun artık bitti sınav..
yine mi değişiklik yapıcaklarmışş allahıım gidip bombalicam en sonunda yaa!!
bu sene ot gibiydim zaten uyumasam 24 saat ders çalışcaktım!,allahıımm inşallah seneye kalmam 2. sene kafayı yerim herhalde...kayış koptu zatenn düşünemiyorum yanii : ))
Rock bir müzik türü değil, bir hayat tarzıdır!

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

McNeso yazdı:
whatsername yazdı:
McNeso yazdı: haklısın hiç belli olmaz ama sınawda yanii bayağı kasılıyo insan bi ara ağlıcaktım ya insanin morali bozuluyo walla ilk kısımdan sora çökunce...
bakalıım... inş.koca senemm ziyan olmazz öhööö :(
dur ya daha seneye de sistemde değişiklik yapmayı düşünüyorlarmış.. her şey deneme tahtası zaten
ama kayıp diil bence bu sene olmadı, seneye daha çok çalışır yine girersin
herkes için hayırlısı olsun artık bitti sınav..
yine mi değişiklik yapıcaklarmışş allahıım gidip bombalicam en sonunda yaa!!
bu sene ot gibiydim zaten uyumasam 24 saat ders çalışcaktım!,allahıımm inşallah seneye kalmam 2. sene kafayı yerim herhalde...kayış koptu zatenn düşünemiyorum yanii : ))
bu sene başarıya bakacaklarmış, iyi değilse 2 oturum halinde yapacaklarmış ya da konu dağılımında fln bi değişiklik olurmuş.. tam belli değilmiş de bilmemne.. daha deneyecek o kadar çok şey var ki..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

2.bölüme zor diolar..giren bütün arkadaşlar istedini yapabilir inşallah :006
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

Papi yazdı:2.bölüme zor diolar..giren bütün arkadaşlar istedini yapabilir inşallah :006
inşlahh saol...bu sene meslek liseli arkadaslar yasadii(ilk 120 soru we kolaydı)onlardan bize sıra gelmick bu sene galiba

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

meslek liselerinin işi kolay deil ya.sözel olanlar fizik, kimya fln.. baya zorlanmışlar.
az once cnn turk'te bi kız ve bi cocukla konustular.kız cok sinir bişidi yavv."beklediğim gibi çıktı,cok zor deildi" fln.. :P
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Papi yazdı:meslek liselerinin işi kolay deil ya.sözel olanlar fizik, kimya fln.. baya zorlanmışlar.
az once cnn turk'te bi kız ve bi cocukla konustular.kız cok sinir bişidi yavv."beklediğim gibi çıktı,cok zor deildi" fln.. :P
hep öyle oluyo zaten
"zor değildi, böyle bekliyodum zaten, bilmemneyi rahatlıkla yaptım.."
ne diye koyarlar bunları insan sinir oluyo çok moral bozucu..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

Papi yazdı:meslek liselerinin işi kolay deil ya.sözel olanlar fizik, kimya fln.. baya zorlanmışlar.
:010 öyle diyosunda bizde tarih filan görmedik..ayrıca onlar 120 soruya 3 sa 15 dkk aldı we 1 sene boyunca ilk kısma calıştı...bizim işimiz daha zordu bence sonuçta lise2-3 fizigini adam gibi anlatan bi hocamız olmadı we asıl konular sene sonlarına gelip gitti açıkcasi ben yeni gordum bi çok konuyu...onlarda calisti bizde ama kıyaslama olcaksa bizim işimiz dha zordu..nyse hayırlısı temmuzda görcez artık :010

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

hooop arkadaşlar...bir meslek lisesi mezunu olarak bu duruma el koyuyorum :-D
valla 120 soruyu biz 195 dakikada anca çözüyoruz.Siz nasıl 180 soru çözdünüz anlamak namümkün :010
tabi 4 sene boyunca dersi ders olarak hiç dinlemessen olacağı bu çözemessin tabi 120 soruyuda :-D

bu sınavdan da herhalde say-1 220 civarı çıkar herhalde benden.

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

bunu okuyunca benim össye girdiğim sene (2003) bir kızla yapılan bir röportaj vardı...
ablamız şöyle diyordu, önemli olan katılmaktı... ay ne gülmüştüm. :010

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Lysippe yazdı:
bunu okuyunca benim össye girdiğim sene (2003) bir kızla yapılan bir röportaj vardı...
seneye öss mağduru olacak biri olarak olaya el atıyorum. :010
bu sene girenler ösym'nin adeta bir denekleriydi.çünki bu sistem ilk onlarda denendi..
seneye biz bu sisteme hazırlıklı olarak gireceğiz yani bu senekilerden daha şanslıyız :010
gene de en şanslı olanlar bu sınavı atlatmış olanlardır :(
ne olursa olsun giren her arkadaşımıza geçmiş olsun diyorum Allah bi daha göstermesin..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

McNeso yazdı:
:010 öyle diyosunda bizde tarih filan görmedik..ayrıca onlar 120 soruya 3 sa 15 dkk aldı we 1 sene boyunca ilk kısma calıştı...bizim işimiz daha zordu bence sonuçta lise2-3 fizigini adam gibi anlatan bi hocamız olmadı we asıl konular sene sonlarına gelip gitti açıkcasi ben yeni gordum bi çok konuyu...onlarda calisti bizde ama kıyaslama olcaksa bizim işimiz dha zordu..nyse hayırlısı temmuzda görcez artık :010
yha taam soru sayısı olarak avantajlılar.arkadaşımdan biliorm meslek lisesi ve cocuk gelişimi bölümü olunca lise1de kimya fln cok ağır işlemiolar.hatta cok işlemiolar..

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Papi yazdı:
McNeso yazdı:
yha taam soru sayısı olarak avantajlılar.arkadaşımdan biliorm meslek lisesi ve cocuk gelişimi bölümü olunca lise1de kimya fln cok ağır işlemiolar.hatta cok işlemiolar..
valla fizik derslerinde okul takımı maçlarındaydım.kimya derslerinde sıranın üstünde yatıyodum.geometride gevezelik yapıyodum :-D
Atelye saten 20 saat futbol oynuyoduk. pauehaea

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

wolfali yazdı:
Lysippe yazdı:
seneye öss mağduru olacak biri olarak olaya el atıyorum. :010
bu sene girenler ösym'nin adeta bir denekleriydi.çünki bu sistem ilk onlarda denendi..
seneye biz bu sisteme hazırlıklı olarak gireceğiz yani bu senekilerden daha şanslıyız :010
gene de en şanslı olanlar bu sınavı atlatmış olanlardır :(
ne olursa olsun giren her arkadaşımıza geçmiş olsun diyorum Allah bi daha göstermesin..
sistem değişmezse şanslı olmuş olcaz.. değişirse biz de denek olmuş olcaz..
suyu çıktı bu işin zaten oturtamadılar gitti..
Lasciate mi cantare

YOK_snm
Üye
Üye

Mesaj gönderen YOK_snm »

yaw ben şimdi meslek liseliyim..bu sne e kloay yapmışlar ilk bölümüü.ben seneye gircemm.o zaman zor mor olursaa [allah muhafaza:)] kalırım ölece valla..ben dualara başlıyorum:=)

Kullanıcı avatarı
dudu
Üye
Üye

Mesaj gönderen dudu »

öss ye giren rock tr deki arkadaslar umarım dilediğiniz yeri kazanırsınız...seneye ben de giricem umarım ben de kazanırım çooook çalışmam gerekio çooooooooooooooooooooooooooooooooooooook

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

YOK_snm yazdı:yaw ben şimdi meslek liseliyim..bu sne e kloay yapmışlar ilk bölümüü.ben seneye gircemm.o zaman zor mor olursaa [allah muhafaza:)] kalırım ölece valla..ben dualara başlıyorum:=)
bu sene girmis olsaydin ilk kısımdan yuzde yuz kazanırdın bence :010 ilk kısmı kolay werip ikinci kısımdan oturmak kotu oluyo ama kendimden biliorum :010 seneye deişmesse sistem yine kolay gelir herhalde yaparsın yaparr :)

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

dudu yazdı:öss ye giren rock tr deki arkadaslar umarım dilediğiniz yeri kazanırsınız...seneye ben de giricem umarım ben de kazanırım çooook çalışmam gerekio çooooooooooooooooooooooooooooooooooooook
zorda olsa inşş kazanırız :010

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

sınav sonuçları yarın saat 11.00'den itibaren http://oss.osym.gov.tr. ve http://oss2006.osym.gov.tr internet adreslerinden öğrenilebilir...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

hadi hayırlısı...

Kullanıcı avatarı
desperateengel
Üye
Üye

Mesaj gönderen desperateengel »

sınava giren arklar umarım hepinizin istediği sonuçlar çıkar .... :010

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

puanların inanılmaz boyutlar düşeceği kesin gibi.

Kullanıcı avatarı
desperateengel
Üye
Üye

Mesaj gönderen desperateengel »

millet sonuçlar da açıklandı nasıl ii mi?

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Say-1 : 286.822 Ek puanlı.(Meslek lisesi mezunu) :016

Ya bide şu yüzdelik dilimden anlayan varmı?Yok yüzde bilmem kaça girersen işte bişiler oluyomuş falan fıstık..

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

3 sene sora yine girdim bi tek test bile çözmeden söz say ea hepsinden geçmiþim beaaa yehuuu hatta derece yapýp ilk 1 milyonun içine girmiþim eheehhe :015
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

endoplazmikjan yazdı:3 sene sora yine girdim bi tek test bile çözmeden söz say ea hepsinden geçmişim beaaa yehuuu hatta derece yapıp ilk 1 milyonun içine girmişim eheehhe :015
valla büyük bir başarı helal olsun
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.