Aldatma

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

veronique yazdı:
wolfali yazdı:erkekler hormonlarından olsa gerek kadınlara göre daha çok aldatır..
kadınlar aldatınca belli etmiyor.. ben cevremdekilerden hep bunu gordum
erkekler aman aldattım ovuneyim diye dusunuyorlar, kadınlar arkadan is ceviriyor :)

kadın milleti deilmi işte fitne kardeşim :P :)
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

veronique yazdı:
wolfali yazdı:erkekler hormonlarından olsa gerek kadınlara göre daha çok aldatır..
kadınlar aldatınca belli etmiyor.. ben cevremdekilerden hep bunu gordum
erkekler aman aldattım ovuneyim diye dusunuyorlar, kadınlar arkadan is ceviriyor :)
eet aynen öle oluyo ;)

dead_or_alive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dead_or_alive »

insanları birbirine bağlayan güven duygusuysa eğer, aldatma olacaktır..

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

gerçekten aldatıldığını öğrendiğin zaman çok canın yanıyor... kimse yaşamaz umuyorum bu acıyı.. berbat kendini b.k tan hissettiren bir duygu...

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

Allah kimseye böyle bi acı yaşatmasın

Kullanıcı avatarı
vera
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: hayır yanlışlık da olabilir

Mesaj gönderen vera »

morjan yazdı:
dalga001 yazdı:ya bence aldatmak denen bişeyoktur yaa.ihtiyaç vardır..sen birisini seviyorsun ama ona dokunamıcak kadar ilişkiye girmek istiyorsun ama o okadar temiz kiii kıyamıyorsun yada özel gecene saklıyorsun,ne yapıosun hemen 1 tane bulup heyecanını bastırıyorsun bence olay budur.....saygılar
:-D şaka olsa gerek..
cidden şaka olsa gerek... morjan rica etsem bi cimdik atarmısın :-D bana bu düşüncede insanlar olduğu sürece neyse....
aldatınca insanın eline ne geçiyor hiç anlamıyorum...
bir fısıltıya hapsettim, içimin tüm çığlıklarını....

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

hi_fi_girl yazdı:gerçekten aldatıldığını öğrendiğin zaman çok canın yanıyor... kimse yaşamaz umuyorum bu acıyı.. berbat kendini b.k tan hissettiren bir duygu...
insanın katil olası geliyor.. :010

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

wolfali yazdı:
hi_fi_girl yazdı:gerçekten aldatıldığını öğrendiğin zaman çok canın yanıyor... kimse yaşamaz umuyorum bu acıyı.. berbat kendini b.k tan hissettiren bir duygu...
ya katil de olamıyorsun ... yaşamasını da istemiyorsun.. o an acıların en büyüğünü yaşatmak istiyorsun ama o nefrete bile layık olamayacağını düşünüyorsun vs. vs

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

egerki iki iliskilerde aldatma mevcutsa bence aldatan kadar aldatılan insanda kendinde eksiklikler aramalıdır.

tabi insanlar simdi cıkıta aby sen beni aldatmısında bende hatalıymısım yaa bak kusurabakma ben bidaa bole yapmam sende beni aldatmassın tamamı canım diede bisii yok :-D

bencede aldatma sadece fiziksel olarak yaptıgın eylem sonrasında tamamdır bu aldatma olmustur diildir.aldatma cok genistir en azından ben biriyle birlikteysem dier bayanlara birlikte oldugum kıza baktıgım gozle hayatta bakamam ve onlara yaklasamam.taby aynı olaya bu yaklasımı sefgilimden dee bekleriim daa once bole yaklsan olmadı.cook aldatıldım cook :(

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

hi_fi_girl yazdı:
wolfali yazdı:
ya katil de olamıyorsun ... yaşamasını da istemiyorsun.. o an acıların en büyüğünü yaşatmak istiyorsun ama o nefrete bile layık olamayacağını düşünüyorsun vs. vs

beni biri aldatsın varya çakarım bi tane kfa bi tanede yumruk bide böle mavaşi-geri :),yığarım yere :D,delikabnlı adamız lan biz:)..

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen st_anger_07 »

murti abicim bu resmin varya tamam belki komik ama cok hos degil ya acıkcası.Ayrıca bu konuda sana katılıyorum ben.Kafa ikide mideye yumruk

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

yeni avatar arıorum bulunca koyarım hacı senin için:),valla 2 yumruk az bile ,bilmiorum ne yapardım :D

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen st_anger_07 »

dimi abi insanın kemikleri sızlar sonucta avrupalı degilizki eşim memnun olsun yeter diye düşünemeyiz.Delikanlı adamlarız abi

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

aslanım st.anger doğru söylüyosun :013
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
devrik_cumle
Üye
Üye

Mesaj gönderen devrik_cumle »

iğrenç bişi ya çok adice karşndakni hçe saymk bu resmen hele yaptktan sonra arkadaslarna anltrak öwünmk deer vermiosan çkma birlikte olma !!bak yine snrlendm :007

Kullanıcı avatarı
devrik_cumle
Üye
Üye

murti yazdı:yeni avatar arıorum bulunca koyarım hacı senin için:),valla 2 yumruk az bile ,bilmiorum ne yapardım :D
walla bncede doru gcenlrde bnm kardeşim gördü bu awatarı abla napıo bu die sorup druo ne dcemi bilemedm :P

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

devrik_cumle yazdı:
murti yazdı:yeni avatar arıorum bulunca koyarım hacı senin için:),valla 2 yumruk az bile ,bilmiorum ne yapardım :D
walla bncede doru gcenlrde bnm kardeşim gördü bu awatarı abla napıo bu die sorup druo ne dcemi bilemedm :P

nasıl ne yapıo puan topluo diceksin :D alla alla :D

Kullanıcı avatarı
devrik_cumle
Üye
Üye

taam aklmda bulunsun :P

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

konuyu dagıtmadan...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
SleeplessSoul
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SleeplessSoul »

Bir kalbin hiç zaman bir kişiyle dolabilecek kadar küçük olduğuna inanmıyorum ben.Bir insan birlikte olduğu kişiyi ne kadar seviyorsa sevsin bir başka kişiden etkilenebilir.Ama böyle durumda belki de bir anlık heyecan için ilişkisini tehlikeye atıp atmıyacağı kendi değer yargılarıyla alakalıdır.Burda işin içine aldatma girer bence.
Satılık düşler sokağından geçiyorum,ellerimde hayallerim..Sıkıca kavramışım..Korkuyorum..

Siyah8 - Bas Gitar
. www.Siyah8.com .

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

beni en çok ürküten şeelerden biri de bu :x :cry:
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

lastgasp yazdı:Allah kimseye böyle bi acı yaşatmasın
Sana yaşatmıoz ama maşallaH yaşatmıştan beter edion
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
SleeplessSoul
Üye
Üye
İletişim:

Bir yerde okumuştum,yapılan bilimsel bir araştırma sonucu şunu göstermiş: "Aldatılan erkek suçu kadın da arıyor,onu suçluyorken;bir kadın aldatıldığında suçu kendinde arıyor,bir eksikliği varmış gibi düşünüyormuş."
Satılık düşler sokağından geçiyorum,ellerimde hayallerim..Sıkıca kavramışım..Korkuyorum..

Siyah8 - Bas Gitar
. www.Siyah8.com .

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

sebebi ne olursa olsun açıklaması da ne olursa olsun, hazmedebileceğim bi olay değil ve eğerki bi gün başıma gelirse hatta çoluklu çocuklu olsam dahi sanırım mantığım yenilir ve gururum galip çıkar bu savaştan..
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
SleeplessSoul
Üye
Üye
İletişim:

simsiyah_85 yazdı:sebebi ne olursa olsun açıklaması da ne olursa olsun, hazmedebileceğim bi olay değil ve eğerki bi gün başıma gelirse hatta çoluklu çocuklu olsam dahi sanırım mantığım yenilir ve gururum galip çıkar bu savaştan..
İnsan başına gelmeyince çok ağır konuşabiliyor..Umarım yaşamazsın ama emin ol o an bazı şeyler dışardan göründüğü kadar kolay olmuyor..

Siyah8 - Bas Gitar
. www.Siyah8.com .