Sıdıka Rodop Lisesi

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
Kullanıcı avatarı
si_keremcem
Üye
Üye
İletişim:

Sıdıka Rodop Lisesi

Mesaj gönderen si_keremcem »

hem düz hem de yabancı dil ağırlıklı bir lise...görüşleriniz...kimse yazmaz ama ben yine de açayım dedim....işte öyle...
ben at siqtim kavun siqtim milangaza incir diktim çöp tenekesinde doğdum armut yedim cırcır oldum senden başka benden başka ondan başka bundan başka şundan başka biri oldum

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Valla 2 sene bu lisenin hentbol takımıyla maç yapmıştık.Sadece ordan hatırlıyorum :-D
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
si_keremcem
Üye
Üye
İletişim:

evet..hentbol takımımız çok başarılıdır...valla...çok iyiler yaa...bilmiyorum sizin maçta ne yaptılar ama...cidden iyiler :)
ben at siqtim kavun siqtim milangaza incir diktim çöp tenekesinde doğdum armut yedim cırcır oldum senden başka benden başka ondan başka bundan başka şundan başka biri oldum

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

İlk maçı hatırlıyorum 1 sayı fark ile yenilmiştik sizin okulda.2.maçı hatırlamıyorum doğrusu :-D Zaten o kadro mezun olmuştur artık. 8)

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

bizim eve çok yakın,kuzen falan var orda okuo.valla biz küçükken bu liseyle ilgili çok iyi şeyler duymuyoduk açıkçası,küçükken dediğimde biz ilkokuldaydık o zamanlar :010 kızlar tuvaletiyle ilgili bi sürü hikayeler anlatırlardı,sonra müdürü bayan olunca baya değiştiğini duymuştuk,hatta bilgi yarışmalarında derece falan almıştı galiba bornova çapında,yoksa sporla ilgili bişi miydi valla hatırlayamadım tam.gömlekleri maviydi,hoşuma giderdi :010 :-D

Kullanıcı avatarı
si_keremcem
Üye
Üye
İletişim:

kızlar tuvaletiyle ilgili hikayeler mi...nıhohoo :-D :-D :P ne gibi hikayeler.?... : p

evet müdürümüz bayan...çok severiz aysel hocamızı...özellikle ben çok severim... :P

senin kuzen kimmiş bakiyim...

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

gokchee yazdı:bizim eve çok yakın,kuzen falan var orda okuo.valla biz küçükken bu liseyle ilgili çok iyi şeyler duymuyoduk açıkçası,küçükken dediğimde biz ilkokuldaydık o zamanlar :010 kızlar tuvaletiyle ilgili bi sürü hikayeler anlatırlardı,sonra müdürü bayan olunca baya değiştiğini duymuştuk,hatta bilgi yarışmalarında derece falan almıştı galiba bornova çapında,yoksa sporla ilgili bişi miydi valla hatırlayamadım tam.gömlekleri maviydi,hoşuma giderdi :010 :-D
Guzel okuldur ahhh ahhh bi lisenin onunden geçmeyeli yıllar oldu ne güzel yıllardı o yıllar ya....

Hiç unutmam bi gun ustumde overkill t-shirt'ü var sıdıkanın onunden geçiyorum satanist diye laf atmışlardı.... O yıllarda fazla ilgi yoktu tabi rock müziğe....
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

DaRKFuNeRaL yazdı:
gokchee yazdı:bizim eve çok yakın,kuzen falan var orda okuo.valla biz küçükken bu liseyle ilgili çok iyi şeyler duymuyoduk açıkçası,küçükken dediğimde biz ilkokuldaydık o zamanlar :010 kızlar tuvaletiyle ilgili bi sürü hikayeler anlatırlardı,sonra müdürü bayan olunca baya değiştiğini duymuştuk,hatta bilgi yarışmalarında derece falan almıştı galiba bornova çapında,yoksa sporla ilgili bişi miydi valla hatırlayamadım tam.gömlekleri maviydi,hoşuma giderdi :010 :-D
Guzel okuldur ahhh ahhh bi lisenin onunden geçmeyeli yıllar oldu ne güzel yıllardı o yıllar ya....

Hiç unutmam bi gun ustumde overkill t-shirt'ü var sıdıkanın onunden geçiyorum satanist diye laf atmışlardı.... O yıllarda fazla ilgi yoktu tabi rock müziğe....
valla bugün hala var o densizlerden :010 hala bazı şeyleri kaldıramayan bi yer aslında.bana da geçen gün laf attılar yolda mesela,kırmızı saçlı kızlara bayılırım,marjinal tam tipim falan diye.gerçi bunlardan heryerde var ama burda biraz daha fazla herhalde.alıştım artık gerçi,deliymişim gibi bakıyolar bazen ama takan kim.. :010

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

DaRKFuNeRaL yazdı:Guzel okuldur ahhh ahhh bi lisenin onunden geçmeyeli yıllar oldu ne güzel yıllardı o yıllar ya....

puahhaha.ne acıklı :-D Abi bizim okuldakilerin %99.9 u arabesk'ten başka birşey bilmedikleri için ne tişört giysem aa ne ilginçmiş falan diyorlardı :P

Kullanıcı avatarı
si_keremcem
Üye
Üye
İletişim:

mesajım silinmiş...ama olsun..."sıdıka rodop" konuşmaya devam...

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

gokchee yazdı:
DaRKFuNeRaL yazdı:

valla bugün hala var o densizlerden :010 hala bazı şeyleri kaldıramayan bi yer aslında.bana da geçen gün laf attılar yolda mesela,kırmızı saçlı kızlara bayılırım,marjinal tam tipim falan diye.gerçi bunlardan heryerde var ama burda biraz daha fazla herhalde.alıştım artık gerçi,deliymişim gibi bakıyolar bazen ama takan kim.. :010
Sen şimdi dua et saçlarını boyayabiliyorsun bizim zamanımızda boyaymış yok ojeymiş yasaktı şimdiki geçlik şanslı canım ya..

Kullanıcı avatarı
siyah-
Üye
Üye

Mesaj gönderen siyah- »

bi kaç tanıdık vardı hemde eski evimizin ordaydı ordan biliom bi tek o liseyi

sebokolik04
Üye
Üye
İletişim:

Re: Sıdıka Rodop Lisesi

Mesaj gönderen sebokolik04 »

benim okulumm :010
hiç istemeyerek kayıt olmuş olsamda, 3. ve son yılıma geldim her geçen gün dahada sevdim okulumu :oops:

bir sürü garip insanlarla dolu bi yer :P

si_keremcem sen hangi sınıftasın bakayım :?:

Kullanıcı avatarı
-zuzu-
Üye
Üye

Mesaj gönderen -zuzu- »

bişey sorabilir miyim bu okulun sadece süper bölümümü var hoş süper liselerde kalktı ama anadolu bölümü varsa kaydımı sıdıka rodopa almak istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Nerde okuyosun ki kaydını buraya aldıracaksın?

Bu okul o kadar da iyi bi okul değil sana soylemiş olayım.. :)

Tecrübe var burda :D

Kullanıcı avatarı
-zuzu-
Üye
Üye

Mesaj gönderen -zuzu- »

Ben s.hisar anadoluda okuyorum....

Neden kötü dedin ki cevabı gerçekten merak ediyorum...

Anadolu bölümü yok mu yani okulun?...

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Yok aslında o kadar da kötü değildir ama okulun ciavarında 14 sene oturduğum için muhitin nasıl bir yer oldugunu biliyorum.. oralar fazla tekin değil :)

Kullanıcı avatarı
si_keremcem
Üye
Üye
İletişim:

okul verilen eğitim olarak izmir'in en iyi okullarından biridir... ama tabi ki çevresi hakkında güzel şeyler söyleyemem... ama yine de buraya kaydını aldırabilirsen çok iyi olur bence...

Kullanıcı avatarı
Sokella
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sokella »

cok ayip arkadaslar cok ayip guzelim okulumuzun ismini boyle kirletmeyin cevresinde garip garip tipler oldugu dogru ama kimseye zararlari doknumuyor;) kiz durumlari olmadikca bu acidan gonlunuz rahat olsun. bu arada okulun %99 arabeskci diyen kisi bence birkez daha dusunsun hala aynisini dusunuyorsa tekradan dusunsun;) okudugum okula saygi lutfen

Kullanıcı avatarı
bjkliyamur
Üye
Üye

Mesaj gönderen bjkliyamur »

size bişi söyliyeyim sıdıka rodop gördüğüm en ii okullardan birisi herşeyiyle spr

Kullanıcı avatarı
melankolik666o
Üye
Üye

Mesaj gönderen melankolik666o »

okulu görmeyi bırak ilk defa duyuyorum nerde ki bu okul?
tefal niee beni düşümüoo... t be or not to be..:P

Kullanıcı avatarı
KoRNxKoRN
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen KoRNxKoRN »

slm arkadaşlar

ben yeni üye oldum bende sıdıkda okuyorum 9/B 3 yıldır halan lise 1 im :D