intikam almak

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

kurukafa yazdı:
in_ven yazdı:intkm ii hoşş daaa frklı şek intkm alcaksınn :010
Türkçeni yerim senin... Bir de Türkçe kullanabilse, yazabilse çok şey anlatacak da... Bu ne bu? Okuma-yazmayı kenefte mi öğrendin be mübarek? Lan 3-5 harflik sözcükleri yazmaya üşenip de kısaltmıyorlar mı uyuz oluyorum ya...

turkce zor bılyoz bıde ıng.. ogretıyolar nası bı ıs bu :-D
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
dilara_d_d_d
Üye
Üye

Mesaj gönderen dilara_d_d_d »

intikam kötü biþey aslýnda ama dooruyu sölemek gerekirsede insana büyük bi keyif vermiomu sankii :roll:

R3d_D3viL
Üye
Üye

Mesaj gönderen R3d_D3viL »

walla biraz mozaşistlik war yok değil o nedenle şu felsefe giderim giderim intikamın soğuk yeneni olanı takdire şayandır o nedenle alırım

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

Papi yazdı:
yalnizgezen yazdı:uleyn cografya hocası senın yuzunden kaldım leyn dersten serefsız gorursun sen......ıntıkamım acı olacak......gıdısım kotu donusum muthıs olacak.....dagılın leyn...saka bı yana gostercenm sana gununu :007
bende almancacıya! nerdeyse bütün sınıf notlarını en az 1not yükseltti.bi bizim arkadaş grubu kaldı..bişiler yapmam lazım.içimde kalıck yoksa :007
almancacıdan da intikam almıcm.hocacımmm notumu yükseltti :-D haketmiştim zaten :P
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Papi yazdı:
Papi yazdı:
yalnizgezen yazdı:uleyn cografya hocası senın yuzunden kaldım leyn dersten serefsız gorursun sen......ıntıkamım acı olacak......gıdısım kotu donusum muthıs olacak.....dagılın leyn...saka bı yana gostercenm sana gununu :007
bende almancacıya! nerdeyse bütün sınıf notlarını en az 1not yükseltti.bi bizim arkadaş grubu kaldı..bişiler yapmam lazım.içimde kalıck yoksa :007
almancacıdan da intikam almıcm.hocacımmm notumu yükseltti :-D haketmiştim zaten :P
hayırlı olsun hakettını almısın :-D
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
sallangac
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sallangac »

bugünlerde aklımdan geçmiyo değil :evil:

Kullanıcı avatarı
e_s_r_a
Üye
Üye

Mesaj gönderen e_s_r_a »

walla elimden gelse ösymden öyle bi intikam alacam ki...
benim işte başka söze ne gerek...

Kullanıcı avatarı
kurukafa
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kurukafa »

Alakasız ama bir o kadar da önemli bir konuya değinmek istiyorum:

Türkçe sözcüklerde "w" harfini kullanarak daha mı modern oluyorsunuz arkadaşlar?

"Pek sewdim, bende gitar war, eywallah..." bu nasıl bir saçmalıktır, nasıl bir özentiliktir böyle? Kusura bakmayın ama Türkçemize saygı duymayan benden saygı falan beklemesin. Elaleme kızıp duruyoruz, "Falanca gereksiz grup şarkılarında Türklere sövüyor..." diye ama Türkçe sözcüklerde b*k var gibi "w" harfini kullanıyoruz. Dilimize, kendimize saygımız yok ki elalemin serserilerinden saygı bekliyoruz!

Önemsiz değil! Bunu dikkate alın! :023
"Üzerimize kılıç çekilmedikçe, ülkemize saldırılmadıkça, milletimiz cefa çekmedikçe, bizden kimseye zarar gelmez."

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kurukafa yazdı:Alakasız ama bir o kadar da önemli bir konuya değinmek istiyorum:

Türkçe sözcüklerde "w" harfini kullanarak daha mı modern oluyorsunuz arkadaşlar?

"Pek sewdim, bende gitar war, eywallah..." bu nasıl bir saçmalıktır, nasıl bir özentiliktir böyle? Kusura bakmayın ama Türkçemize saygı duymayan benden saygı falan beklemesin. Elaleme kızıp duruyoruz, "Falanca gereksiz grup şarkılarında Türklere sövüyor..." diye ama Türkçe sözcüklerde b*k var gibi "w" harfini kullanıyoruz. Dilimize, kendimize saygımız yok ki elalemin serserilerinden saygı bekliyoruz!

ben türkçeye saygısızlık etmek ıstememde saadece kolay oluyo dıyo yazıyorum yada elım hangısıne gıderse...

Kullanıcı avatarı
kurukafa
Üye
Üye
İletişim:

yalnizgezen yazdı:
kurukafa yazdı:Alakasız ama bir o kadar da önemli bir konuya değinmek istiyorum:

ben türkçeye saygısızlık etmek ıstememde saadece kolay oluyo dıyo yazıyorum yada elım hangısıne gıderse...
İşte bu Türkçeye saygısızlık oluyor. Elim nereye giderse... Kolay olan ne? "V" yazmak zor da "w" yazmak mı kolay? Eliniz nereye giderse diye yazmak saygısızlık olmuyor mu? Bu hem saygısızlık, hem de duyarsızlık...

Ama elalem zor olan her yolu deniyor ve kliplerinde bizlere hakaretler ediyor. Biz ise "kolay olsun diye, elim nereye denk gelirse" öylesine yazıyoruz. Ve sonra da saygısızlık etmek istemediğimizi belirtiyoruz. Kusura bakmayın ama bunun başka bir tanımı yok. Tek bir tanımı var: SAYGISIZLIK... :023
"Üzerimize kılıç çekilmedikçe, ülkemize saldırılmadıkça, milletimiz cefa çekmedikçe, bizden kimseye zarar gelmez."

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kurukafa yazdı:
yalnizgezen yazdı:

İşte bu Türkçeye saygısızlık oluyor. Elim nereye giderse... Kolay olan ne? "V" yazmak zor da "w" yazmak mı kolay? Eliniz nereye giderse diye yazmak saygısızlık olmuyor mu? Bu hem saygısızlık, hem de duyarsızlık...

Ama elalem zor olan her yolu deniyor ve kliplerinde bizlere hakaretler ediyor. Biz ise "kolay olsun diye, elim nereye denk gelirse" öylesine yazıyoruz. Ve sonra da saygısızlık etmek istemediğimizi belirtiyoruz. Kusura bakmayın ama bunun başka bir tanımı yok. Tek bir tanımı var: SAYGISIZLIK... :023

klıpte bıze hakaret etmesıyle bızım v w yazma mız ne alaka anlamadım hem sen guzel yaz bosver ben bole alıstım,ben guzel yazınca elalemın klıplerde bıze hakaret etmesı de onlencek mi ??kım ne yaptıysa cezası verılır.bızım burdan belkı yapcak bısıyımız yok ama yapabılcek olan da vardır...
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

Kullanıcı avatarı
kurukafa
Üye
Üye
İletişim:

yalnizgezen yazdı:
kurukafa yazdı:
yalnizgezen yazdı: ben türkçeye saygısızlık etmek ıstememde saadece kolay oluyo dıyo yazıyorum yada elım hangısıne gıderse...

klıpte bıze hakaret etmesıyle bızım v w yazma mız ne alaka anlamadım hem sen guzel yaz bosver ben bole alıstım,ben guzel yazınca elalemın klıplerde bıze hakaret etmesı de onlencek mi ??kım ne yaptıysa cezası verılır.bızım burdan belkı yapcak bısıyımız yok ama yapabılcek olan da vardır...
Benim "v" ve "w" ile ilgili uyarımın o kliplerle doğrudan bir alakası yok tabi. Ama bir daha dilimize özen göstermiyoruz, saygı göstermiyoruz. Buna karşılık, başkalarından saygı bekliyoruz ve "Ben neyi değiştirebilirim ki yapabileceğimiz birşey yok" diye ahkam kesiyoruz.

Zaten senin gibilerden umut yok da ben gene de bir uyarayım dedim. Bu dediklerimi oduna anlatsam adam olurdu gerçi ama sen Türkçeye saygısız olmaya devam et. Türkçeye saygısı olmayan odunlara ben de saygı göstermem. Odunlara hakaret ettim ama olsun, üzerine alınma...

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kurukafa yazdı:
yalnizgezen yazdı:
kurukafa yazdı: İşte bu Türkçeye saygısızlık oluyor. Elim nereye giderse... Kolay olan ne? "V" yazmak zor da "w" yazmak mı kolay? Eliniz nereye giderse diye yazmak saygısızlık olmuyor mu? Bu hem saygısızlık, hem de duyarsızlık...

Benim "v" ve "w" ile ilgili uyarımın o kliplerle doğrudan bir alakası yok tabi. Ama bir daha dilimize özen göstermiyoruz, saygı göstermiyoruz. Buna karşılık, başkalarından saygı bekliyoruz ve "Ben neyi değiştirebilirim ki yapabileceğimiz birşey yok" diye ahkam kesiyoruz.

Zaten senin gibilerden umut yok da ben gene de bir uyarayım dedim. Bu dediklerimi oduna anlatsam adam olurdu gerçi ama sen Türkçeye saygısız olmaya devam et. Türkçeye saygısı olmayan odunlara ben de saygı göstermem. Odunlara hakaret ettim ama olsun, üzerine alınma...

tamam saten alınmam da... ben turkceye saygı gostermıyor gıbı olabılırım bazen v w yazıyorum oda elım ona gıttı ıcın napım,bole alısmısım turkceyı korumak gerekırse koruruz tabı ama alıskanlık oldu ıcın ole yazıyorum dıkkatlı olmaya calısırız da bızden daa kotu olanlar var neyse sen sadece uyardım ortamı da germeyelım bosu bosuna.... :wink:
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

bencede biraz daha sakin...
sleeping with the earth my dying bride

GhostGirL
Üye
Üye

Mesaj gönderen GhostGirL »

İntikam almak isteyenlerin sonlarını çok iyi bilirim, ayrılığı kabul edemeyen psikolojik manyaklar ..

Ayy yine sinirlerim bozuldu :007
Doğmak, ölmeye başlamaktır ..

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

intikam almak filan..yakışmaz bize böyle şeyler 8)

Kullanıcı avatarı
kurukafa
Üye
Üye
İletişim:

yalnizgezen yazdı:
kurukafa yazdı:
yalnizgezen yazdı:

tamam saten alınmam da... ben turkceye saygı gostermıyor gıbı olabılırım bazen v w yazıyorum oda elım ona gıttı ıcın napım,bole alısmısım turkceyı korumak gerekırse koruruz tabı ama alıskanlık oldu ıcın ole yazıyorum dıkkatlı olmaya calısırız da bızden daa kotu olanlar var neyse sen sadece uyardım ortamı da germeyelım bosu bosuna.... :wink:
Ortamı germeyelim de dayanamıyorum işte... Konu "intikam" ve ben de bu konuya dikkat etmeyenlerden intikam almak istiyorum. (Nasıl bağladım konuyu ama? :P )

Türkçe'ye saygı konusu sadece "w-v" konusu ile alakalı değil. Yazdıklarınızı bir gözden geçirin, anlarsınız.

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

intikam zevk veren hakeden kısılere uygulanması sart olan bır eylem bence ..bizzat test ettım inanılmaz keyıf aldım yaşasın kötuluk :-D
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
addo
Üye
Üye

Mesaj gönderen addo »

bana werdigi zararı na werebilmişsem ilk önce çok mutlu olurum.ama sonra bunalıma girerim naaptım diye
bildigim birşey warsa hiç birşey bilmedigimdir.....

Kullanıcı avatarı
tyrael
Üye
Üye

Mesaj gönderen tyrael »

Cok zevkli bi sey intikam almak.Özellikle karsıdakının yaptıgını senın ona cok daga fazlasını yapmak. :evil:
кαяαиℓıктα gσя∂υgυи ѕєу вıℓıимєzℓıктıя

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

intikam gayet güzel bişi...insanı mutlu eder..
ama incilde (misyoner falan değilim bunu kuran da savunur) şöyle der..

-birisi sana tokat atarsa sen ona diğer yanağını uzatmalısın
everybody knows what the blues is all about ;
it's a pain you can't live with
it's a woman you can't live without...

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

İntikam hiç bana göre olmadı...
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

Kullanıcı avatarı
Canb3RK
Üye
Üye

Mesaj gönderen Canb3RK »

intikamı egosuna yenik insanlar alır.. ben öyle değilim .. :P
sokaklarda arkandan seni takip eden gölge , aşkı kana bulayan o öfke değil mi? vahşi.. vahşi.... özünde var , kan görme dürtüsü...
eğer hizbullah , senin gibi olmanın tersiyse hizbullahçıyım israil ordusu , eğer senin yaptığın terözimi bitirmekse bende

Kullanıcı avatarı
head_of_hair
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen head_of_hair »

bn bı kere yapmıştım ama gerzek bana aptal demıstı sadece ona aptalın kım oldugunu gosterdım :D başarılı olmuştu mantıklı ve zekıce bı plandı :-D
.............:::::::::kalbin hıçbır mantıga sıgmayan ayrı bı mantıgı vardır :::::::.................

Kullanıcı avatarı
cortx6
Üye
Üye

Mesaj gönderen cortx6 »

bu yaşıma kadar hiç intikam almadıımı fln düşünürdüm ama beni üzenlerden en güzel şekilde intikam almışım bu sene onu gördüm bana kötülük yapan herkez onlardan öc almamı bekleyip durdular bense üzüntülerimi içimde yaşayıp onlara hiç tepki vermedim belki çok geçde olsa yaptıklarının farkına vararak hepsi beni arayıp rahmetime sıınıyor bence bu en acımasız intikam şekli onlar size ulaştıklarında onları affetmezseniz neler hissedebileceklerini tahmin edebiliyormusunuz ben dayanamadım ve bana gelen özürleri kabul ettim ama onlardan o özür pişmanlık kelimelerini duymak bile bana ayrı bir zevk verdi başka türlü intikam almayı bilmem :002