Ankara

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

su anda cayır cayır yanan bir şehir olmalı hakkaten dayanılması cok zor oradakilere kolay gelsin
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

1 kere gıdebıldım ankaraya kızılayda bıraz yurudum... metro ya bındım ve ardından ankarandan ayrıldım :( keske bıdaa gıtsem....
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yalnizgezen yazdı:1 kere gıdebıldım ankaraya kızılayda bıraz yurudum... metro ya bındım ve ardından ankarandan ayrıldım :( keske bıdaa gıtsem....

bırak abicim ne yapacaksın ankarada ya yapma :010
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

ankarayı hiç bir şehire değişmem..tek sevmediğim yanı coğrafi konumu...yani deniz olmaması onun dışında ankara çok özel ve güzel bir şehirdir..pamela spence hanım ankarayı çok sıkıcı buluyomuş ama sürekli ankarada :x

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya zaten denizi olsa birde ooof dehşet olacakta olmuyor işte deniz yok

0v3r
Üye
Üye

Mesaj gönderen 0v3r »

Kar altında gidiyorum,
Paltomun cebinde yalnızlıklar,
Sokaklar sessiz sakin,
Rutin işinde insanlar

Bahar geldi, güneş açtı,
Sokaklar doldu herkesde neşe,
Yaz geldi Ankara'm yine boşaldı
Yalnızlıklar şapkamın içinde.

Şu an Ankara da yaşayıpta Ankara dan sıkılanlar 2-3 ay başka şehirde dursunlar inanın Ankara gözünüzde tüter.Ne çok büyüktür ne çok çekici ama gerek insanıyla(her ne kadar Memur Şehri niteliğini artık kaybetsede) gerek düzeniyle Ankara insanı kendine bağlıyor

Kullanıcı avatarı
head_of_hair
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen head_of_hair »

sehır gusel olabılır ama çok aşırı sıyası yaaa sız yaşamamışsınız demekkı insanları tam anlamıyla böğğ tik tik bakarlar otobuste fln hele bıde sacın kırmızı gıyınıs tarzın manyak olunca adamların elınde olsa snı bı an once sehırden atmaya bakarlar be.. bunları goz ardı edıp mutlu oldugum yerler var konur(ımge),tunalı(kaffa...),bahçelı,k.ören,sıncan...çankaya demıycem çunku ıgrenc bı yer(yasadıgım ıçın bılıorum).....yınede tavsıyem yaşamıyınca yorum yapmayın ok ?
.............:::::::::kalbin hıçbır mantıga sıgmayan ayrı bı mantıgı vardır :::::::.................

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

sana öle gelmiş arkadaşım ben arkadaşımda kızıl saçlı ve ikimizde acaip giyiniyoruz ama bakan yok..hem şunu bil ankarada acaip insanlar olması ankaranın kötü olduğunu göstermez...harika bir şehir özellikler rock adına :006 :002ayrıca oralarda yaşamışlığım var baba mesleğinden dolayı... 8)

Kullanıcı avatarı
head_of_hair
Üye
Üye
İletişim:

demekkı sn sıyasının ıçınde dıılsın farkedemedıysen dıycek bıseyım yok cnm..ya ne rock adına çok ii şeyler varmış yaaa goster al bnı bı gun gezdır goster bn heralde kor yaşadım bunca sene hep aynı seyler hep aynı yerler belırlı yerler lutfen çıplak gosle bak
.............:::::::::kalbin hıçbır mantıga sıgmayan ayrı bı mantıgı vardır :::::::.................

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

çıplak gözle bakmak her zaman iyi diil..ama rock konusunda ciddiyim..yaşım 16 olduğu için seni çok gezdiremem ama bir sürü yer önerebilirim..rockbarlar olsun studyolar olsun.... :002

Kullanıcı avatarı
head_of_hair
Üye
Üye
İletişim:

bnde 16 yaşındayım .. gercekten sıyası bı yerde olunca hayat çekılmes oluo bu kadar buyuk tepkım bu yusden belkı ,,insanların bakışları fln bı ara bn tırlatmıştım harbı :-D nysekı atlattım şimdide ıçımde bı nefret var

0v3r
Üye
Üye

Mesaj gönderen 0v3r »

head_of_hair yazdı:sehır gusel olabılır ama çok aşırı sıyası yaaa sız yaşamamışsınız demekkı yınede tavsıyem yaşamıyınca yorum yapmayın ok ?
Bir kere insanların giyiniş tarzına,saçının rengine vs... garipseme ile bakmalarının sebebi siyasilikle alakası yok önce siyasi kelimesini anlamını bi öğrensen ii olur gibi :) Eğer giyim tarzı vs... aşırıya kaçtıysan değil Ankara, - ki Ankara Türkiye'de yaşam tarzını dilediğin gibi yaşamak için en rahat şehirdir belkide- tüm ülkede böyle karşılanırsın bilirsiniz ki Türk insanı milleti ayıplamayı, herkesi kendi ahlak kuralları çerçevesinde görmeyi ister.Ayrıca rock için mekan yok diyosan etrafını iyice bi gözlemeni öneririm tabi 18 yaş sınırı çoğu yerde var o ayrı

Kullanıcı avatarı
head_of_hair
Üye
Üye
İletişim:

bn sıyasının ıçındeyım derken bellıkı yanlış anlamışsın babamın işi yuzunden dedım dıkkatlı oku sonra atıp tutarsın illede acık yazmam gerekmıo anlama kapasıtesı işte herneyse sn mutlusun heralde ank.da cevrende mutluysan sorun yok

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

evet ankaralı çoğu kişi mutlu ama sen mutsuzsun diye burada ankara siyasi insanlar acaip falan fln yazmaya hakkın yok.. :007

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

0v3r yazdı:
head_of_hair yazdı:sehır gusel olabılır ama çok aşırı sıyası yaaa sız yaşamamışsınız demekkı yınede tavsıyem yaşamıyınca yorum yapmayın ok ?
ki Ankara Türkiye'de yaşam tarzını dilediğin gibi yaşamak için en rahat şehirdir belkide-
saka mı bu?orda okuyan arkadaslarım acık ayakkabı giydi diye otobuste uyarı almıs durumdalar...Ankara'ya rahat diyorsan İzmir'i gorme :)
sleeping with the earth my dying bride

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

ya arkadaşın cahilin birinden böyle bu uyarı aldı diye ankarayımı kötü görüyosunuz...ya ne diyim ben size be :005

0v3r
Üye
Üye

Mesaj gönderen 0v3r »

head_of_hair yazdı:bn sıyasının ıçındeyım derken bellıkı yanlış anlamışsın babamın işi yuzunden dedım dıkkatlı oku sonra atıp tutarsın illede acık yazmam gerekmıo anlama kapasıtesı işte herneyse sn mutlusun heralde ank.da cevrende mutluysan sorun yok
o zaman ben siyasetin içindeyim dersin siyasinin içindeyim demezsin daha uzatmak istemiyorum...
jonnathan yazdı:
0v3r yazdı:
ki Ankara Türkiye'de yaşam tarzını dilediğin gibi yaşamak için en rahat şehirdir belkide-
saka mı bu?orda okuyan arkadaslarım acık ayakkabı giydi diye otobuste uyarı almıs durumdalar...Ankara'ya rahat diyorsan İzmir'i gorme :)
Anne tarafım izmirde yılda en azından 1 ay kalıyorum :) İzmir daha rahat haklısın ben zaten belkide yazdım. Ama arkadaşların sincan vs... bir semte giden otobüse bindiyse doğaldır izmir - buca ya gitmek gibi bişey diyebiliriz.

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

ankarama laf ettirmem..!! :023
bitmiştir :-D 8)
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

0v3r,arkadaslarım bilkent tarafına giden bir otobuse binmis ama nerden bindiler bilmiyorum...cokta uc bi yer olacagını sanmıyorum :)

rahibe_teresa sen artık izmirlisin sus o yuzden :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ankara ankara güzel ankaraa seni görmek ister her bahtı kara :-d
En son rahibe_teresa tarafından 28 Haz 2006 23:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathanyok hala izmir li olmadım ben sen kendin dedin.!!
daha boyoz u bilmiorum bn simite gevrek diyorum çiğdem e çekirdek diyorum. ..
ben ankaralıyım hıhh :x

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ankarayı ösledim :020 evde canım sıkıldıında gidip kumrularda oturmayı.. kocatepe camiinin arka tarafındaki evleri,orda oturan insanları ve küçük esnafı ( :010 )en yakın arkımla keşfetmeyi ve o sırada onun elinden kocatepe beğendikten alınmış küçük pastalardan yemeyi... konur muhabbetlerini.. gazete satışlarını... henüs yapıştırılan konser afişlerini yırtmayı... :cry: tunalı nın tikylerini bile ösledim :005 meclis parkınıda ösledim.. karanfilide ösledim... küçükesat ıda ösledim.. meşrutiyetide ösledim ziya gökalp ide ösledim akay ıda ösledim. her yeri ösledim işte.!!!!! :020 böhüüüüüü...

ayrıca bnde 18 diilim henüs ama ankara rock konusunda çok tatmin edici bi şehir bence :023 insan keşfetmeyip öyle burda bişi yok derse olanları bile göremes ;)

Kullanıcı avatarı
asl
Üye
Üye

Mesaj gönderen asl »

bnde özlüyorum ankarayı bazen çok :( izmirli biri olmama rağmen ankaradan izmire gelince baya kötü olmuştum...
...i start to feel a sort of temporary peace...

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

ankaranýn gözünü seviyim bide su yollar yapýlsa ya yaz baþýndan beri periþan olduk yollaradan ama ankara gibi düzenli þehir var mý ya ne ararsan kaça ararsan var ne kadar paran varsa ona göre alýr ona göre eðlenirsin kekosu magandasý az ve de temiz daha nolsun bi de deniz olsa

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

ankara gibisi var mı yaaa??? nıhohohahaha