ÖSS ve Eğitim Sistemi

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

İstanbul Kültür Üniversitesi - Psikoloji.burslu

kısmetim buymuş :|
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

tebrik ederim hepinizi anacım.. :D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

açık açık öğretim görcem bende ek olaraktan =D
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

Mühendis olmak hep hayal gibi gelirdi gözüme.Endüstri mühendisi adayı olmak harika bir duyguymuş.

Olayın şokundaydım bir ara,şimdi yeni kavrıyorum bu bölümü okuyacağımı.

Umarım herkes istediği yere girebilmiştir.

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

tebrikler sana.

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

gazi üniversitesi uluslararası ilişkiler. seni orda yerler kaparlar giremezsin o kılıkla girsen de çıkamazsın muhabbetti yapmamanızı rica eder (yeteri kadar duydum çünkü) herkesi tebrik ederim =)
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

Bir Gazi de benden gelsin.. :)
Gazi Üniversitesi fen bilgisi öğretmenliği
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

herkese hayırlı olsun :D
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

topunuzu kutlarım şekerler.. :)
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Bu üniversite sandığımdan iyi bişeymiş.Daha okula kaydolmadan fakültede ki muhtemel sınıf arkadaşlarımla tanıştım.Sevdim bu işi ben.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

gazi üniversitesini kötülemeyelim arkadaşlar bir gazi mezunu olarak lütfen ayıp oluyor kılıkla giremezsin falan giriyorsun neden giremeyecekmisin ki sadece bazı fakülteler var onlar haricinde tabii teknik eğitime girmek istersen tabii giremezsin ama ben mesela mühendislik mimarlıktaydım ama hiçbir sorun ile karşılaşmadık hiç bir olay görmedik
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

gazi üniversitsini kötüleyen yok ki bu sayfada whatsername ve ben gazideyiz zaten şahsen teknikokullar ve eğitim dışındaki kampüslerin ortamını hiç görmedim yorum yapamam zaten =) ben sadece bana site dışından biraz da geyikle söylenen seyleri aktardım ve böyle şeyler duymak istemediğimi söyledim burda da kimse de söylemedi. alınma =)
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

Herkesinki hayırlı olsun :)
Herkes iyi yerlere girmiş bu sene,çok sevindim.
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hele bi de geçen seneki dökülmelerimizden sonra :P

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

benim alındığım falan yok alınsamda birşey farketmez artık çünkü artık bitti benim için okul ama yinede orada ben iyi kötü 5 senemi geçirdim hiçbir şekilde kötüleyemem kötületmemde sen belki burada birşey dememiş olabilirsin arkadaşların geyik yapmış olabilir ancak burada bu konu daha öncede acıldı ve yine söyledim gerçekten birşeyler yaşayıpta konuşuyorlarda tamam ancak sallayıp atmak tutmak bu kadar kolay değil sende belki onları dikkate almamış olabilirsin ve onlara gülüp geçmiş olabilirsin ancak onları gerçekten dinleyip o ufacık akıllarının bir köşelerine gazili diye bir öğrenci profili yerleştirenler cahiller için çok tehlikeli bir durum sadece bunu ben söylemek istedim sen de onlara söyle heryerde böyle geyikler yapmasınlar tehlikeli!
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

benim alındığım falan yok alınsamda birşey farketmez artık çünkü artık bitti benim için okul ama yinede orada ben iyi kötü 5 senemi geçirdim hiçbir şekilde kötüleyemem kötületmemde sen belki burada birşey dememiş olabilirsin arkadaşların geyik yapmış olabilir ancak burada bu konu daha öncede acıldı ve yine söyledim gerçekten birşeyler yaşayıpta konuşuyorlarda tamam ancak sallayıp atmak tutmak bu kadar kolay değil sende belki onları dikkate almamış olabilirsin ve onlara gülüp geçmiş olabilirsin ancak onları gerçekten dinleyip o ufacık akıllarının bir köşelerine gazili diye bir öğrenci profili yerleştirenler cahiller için çok tehlikeli bir durum sadece bunu ben söylemek istedim sen de onlara söyle heryerde böyle geyikler yapmasınlar tehlikeli!

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Yaşayıp göreceğiz neler olduğunu veya olacağını ama Gazi'nin çizdiği bir imaj var ve çoğu kişi Gazi'nin adını duyunca bir adım geri çekiliyor.. Zamanında siyasi anlamda çok da iyi bir tablo çizmemiş olsa da ben şahsen bu bakımdan kötü olaylar yaşanacağını düşünmüyorum. Eskiden üniversitelerin siyasi duruşları da ön plandaydı tercih aşamasında. Ama artık kimsenin buna aldırış edecek lüksü olduğunu sanmıyorum çünkü üniversiteye yerleşmek zorlaşıyor. Yaşamadan etmeden atıp tutulması rahatsız edici bir durum ama genel yargılar da var ve insanlar artık bunlara göre yorum yapıyor. Hoş bir durum değil tabi ama bu genel yargıları yok etmek de zor bir durum olsa gerek..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

kozmik_peri yazdı:hele bi de geçen seneki dökülmelerimizden sonra :P
Yalnız şunu isterdim ama.Geçen senenin mat 2 si bu sene olsaydı çok mükkemmel olurdu .Ama böyle olsa bile puanlar düşmez yükselirdi.
Neyse neyse iyidir bu sene herkes memnun halinden.

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

boş vaktim varken keşke bu geçen sınava girseydim diyorum bazen herkes kolaydı diyor sınav için
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hep beraber bu durumları aşacağımızı düşünüyorum bende bununn için çalışıyorum herkes de çalışmalı
tekrar hayırlı olsun sanada :)

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Teşekkür ederim :)
Lasciate mi cantare

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Gazililerin hepsi kavgacıdır, orası siyasi çatışma ortamıdır demek, özel okulda okuyan herkes tikkydir demekten farklı değil. Tabi ki kavgaya meyilli ogrenci oranı daha fazla olabilir ama illa sorun yaşanacak diye birşey yok.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

sorunun yaşanmadığı yer yok gibi heryerde var sadece bu gazili olmak sanki başka birşey olmakmış gibi geliyor millete onu anlamıyorum keşke değişebilse bu durum

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

gazi'li olunmaz gazi'li doğulur ! :P
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

sen dayak istiyosun wolfali o ayrı bi durum kapışalım bi ara :P
başlık öss sisteminden gaziye döndü üniversitenin başlığından devam etsek daha iyi olur gibi bence :)

rita haklısın senenin mat2 si önceki senenin edsos 2 si olsa mesela çok daha süper olurdu :) fakat ben öss de değişen hiçbişey olmadığı kanısındayım teknik olarak ne olursa olsun puandan çok sıralama olayı bu. bu sene puanlar düştü herkes düşük aldı geçen sene yüksekti herkes yüksek aldı gibi.. sadece ilk bikaç bindeki puanlar ve sıralama pek oynamaz o insanlar da genelde zaten uzun zamandır çalışanlar ve sisteme adapte olabilenlerdir