Liselilerin Çığlığı!

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

jonnathan yazdı:
Trimpot yazdı:
jonnathan yazdı:http://www.youtube.com/watch?v=9aHCJBPOpEw

silinmeden izleyin. yorumlar goruntulerden daha vahim.
This video has been removed by the user.
ATV haberde yayınlanınca tutustu sanırım. Video kısaca soyle, İstanbul Avcılar'da bir lise, sınıf darmadagın, sıralar fırlatılıyor, cocugun biri belindeki silahı gosteriyor, yetmiyor birde cebinden cakı cıkartıyor.

Yorumlar kısmındaysa videoya kufur ediliyor, videoyu ceken cocuksa yaptıklarını hayata erken atılmak olarak adlandırıyor, sonuna adar savunuyor ve bin beter kufur ediyor.

evet bende izledim cidden içler acısı bir durum,nedir bu silah gösterme durumu falan okullarda güvenlik namına bırseyler yapılması lazım,tabı olay sadece onunla bıtmıyor bunlar bozuk eğitim sisteminin yetıştırdıgı dusunmeyen,sıddet yanlısı ve cesıtlı dızılerdekı karakterlerı kendılerı ıle ozdeslestırıp onlar gıbı yasamaya calısan ınsanlar,tabı tamami ile onları sucluyamayız ama onların da bırseylerın farkına varması gerekıyo...
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

sistem hakkında çığlıklar atmak yararsız oluyo hep.. öğretmenlerin düşünme kapasitesi çoğu zaman öğrencilerden düşük (ki bu hocayı sevmedim durumu değil) oluyor.. rehberlik öğretmeni sıfatlı insanlar ergen psikolojisinden bihaber. hangi saçmalıktan söz ediyoruz ki? hep vardı hep olucak böyle şeyler.. eğitimcisini eğitemeyen bi toplumdan çocuk yetiştirmesini beklemek.. sadece ana haber bültenlerine yansıyanlar değil her gün her dakika trajıkomik, ağlanacak hale gülünen yada sadece gülünen olaylar patlak vermekte.. ve herkesin lise yıllarını özleyeceksin dediği zamanlar biraz daha uzaklaşmak istiyorum o yıllardan ben artık..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
gokcee
Üye
Üye

Mesaj gönderen gokcee »

hımmmmm çok kötü........
^^aşil topuğum aşktı^^

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

kozmik_peri yazdı:sistem hakkında çığlıklar atmak yararsız oluyo hep.. öğretmenlerin düşünme kapasitesi çoğu zaman öğrencilerden düşük (ki bu hocayı sevmedim durumu değil) oluyor.. rehberlik öğretmeni sıfatlı insanlar ergen psikolojisinden bihaber. hangi saçmalıktan söz ediyoruz ki? hep vardı hep olucak böyle şeyler.. eğitimcisini eğitemeyen bi toplumdan çocuk yetiştirmesini beklemek.. sadece ana haber bültenlerine yansıyanlar değil her gün her dakika trajıkomik, ağlanacak hale gülünen yada sadece gülünen olaylar patlak vermekte.. ve herkesin lise yıllarını özleyeceksin dediği zamanlar biraz daha uzaklaşmak istiyorum o yıllardan ben artık..
evet artık öğretmen - öğrenci ilişkisi de baya hatrı sayılır bir ölçüde zayıflamış durumda.. bazı öğretmenlerde sürekli öğrenciyi zor duruma düşürme çabası var.. örnek olarak, 31 mayısta matematik yazılımız var ve bundan 2 hafta sonra da öss'ye giricez:) ne kadar hoş bir durum..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

bu olaylardan çok uzak kaldım, malum liseyi bitireli çok oldu :) ama anladığım kadarıyla hiçbişey değişmemiş, daha da kötüye gitmiş .. iyiye gideceği de imkansız gibi bişiy bu durumda...yazık ...
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

okulun ilk gününde kavga çıktı.küçük kızlar herkese omuz atıyor maşallahh..
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

plastic yazdı:bu olaylardan çok uzak kaldım, malum liseyi bitireli çok oldu :) ama anladığım kadarıyla hiçbişey değişmemiş, daha da kötüye gitmiş .. iyiye gideceği de imkansız gibi bişiy bu durumda...yazık ...
Nasıl iyiye gitsin ki.. Gelen nesilin hali belli valla.. Hem ne demişler balık baştan kokar. yazık bu çocuklara.
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

Papi yazdı:okulun ilk gününde kavga çıktı.küçük kızlar herkese omuz atıyor maşallahh..
bizim okulda da çok olur bunlar
bu kişiler peşlerine taktıkları üç beş kişiyle birlikte
okulda popülerlik kazanmak amacıyla birilerine omuz atıp sonra da önüne baksana bee demekten büyük haz alırlar
böyle yaparak üstünlük sağlamaya çalışan zavallı insanlardır bunlar genelde.içlerinde ezik olup dışarıya kendilerini farklı tanıtma çabası içindedirler
kımıl zararlıları !!

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

her okulda vardır 10 serseri,5 kaşar kımıl zararlısı...
aynı şekilde karşılık vermeyince iyice biyerleri kalkar elemanların huzur muzur bırakmazlar ortamda..aynı sekilde karşılığı yiyince de kuzu kesilirler birden.tabi bu durumda suçsuz olduğun halde sende onlarla aynı kefeye konursun disiplin kurulunda..

bu devirde lisede okumak da bi iş:)
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen herhangi_biri »

aynen katılıyorum wolfalicimm
her okulda var o kımıl zararlılarından şaka gibiler birde her girdikleri ortamda kendilerini belli ederler...lisede okumak hakkatten bi iş helede okulun degişmişse benim gibi...hiç bir ortama giremiyorsun..dıslanmak ötesi olaylarla karsılasıyorsun...
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...

Kullanıcı avatarı
damnatory
Üye
Üye

Mesaj gönderen damnatory »

çok abartıya kaçılmadığı ne bileyim küçük sade küperler takılabilir...Bilirsiniz,öyle parlak taşlı değil de nokta şeklinde gibi olanlar warya onlardan.Bir de şu saç olayını hiç anlyamıyorum tamam belki öğrenciye açık saç yakışmayabilir ama rengine bile karışıyorlar burda bahsettiğim renk öyle kırmızı fln gibi okul için uygunsuz bir renk değil mesela benim saçlarım siyah ama hergün azar işitiyorum kılık kıyafet saç baş olayını da geçtim en önemlisi türkiyenin eğitim sistemi bozuk ben 91liyim bizden 1 sene önceki lise 1lere 3 senelik sistemde okumalarına rağmen af çıktı,biz 4 senelik sisteme geçtik bu sene de 2 kredim eksikti kaldım 5 sene etti mi sana:(işte böyle bir ülke türkiye... :008

Kullanıcı avatarı
tyrant
Üye
Üye

Mesaj gönderen tyrant »

allahtn bi sgra alşknlıım war ehehhe :p

Kullanıcı avatarı
aglaya
Üye
Üye

Mesaj gönderen aglaya »

kötüye gidior kötüye..sadce liselermi bole ?? neye eline atsan elinde kalıo..dünya bile isyan etti daa napsın?*..

Kullanıcı avatarı
tyrant
Üye
Üye

Mesaj gönderen tyrant »

ya amacına göre we insanın kşiliine göre deişr... bu ysden herkesi böle bi genellemenin içine alıpta btün liselilr böle diemzssnz bnce.adaltszlk olr !!! ;)
ashhhk öldü nsl blrdnz ???

Kullanıcı avatarı
mepisto
Üye
Üye

Mesaj gönderen mepisto »

gerçekten haklısın önceliklikle arkadaşlarımı uyarmak ve onlara doğrunun ne olduğunu söylemek gerekir.Ben hayatımda hiç uyuşturucu yada sigara kullanmadım. bunların yanlış bi şey olduğunu düşünüyorum arkadaşlarımı uyarmaktan çekinmem sadece beni yanlış anlamalarından çekinirim...

Kullanıcı avatarı
yagmurbuLutu
Üye
Üye

Mesaj gönderen yagmurbuLutu »

whatsername yazdı:
kozmik_peri yazdı:sistem hakkında çığlıklar atmak yararsız oluyo hep.. öğretmenlerin düşünme kapasitesi çoğu zaman öğrencilerden düşük (ki bu hocayı sevmedim durumu değil) oluyor.. rehberlik öğretmeni sıfatlı insanlar ergen psikolojisinden bihaber. hangi saçmalıktan söz ediyoruz ki? hep vardı hep olucak böyle şeyler.. eğitimcisini eğitemeyen bi toplumdan çocuk yetiştirmesini beklemek.. sadece ana haber bültenlerine yansıyanlar değil her gün her dakika trajıkomik, ağlanacak hale gülünen yada sadece gülünen olaylar patlak vermekte.. ve herkesin lise yıllarını özleyeceksin dediği zamanlar biraz daha uzaklaşmak istiyorum o yıllardan ben artık..
evet artık öğretmen - öğrenci ilişkisi de baya hatrı sayılır bir ölçüde zayıflamış durumda.. bazı öğretmenlerde sürekli öğrenciyi zor duruma düşürme çabası var.. örnek olarak, 31 mayısta matematik yazılımız var ve bundan 2 hafta sonra da öss'ye giricez:) ne kadar hoş bir durum..

işte bundan daha bencilce bi davranış görmedim. son güne kadar öğrenciyi okula getirmenin ne sana ne de öğrenciye faydası var. bazı arkadaşların bitti okulları bizim 19mayısa kadar devam bakalım..kimisi de son güne kadar dayamış sınavları..neyin kompleksidir bu anlamadım ki!
Life Has BetRayed Me Once Again
I Accept Somethings Will Never Change..!

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yagmurbuLutu yazdı:
whatsername yazdı:

işte bundan daha bencilce bi davranış görmedim. son güne kadar öğrenciyi okula getirmenin ne sana ne de öğrenciye faydası var. bazı arkadaşların bitti okulları bizim 19mayısa kadar devam bakalım..kimisi de son güne kadar dayamış sınavları..neyin kompleksidir bu anlamadım ki!
kendi çıkarlarını kollamak isteyen bir insanın yapabileceği en normal şey.. son günlere yazılı koyuyorlar, tabi öğrenciler çoktan rapor almış oluyor, çoğu kişi de hele ilk yazılı notları yüksekse raporum var zaten deyip son yazılılara girmiyor.. bunu açıkça söyleme şerefine sahip bir hocamız, "son güne yazılı koyuyorum ki siz gelmeyin, ben de yazılı okuma zahmetinden kurtulayım" dedi.. işte bunlar da öğretmen.. gazetelerde, haberlerde zor şartlarda eğitim vermeye çalışan öğretmenlerin çabasını görüyoruz insanlar neler neler yapıyorlar.. oysa bizim hocalarımız(!) yazılı kağıdı okumayı dünyanın en zor işi gibi görüyor.. ne diyelim, bu zor işlerinde allah onların yardımcısı olsun...
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

whatsername yazdı:
yagmurbuLutu yazdı:
whatsername yazdı: evet artık öğretmen - öğrenci ilişkisi de baya hatrı sayılır bir ölçüde zayıflamış durumda.. bazı öğretmenlerde sürekli öğrenciyi zor duruma düşürme çabası var.. örnek olarak, 31 mayısta matematik yazılımız var ve bundan 2 hafta sonra da öss'ye giricez:) ne kadar hoş bir durum..

kendi çıkarlarını kollamak isteyen bir insanın yapabileceği en normal şey.. son günlere yazılı koyuyorlar, tabi öğrenciler çoktan rapor almış oluyor, çoğu kişi de hele ilk yazılı notları yüksekse raporum var zaten deyip son yazılılara girmiyor.. bunu açıkça söyleme şerefine sahip bir hocamız, "son güne yazılı koyuyorum ki siz gelmeyin, ben de yazılı okuma zahmetinden kurtulayım" dedi.. işte bunlar da öğretmen.. gazetelerde, haberlerde zor şartlarda eğitim vermeye çalışan öğretmenlerin çabasını görüyoruz insanlar neler neler yapıyorlar.. oysa bizim hocalarımız(!) yazılı kağıdı okumayı dünyanın en zor işi gibi görüyor.. ne diyelim, bu zor işlerinde allah onların yardımcısı olsun...
solede bi durumda soz konusu yalnız; egerki lisenin son sınıfında(ikinci donem) egitim vermiyceksen mufredattan kaldır ozaman.

benim okudugum yılda bu ikinci bolumler yoktu, o yuzden son sene biraz daha hafif ve umursamaz tavırlarla okula gider kale olmazdık okulu, fakat sınav sistemindeki degisiklede lisenin ozelliklede son seninin onemi artmıstır ve ogrencilerden senin sonana kadar okula gitmesi istenmistir.tabi ogrencilerden cok egitimciler ne kadar bunun bilincinde oda ayrı bi handikap.

Kullanıcı avatarı
yagmurbuLutu
Üye
Üye

Mesaj gönderen yagmurbuLutu »

goqhan yazdı:
whatsername yazdı:
yagmurbuLutu yazdı:
solede bi durumda soz konusu yalnız; egerki lisenin son sınıfında(ikinci donem) egitim vermiyceksen mufredattan kaldır ozaman.

benim okudugum yılda bu ikinci bolumler yoktu, o yuzden son sene biraz daha hafif ve umursamaz tavırlarla okula gider kale olmazdık okulu, fakat sınav sistemindeki degisiklede lisenin ozelliklede son seninin onemi artmıstır ve ogrencilerden senin sonana kadar okula gitmesi istenmistir.tabi ogrencilerden cok egitimciler ne kadar bunun bilincinde oda ayrı bi handikap.

ama bazı okullarda konuları bitiriyorlar yine de zorla getirmeye çalışıyorlar öğrenciyi hatta öyleleri var ki konuları bitirmiş bir de tekrar yapmaya başlamışlar üstüne
şimdi bu okulun eğitimcilerinin öğrencilerin rapor alıp gelmeyeceklerini söylediklerinde "sınav koyarım hiçbiriniz geçemezsiniz!" diyerek isyan etmesi ne kadar mantıklıdır? kimin menfaati içindir? ben anlayamıyorum, anlamak da istemiyorum
Life Has BetRayed Me Once Again
I Accept Somethings Will Never Change..!

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yagmurbuLutu yazdı:
goqhan yazdı:
whatsername yazdı: kendi çıkarlarını kollamak isteyen bir insanın yapabileceği en normal şey.. son günlere yazılı koyuyorlar, tabi öğrenciler çoktan rapor almış oluyor, çoğu kişi de hele ilk yazılı notları yüksekse raporum var zaten deyip son yazılılara girmiyor.. bunu açıkça söyleme şerefine sahip bir hocamız, "son güne yazılı koyuyorum ki siz gelmeyin, ben de yazılı okuma zahmetinden kurtulayım" dedi.. işte bunlar da öğretmen.. gazetelerde, haberlerde zor şartlarda eğitim vermeye çalışan öğretmenlerin çabasını görüyoruz insanlar neler neler yapıyorlar.. oysa bizim hocalarımız(!) yazılı kağıdı okumayı dünyanın en zor işi gibi görüyor.. ne diyelim, bu zor işlerinde allah onların yardımcısı olsun...

ama bazı okullarda konuları bitiriyorlar yine de zorla getirmeye çalışıyorlar öğrenciyi hatta öyleleri var ki konuları bitirmiş bir de tekrar yapmaya başlamışlar üstüne
şimdi bu okulun eğitimcilerinin öğrencilerin rapor alıp gelmeyeceklerini söylediklerinde "sınav koyarım hiçbiriniz geçemezsiniz!" diyerek isyan etmesi ne kadar mantıklıdır? kimin menfaati içindir? ben anlayamıyorum, anlamak da istemiyorum
kendi egosunu tatmin etme olayı bu tamamen.. özellikle de son dönemlerde aklımız sadece össde olduğu için, hocalar da eskisi kadar söz geçirebildiklerini düşünmüyorlar ve böyle baskıcı bir tutum içine giriyorlar.. tamamen duygusal..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

Lisede seks kasedi skandalı

KAYSERİ’de bir meslek Lisesi’nde okuyan 16 yaşındaki İ.Ç., aynı okuldan tastiknameyle uzaklaştırılan 16 yaşındaki kız arkadaşı E.M. ile girdiği ilişkiyi cep telefonuna kaydetti. Daha sonra İ.Ç., genç kızı tehdit ederek 3 ögrenci arkadaşıyla da ilişkiye girmesini sağladı. Ardından bu görüntüler CD’lerle çoğaltılarak diğer öğrencilere satılmak istendi. Yakalanan 4 ögrenciden 3’ü tutuklanarak, İncesu İlçesi Çocuk Islah ve Tutukevi’ne gönderildi.
Meslek Lisesinde okuyan İ.Ç., devamsızlık nedeniyle okuldan tasdiknameyle uzaklaştırılan E.K.'yle, bir evde 2 ay önce ilişkiye girdi. İlişkiyi cep telefonu kamerasıyla kaydeden İ.Ç., kız öğrenciyi tehdit ederek 3 arkadaşıyla daha ilişkiye girmesini sağladı. Daha sonra ilişki görüntülerini CD'lerle çoğaltan 4 arkadaş, diğer öğrencilere satmak istedi.
Olay ortaya çıkınca 4 öğrenci gözaltına alındı. Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube’de ifadeleri alınan ögrenciler İ.Ç., 16 yaşındaki H.Ö.Ş., 14 yaşındaki M.Ş. ve 17 yaşındaki A.D., adliye’ye sevkedilldi. Zanlılardan M.Ş. savcılıkça serbest bırakılırken, İ.Ç., H.Ö.Ş. ve A.D. tutuklanarak, İncesu İlçesi Cocuk Islah ve Tutukevi'ne konuldu.
Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri olayla ilgili olarak, “Ne yazık ki bir meslek lisemizde, şu anda devamsızlık nedeniyle tasdikname almış olan bir kız ögrenci ile 4 erkek ögrenci arasında ilişki ve ardından da şantaja dönüşen olaylar meydana gelmiş. Olay çok üzücü. Adli açıdan yapılan işlemlerin yanı sıra, idari soruşturma da yapılmaktadır'' dedi

MİLLİYET
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Yaşlara bak hele!
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
-PaNiC-
Üye
Üye

Mesaj gönderen -PaNiC- »

Papi yazdı:
wolfali yazdı:
stan yazdı:birsey sorucam gerci garip olacak. yurtdisinda okula gittim, o yüzden Türkiye deki okullardan fazla bir bilgim yok. Ama benim bildigim kadar okula makyaj, küpe piercing vs ile gitmek yasak degil mi?
kesinlikle yasak(sözde tabi)..
wolfali +1
saçları salmak da yasak en basit örnek budur heralde.kız, hoca arkasını döndüğü gibi salıyor saçları.zaten saçları toplu değil, ucunda bir toka duruyor sadece.saçları salmak iyi,güzel hoş..tamam ama başkalarının sürekli uyarılmasınden ben bile sıkıldım.onlar hala inatlaşıyorlar..
bnde lısedeyım bısım okuldada saclarını salan cok kısı ama asıl bılıc su o sacını saldıgına gore ebnde sala bılrıım o taktıgına gore bende taka bılrıım bısım okul okdr sıkı bı okul dııl yas uygulamasında ıstedıgımıs ısyah ve grı t-srtı gıyebılıyoruz bu neye ytmıyo anlamıyorum bugune kdr ortaokul ve lısede hıc sacımı acıp gtmedım onmlı gunlr hrc srbst oldugumus ama hocanın kısıın gosunun ıcıne baka baka topla demesı ve kısın kıs kıs gulmesı benı bıle bozuyor

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

kısa bir süre önce okulumda öğrenciler üzerinde ne kadar çok baskı kurulduğundan ve şiddet uyguladıklarından bahsediyorudum.
Bu da dünki haber;

Yalova'da okulda dehşet
Yalova'da bir öğrenci, tartıştığı müdür yardımcısını kurusıkı tabancayla yaraladı.

Edinilen bilgiye göre, 5 bin öğrencinin eğitim gördüğü Yalova Lisesi'nde müdür yardımcısı olan E.Ş. ile tartışan 9/A sınıfı öğrencisi Y.B., ertesi gün okula kuru sıkı tabancayla geldi. Arkadaşlarına "Plan" ve "Şizofren Cinayet" başlıklı iki mektup bırakan Y.B, "Bunu gazetecilere verirsiniz" dedikten sonra müdür yardımcısı E.Ş'nin odasına girip, silahı öğretmenine doğrulttu.

Müdür yardımcısı E.Ş., öğrencinin elinden almak istediği tabancanın ateş alması sonucu elinden yaralandı. Silah sesi üzerine müdür yardımcısı E.Ş.'nin odasına gelen diğer öğretmenler tarafından etkisiz hale getirilen Y.B., okula çağrılan polisler tarafından gözaltına alınarak emniyete götürüldü.Panik yaşayan bazı öğrenciler ise öğretmenleri tarafından sakinleştirildi.
.B.'nin okuldan çıkarılışı esnasında arkadaşları genç öğrenciyi tezahüratlarla desteklerken, saldırgan öğrenci de onları selamladı. Olaydan önce Y.B.'nin kendileriyle konuştuğunu ve öğretmenine saldıracağını söylediğini belirten öğrenciler, "Olaydan önce gelip bize iki mektup bıraktı. Hatta yanında getirdiği silahı gösterdi. Onu caydırmaya çalıştık, ama bizi dinlemedi. Bize mektupları gazetecilere vermemizi söyledi. Bundan sonra okul hayatım biter, görüşemezsek hakkınızı helal edin deyip çıktı" dedi.

Polis, olayla ilgili tahkikat başlattı.

okulumun adı da bu şekilde rencide edilmiş oldu. Bütün gazetelerde bu haberler. okulda ki bu müdür yardımcısı ve diğer yardımcılar ayrıca müdür başta olmak üzere hepsinin arasında bir bağ olduğunu düşünüyorum
bir tarikat fln... bunu düşünmemdeki sebep konuşmaları inançları,düşünceleri ve uyguladıkları.
Daha önce ki Yalova Lisesi yönetiminde böyle olaylar olmamıştı
hatta okulumuzun Türkiye'de öss de büyük dereceleri vardı.
okulumdan utandım. ama seviniyorum ki bu okuldan mezun olmama 1 ay kadar kısa bir süre kaldı.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

shadow_girl, Dallas gibi okuldaymışsın ne diyeyim,

Yalova'da lise 1.sınıf öğrencisi 16 yaşındaki M.E. aynı okulda okuyan bir erkek öğrencinin tecavüzüne uğradığını söyledi. Ancak M.E. bakire çıktı.

YALOVA Lisesi birinci sınıf öğrencisi 16 yaşındaki M.E.’nin, aynı okulda öğrenim gören bir erkek öğrencinin tecavüzüne uğradığını iddia etmesi üzerine savcılık soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında doktor kontrolünden geçirilen M.E.’nin bakire olduğu belirlenirken, tecavüz ettiği iddia edilen öğrenci ile olayı bilip şantaj yaptıkları öne sürülen 5 öğrenci, ifade verdikleri savcılık tarafından serbest bırakıldı. Adının açıklanmasını istemeyen bir öğretmen, M.E.’nin psikolojisinin bozuk olduğunu iddia etti.

Anne ve babası boşanmış olan M.E.’nin annesi, geçen hafta Cumhuriyet Savcılığı’na başvurup, kızıyla aynı okulda eğitim gören B.E.'nin kızına okulda tecavüz ettiğini, bu olayı bilen 5 öğrencinin ise tecavüzü kullanarak kızına şantaj yaptığını öne sürdü. Olayla ilgili soruşturma başlatan savcılık, M.E.’nin sağlık kontrolünden geçirilmesini istedi. M.E.’nin doktor raporuna göre bakire olduğu belirlenirken, ifadelerine başvurulan B.E. ile şantaj yaptıkları öne sürülen aynı okul öğrencilerinden A.K., A.A., R.B., K.A. ve A.S.G. savcılık tarafından serbest bırakıldı.

Bu arada Yalova Lisesi’nde görevli isminin açıklanmasını istemeyen bir öğretmen, M.E.’nin psikolojisinin bozuk olduğunu öne sürerek, “Aşırı makyaj yaptığı için uyarı alırdı. Cinselliği gereğinden fazla önemseyen bir yapısı var” dedi.

Hürriyet.
sleeping with the earth my dying bride