Mekanlar

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
yaamur
Üye
Üye

Mesaj gönderen yaamur »

kadıkoyde saklıkent fena diil...
taksımde beatles gzl...

Rejected
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Rejected »

Lysippe yazdı:kadıköyde metrock... yeni açıldı. (yeni dediğim de bayağı oluyordur belki.) güzel, hoş bir yer deri koltuklar... kadıköyün böyle bir yere ihtiyacı vardı.
oranın müptelasıyım resmen çok iyi arada sırada black metal çalıo durulmuor ama kalite yer.

Kullanıcı avatarı
lechuim
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen lechuim »

bakırköy - cafe inn
bakırköy - kripton

James_Hetfield
Üye
Üye

Mesaj gönderen James_Hetfield »

Bakırköy cafe inn mi... :lol:

Seni görmüşümdür büyük bi ihtimalle arada uğrarım oraya...
MASTER__OF__PUPPETS

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

Rejected yazdı:
Lysippe yazdı:kadıköyde metrock... yeni açıldı. (yeni dediğim de bayağı oluyordur belki.) güzel, hoş bir yer deri koltuklar... kadıköyün böyle bir yere ihtiyacı vardı.
oranın müptelasıyım resmen çok iyi arada sırada black metal çalıo durulmuor ama kalite yer.
valla ben oraya yanımda sadece bir arkadaşım olduğu zaman gidebiliyorum. daha tek başıma girmedim ama son gittiğimde duman çalıyordu bayağı yadırgadım. sanırım cuma günü ve liselerin çıkış saati olması nedeniyle yumuşatmışlardı biraz.

sezrade
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen sezrade »

ya kızıcaksınız belkı ama bu mekan daha bı türk işi tarifle tam olarak nerde kalıo?

[örnek anlatım:....orda bı bakkal war ordan saga don soldaki ilk mavi tabelalı mekan=)))-anca ole anlarım=))]

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

nerdeeeee barlar sokağının sonuna gel. hani aşağıya inince tek büfe var. tek büfeyi sağ tarafına gelecek şekilde dur. tam karşında başka bir sokak devam ediyor. o sokağa gir. sokağın sonunda sola dön. sağ tarafında kalacak. karşısında da bir stüdyo vardı sanırım.

Whisperwind
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Whisperwind »

kozmik_peri yazdı:gecen gün tesadüfen tenedos u buldum 8)
Güzel mekandır. Kültür düzeyi iyidir. İnsanları sevecendir. Ben gidersem oraya giderim zaten, bi de Tömbeki.
Zaten Ankara'da ne varsa o Metropol'ün olduğu sokakta var. Bi de biraevi olarak "Public" var. Orayı da tavsiye ederim. Bi de Olgunlar tarafında "Şaman".

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

kadıköy de karga yı sewiyorum
kafa dinlemek isitiyosanız gidin derim bide arka bahçesi var yazın süfer oluyo :003 :drug
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
morgan
Üye
Üye

Mesaj gönderen morgan »

ben nerdeyse her hafta taksimdeyim ve her gittigimde mutlaka
ORTA KAHVEye uğrarım.. orta kahvede alkol yok ama ii müzik dilemek için gidebilirsiniz...anathema, metallica ve cok tanınmadık ama iyi grupları calıolar...eger canım bira isterse de ARSEN LUPENe gidiorum
oranın buzz gibi dehset lezzetli birası hiçbiyerde yok!! :014 ayrıca müzik olarakta alternative grupları calıolar...(özellikle staind:) iki mekanda guzel ve gayet rahat ve iki mekanında içinde barındırdıgı miskin kedileri var sevmeden gecmeyin..

Kullanıcı avatarı
DOKTORKUN
Üye
Üye

Mesaj gönderen DOKTORKUN »

TAKSİM-CAFE KLAN BÜYÜKPARMAKKAPI SOKAKTA AKSAMA KADAR ALTERNATIF ROCK CALAN VE HIC BIRSEY ICIN GITMESEM BILE MUZIKLERI ICIN GITTIGIM BI YER..ARASIRA GUVEN ERGIN ERKAL ABIMIZ DE TAKILIR...NARGILESI DE FENA SAYILMAZ....... :002

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

evet tömbeki güzel yerdir.. orta dünya da hoşmuş.. bi de antik cafe diye bi yer var müzik hiç de hoş olmayabiliyo ama arada akustik calan biri oluyo o zaman ortam güzelleşiyo :010
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
neon
Üye
Üye

Mesaj gönderen neon »

orta dünyada saçı sakalı birbirine girmiş bi garson var.. dolayısıyla getirdiği tabaktan yemek yiyememiş,saç toplamıştım. arkdaş da muzlu soda istemişti ama buzlu gelmişti :grin: o günden beri gitmiyorum oraya... bi de onun hemen yanında felsefe kafe vardır ki pislik içinde yüzmektedir..ama müzik kutusunda ii müzikler vardır..
tunusta da locus solus diye cafe-bar gibi bi şey var.. hoş,temiz bi mekan yemekleri de güzel ama azıcık pahalı :(
ve kimse, benden önce hiç kimse anlamamıştı bu yaşam günlerinin hangi sağır,çaresiz ölümlerden yapılmış olduğunu...

Kullanıcı avatarı
donnie
Üye
Üye

Mesaj gönderen donnie »

akdeniz klan arsenlupn bi de beatles.başka yere de gitmem işte arada bi zorla concon mekanlara sokarlar doumgünlerinde falan o zaman da line mojo cambaza falan gideris iki maymunluk yapıp çıkarım :grin:

o-ha
Üye
Üye

Mesaj gönderen o-ha »

gölgeden baska mekan tanımammmm :002

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

ki yolcu da iyidir bence..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

güzel izmirimin güzel alsancağının güzel kıbrısının sonuna dğru günışığı cafe var.. iyi mekandır biz grupça sürekli ordayız.. mutlaka uğrayın bi..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

smG yazdı:güzel izmirimin güzel alsancağının güzel kıbrısının sonuna dğru günışığı cafe var.. iyi mekandır biz grupça sürekli ordayız.. mutlaka uğrayın bi..
iskeleye cıkarken?!?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

jonnathan yazdı:
smG yazdı:güzel izmirimin güzel alsancağının güzel kıbrısının sonuna dğru günışığı cafe var.. iyi mekandır biz grupça sürekli ordayız.. mutlaka uğrayın bi..
iskeleye cıkarken?!?
evet iskeleye çıkarken o arada.. gittin mi hiç?

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

evet gitmisligim var
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

iyidir abi orası sık sık gitmeni tavsiye ederim.. üst kat bomba walla orda kendimi evde gibi hissediom.. <:.. jukeboxta aldı sonunda bayram abi saolsun.. eski özgün müziklerden kurtulduk <:

err0ri5t
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen err0ri5t »

ÇOOOOOOOK NADIRDE OLSA..
bende orta kahve ve arsen lupen...
the longest line of cocaine

Kullanıcı avatarı
Pain_Killer
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pain_Killer »

pulp
''dünyanın en mutlu insanları " demişti biri alkolün belki de terkedilmişliğin etkisinde...

xPsycHox
Üye
Üye

Mesaj gönderen xPsycHox »

kadıköy_kirpi...Loş bi mekan,efkarLandğn zmn ideaL ((:
·٠•●Love is The Name,Sex is The Game

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

kirpi mi duymadım hiç :oops:
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???