Kendinizi Eleştirin

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

betul yazdı:eleştiriciyim,kaprisliyim,çok çabuk sıkılırım.kendi yapmadıım hiç bşi içime sinmez,çok fazla yemek seçerim,hiç olmadık yere birini şamarlayıp hiç olmadık yere boynuna sarılabilicek kadar bazen dengesizim,yerine göre we sewmediim insanlara karşı çok ukalayım we bu yüzden insanların yaklaşmaya çekindii bi tipim,sanırım en kötüsü çabuk parlayıp sorada pişman olmam..bu yüzden çok cnm yanıo bazen.
kısaca ancak gerçekten sewiosanız çekilebilicek biriyim..
cok degismisim bunu farkettim..buyuyorum galiba ya..o hallerim cok uzak geliyor simdi..((:..elestirecek bir yanım kalmadı artık mukemmelim ayrıca cok da mutevazi..:b
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..

Kullanıcı avatarı
stan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen stan »

insanlara fazla deger veriyorum
ever try ever fail no matter try again fail again fail better!!!

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

zamana güvenmiyorum sanırım bu yüzden sabırsızım.aslında çok olumsuz yönlerim var ve bu olumsuz yönlerle savaşmak için dünyada olduğumu düşünmekten kendimi alamıyorum.

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

sivriyim..
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
_AnGeLiCa_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _AnGeLiCa_ »

zamanın ilaç olduğuna inanmadığımdan bende çok sabırsız biriyim.. ve bu yüzden bi çok hatalar yaptım... ve aşırı derecede inatçı biriyim. bi çok kez sırf inat uğruna yapmıycam seyleri yapmışımdır ( değiştiremiyorum bunu cocukkende böyleymişim ).. hayata we insanlara karşı çok güvensizim... ve gereğinden fazla düşünen ve gereğinden fazla duygusal biriyim... + şu yazdıklarıma bakılırsa kendime karşı acımasızım...
öl ve ruhun kanalizasyon kokulu çürüklerden arınsın

Kullanıcı avatarı
utkugk
Üye
Üye

Mesaj gönderen utkugk »

çoğu zaman zamanın ilaç olduğuna inandığımdan fazla sabırlıyım ve bu yüzden çokça hatalar yaptım. elime hemen her konuda sayısız fırsat geçse de doğru zaman olmadığını düşünerek geri ittim. sonra da çok şanssızım çok kötümserim ayaklarına geçtim. o fırsatlar hala da var aslında... ama evet doğru zaman değil. zaten o doğru zamanın hiç gelmeyeceğinden de eminim. çok kötümserim.

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

bu aralar kendimden çok başkalarını düşünüyorum..abarttım hatta bu nedenle acı çekmeye başladım kızıyorum kendime...

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

tam bi baş belasıyım :drug pehh :lol
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
addo
Üye
Üye

Mesaj gönderen addo »

aşırı derece üşengeç ,tembel hayalperestim . ve yşm kç olursa olsun beynim 10 yaşındaki gibi yaramaz .ama düşüncelerimi harekete geçiremiorum:(
bildigim birşey warsa hiç birşey bilmedigimdir.....

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

korkağım
everybody knows what the blues is all about ;
it's a pain you can't live with
it's a woman you can't live without...

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

ben bırıne baglanmaktan saplantı derecesınde korkan ... biriyle beraberken yalnız olmayı yalnızken bırıyle beraberolmayı ısteyen gecmısıne saplantılı..dengesızın tekıyım
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
antidepresan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen antidepresan »

sakin olamıoyrum hiç bir şeyi normal karşılamak istemiyorum hastalılıyım ben lanet olsun :(
bir vardım bir yoktum hep vardım hiç yoktum...

Kullanıcı avatarı
merve89
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve89 »

insanlara çok çabuk güveniyorum

Kullanıcı avatarı
cortx6
Üye
Üye

Mesaj gönderen cortx6 »

nasıl biri olduum hakkında bi bilgim yok sadece elektro çalmakla rocker olmayla kafayı bozmuş erkek arkadaşlarına elektrom senden bin kat daha değerli diyen ama en azından dünya litaritürüne göre zararsız biri olarak kendimi görürüm bide tabi malmsteen in gelip konserimde patlamışmısır satması için sürekli elektro çalışan şaka gibi bi kız olduumu düşünürüm kendim için :002 :013 :014

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen herhangi_biri »

cok hazr cevap bi yapım var zorluk cıkarıorm die uyus olanlar var :-D
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

karşımdakine çok çabuk ısınırım, çok değer veririm, çok ii davranırım sanki yıllardır tanıomuşum gibi sonra ters bişeyini görürsem birden bire gözümde yücelttiğim gibi anında o kişiyi silebilirim :(

ve asla da dönüşü olmaz olsada eskisi gibi olmaz... bu biraz kin tutmak gibi bişey oluo sanırım ama olan şeyleri unutamıorum...
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
rock_qzm
Üye
Üye

Mesaj gönderen rock_qzm »

sabırsızım..hiç düşünmeden çok ani tepkiler weririm we ani kararLar aLırım buda başımın beladan kurtulmamasını saqlarr:oops:
www.seboizm.com $éßneM feRaH'ın tek qeRçek we eN saMimi poRtaLı..$éßo!zM..

Kullanıcı avatarı
Issued
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Issued »

sabýrsýz bi yapým var , ama iþleri zamana býrakmayý da seviyorum

duygusal bi insaným , sevdiklerim konusunda zaman zaman takýntýlý bi hale gelebiliyorum

almadan vermeye çok meyilliyim , tamamen iyi niyetimden kaynaklanýo - feci þekillerde sömürülmemle sonuçlanýo

geri kalan insanlar konusunda ruhsuzum , bi insan için ilk görüþte bi þey hissetmiosam , farklý düþünmüosam , o insan bitmiþtir benim için. erkekse 1 saat içinde hayatýmdan çýkar , kýzsa kör tuttugunu öper mode : on
her þehrin bir hikayesiher hikayenin bir kahramanýher kahramanýn bir düþmaný vardýr

Kullanıcı avatarı
rockngirll
Üye
Üye

Mesaj gönderen rockngirll »

çok heyecanlıyımdır.sakarımdır.bazı işleri yüzüme gözüme bulştrrm.
çok fena duygusalım.bide insanlara hakettiğinden fazla değer veriorm galibaa...

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

ben ben diilim ..

annatabildim mi?

amaaannn neyseee...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

sanırım çok küfürlü konuşuyomuşum :oops:

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

inandıgı istedıgı sey ugruna caba harcayan ınsanlaraıse yaramaz olmadıgını kanıtlama cabasında cevresınde onu cok sevenler olan ama neden sevıldıgını bılemeyen her seyın daha ıyı olacagına ınanmak ısteyen bırı lethe... birdönem cıddı cıddı ıntıharı dusunen ama buldugu ışıklar sayesınde tum bu istegınden vazgecen "intihar kralıyla oynayan bır kucuk kız "lethe
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

ben sufi oldum a.q.. tasavvufçu oldum...
insanlık, okadar hızlı büyüyordu ki ; Tanrıyla boy ölçüşmeye kalkıştı ve Tanrı ; çocuklarından utandı... Önce yağmurla yıkadı pisliklerinden arıttı sonra güneşinde yaktı maskelerini çıkarttı ve yer yü

Kullanıcı avatarı
sekerim
Üye
Üye

Mesaj gönderen sekerim »

basen kendýný sevn basen kendýnden nefret edn sabýrsz korkak usengec on yasndaký gýbý harekt edn basen aptal (cogu zman)basen zeki insalara eskýden cok guvnýp bu guvený su ýhtýmal ettklernden dolayý ýnsanlrdan nefrt edn yanlýzlýgý fasla sevmyn ama o pis kalabalgn içnde okdar yanlýs kalmaya muhtac olan býrden parlayýp býrden sonen ve artýk kýn tutmaya baslamýs ya hep ya hýctr cogu sey aileme tapar ablam benm içn herseydr onsuz ben bi hiçm konusmaktan cok zevk alan mutlu olmayý seven en kuck seylerde bile mutlu oln býrýym ben buym iþte ..

Kullanıcı avatarı
pudding
Üye
Üye

Mesaj gönderen pudding »

ilk adımı geç atıyorm galiba :010