ODTÜ

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

ODTÜ

Mesaj gönderen murti »

beyelr varmı bizim ünide okuyanlar yaw..

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Gece 12den sonra sivil alımının (öğrenci hariç tabi)yapılmadığı, bunun için insanların araba bagajına konarak içeriye sokulduğu okul diye aklımda. Heee ben böyle birşey yaşadım mı ? Allah korusun, yaşatmasın.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Bir de Maden Müh. de Göktuğ var arkadaşım.

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

bi de pantolonun ütüsüzü,abazanın odtülüsü :)..

Kullanıcı avatarı
utkugk
Üye
Üye

Mesaj gönderen utkugk »

iki sene sonra daha ayrıntılı bilgi vermek umuduyla... umarım.

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

odtudeki kız ogrenci yurtlarıyla hatta ankaradaki kız ogrenci yurtlarıyla ilgili bi bilgisi olan bana ulasabilir mi hatta burayı yazsın hepbirlikte okuyalım, aydınlanalım :)

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

ahh ahh ankaradaki çou öörencinin hayalleri arasında yer alıyor kendisi.. kampüsü bile yetior insanı baştan çıkarmaya.. :oops:
bi de radyOdtü'si vardır ki ankaradayken sabah akşam dinlerdim.. ösellikle de fahir-ege-oktay abi'nin sunumuyla modern sabahlar hastasıydım :D
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Türkiyenin puanları en yüksek üni.lerden biri olması ve hatta en seçkin teknik üniversite olmasına rağmen İTÜ nün daha iyi olduğunu düşünüyorum,
Maddeler halinde anlatayım;
1- Bir kere ODTÜ şehrin dışında bir kampüste toplanmışi ancak İTÜ böyle değil. Bu sayede ileride çalışmayı düşündüğü yerlere daha yakın hissediyor kendini insan.
2- Sosyal etkinlik konusunda ODTÜ İTÜden daha iyidir.
3- İTÜ İstanbuldadır, ODTÜ Ankaradadır.
4- İTÜ ODTÜye göre daha teknik bir üniversitedir, labarotuar olanaklarının İTÜ de daha iyi olduğunu düşünüyorum, mesela Türkiyedeki iki ışın mikroskobunun sahibi TÜBİTAK ve İTÜ dür.
5- ODTÜ yü kuranlar İTÜlülerdir, ODTÜnün kökeninde İTÜ yatar aslında.
6- Her iki üniversite öğrencileri de abazadır, evet bu doğrudur
7- ODTÜ yü yazanlar puanı yüksek diye yazıyorlar galiba :p
8- İTÜ-ODTÜ kavgası bitmez.
9- Teknik üniversite okuyup abaza olmak istemiyorum diyorsanız Yıldız Tek. Üni. iyi bir seçimdir. Olmadı KTÜ.

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

r1g0r yazdı:Türkiyenin puanları en yüksek üni.lerden biri olması ve hatta en seçkin teknik üniversite olmasına rağmen İTÜ nün daha iyi olduğunu düşünüyorum,
1- Bir kere ODTÜ şehrin dışında bir kampüste toplanmışi ancak İTÜ böyle değil. Bu sayede ileride çalışmayı düşündüğü yerlere daha yakın hissediyor kendini insan.
4- İTÜ ODTÜye göre daha teknik bir üniversitedir, labarotuar olanaklarının İTÜ de daha iyi olduğunu düşünüyorum, mesela Türkiyedeki iki ışın mikroskobunun sahibi TÜBİTAK ve İTÜ dür.
9- Teknik üniversite okuyup abaza olmak istemiyorum diyorsanız Yıldız Tek. Üni. iyi bir seçimdir. Olmadı KTÜ.

6.maddene katılıorum arkadşım :)
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

6. madde süpermiş :-D üzüldüm odtü de okuyan marmara felan desin bari :-D

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

4 sene önce mezun oldum kazasız belasız. bazen çok özlüyorum okul günlerini... sürekli gidiyorum zaten kampüse özellikle sinemaya dışarıya göre çok uygun, arada güzel film geliyor...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

r1g0r yazdı:Türkiyenin puanları en yüksek üni.lerden biri olması ve hatta en seçkin teknik üniversite olmasına rağmen İTÜ nün daha iyi olduğunu düşünüyorum,
çok açık sözlü bir biçimde olayı özetlemişsin..
bide şu var iki üniversitenin'de karizması sağlamdır fakar odtü itü'ye göre daha iyi bir üniversite olarak bilinir halk arasında..bu böyledir..=)
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

ya bu arada kampüste mcdonalds var mıydı ?

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

ben okuldayken vardı ama sonra ortadan kaldırdılar kalkalı 3-4 sene oluyor sanırım

Kullanıcı avatarı
kurbana_kurban
Üye
Üye

Mesaj gönderen kurbana_kurban »

ben de varım odtüdenn :002 :002

Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen stigma_26 »

Ben deeee!!! :)
That's me in the corner...

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

okula normal sartlarda yabancıların ve yabancı arabaların gırmesi ancak ziyaretci kartı ıle oluyor; haliyle 12 den sonra da verılmıyor.

itüyle kıyas lıstesınde bı madde eksik kalmış sanırsam o da yabancı dil yuzdesi, odtude 100de yuzdur, bu hem gelme nedeni hem de gelmeme nedeni olabılır. bi de 6. madde konusunda odtu daha sanslı cunku beseri bilimler gibi guzel bi pınarları var.;)

yurtlar için ne tür bi bilgi istenmiş anlamadım ama kampus ıcınde hem ozel hem de devlet yurtları mevcut. ve beklentiye elbet bi tanesi yanıt verir. problem olcagını sanmıyorum. maddi olanak varsa özelden şaşılmamalı, onun geliride odtü döner sermayeye gecıyor, vakfa ait. dısarda bı yurtta kalınması cok aptalca. kar da kışta..

şu an pizza hut var mcdonalds yerıne, yemek de kesınlıkle problem degil. cok fazla cesıt var. ve fast food a mahkum olmadan... oyle ki izmire gelince dısarda yıycek sey bulamıyorum:S

sinemaya da vizyon filmleri geliyor artık. vizyondakiler 1 ay sonra 3lü amfi de.

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

wolfali yazdı:
çok açık sözlü bir biçimde olayı özetlemişsin..
bide şu var iki üniversitenin'de karizması sağlamdır fakar odtü itü'ye göre daha iyi bir üniversite olarak bilinir halk arasında..bu böyledir..=)
yalnızca halk arasında değil..odtü itü ye göre zaten daha iyi bir üniversitedir..
özellikle mühendislik fakülteleri bakımından Türkiye'nin en iyi devlet ünversitesidir kanımca..
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

bi de odtüye öttü dien teyzelerimisi annayabilsem :S =))
pencere önü çiçeği

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

kamze yazdı:bi de odtüye öttü dien teyzelerimisi annayabilsem :S =))
metu diyen gençlerden iyiler bence
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

bence de..
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen stigma_26 »

casey yazdı:okula normal sartlarda yabancýlarýn ve yabancý arabalarýn gýrmesi ancak ziyaretci kartý ýle oluyor; haliyle 12 den sonra da verýlmýyor.

itüyle kýyas lýstesýnde bý madde eksik kalmýþ sanýrsam o da yabancý dil yuzdesi, odtude 100de yuzdur, bu hem gelme nedeni hem de gelmeme nedeni olabýlýr. bi de 6. madde konusunda odtu daha sanslý cunku beseri bilimler gibi guzel bi pýnarlarý var.;)

yurtlar için ne tür bi bilgi istenmiþ anlamadým ama kampus ýcýnde hem ozel hem de devlet yurtlarý mevcut. ve beklentiye elbet bi tanesi yanýt verir. problem olcagýný sanmýyorum. maddi olanak varsa özelden þaþýlmamalý, onun geliride odtü döner sermayeye gecýyor, vakfa ait. dýsarda bý yurtta kalýnmasý cok aptalca. kar da kýþta..

þu an pizza hut var mcdonalds yerýne, yemek de kesýnlýkle problem degil. cok fazla cesýt var. ve fast food a mahkum olmadan... oyle ki izmire gelince dýsarda yýycek sey bulamýyorum:S

sinemaya da vizyon filmleri geliyor artýk. vizyondakiler 1 ay sonra 3lü amfi de.
yemek diince...çatýýýýý :)
That's me in the corner...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

odtünün bence en güzel yeri bahar şenliklerinde konser alanının tam ortasındaki b.klu dere. millet güneşin altında içip kafayı bulunca atıyor kendini o güzelim dereye içinde ne var bilen yok

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

valla cok öylüyorlar ama daha konserlerine gitmek nasip olmadı odtünün diğer ünilerin konserlerine gittim ama odtü bilmiyorum inaşşalh bu sene bakalım
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

bahar şenlikleri artık eskisi kadar güzel olmuyor ama rock şenliği yapılıyor o daha güzel. tavsiye ederim paralı ama değiyor.