Bilkent Üniversitesi

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
Kullanıcı avatarı
Too-che
Üye
Üye

Bilkent Üniversitesi

Mesaj gönderen Too-che »

bilkentli olmamasýna þaþýrmam ama yine de üni.adý olmalý die düþünüorum :002

Kullanıcı avatarı
sumsuq
Üye
Üye

Mesaj gönderen sumsuq »

geldim geldim yohk tabiki burda bilkentli bilkent tanımlamasına heçde uymuo ayrıca site
huehuehe gelir gelemz iğrendiim ortam
öğğkkk

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

başlık yanlış yazılmış bu arada :) bu sene özel üniversitelerin dolmayan kontenjanları içinde beni en çok şaşırtan olmuştur bilkent üniversitesi.
betterman.

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

bizm b iark wardı elnde b iajandayla gerldi biz tabe dershanede çocğn birinci sınfta oldunu bilmios tahmn edemedk dorsu pek bi fırlama duruyodu ama çock gitti bilkentte burslu mat öğrtmenliği okuyoo allahım bize nie öle bi kafa wermedn = ) insan deil ubnlar okadr puan alıylar =S

Kullanıcı avatarı
sumsuq
Üye
Üye

Mesaj gönderen sumsuq »

bilkentte mat öğretmenlii yohk burslu mat fen fakültesidir ki benim bölümümde aynen öle allaım kasıldım yannız hea :D

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yaff ma tbölmü artı ense orası pekde önmli deil işte burslu yaa ona takldmm sendemi burslu nie kasıldn ki =)

Kullanıcı avatarı
sumsuq
Üye
Üye

Mesaj gönderen sumsuq »

huehuehe bende burslu yha neyse boşver olay onla bitmio bu bilkentte okuyabilmiş rocker insanların elini öpmek istiorm harbiden

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Şu yazdıgınız mesajları biraz daha bizim dilimizde yazsanızda anlayana kadar sekilden sekle girmesek...Türkçe guzel bir dil,kullanmaya baslayın farkedeceksiniz...

Konuya geri donecek olursak,Bilkent bana gore ozel universiteler arasında kendisini tam olarak kanıtlamıs belkide tek universite...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
sumsuq
Üye
Üye

Mesaj gönderen sumsuq »

özür dileriz doğrusun ya
evet hakikaten baya sistemleşmiş bi üniversite ama
sistemlerini çözene kadar anam ağladı desem yeridir
bir oraya bi buraya deli oldum iki haftadır

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

iktist hocam şunu demşti parayı basıp giden ne salak war ama öle iyi bi üni ki adam edip çıkarıyolar demşti!(salak yanlş anlaşlmasn hocann lafı benm deildr!)

Kullanıcı avatarı
sumsuq
Üye
Üye

Mesaj gönderen sumsuq »

hiç alınmadım çünkü para basıp gelimorm hehheuehue :D

Kullanıcı avatarı
Too-che
Üye
Üye

Mesaj gönderen Too-che »

dev!l_O_ yazdı:iktist hocam þunu demþti parayý basýp giden ne salak war ama öle iyi bi üni ki adam edip çýkarýyolar demþti!(salak yanlþ anlaþlmasn hocann lafý benm deildr!)
cok dogu bi laf etmis hocan 8) bilkent gercekten zor bi universite kazanmak bi dert mezun olmak baska bi dert... :x

Kullanıcı avatarı
iristotales
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen iristotales »

beni de almadılar, canları sağolsun... kuyruk acıma rağmen hala orada güzel insanlar (hocalar) olduğunu düşünüyorum:D

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

Parayı verenlerin rahatlıkla kazanabileceği hatta kazanmadanda gidebileceği üniversite..
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

üniversite lafı geçtiğinde ıyyy dedirten tek üniversite bnm için!!.. tabeki istisna insanlar var içinde.. zaten bi kaç ii arkadaşımda oraya gidiyo.. ama.. harbiden insanlık kılıfına uyduramadığım bi bölge.. uyuz oluyorum.. ne gerek varsa o kadar insanlıktan kopmaya!!...
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Valla ben 10 senedir (orta-lise-lisans) Bilkent müzik ve sahne sanatları fakültesinde okuorum. Şunu gördüm ki Bilkent bütün Türkiye'nin kusursuz bi özet yorumu gibi. Neden yorumu ekledim? Çünkü başka bi gelir sınıfına uyarlanmış hali. Yobazı, dolandırıcısı, uyuşturucu satıcısı, müptelası, fuhuşu ,vurguncusu, faşisti, p.z.v.ngi, p.ştu herşeyi mevcut. Hepsini de gördüm. Bi de bizim fakültede yönetimle öğrenciler fazla içli dışlı vıcık vıcık olduğu için...Malum okula giriosun en azından 6 sene falan okuosun. Kaldı ki ilkokul 1'den başlayıp 16 sene okuyacak olanlar bile var...Zor yaa...
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.