İzmir

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen frantic_kenan »

rahibe_teresa yazdı:60.yıl anadolu lisesi... büyük bi ihtimalle... :006
sen lise mi okuycaktın die sormayın eft =}
hmm 60. yıl olursa çok iyi olur.. ben buca anadoluda okudum .. alışırsın ya güzel .. :006
This is the voice of silence no more...

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

frantic_kenan yazdı:
hmm 60. yıl olursa çok iyi olur.. ben buca anadoluda okudum .. alışırsın ya güzel .. :006
buca mııııı..ııyyhh nefret edıorum ben ordan yaaa..

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

TuGBiSH yazdı:
frantic_kenan yazdı:
baq baqq yaaa..yine bucayaaa söwüoo bu kısss (: bucaaa güseldirrr..iyidirr..ama bucada doğup büyüyen içiinn..kaç izmirli için poşunun ayrıı bi anlamı vardırr...

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

TuGBiSH yazdı:izmirli olmak ayçekirdeğine çiğdem,simit'e gevrek demek..çeşme kumrusunu tatmak..r'leri yutmak..trafıği az havası daa temis yazı işkence bi şehirde yasamak demekkkk:)...daa pi sürü sey varda unuttumm:).. :P
izmirli olmak medeni olmak demektir canım !

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

Rock_N yazdı:
TuGBiSH yazdı:
frantic_kenan yazdı: hmm 60. yıl olursa çok iyi olur.. ben buca anadoluda okudum .. alışırsın ya güzel .. :006
baq baqq yaaa..yine bucayaaa söwüoo bu kısss (: bucaaa güseldirrr..iyidirr..ama bucada doğup büyüyen içiinn..kaç izmirli için poşunun ayrıı bi anlamı vardırr...
ya napiimm sefmiorumm...ühü..okulumuda sefmiorum ben ühühüü...püff ama bızım okul bucanın en poktan yerinde napiimm..hasan aganın manzarasında süperr bi ortam böle.. durakta beklrken dadanan tinerci kardeslerımz falan :P...yaf dokuzcesmelr cok kötüüü..ya hak ver pirascıkkk..

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

Rock_N yazdı:
TuGBiSH yazdı:izmirli olmak ayçekirdeğine çiğdem,simit'e gevrek demek..çeşme kumrusunu tatmak..r'leri yutmak..trafıği az havası daa temis yazı işkence bi şehirde yasamak demekkkk:)...daa pi sürü sey varda unuttumm:).. :P
yaa sende taktın bana haa bende sefiorum izmirii istanbul kadar olmasadaa bak orda acık kapı bırakmısm daa pi sürü sey varda hatırlamıorum diee... :007 ühüüü sen hep kzıosun banaa...

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Eski bir istanbullu , yeni şimdilik izmirli , üniverste süresince de izmire yatay geçişe kasan bir bursalı olarak : ) diecğim şudur ki İzmir güzel şehir.. Fakat benim duygusal yatkınlığımı sorarsanız Paris bile İstanbul un yerini tutamaz..

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

frantic_kenan yazdı:Eski bir istanbullu , yeni şimdilik izmirli , üniverste süresince de izmire yatay geçişe kasan bir bursalı olarak : ) diecğim şudur ki İzmir güzel şehir.. Fakat benim duygusal yatkınlığımı sorarsanız Paris bile İstanbul un yerini tutamaz..
hıh işte benm de ölee..izmir gusel sehır ama duygusal anlamda benm kalbımde istnbulun yerini doldurmuooo:(...tüm tercihlerim istanbuldu beaa 1 tne izmri yzdık o tutuu a.q. gerçii sefiom bu sehrideee:) kızma yanii rock_N :P :oops:

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

TuGBiSH yazdı:
Rock_N yazdı:
yaa sende taktın bana haa bende sefiorum izmirii istanbul kadar olmasadaa bak orda acık kapı bırakmısm daa pi sürü sey varda hatırlamıorum diee... :007 ühüüü sen hep kzıosun banaa...
kızmıorumm kızmıoruuumm... (: haklısın senin bulunduun yerr kıroo mekanlarııı kaynıoo.aslında bucadaa pekk güsell deillll sadecee yıllardır ordayımm die ben duygusal olarak bağlıyıımm..az mı gittik buca maçlarına beeeaa... :020 yalnıs bişi sölimmii..yavaş yavaş bendeistanbula alışıorum ve izmiri peq aramıorum...istanbull adamı yutuoo ve kendine çekio gerçektenn..bunu yavaş yavaşşş kendimi görerek yaşıorum...

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

Rock_N yazdı:
TuGBiSH yazdı:
Rock_N yazdı: izmirli olmak medeni olmak demektir canım !
kızmıorumm kızmıoruuumm... (: haklısın senin bulunduun yerr kıroo mekanlarııı kaynıoo.aslında bucadaa pekk güsell deillll sadecee yıllardır ordayımm die ben duygusal olarak bağlıyıımm..az mı gittik buca maçlarına beeeaa... :020 yalnıs bişi sölimmii..yavaş yavaş bendeistanbula alışıorum ve izmiri peq aramıorum...istanbull adamı yutuoo ve kendine çekio gerçektenn..bunu yavaş yavaşşş kendimi görerek yaşıorum...
istanbula kaynasmak daha kolay izmire göre bence izmir daha bağlı birbiirine ama istanbul fazlasııyla kozmopolit ...senın adına sefındım alısşmana yaniii:)bi yere ait olmdıını hıssetmenın ne demek olduunu ii bilirimmm :( sansını kullan mıllet oraya gelebılmek orda yasayabılmek için nelerden vazgecıoo:P...bak bana yese bi tarafım bırakıp okuılu istanbula gelcem:P...

Kullanıcı avatarı
frantic_kenan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

TuGBiSH yazdı:
frantic_kenan yazdı:Eski bir istanbullu , yeni şimdilik izmirli , üniverste süresince de izmire yatay geçişe kasan bir bursalı olarak : ) diecğim şudur ki İzmir güzel şehir.. Fakat benim duygusal yatkınlığımı sorarsanız Paris bile İstanbul un yerini tutamaz..
hıh işte benm de ölee..izmir gusel sehır ama duygusal anlamda benm kalbımde istnbulun yerini doldurmuooo:(...tüm tercihlerim istanbuldu beaa 1 tne izmri yzdık o tutuu a.q. gerçii sefiom bu sehrideee:) kızma yanii rock_N :P :oops:
:015

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

:015

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

herkes icin ya$adigi $ehir daha guzeldir.
mesajlarinizin cogunluguda o yonde zaten.

ben izmirde ya$iyorum, istanbul'a gittigimde ikinci gun burayi, evimi ve hatta yatagimi bile ozluyorum. o yuzden herkesde durum boyle sanirim.

izmir guzel sehir

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen destinyofrock »

Trimpot yazdı:herkes icin ya$adigi $ehir daha guzeldir.
mesajlarinizin cogunluguda o yonde zaten.

ben izmirde ya$iyorum, istanbul'a gittigimde ikinci gun burayi, evimi ve hatta yatagimi bile ozluyorum. o yuzden herkesde durum boyle sanirim.

izmir guzel sehir
Şehri bırak bazen kendi yattığın yatağı bile arıyosun başkasının evinde dimi ama bende izmiri merak ediyorum fakat sadece gezip görmek için yaşanası olarak istanbula alıştım bida kopamam heralde ...Herkes olmak istediği yerde mutludur :-D
~~£v£n ang£ls n££d lov£...pur£ £v£l~~

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

yaw ben izmir i sefiorum__ her yıl yazın mutlaka 2 ay izmir e geliorum.. sefiorum izmir i ama kısa süreliine...
umarım alı$ırım izmir de temelli ya$amaya__ :006
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

rahibe_teresa yazdı:yaw ben izmir i sefiorum__ her yıl yazın mutlaka 2 ay izmir e geliorum.. sefiorum izmir i ama kısa süreliine...
umarım alı$ırım izmir de temelli ya$amaya__ :006
ben bi izmirli olarak istanbula alıştıysaaam..sen kesinlikle alışırsınn hiç şüphen olmasıın!! :006

Kullanıcı avatarı
Ielenia
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Ielenia »

izmir çok güsel bi yer ya kesinlikle başka şehirde yaşayamam ben... :-D
Karanlık ölümün bir parçasıdır,bu yüzden dinlendiricidir.

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

ismirr güselll sehiirr=)...bucada ii pi ilçesii dimi rock_N:P :006

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

izmir izmirr oz muyduu bi mekan vardıı bornovadaa ne eğlenmiştik ama bee izmir güsel şehir yaw tuttum ben orayı :002
___burma burma bıyıklarım tarkan seni ayıklarım :))

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

tipitip yazdı:izmir izmirr oz muyduu bi mekan vardıı bornovadaa ne eğlenmiştik ama bee izmir güsel şehir yaw tuttum ben orayı :002
ooze :)hala bornovanın en gozde rock mekanıdır kendısıı...

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

çok sağlam bi mekandıı güzelde bi gurup vardı o gece izmir çok ucuz bide yaaa ii alışveriş yapılır ordan ew kiralarıda ucuzmuş galbaa eskişehrdee çok yüksek ew kiraları izmir yazsaydm keşkee tüü :015

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

tipitip yazdı:çok sağlam bi mekandıı güzelde bi gurup vardı o gece izmir çok ucuz bide yaaa ii alışveriş yapılır ordan ew kiralarıda ucuzmuş galbaa eskişehrdee çok yüksek ew kiraları izmir yazsaydm keşkee tüü :015
vala kiralar istanbula oranla dusukte eskişehire oranını bılemıcem:)..sağlam pi grup dediğin yaa pacmen yada anemıdır, yada repartuar köpeklri:) ooze'un demirbasları onlar:p..izmirde alısveriş bazı dönemler vala cok karlı oluo..sehir cok guzel ama mekanına göre zamn zman cekılmez bı hal aldığı da bi gercek...

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

TuGBiSH yazdı:
tipitip yazdı:çok sağlam bi mekandıı güzelde bi gurup vardı o gece izmir çok ucuz bide yaaa ii alışveriş yapılır ordan ew kiralarıda ucuzmuş galbaa eskişehrdee çok yüksek ew kiraları izmir yazsaydm keşkee tüü :015
vala kiralar istanbula oranla dusukte eskişehire oranını bılemıcem:)..sağlam pi grup dediğin yaa pacmen yada anemıdır, yada repartuar köpeklri:) ooze'un demirbasları onlar:p..izmirde alısveriş bazı dönemler vala cok karlı oluo..sehir cok guzel ama mekanına göre zamn zman cekılmez bı hal aldığı da bi gercek

ozaman izmire içioruz :015 :-D

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

bn galiba bu ta$ınma fikrine alı$maya ba$ladım__ :010
izmir de oturan ki$ilerle konu$tukça daha da ısınıyorum bu fikre..
bnm için sorun yeni bi çevre edinmek ve ankaradaki çevremden biraz uzak kalmak zorunda olmam olacak...
yeni bi çevre edinmem kolay olur ama ankaradaki çevremi özlerim.. onada alı$ırım zamanla.. :006
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

rahibe_teresa yazdı:bn galiba bu ta$ınma fikrine alı$maya ba$ladım__ :010
izmir de oturan ki$ilerle konu$tukça daha da ısınıyorum bu fikre..
bnm için sorun yeni bi çevre edinmek ve ankaradaki çevremden biraz uzak kalmak zorunda olmam olacak...
yeni bi çevre edinmem kolay olur ama ankaradaki çevremi özlerim.. onada alı$ırım zamanla.. :006
izmir insanı sıcaktır :)
sleeping with the earth my dying bride