Maltepe Üniversitesi

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
err0ri5t
Üye
Üye
İletişim:

Maltepe Üniversitesi

Mesaj gönderen err0ri5t »

Şöyle kısa bi yazımız var,tanıtım yapalım ;

Kent yaşamının hızlı ve yorucu temposundan uzakta, 1999 yılında yapımına başlanan Marmara Eğitim Köyü 1000 dönümlük bir arazi üzerinde konumlandırılmaktadır.

Kampusta ilk aşamada anaokulu, ilköğretim okulu ve lise binaları bitirilerek 2002-2003 öğretim yılında hizmete açılmıştır. 2003-2004 eğitim-öğretim yılında da Üniversitemiz Marmara Eğitim Köyü kampusunda bulunan kendi binalarına taşınarak eğitime başlamıştır.

Modern teknolojinin bütün olanakları kullanılarak gerçekleştirilen Marmara Eğitim Köyü’nde, bir kampusta bulunması gereken hemen tüm birimler yer almaktadır. Kampusta, eğitime ayrılmış fakülte binalarının yanı sıra 504 öğrenciyi barındırabilecek öğrenci evleri, sosyal ve kültürel çalışmalarla spor etkinlikleri için gerekli olanaklarla donatılmış alanlar bulunmaktadır. Bunlar arasında konferans-konser salonları, amfitiyatro, sergi salonları, tam olimpik kapalı yüzme havuzu, açık-kapalı basketbol ve voleybol sahaları, futbol sahaları, tenis kortları, badminton, jimnastik, bilardo, fitness, mini golf sahaları, buz pateni pisti, sera ve hobi bahçeleri, konuk dinlenme tesisleri özellikle anılabilir.

...

Al bi de yorum ;

Okul pek bi güzel : 1 milyon metra kare , içinde ormanımız ve dağımız var.Olimpik havuz dan ,buz pateni pistine kadar herşey mevcut okuduğunuz üzere...

Öğretim elemanları da ,branşlarında takdir toplanmış insanlar..

Okul forumu : http://maltepe.camp-us.net
Ee,var mı maltepe üni. den?
the longest line of cocaine

Aaron
Üye
Üye

Mesaj gönderen Aaron »

wiihooooooooooow bizim okul :D