İç güzellik

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
A_SeX_PisToL
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen A_SeX_PisToL »

iç güzellik yoktur..dış güzellik ve mallık vardır..mal olan insan zaten itici sevimsiz çirkindir..dışı güzel olan insansa acayiptir..

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

iç güzellik ruhun güzelliğidir demesem de vardır...dış güzellikle karar verebilinir ve sevilebilinirse de iç güzellikle insan aşık edilir...belirleyicilik bakımından için güzelse dışın bi boka benzemez ama iç güzelliğin dışına vurduğu an güneşe benzersen işte o zaman GÜZELLİK senin adındır
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen herhangi_biri »

bu zmnda önm verlmeyen bi unsur oldu cıktı maleseff insnlar sadece yzüne bakıor eger bos bakıorsan,anormalsen,tikysen sen güselsndr bu dewirde pööhhh ne güsellk ne güsellk :007 hepsi iirenc
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...

Kullanıcı avatarı
DisCoNNecT
Üye
Üye

Mesaj gönderen DisCoNNecT »

en çk önem werdiim þey
iç güzellik çk önemli ya anlatlmaz
hele þu durumda

Kullanıcı avatarı
yalnizgezen
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen yalnizgezen »

insanların davranısları,duyguları hepsı ıc guzellık ınsanın davranıslarıda ıcının ne kadar güzel oldugunu yada çirkin oldugunu gösteriyo...
ben bir mülteciyim
kendi yüreğimden başka
sığınacak yerim yok yurdum yok
tüm kitapların arasında kurutulup saklanan
anılarla dolu bir yerdeyim....

Kullanıcı avatarı
addo
Üye
Üye

Mesaj gönderen addo »

ya zaten dış güzelliği sokaktan geç.en herangi biride görür .. ama iç güselliği yaşayarak anlarsının . insanlarının içini şıp diye anlamak imkansız . şunu anladımki dış güzellik beş para etmiomuş
bildigim birşey warsa hiç birşey bilmedigimdir.....

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

ya zaten insanın içi güzelse emin olun ki dışa yansır ben böle düşünüorum
bi insan çok güsel olabilir ama eğer içi güsel diilse zaten sevimsiz, nursuz, itici, fesat bakışlı falan bi tip olur ama bi insan güsel olmasa bile içi güselse dışardan baktığında o kişi sana çok tatlı çok sevimli sempatik bi insan gibi gözükür

(çok güzel olmak kimsenin becerisi değildir yada güzel olmamak kimsenin beceriksizliği değildir...)
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
head_of_hair
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen head_of_hair »

falla dış tıpıne bakarsın ıgrenırsın kafasının ıçı ıse off yanı ıç gusellık en ii bnce ,,bnm dış guselııgımde vardır kaaaretsın ıç te vardır :-D :-D
.............:::::::::kalbin hıçbır mantıga sıgmayan ayrı bı mantıgı vardır :::::::.................

Kullanıcı avatarı
rockngirll
Üye
Üye

Mesaj gönderen rockngirll »

iç güzellk bncee dış gzllktn daha iidir.ama pek bakılmıor iç güzelliğe.yüzünn güzelii kırk gnde unutulur ama iç gzllk öle deil.kırk yıl unutulmaz.ki insann içnn gzllği yüzünede yansıyo genelde...

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

önemli olan iç güzellik diyenler halt etmişler...dış güzellik olmasa için bi b_ka yaramıyo..neden mi...çünkü insanlar önce seni dıştan görüyolar...iç güzellğini anlaması için süre lazım

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

just_an_angel yazdı:önemli olan iç güzellik diyenler halt etmişler...dış güzellik olmasa için bi b_ka yaramıyo..neden mi...çünkü insanlar önce seni dıştan görüyolar...iç güzellğini anlaması için süre lazım

ya sen benim diceklerimi valla sölüosun :),ama cidden benim için iç güzellik önemli :D,dışta tabi :D

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

murti yazdı:
just_an_angel yazdı:önemli olan iç güzellik diyenler halt etmişler...dış güzellik olmasa için bi b_ka yaramıyo..neden mi...çünkü insanlar önce seni dıştan görüyolar...iç güzellğini anlaması için süre lazım

ya sen benim diceklerimi valla sölüosun :),ama cidden benim için iç güzellik önemli :D,dışta tabi :D
:003 :003

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

eeeee boşuna dememişler İÇelim GÜZELleşelimmmm die :014
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen no_fear_15 »

iç güzellik önemli ama dış kadar diil :P :-D :-D

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

MuHoS yazdı:eeeee boşuna dememişler İÇelim GÜZELleşelimmmm die :014
dış güzellik içten hep önemlidir diyenin aklından şüphe duyarım ben,hayat güzelliklerle dolu bunu bildikten sonra her şey güzel gelir insana :)
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Rita yazdı:
dış güzellik içten hep önemlidir diyenin aklından şüphe duyarım ben,hayat güzelliklerle dolu bunu bildikten sonra her şey güzel gelir insana :)
:022 katılıorum
SENİ SEWİYORUM diyenin sewgisinden şüphe et çünkü ask sessiz sewgi dilsizdir

Kullanıcı avatarı
reaper
Üye
Üye

Mesaj gönderen reaper »

bence dýþ güzellik etkilenme ve farkedilme sürecini hýzlandýrýr sadece gerisi iç güzelliðe kalýr

Kullanıcı avatarı
miri
Üye
Üye

Mesaj gönderen miri »

çok klişe olcak belki ama iç güzellik bence çok önemlidir ama bu dış güzelliğin önemsiz olduğu anlamına gelmiyo
insanlar bu devirde ne yapıp edip dış güzelliğini değiştirebiliyolar ama iç güzelliği sonradan yaratamazsın
...We don't have a choice... But we still have a voice....

Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

reaper yazdı:bence dış güzellik etkilenme ve farkedilme sürecini hızlandırır sadece gerisi iç güzelliğe kalır
ya işte bende bunu demeye çalışıodum eğer dış güsellik olmassa iş biter iç güselliğin pek anlamı kalmas :006
SENİ SEWİYORUM diyenin sewgisinden şüphe et çünkü ask sessiz sewgi dilsizdir

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

bu zamanda iç güzellik die birşey kalmadı millet güzel olsun sömürüyüm dierek birbirine bakıyo :x
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

Rita yazdı:
iide benim dediğimle senin sölediğin arasında 0 alaka var ya yanlış alıntı yaptın sanırım :P bide ona rağmen biri katılıorum demiiş ay allahım ya :-D :-D
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

MuHoS yazdı:
Rita yazdı:
MuHoS yazdı:eeeee boşuna dememişler İÇelim GÜZELleşelimmmm die
dış güzellik içten hep önemlidir diyenin aklından şüphe duyarım ben,hayat güzelliklerle dolu bunu bildikten sonra her şey güzel gelir insana
iide benim dediğimle senin sölediğin arasında 0 alaka var ya yanlış alıntı yaptın sanırım :P bide ona rağmen biri katılıorum demiiş ay allahım ya :-D :-D
:lol:
bencede ortada yanlış anlama var,
üstteki arkadaş ya yanlış alıntı yaptı yada senin demek istediğini anlamamış olabilir :)
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

Burda iç güzellik dıştan önemlidir diyenlerin hiçbiri sırtında kamburu olan ve bır bacağı eksik biriyle birlikte olmak istemicektir bu kesin o yüzden yormayın kendinizi=) dış güzelliktir çeken, zaman geçtikçe karakter devreye girer baktıın ki olmuyor yürümez ve dışı güzel başka birini bulur insan, sağlam bir iç güzelliğe sahip olduğunu umarak.

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ysseulb yazdı:Burda iç güzellik dıştan önemlidir diyenlerin hiçbiri sırtında kamburu olan ve bır bacağı eksik biriyle birlikte olmak istemicektir bu kesin o yüzden yormayın kendinizi=) dış güzelliktir çeken, zaman geçtikçe karakter devreye girer baktıın ki olmuyor yürümez ve dışı güzel başka birini bulur insan, sağlam bir iç güzelliğe sahip olduğunu umarak.

inanamıorum böle düşünen insanların var olduğuna, ve inanmakda istemiorum!

illa onları anlamak için ailede bi tane sakat insan olması mı gerekiyo acaba?

ne zaman kimin başına ne geşleceği belli olmaz lütfen onları bu şekilde küçümsemeyin yarın nasıl uyanıcağımız belli değil şu b.ktan dünyada...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Benim için önemli olan iç güzellik...

Benim için cinsellik birinci planda değil, belki ikinci olabilir.

Büyük yalanlar bunlar :-D