Sinirimizden kurtulmanın yolları?

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
RainbowInTheDark
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen RainbowInTheDark »

aç bi jimi baba.. 5 dakkaya sakinsin.
oh we will pray, it's alright...

queenseleN
Üye
Üye

Mesaj gönderen queenseleN »

Duvarlara vurrum kosarim ederim öle biraz sakinlesirim :-)

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

açarım müzigin sesini yatışırım yatışmazsam ortalıgı birbirine katarım.
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

_kuRbAAn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _kuRbAAn_ »

bağırırım,ağlarım sonra da uyurum

Kullanıcı avatarı
ground
Üye
Üye

Mesaj gönderen ground »

bağıra çağıra şarkı söylerim :002
Hiç ölümü diledin mi?

badi
Üye
Üye

Mesaj gönderen badi »

sınırlenırsem cıkarım dag yoluna acarım biramı manzaraya karsı takılırm en guzeli...yalnız kalıp icmek.. :002

Kullanıcı avatarı
morcuburcu
Üye
Üye

Mesaj gönderen morcuburcu »

:007 en iyisi müziğin sesini açmak ve şarkıya bağıra bağıra eşlik etmek :dance olmadımı deli gibi bi dans da eklemek gerek buna :aggressive o da olmadımı başkasından çıkarmak en güzeli :mrgreen:
...aburcuburcuburcu...

Kullanıcı avatarı
derindere
Üye
Üye

Mesaj gönderen derindere »

sinirden kurtulmanın en ii yolu ilk başta cama bi tane geçirecen olmadımı bi daha, sora baktın tırsıyosun, eline zarar gelmesin die yawaş yawaş çekicen bölece hem sinirlerinden kurtulcan hemde kazasız belasız atlatıcan şahsen bizzat ben kendim böle yaparım :-D

Kullanıcı avatarı
derindere
Üye
Üye

Mesaj gönderen derindere »

Kapımızda nöbet tutuyor ölüm

Diyecektim ki gülüm;
Mevsim hazan mevsimi, mevsim gözyaşı mevsimi... Mevsim ayrılık mevsimi. Tarifsiz bir hüznün sarmalındayız. Anlatılması zor, ifadesi güç. Fikirler tel tel, şehra şehra düşünceler, duygular buruk buruk....
Bir yanı bahardır kıyılarımızın bir yanı cehennem.
Durmadan gözyaşı dökülüyor yüreğimizin üstüne. Acıdan, ayrılıktan haritalar ekleniyor alnımızın çizgilerine...

Sararan yapraklar tutunamıyor artık dallarda gülüm! Rüzgar estikçe savrulup gidiyor her biri bir yana. Katar katar turnalar göçüp gidiyor üstümüzden...

Diyecektim ki gülüm;
mevsim hazan mevsimi, mevsim hüzün mevsimi, har düşmüş bağlara, bahçelere. Yapraklar üşüyor, yapraklar düşüyor dalından. Turna göçü gibi yapraklarında göçü başladı gülüm!...

Diyecektim ki gülüm;
mevsim hazan mevsimi, mevsim kıran mevsimi. Her taraf ölümlerle acılarla dolu. Kan gölüne döndü dünya. Dört bir tarafta barut kokuları geliyor. Her tarafta savaş, kan gözyaşı var. Her tarafta bir kaos sürüyor... Bu yüzden karalar giydik gülüm!. Utandık insanlığımızdan!.
Bacakları kopan çocukların feryatları doluyor yüreklerimize. Çığlıkları, çocukları ölen anaların. Hiç bu kadar sahipsiz, hiç bu kadar umutsuz, bu kadar çaresiz kalmamıştı yüreğimiz.

Gerçeklerle hayallerin karıştığı, rüyalar şehri İstanbul’da bombalar patlıyor durmadan. Özlemler, hayaller ıstırap veriyor artık... Her ah! çekişte içimiz titriyor... Derin bir ah gibi sızlıyor yüreğimiz... Yüreğimiz parça.parça..
Güvercinlerin öldürüldüğü, defnelerin sessizce ağladığı günlerdeyiz gülüm!...

Diyecektim ki gülüm;
Çiçektir çocuklar: Bakım ister, özen, özveri, güven ve sabır ister, açmak için çiçeklerini bahara... Hepsinden önemlisi şefkat, sabır ve sevgi ister... Sulanmak ister sevgi pınarlarıyla ... Tomurcuk tomurcuk açmak için dünyaya çiçeklerini ... Sevgisizlikle solmamak için yaprak yaprak ...

Diyecektim ki gülüm;
Bahçedir çocuklar:. Tohumdur ekilir, sürer filiz filiz.. Umudu besler bağrında. Emek ister, bakım ister... Büyür, olgunlaşır , sevgi meyvesi verir; sevinçle koklar ve tadarsın. Karşılık beklenmez, verdiğini alırsın...

Diyecektim ki gülüm;
Yüreklerimizi yıllardır sıcak ve hillesiz bir sevgiye kilitleyip, umutla ,özlemle geleceğe dair apak düşler kurduk. Güneşli, aydınlık, güzel günlerin özlemini çektik. Belki biraz yorgun, belki durgun, ama yine de umutlu, yine de mutlu, sevgiyi işleyip mavilere, bütün yollara, dallara, dağlara gül yazdık.
Sevgiyi, umudu, güveni, dostluğu, barışı, özgürlüğü, mutluluğu ve bunların getireceği güzellikleri bekledik ölümüne...

Diyecektim ki gülüm;
Geleceksin diye bütün yollara gül döktük. Güvercinler uçurduk mavilere.
Sevgiyi,dostluğu, barışı, baharı, sevinci getireceksin diye dağlara, ovalara, denizlere . Bunca çirkinliklerin içinde güzelliği, saflığı, temizliği getireceksin diye kirlenmiş hayatımıza, yıldızlara haber saldık ...

Diyecektim ki gülüm;
Yaşamak güzel... Yaşamak bir çiçek gibi, dört mevsim güzel kokular saçıyor üzerimize... Sevgiyle bakıyor herkes biribirine, sevgiyle sarılıyor... Kinler, düşmanlıklar, kötülükler Kaf Dağı’nın ötesine sürülmüş...

Diyecektim ki gülüm; Gel!
Yorulduk yollarına gül döküp beklemekten. Ey ömrümüzün taze gülü, ey gözleri öksüzümüz, her hazan bir gül getirip yüreğimize bırak ki, sevdamızın ateşiyle yakalım saçlarını yeryüzünün...

Diyecektim ki gülüm;
Herşeye rağmen yüreğinde bin umut taşıyor çocuklar gelecek baharlara...
Dünyanın dört bir tarafında barış ve umut şarkıları söylüyor... Özgürlük ve mutluluk şarkıları söylüyor çocuklar, diyecektim...

Ama diyemedim, diyemedik gülüm!...
Kapımızda nöbet tutuyor ölüm...
alakasız oldu ama bu konu başlığıyla yazasım geldi

Kullanıcı avatarı
sezgin52
Üye
Üye

Mesaj gönderen sezgin52 »

vermilion yazdı:
susayaci yazdı:
DRAKA yazdı:sert bi sarkı acarım sorada bağıra bağıra eşlik ederim..
bu daha cok sinir eder adami ayol. ya da atiyorum.
yok gerçekten sert şarkılar adamı çok rahatlatıo bööle durumlarda.özellikle de slipknot insanı coşturuo!
birde yasar kurt sarkilarini yada ona yakin insanlarin sarkilarini din le ben c edaha etkili
hıc bır sey kalmazkı kula tek dostum var ^^THErockULA^^

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

bende direk önce bağırıp çağırma sonra ağlama etkisi yapıyo.. sinirden ağlama bu sanırım bi de odamı dağıtıyorum genelde.. geçen gün çöp tenekemi çatlattım :roll:
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

err0ri5t
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen err0ri5t »

2 gün önce çok talihsiz bi olay yaşadım.
sinir krizi geçirdim,saçlarımı yolmaya çalışıyormuşum..
bide çok kötü sayıklamışım..
sinir sistemini ve kasları gevşeten ilaç verdiler (mide ilaci diye yutturdular)
geçti gitti bitti..
sonra bütün gün gülümsedim.
gözlerim ağladı,ama suratımda hep bi tebessüm vardı..
the longest line of cocaine

Kullanıcı avatarı
neon
Üye
Üye

Mesaj gönderen neon »

dişlerimi sıkarım, kalem arkalarını bütün gücümle ısırırım , bi de çoğunluk gibi açarım müziği bas bas bağırırım... :007
ve kimse, benden önce hiç kimse anlamamıştı bu yaşam günlerinin hangi sağır,çaresiz ölümlerden yapılmış olduğunu...

acoustica
Üye
Üye

Mesaj gönderen acoustica »

yoga..
yok be ne yogası müzik tabikine
bi sigara yak ya da
sonsuz düşler bıraktın ardından....

Kullanıcı avatarı
bassofadown
Üye
Üye

Mesaj gönderen bassofadown »

at bi ex..birayla birlikte ...ne sinir kalır ne stres.. :grin: :014
... sobe _ b@ss ...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

al 2 tane bira in sahile of be ne güzel olurdu

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

valla benim yolum böle bağıra çağıra ağlıcaksın,o arada da saycaksın karşındakine.geçen gün kardeşimin üstünde uyguladım,yazık yavrucum öle kalakaldı,bişey de diyemedi eheh.. :010

Kullanıcı avatarı
onurhan
Üye
Üye

Mesaj gönderen onurhan »

Ben sinirleninceeee kapýdaki camlarý indiririm sonra beni kýzdýran kiþiye tekme tokat yumruk girerim !! sonrada babam gelir ewe iþten olum bu camlar kaç para bilionmu sen der :007 gözüm döner benim sinirlenincee !! :evil: :002

Kullanıcı avatarı
Ned_Kelly
Üye
Üye

Mesaj gönderen Ned_Kelly »

vayy kapı pencere dağıtıyo asi genç onurhan gözü dönünce...her şey bi tarafa da niye bundan kurtulmanın yollarını arıyoruz ki...sinirlen zaten..sağlıklı olan bu değil mi?

Kullanıcı avatarı
lechuim
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen lechuim »

sigara ...
im your passenger the deftones

Kullanıcı avatarı
lechuim
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen lechuim »

ve DEFTONES
im your passenger the deftones

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

zavvallı duvarcıklar ve ellerim ühühühü sinirlenince bide telefon :D:D :evil: :023 :x

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

onurhan yazdı:Ben sinirleninceeee kapıdaki camları indiririm sonra beni kızdıran kişiye tekme tokat yumruk girerim !! sonrada babam gelir ewe işten olum bu camlar kaç para bilionmu sen der :007 gözüm döner benim sinirlenincee !! :evil: :002

herkesi dövme ya yada her sinirlendiğin kişi dövebilion mu dikat et bi gün aşşağı alırlar sen :):)

Kullanıcı avatarı
identical
Üye
Üye

Mesaj gönderen identical »

oldðn yerde tepin zýpla vur bi yerlere daðt etrafý,eser kalmaz sinirden..

takmakafana
Üye
Üye

Mesaj gönderen takmakafana »

yürümektir..yalnýz ve uzun süreli yürürsen sorunlarýn bi çoðu aslýnda sorun olmaktan çýkar dierlerinide salla gitsin dersin.eve geri döndüðünde arýnmýþ bi keþiþ gibi olursun ve bi kaç dakika ermiþ havsýnda gezersin etrafta :003
I never asked forgiveness
But what is said is done
Let my heart go
Let your son grow
Mama, let my heart go
Let this heart be still
Never I ask of you
But never I gave