Dostluk

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

bnm 3 dostum var bunardan biri erkek... ve bana o 2 kızdan daha yakın bile diebilirim... ben erkeklerin dostluuna kızlardan daha cok güveniorum.. erkek-erkek dostluklarındada kız-erkek dostluklarındada bu bööle bnm gözlemlediim kadarıyla.. iki erkek ark.ım arasında olan dostluu bn hiç bi kızda görmedim... erkekler dostluklarına daha cok baalılar gibi gelio bana... en azından bnm cevremdekiler ööle...
YOLDAŞ'IM SENİ ÇOK SEVİYORUM__SEN BENİM EN İYİ DOSTUMSUN :006
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen destinyofrock »

Yineliyorum...!
Hayat yasamayi, mutluluk gülümsemeyi, sevgi hak etmeyi, vefa hatirlamayi, dostluk paylasmayi bilen icin vardir... :015
~~£v£n ang£ls n££d lov£...pur£ £v£l~~

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

destinyofrock yazdı:Yineliyorum...!
Hayat yasamayi, mutluluk gülümsemeyi, sevgi hak etmeyi, vefa hatirlamayi, dostluk paylasmayi bilen icin vardir... :015

kesinlikleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
KING__
Üye
Üye

Mesaj gönderen KING__ »

paran varsa arkadasın var ama yok sa arkadasta yok... dost dedıgın senın herzaman arkanda duracak sen dustugunde o kaldıracak oyle bırı varsa zaten sırttın yere gelmez benım en ıyı en yakın hatta kardesten otesi bir dostum var orhan (omk_31 )
hayat dert hayat sıkıntı hayatta herşeyden nefret ediyorsan ölümü yada kıyameti bekliyorsan hiç durma ölümüde kıyametide nefretin yaratacak

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

KING__ yazdı:paran varsa arkadasın var ama yok sa arkadasta yok... dost dedıgın senın herzaman arkanda duracak sen dustugunde o kaldıracak oyle bırı varsa zaten sırttın yere gelmez benım en ıyı en yakın hatta kardesten otesi bir dostum var orhan (omk_31 )

ben o para meselesine katılmıyorummmmmmmmmm bi kere şu an ki dostalrımdan hiçbiri böle diil bi ekre zaten öle olsa o dost olmazzzzz

Kullanıcı avatarı
KING__
Üye
Üye

Mesaj gönderen KING__ »

benı yanlıs anladın ben arkadasla dostu ayrı tutarım orhan benım dostum en kotu gunumde sahıp cıktı

Kullanıcı avatarı
courtney_hate
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen courtney_hate »

dostumu görmeyi, dinlemeyi onunla dertleşmeyi gülmeyi özledim
artık resimlerini telefona duvarkağıdı yapıyorum, daha da görüşemezsem kafayı yiycem çünkü kendimi onsuz çok yanlız hissediyorum :(
umut doğurmak için, hayatla seviştim

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

bana göre dostlukta çoğu konuda olduu gibi göreceli bi kavram mesela ben insanın egosundan çok korkarım çünkü ego insana herşey yaptırablr ve insanoğluu her ihtiyaç gibi egosunuda karşılamak ister o yüzden insanlara fazla güvenmem çünkü çok yakın hissettin bi insan bile seni çok sevse bile bigün o egoya yenik düşüp yanlış bişiy yapabilir bunu yapmııcak olan insanlar genel anlamda konuşuorum bana göre anne ve babalardırr karşılıksız ihtiyaç beklentii olmadan sevebilen varlıklar!!! :005 :006
___burma burma bıyıklarım tarkan seni ayıklarım :))

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

dost dediğin benim gibi olmalı arkadaşları için herseyi delikanlıca göze almalıı :005

Kullanıcı avatarı
__rocker__
Üye
Üye

Mesaj gönderen __rocker__ »

Forumda BÜYÜK harf kullanýmý yasaktýr. Trimpot

Kullanıcı avatarı
tipitip
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen tipitip »

__rocker__ yazdı:GERÇEK DOSTLUK SİZCE NEDİR BİLEMİYORUM... BU GÖRECELİ KAVRAMI NASIL TABİR EDERSİNİZ HİÇ BİR FİKRİM YOK. AMA ÇOK İYİ BİLDİĞİM BİŞEY VAR Kİ BEN GERÇEK DOSTLARIMDAN ÇOK UZAKTA VE YAPAYALNIZIM ŞU KAHROLASI ŞEHİRDE... NEFESİMMİŞ MEĞER MAKARA YAPTIĞIM KİŞİ... KIYMETLİMDİ HER ZAMAN AMA BU DENLİ KIYMETLİ OLDUĞUNU YENİ ANLAYABİLİYORUM BELKİDE... SİZ HİÇ Bİ DOSTUNUZDAN AYRI DÜŞTÜNÜZ DİYE ÜZÜNTÜDEN HASTALANIP AYLARCA HASTANELERDE YATTINIZ MI??? PEKİ ONUN HASTALIĞI NEDENİYLE ÜZÜLÜP SİZDE HASTALANIP HASTANELERE DÜŞÜP DURUMU EŞİTLEDİNİZ Mİ???? SAÇ TELİNİ CÜZDANINDA SAKLAYIP YATTIĞI YASTIK RENK DEĞİŞTİRENE KADAR O YASTIKLA UYUDUNUZ MU??? PEKİ RESİMLERE BAKIP GECELERCE AĞLAYIP, ÖZLEM GİDERMEK İÇİN TURKCELLLE MAHKEMELİK OLDUNUZ MU???? CANIM DOSTUM BİTANECİK KANKİM KARABÖCEĞİM TOSPAĞAM BENİM. BİLİYORUM ŞUAN BÜYÜK İHTİMAL RANZANIN ALT KATINDA UYUKLUYOSUN AMA BİLİYORUM KALBİNDEYİM... SENDE BENİM ÖLE... BİZİM ÖLÜM BİLE AYIRAMAZ ... NEFESİMSİN ÇÜNKÜ VARLIĞINI BİLMEM YETERLİ... ANKARAYI GÖZLERİNDEN ÖP BENİM İÇİN KARABONCUK... BARBOROS PARKINDA TAŞ BANKA OTURUP BİR SİGARA YAK BENİM YERİME... DERİN ÇEK DUMANI İÇİNDE OLUCAM KANKA....

pınarjıımm keşke herkesiin senn gibi dostları olsaaa dostluk güzelde işte ben herkes gibi onlarında bigün terkedebiliceği düşüncesindeym :013
___burma burma bıyıklarım tarkan seni ayıklarım :))

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

çok şanslıyım çünküüüüüüüüü srengül gibi,bensu gibi,ecem gibi dostlarım var o herşeye yeter

Kullanıcı avatarı
RigortheKid
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen RigortheKid »

çok sanslıyım bende.. çok sağlam adamlar, çok delikanlı kızlar var artık yanımda.

Kullanıcı avatarı
nightmare_8
Üye
Üye

Mesaj gönderen nightmare_8 »

hep yanmdalar ya ne dym onlarda olmasa :(
Günaydn gece yarisi ewe geliorm,gün benden bikti nasil onun olablrm?

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

dost kazanmak çok kolay bişi deil,ben normalde çokk fazla özür dilemeyi seven biri deilim ama onları kırdıııım an özür diliorum yani hiç tereddüt etmem

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

dost mu degil mi, yani bunca zaman sonra hala anlamis degilim..

Kullanıcı avatarı
dmnlik
Üye
Üye

Mesaj gönderen dmnlik »

off canım sıkkın.dostum dedıgım ınsanlar suan yanımda dıılkı.uzaktalar.telefonla dertler nasıl anlatırsın.ya gelın yanıma.bıktım artık... :020
sımdı ıkı sehır arasında mekık dokuyorum...

Kullanıcı avatarı
courtney_hate
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen courtney_hate »

dmnlik yazdı:off canım sıkkın.dostum dedıgım ınsanlar suan yanımda dıılkı.uzaktalar.telefonla dertler nasıl anlatırsın.ya gelın yanıma.bıktım artık... :020

hislerime tercüman oldun vallaha :005
umut doğurmak için, hayatla seviştim

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

dost olmadan olmuyo ama adam gıbı dost olcak senı 2 gun sonra satmıcak saten olelerıde dost deıldır
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

bazıları ıcın cok basıt bı kelıme
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

ne demiş ünlü felsefecilerimizden Ali Bıçakçı:''Kardeş tanrının verdiği bir dosttur,dost kendin seçtiğin bir kardeştir..'' :015
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
Catatonia
Üye
Üye

Mesaj gönderen Catatonia »

wolfali yazdı:ne demiş ünlü felsefecilerimizden Ali Bıçakçı:''Kardeş tanrının verdiği bir dosttur,dost kendin seçtiğin bir kardeştir..'' :015
çok güsel ve çok doğru demiş

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

cok sükür ki mükemmel dostlara sahibim.5kişilik bi arkadaş grubu :010 yediğimiz içtiğimz ayrı gitmeyen..sürekli eğlenmek için bişiler bulabilen..birbirimizden sıkılmayan..aynı fikirlere sahip olan..falan filan..ve ben bu kişileri cook seviorm :003
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
alyoscha
Üye
Üye

Mesaj gönderen alyoscha »

ortaokuldayken hep bi gruplasma olurdu siki fiki olurdun hep dostum sanirdim hepsini ama arada mesafe olunca hicbiri takmaz oldu Dostluðun kollarý birbirimizi dünyanýn bir ucundan bir ucuna kucaklayabilecek kadar uzundur diye biliyordum ama bizimkinde dostluk diye bisi yokmus aslinda bunu gordum simdi onlar degilde bambaska dostlarim var

Kullanıcı avatarı
__mls__
Üye
Üye

Mesaj gönderen __mls__ »

bnce insnn dunyada shp olduu en gsl sy deerini bilmeenler utnsn:P