ODTÜ

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

houseofholy yazdı:bahar şenlikleri artık eskisi kadar güzel olmuyor ama rock şenliği yapılıyor o daha güzel. tavsiye ederim paralı ama değiyor.

diğer şenliklere girememizin sebeplerinden biride zaten isizn üniye herkesi almamaları birtaz saçma değil mi yani bizim müh mimarlığa herkes giriyor ki böyle olması lazım burası üni değil mi?
şenliğin paralı olması bizim işimizi biraz daha kolaylaştırıyor diyebilirim yoksa oryada giremiyoruz ankara üniversitesine atlayarak bir hacettepeye arkadaşlar sağolsun onların yardımıyla misafir falan yoksa orayada kaçak gireceğiz ne yapalım bizde adam gibi şenlik olmuyor bunun sebebide artık bu kadar üninin üstüne gelinmesi
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

ben odtü mezunuyum ama bahar şenliklerinde beni bile almakta çok sorun çıkardılar. bir ara olay çıkmıştı mezunları almıyoruz dediler. böyle saçmalıklar bile var.

Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen stigma_26 »

houseofholy yazdı:bahar þenlikleri artýk eskisi kadar güzel olmuyor ama rock þenliði yapýlýyor o daha güzel. tavsiye ederim paralý ama deðiyor.

Bahar þenlikleri güzel yaa :D Ama söylediðin gibi belki de eskisi kadar güzel deðildir..
Ama tabiki rock þenliði ayrý güzel!!!Paralý ama öyle fazla bir miktar deðil...Bu yýl rock þenliðine Kurban ya da Pentagram'ýn gelme olasýlýðý varmýþ :D Umarým gelirler yaaa!!!
That's me in the corner...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

stigma_26 yazdı:
houseofholy yazdı:bahar şenlikleri artık eskisi kadar güzel olmuyor ama rock şenliği yapılıyor o daha güzel. tavsiye ederim paralı ama değiyor.

Bahar şenlikleri güzel yaa :D Ama söylediğin gibi belki de eskisi kadar güzel değildir..
Ama tabiki rock şenliği ayrı güzel!!!Paralı ama öyle fazla bir miktar değil...Bu yıl rock şenliğine Kurban ya da Pentagram'ın gelme olasılığı varmış :D Umarım gelirler yaaa!!!

kurban tamamda pentagram daha cok yakışır valla yakışır
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

bi de yurtlarını çok methediolar ama bilmiom..
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

ODTÜ rock şenlikleri için grup seçmeleri yapılıyormuş bu aralar ilgilenenlere duyurulur
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
kurbana_kurban
Üye
Üye

Mesaj gönderen kurbana_kurban »

yaw süper olur kurban da penta da hatta biri deil mümkünse ikiside gelsin 2sinin de yeri ayrı nası olsa bu sene bahar şenlikleri çok güzel olşacakmış gibi bi düşüncem var :002 :002

Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kurbana_kurban yazdı:yaw süper olur kurban da penta da hatta biri deil mümkünse ikiside gelsin 2sinin de yeri ayrý nasý olsa bu sene bahar þenlikleri çok güzel olþacakmýþ gibi bi düþüncem var :002 :002
güzel olsun yaa!!!eðlenelim biraz... :D

Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Sanýrým istenilen yer ayarlanamadýðý için Rock Þenliði'ne Kurban ve Pentagram'ýn gelmesi yatmýþ ama nolacaðý belli olmaz tabi diyerek umudumuzu koruyoruz :D Mavi Sakal'ýn gelmesi bu aralar gündemde gibi...bekleyip göreceðiz bakalým :)

Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Beklenildiði kadar sürpriz olmasa da yine güzel bir Rock Þenliði olacak gibi önümüzdeki hafta :) Kesmeþeker,Anima,Dandadadan,Suicide,Metropolis falan war...Açýkcasý ben yine Teneke'nin olmasýna çok sewindim :D

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

bu hafta sonu odtü de bağımsız iktisat kongresi wardı bizim arkadaşlar sunum falan yaptılar ama ben gidemedim umarım yararlı olmuştur=)) zaten seneye işalah bi sorun çıkmazsa seneye bizde olcak kongre(aibu)herkesi bekleriz=))
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

ODTÜ'lüler Güniz Sokak'ı bastı

Süleyman Demirel, ilginç bir protestoyla karşılaştı.

Eski cumhurbaşkanının sözüne kızan ODTÜ'lü öğrenciler, soluğu Demirel'in evinin bulunduğu Güniz Sokak'ta aldı. Ancak geniş güvenlik önlemleri alan Çevik Kuvvet polisi, eylemcileri eve yaklaştırmadı. Yaklaşık 150 kişilik grubun eylemi, bu tür manzaralara alışık olmayan sokak sakinlerinin de ilgisini çekti. 'Süleyman Demirel'e ODTÜlü'den ders verilir' pankartı açan protestocular, sık sık "ODTÜ burada Morison nerede?" sloganı attı. Daha sonra basın açıklaması yapan bir öğrenci ABD'nin Demirel sayesinde Türkiye'ye yerleştiğini öne sürdü. Demirel'in popülizmi Türkiye'ye getiren ve halkı yalanlarla tanıştıran isim olduğunu ileri süren öğrenci temsilcisi, "Demirel haksızdır. Çünkü cumhurbaşkanlığı sürecinde gericilik-ilericilik tartışmalarında kendisinin payı büyüktür. Çoban lakaplı Süleyman gibiler halkın sürü olduğu zamanlarda iş görebilir. Hırsızların, kaçakçıların, düzenbazların, Çankaya Köşkü'nde aile fotoğrafı çektirebildiği bir ülkede cumhurbaşkanlığı makamının aklanabilme ihtimali yoktur." ifadelerini kullandı. Demirel'e ilk tepki ODTÜ Mezunları Derneği Başkanı Himmet Şahin'den gelmişti. Demirel'in 'toplumdan kaçış ve siyasî yandaş arama çabası' içinde olduğunu savunan Şahin, "ODTÜ'lüler taleplerini demokratik yollarla ifade etmeye çalışmaktadır." demişti. Ankara 78'liler Derneği Başkanı Ruşen Sümbüloğlu, ODTÜ'yü 'bu hale' Demirel'in getirdiğini ifade ederken, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Bilgehan Ögel, şiddet yöntemleri uygulamak yerine, demokratik kurallar çerçevesinde çaba harcadıklarını ileri sürmüştü. TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı ise 'ODTÜ'de protesto yapılmamasından yakınacak' en son kişinin Demirel olduğunu savunmuştu.

Demirel 'ODTÜ'lüler nerede?' diye sormuştu

Geçtiğimiz salı günü Bilkent Üniversitesi öğrencileriyle bir söyleşiye katılan Demirel, "Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde üniversitelerde protesto gösterisi yapılmadı. ODTÜ'lü öğrenciler nerede?" sorusuna şu karşılığı vermişti: "Bu sorunun muhatabı onlar. Onlara aktaralım. Gerçekten nerede bu ODTÜ'lü öğrenciler

Kaynak:ensonhaber.com
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

kamze yazdı:bi de yurtlarını çok methediolar ama bilmiom..

git bi yaşa 1 ay:D
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

murti yazdı:
kamze yazdı:bi de yurtlarını çok methediolar ama bilmiom..

git bi yaşa 1 ay:D
ben cok memnunum.

Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

casey yazdı:
murti yazdı:
kamze yazdı:bi de yurtlarýný çok methediolar ama bilmiom..

git bi yaþa 1 ay:D
ben cok memnunum.
sen ya ebide falansýn,ya da demiraylardasýn o zaman :)

Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Pentagram gelecek þenliklere!!!oleeeey :015

Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

tatil gelsin artýk diyordum ama, özledim sanýrým yaa :(

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

valla ben 7 eylül ve 11 eylülde gidiorum sınav için ,bi veremdik şu haızlrıgı be :(:D
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!