Liselilerin Çığlığı!

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

utanarak söylüyorum ki youtube'de okulumun da videosu var :oops: 2yıl önce mezun olanlardan biri derste sigara içiyor :x :oops:
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Papi yazdı:utanarak söylüyorum ki youtube'de okulumun da videosu var :oops: 2yıl önce mezun olanlardan biri derste sigara içiyor :x :oops:
buyuk marifet tabi...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

cep telefonu okulda yasaklanmış!!! benim okulumda bir müdür vardıı offf Allah affeder o affetmez osman derdik biz kısaca:) cep telefonunu geçtim renkli saç tokası taktırmazdı ozaman nefret ederdim ama şimdi daha iyi anlıyorum 2000 tane öğrenciyi ve bunların 600tane parlak geleceğe meyilli kızlarını başka türlü zaptedemezsin haklıymış adam çocuk eğitmi bir disiplin iişi çocuk hocasından korkmalı en başta

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

yasaklanması pek bir şey değiştirmedi bizim okulda mesela.. getirenler kantine bırakıyor, tenefüste alıyor, ne yapacaksa yapıyor.. akıllı müdürümüz kontrolleri derste yapıyor ama öğrenciler de salak değil tabi ona göre önlemini alıyor.. hatta geçen gün kızın birinin şarjı bitmiş de kantine verdi şarj etmek için.. yasa falan vız geliyor bazılarına yani..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
deathangel--
Üye
Üye

Mesaj gönderen deathangel-- »

uzun zamndan sonra yine rocktr dayım :M ve ilk msjımı yazıyorum:) fallaa bizim okulda da yasaklandı ama bizde de pek bişey degiştirmedi yasaklanması (:

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

whatsername yazdı:yasaklanması pek bir şey değiştirmedi bizim okulda mesela.. getirenler kantine bırakıyor, tenefüste alıyor, ne yapacaksa yapıyor.. akıllı müdürümüz kontrolleri derste yapıyor ama öğrenciler de salak değil tabi ona göre önlemini alıyor.. hatta geçen gün kızın birinin şarjı bitmiş de kantine verdi şarj etmek için.. yasa falan vız geliyor bazılarına yani..
bizimkiler kantini de kontrol ediyor.
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
morcu
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen morcu »

Papi yazdı:
whatsername yazdı:yasaklanması pek bir şey değiştirmedi bizim okulda mesela.. getirenler kantine bırakıyor, tenefüste alıyor, ne yapacaksa yapıyor.. akıllı müdürümüz kontrolleri derste yapıyor ama öğrenciler de salak değil tabi ona göre önlemini alıyor.. hatta geçen gün kızın birinin şarjı bitmiş de kantine verdi şarj etmek için.. yasa falan vız geliyor bazılarına yani..
iiki liseli değilim daha 1 yılım var... :020

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Papi yazdı:
bunları okuyunca bulundugum okula sukrettim.. nasıl bi mantıktır telefonu okula sokmamak.. bi sorun olursa aileler nasıl haber alıcak ya da okul herhangi bi durumda nasıl ulasacak
okudugum okul bunun aksine bi mantık izleyip cevresi guvenli degil diye telefon gorusmelerini ozellikle okulda yapmamız gerektigini her fırsatta soyluyor bize

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

veronique yazdı:
Papi yazdı:
bunları okuyunca bulundugum okula sukrettim.. nasıl bi mantıktır telefonu okula sokmamak.. bi sorun olursa aileler nasıl haber alıcak ya da okul herhangi bi durumda nasıl ulasacak
okudugum okul bunun aksine bi mantık izleyip cevresi guvenli degil diye telefon gorusmelerini ozellikle okulda yapmamız gerektigini her fırsatta soyluyor bize
cidden cok sacma ama ya..ihtiyac telefon cunku..ki yasak olsada bi sekilde saklarsın yani nasıl engelleyebilirlerki..
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

sadece bir iki öğretmen böyle düşünüyor.bir şey olduğunda velilerimiz okulu arayacakmış,biz de idareden velileri arayacakmışız.anksörlü telefonu bu sene kaldırdılar,yine koyacaklar heralde :?: :!: ya sanki telefon yasak olunca öğrenciler uslanacak,saygısızlık yapmayacak
En son Papi tarafından 18 Eki 2006 19:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

betul yazdı:
veronique yazdı:
Papi yazdı: bizimkiler kantini de kontrol ediyor.
cidden cok sacma ama ya..ihtiyac telefon cunku..ki yasak olsada bi sekilde saklarsın yani nasıl engelleyebilirlerki..
ayrıca aileler nasıl izin veriyorlar anlamıyorum.. ozellikle istanbul gibi sehirlerde her gun baska bi yerde olay cıkıyor.. telefon olmadan dumanla mı haberlesicek insanlar aileleriyle bi de bakanlık bunu acıklasa..

yasaklarla ne cozebileceklerini zannediyorlarsa artık.. aferin artık telefon yok cekim yapılamıyor.. ogretmene olan saygısızlık devam ediyor ama kimin umrunda ki, zaten artık gorulmuyor.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

klasik zihniyet...yasaklayınca sorun kalmaz diye...okula cep telefonu sokmayı yasaklayana kadar sigara,uyusturucu,bıcak sokmayı yasaklasana kolaysa...hepimiz biliyoruz nerelerden uyusturucu bulunabilecegini,bir polisler mi bilmiyor?cep telefonunu yasakladın,tum sorunlar cozuldu oyle mi?gorucez 3 gun sonra...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

veronique yazdı:
betul yazdı:
veronique yazdı:bunları okuyunca bulundugum okula sukrettim.. nasıl bi mantıktır telefonu okula sokmamak.. bi sorun olursa aileler nasıl haber alıcak ya da okul herhangi bi durumda nasıl ulasacak
ayrıca aileler nasıl izin veriyorlar anlamıyorum.. ozellikle istanbul gibi sehirlerde her gun baska bi yerde olay cıkıyor.. telefon olmadan dumanla mı haberlesicek insanlar aileleriyle bi de bakanlık bunu acıklasa..

yasaklarla ne cozebileceklerini zannediyorlarsa artık.. aferin artık telefon yok cekim yapılamıyor.. ogretmene olan saygısızlık devam ediyor ama kimin umrunda ki, zaten artık gorulmuyor.
geçen dönem telefon getirmek için dilekçe veriliyordu bizim okulda bu genel bir uygulama mı onu bilmiyorum gerçi.. veli, dilekçede çocuğunun okula telefon getirmesi için gerekçesini belirtecek, buna göre öğrenci de telefonu getirebilecek.. ne gerek var bu tür şeylere.. derste kapalı tutulduğu takdirde nasıl bir sorun olabilir ki.. tabi bunu hem öğrencinin, hem de öğretmenin anlaması gerekir önce..
jonnathan yazdı:klasik zihniyet...yasaklayınca sorun kalmaz diye...okula cep telefonu sokmayı yasaklayana kadar sigara,uyusturucu,bıcak sokmayı yasaklasana kolaysa...hepimiz biliyoruz nerelerden uyusturucu bulunabilecegini,bir polisler mi bilmiyor?cep telefonunu yasakladın,tum sorunlar cozuldu oyle mi?gorucez 3 gun sonra...
bizim okulun bazı kendini bilmez öğrencileri "kesh team" diye bir saçmalık kurmuşlar.. okul idaresinin bundan haberi olmaması imkansız çünkü okulun bütün duvarlarında kesh team yazıyor. öğrenci adlarıyla beraber.. bunlarla ilgilense ya sevgili müdürümüz.. zor geliyor sanırım.. rahat koltuktan kalkıp da şimdi kim uğraşır keşlerle falan.. (!)
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya herkesmi liseye gidio burda aman tanrım yaşlımıyım ben :020 :(

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

alın size bomba bi haber daha 17 yaşındaki lise öğrencisi erkek arkadaşından hamile kalıoo,erkek arkadşıda onu boğarak öldürüo ve soora gömüooyo vede bunu yapanlar henüz 17 yaşlarında lise öğrencileri

bizim zamanımızda böle deildi ya noldu bu yavrucaklara tırsmaya başlıorum artık liselerin önünden geçerken...
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

MuHoS yazdı:alın size bomba bi haber daha 17 yaşındaki lise öğrencisi erkek arkadaşından hamile kalıoo,erkek arkadşıda onu boğarak öldürüo ve soora gömüooyo vede bunu yapanlar henüz 17 yaşlarında lise öğrencileri

bizim zamanımızda böle deildi ya noldu bu yavrucaklara tırsmaya başlıorum artık liselerin önünden geçerken...
ohaaaaaaaa! :(
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

MuHoS yazdı:alın size bomba bi haber daha 17 yaşındaki lise öğrencisi erkek arkadaşından hamile kalıoo,erkek arkadşıda onu boğarak öldürüo ve soora gömüooyo vede bunu yapanlar henüz 17 yaşlarında lise öğrencileri

yuuuuh !!

Dün de Bahçelievlerde erkek için birbirini döner bıçağıyla yaralayan kızları seyrettik.

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

simsiyah_85 yazdı:

ohaaaaaaaa! :(
Manisa salihlide gerçekleşmiş olay kızın cesedini geçen mayısta bulmuşlar okul üniformasıyla gömülmüş kız iple boğulduktan sora hamile olduğu anlaşılmış kızn babasıda dna testi istemiş, işte 17 yaşındaki liseden arkadaşının dnası çıkmışş,çocuk suçlamaları reddetmiş ama şuanda tutukluymuş,bende vatanda okudum şimidi şok oldum valla :023

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ohaaa nasıl çocuk yetiştiriyo bu aileler yaaa çocuğun her istediğini yap telefonu var bilgisayarı kız arkadası var ohhh bizim zamanımızda ölemiydi yaaa noluyo gençliğimize
abi yeri geldimi dövecen çocuğunu yeri geldimi özür dileyecen yeri geldimi oturup dinlicen
beni anam öyle yetiştirdi Allah a şükür ii bir evlat oldum şok um şuanda nasıl bi cesaret :016

Kullanıcı avatarı
chuky
Üye
Üye

Mesaj gönderen chuky »

anlaşılan artık "eğitim şart" ta diyemicez bunları gördükten sonra.

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

http://www.sabah.com.tr/gnd115.html

bu linkede bakın bakalım....

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

şok üstüne şokk bugün kadir gecesi bunlar içinde dua edecem,zaten yakında bu bizim yasakçı zihniyet liseleride kapatmaya kalkışırsa hiç şaşırmam :-D

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

liselerde faşizm kokusu var..

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

wolfali yazdı:liselerde faşizm kokusu var..
burnun iyi koku alıyo galiba wolf.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

baddua yazdı:
wolfali yazdı:liselerde faşizm kokusu var..
burnun iyi koku alıyo galiba wolf.
Ben açık komuşmayı seven bir insanım.

Liselerde BOK kokusu var.