İzmir

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
pistoff
Üye
Üye

Mesaj gönderen pistoff »

izmir ii hoş da burdan da SIKILDIM :wacko
YeNiDeN DoĞuP GeLSeM...

Kullanıcı avatarı
brrk
Üye
Üye

Mesaj gönderen brrk »

bende izmirden ankaraya geldim okumaya 2 ayım doldu ama izmirliler hemen birbirini bulup kaynaşabiliyo..
bu yüzün arkasında saklıdır başka bir ben
doğruyu söylemeyen herşeyden bıkmış bir ben
artık gülmüyorsam bir nedeni vardır
artık sevmiyorsam bir nedeni vardır
artık duymuyorsam ne beklersin ki benden

Kullanıcı avatarı
eyes_of_ra
Üye
Üye

Mesaj gönderen eyes_of_ra »

izmirim canım izmirim!!!
ya ben üniv. için istanbul istiodm :(
ıt's time to turn the page and start and then don't u think that it's time to convince yourself it's over!!

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

"üniversite için ciddi ciddi izmiri düşünmeye basladım.. hatta bi tek izmiri düşünmeye basladım..."

zavallı selvi,sen de mi kafayı üşüttün oralarda? kızım manyak mısın izmirde üniversite mi okunur ya yok yere harap edeceksin kendini
ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

kemeralındaki tezgahtarlarını bile özledim izmir...! :020

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Trimpot yazdı:
DaRKFuNeRaL yazdı:
gel gel ibrahimcim.
ismarlar alper sana.
nolcak yani.
kordon da midye yapariz bir de.
oh.
Ahh alper ahhh 154 ama yinede geçmiyor yaa... ojam gunlerden pazartesi ve ben çarşıdayım gittim ve bu pis yerin o iğrenç yerlerinden birinde kahvaltımı yaptım ama o yer askeriyeninkilere göre bir lokanta havasında hatta bir lozan pastanesi gibi geldi bana.. Herşeye rağmen ben hala yılmadım ve o geleceğim günü iple çekiyorum.. Burası insanı cok yıpratıyor insanı yutuyor kendi özgüvenini kaybettiriyor ama su var ki herşeye rağmen 154.. Burdayken anladım herşeyin değerini.. Kendinize iyi bakın...

Kullanıcı avatarı
tearsofdeadang
Üye
Üye

Mesaj gönderen tearsofdeadang »

bu arada selam herkese( biras yeni geldim de :002 ) izmiri görünce direk atladım
ben bayılıyorum buraya.benim hayatım burası ya baska bi yerde bukadar rahat hissedebilirmiydim bilmiyorum

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

tearsofdeadang yazdı:bu arada selam herkese( biras yeni geldim de :002 ) izmiri görünce direk atladım
ben bayılıyorum buraya.benim hayatım burası ya baska bi yerde bukadar rahat hissedebilirmiydim bilmiyorum
hissetmessin..!benizmiri bırakıp gelen birisi olartaq sölüorum,alsancağı her zaman ararsın mesela..aklın varsa bırakıp gitme izmirii..izmir gibisii yokkkk nokta!

Kullanıcı avatarı
polluks
Üye
Üye

Mesaj gönderen polluks »

kordon rüzgarı-iskele önü-çimler-taşfırın zeytinlisi-gevrek-pişi-boyoz-86-kıbrıs şehitleri-cereeeeeeeeeen-yürürken elinize tıkıştırılan fiesta kağıtları-kumpir-bir avuç fındık uğruna diş kırmak-bi bank üzerinde donmamaya çalışarak cips yemek-bahanede çilekli söyleyip muzlu,karamelli söyleyip sade sıcak çikolata içmek-"desem"de ucuza film izlemek-yolda her adım başı bi tanıdığa rastlamak-sarhoş olup "yellow" söylemek-sevincin önünde "biri"lerini 50 dakika beklemek-KENDİNİ Bİ YERE AİT HİSSEDEBİLMEK(YA DA BİR YERE SAHİP OLDUĞUNU BİLMEK)
çok özledim seni be İzmir :006
ıdle talk
and hollow promises
cheating Judases
doubting Thomases...

Kullanıcı avatarı
morcuburcu
Üye
Üye

Mesaj gönderen morcuburcu »

polluks yazdı:özledim seni be İzmir :006
özlemek nedemek deliorum izmir hasretinden yaa.. neyseki 2hafta sonra geliorumm! bekle beni canım izmirim..
...aburcuburcuburcu...

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

polluks yazdı:kordon rüzgarı-iskele önü-çimler-taşfırın zeytinlisi-gevrek-pişi-boyoz-86-kıbrıs şehitleri-cereeeeeeeeeen-yürürken elinize tıkıştırılan fiesta kağıtları-kumpir-bir avuç fındık uğruna diş kırmak-bi bank üzerinde donmamaya çalışarak cips yemek-bahanede çilekli söyleyip muzlu,karamelli söyleyip sade sıcak çikolata içmek-"desem"de ucuza film izlemek-yolda her adım başı bi tanıdığa rastlamak-sarhoş olup "yellow" söylemek-sevincin önünde "biri"lerini 50 dakika beklemek-KENDİNİ Bİ YERE AİT HİSSEDEBİLMEK(YA DA BİR YERE SAHİP OLDUĞUNU BİLMEK)
demekki sadece ben dediliim aynı şeyleri hisseden...fiesta kağıtlarını kolleksiyon yapıodum ewde..boyozu pişiyi özledim..! çekirdek lafındannefrte ettim burda..! kemeraltında "abi pantalon lazımmı" die yapışan esnafı bile özledim..ykm de sewinicn önünde ağaç olmayı..mısırı deil darıyı özledim!kordonda sölediimiz şarkıları,telefrikte yaptığımız mangalları,fiestada fal baktırmayı,varyanttan konağı seyretmeyi,kentkartı!broşür daıtırken arkadanbeniparmaklayan travestiyi :) bile özledim!
ahh izmir ahhhhh havandanmı suyundamı bilmiorum ama sana alışan bi daha başka şehri sewemio..! :020

Kullanıcı avatarı
morcuburcu
Üye
Üye

Mesaj gönderen morcuburcu »

Rock_N yazdı:
polluks yazdı:kordon rüzgarı-iskele önü-çimler-taşfırın zeytinlisi-gevrek-pişi-boyoz-86-kıbrıs şehitleri-cereeeeeeeeeen-yürürken elinize tıkıştırılan fiesta kağıtları-kumpir-bir avuç fındık uğruna diş kırmak-bi bank üzerinde donmamaya çalışarak cips yemek-bahanede çilekli söyleyip muzlu,karamelli söyleyip sade sıcak çikolata içmek-"desem"de ucuza film izlemek-yolda her adım başı bi tanıdığa rastlamak-sarhoş olup "yellow" söylemek-sevincin önünde "biri"lerini 50 dakika beklemek-KENDİNİ Bİ YERE AİT HİSSEDEBİLMEK(YA DA BİR YERE SAHİP OLDUĞUNU BİLMEK)
demekki sadece ben dediliim aynı şeyleri hisseden...fiesta kağıtlarını kolleksiyon yapıodum ewde..boyozu pişiyi özledim..! çekirdek lafındannefrte ettim burda..! kemeraltında "abi pantalon lazımmı" die yapışan esnafı bile özledim..ykm de sewinicn önünde ağaç olmayı..mısırı deil darıyı özledim!kordonda sölediimiz şarkıları,telefrikte yaptığımız mangalları,fiestada fal baktırmayı,varyanttan konağı seyretmeyi,kentkartı!broşür daıtırken arkadanbeniparmaklayan travestiyi :) bile özledim!
ahh izmir ahhhhh havandanmı suyundamı bilmiorum ama sana alışan bi daha başka şehri sewemio..! :020
+sonsuz!
...aburcuburcuburcu...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

haha kıymet bilmiyorum demek :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
dilan90
Üye
Üye

Mesaj gönderen dilan90 »

izmir çok güzel bi şehir yaaa.tam yaşanacak bi şehir.türkiyenin en medeni şehri diyebilirim...herşeyiyle bir cennet.ama ben ünv. için izmirde kalmayı düşünmüyorum o ayrı... :010

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

izmirr süperr ya severimm yazınn hepp ordayımm mutluyummmn :-D :015
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
monn
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen monn »

sadece yazı mı? kısın kal bi senede...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Yok abi kış biz izmirlilere fazla geliyo.Ben baharını ve yazını tercih ederim(öle bi hakkım yok ama.hani öle bi hak verseler).Alışmışız güzel sıcak havalara.Kış gelince donuyoz yahu.. :010

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

KoRn_eR yazdı:Ben baharını ve yazını tercih ederim(öle bi hakkım yok ama.hani öle bi hak verseler).Alışmışız güzel sıcak havalara.Kış gelince donuyoz yahu.. :010
bahar yoktur ki izmir'de (: 3 gun surer kıs gelır 3 gun surer yaz gelır..

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

casey yazdı:
KoRn_eR yazdı:Ben baharını ve yazını tercih ederim(öle bi hakkım yok ama.hani öle bi hak verseler).Alışmışız güzel sıcak havalara.Kış gelince donuyoz yahu.. :010
heheeh evet doğru sölüo arkadaş...yaz ve kış olur izmirde..ben baharda aşık oldum izmirde dien yalan söler yani :P

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

Rock_N yazdı:
casey yazdı:
heheeh evet doğru sölüo arkadaş...yaz ve kış olur izmirde..ben baharda aşık oldum izmirde dien yalan söler yani :P
:010 ya yazınn süperr izmirrr özlemmm :020
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ya izmir diince unutulmaz dizeler gelio aklıma.. dize diince şiir sanılmasın ama.. şarkı.. şarkıı... :010 .. buraya yazmak istiorum ama brz daa sabretmek gerek.... çok azcık sabır daa!!... lakin o sabır aşamasından sonra o güzel satırları sahibinden dinleyebilcezz!!... az kaldıı az... :002
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
rest2030
Üye
Üye

Mesaj gönderen rest2030 »

ÝZMÝRDE OLDUÐUM ÝÇÝN ÇOKKK MUTLUYUM!VE BURDA OKUDUÐUM ÝÇÝN DAHA ÇOK TABÝ :-D !

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

rest2030 yazdı:İZMİRDE OLDUĞUM İÇİN ÇOKKK MUTLUYUM!VE BURDA OKUDUĞUM İÇİN DAHA ÇOK TABİ !
nispet yapar gbi yasmayın yaaa şöleeee :020

göz-göz ün maçlarına gitmeyi özledim ben ya...
ykm nin önünde arklarla buluşup çınar sinemasına gitmeyi ösledim..
sewincin önünde comfort broşürlerini daıtmayı ösledim..
varyanttan konağı izlemeyi ösledim...
alsancak barlarını ösledim..
dungeonu ösledimm..biraveri ösledim..
dokuz eylül eğitimkampüsünü ösledim...
boyoz yemeyi,gevrek yemeyi ösledim...
ama en çoktaa biricik aşkımmm bebeğimii yani annemi özledim..
:020 :020 :020 :020

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

Rock_N yazdı:
rest2030 yazdı:sewincin önünde comfort broşürlerini daıtmayı ösledim..
:010 :010 :010

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

İzmirimde kar yağıyo bee.heyyt ulenn :-D
Gerçi ne kadar kar denirse...Pencereden baktım kar yağıyodu; ulen dedim böle tadı çıkmaz bi dışarı çıkalım 2 hava alalım..Çıktım bir anda dolu başladı.Ağzım burnum morarıyodu :010 Ulen bu kadar olmaz..Neyse evden izlemek te keyifli karı.Saten senede 1-2 görebiliyoz demi :P