eski sevgilinizle arkadas kalmak...

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
cinnamonise
Üye
Üye

Re: eski sevgilinizle arkadas kalmak...

Mesaj gönderen cinnamonise »

TuGBiSH yazdı:4-5 sene önce cýkýp ayrýldýðýnýz ama hala dostluðunuzu koruduðunuz hayatýnýzdaki guvendiðiniz nadir kiþilerden biri..yeni sevgiliniz ,tarafýndan þiddetle hayatýnýzda istenmiyorsa napardýnýz?..arkadaslar eski sevgiliden dost olunur mu siz ne düþünüosunuz?
yeni erkek arkadaþýn þiddetle hayatýnda istemiosa o kiþiyi,bence altýnda biþey vardýr. büyük ihtimalle dostlukla baþka biþeylerin ayrýmýnýna varamýosundur. daha önce yoðuun bþiler de yaþadýysan o kiþiyle zaten dost kalamazsýn malum insanlýk hali ve zaaflar !! :dance

Kullanıcı avatarı
cinnamonise
Üye
Üye

TuGBiSH yazdı:özellikle yeni kýz/erkek arkadasý açýsýndan cidden rahatsýzlýk verici bi olay olsada bence bunu yasayan kiþi açýsýndan zaman zaman eðlenceli ve yararlý bi ilþki olusturuo dost kalmak..ama bunun için 2 taraftan en azýndan birinin duygularý mutlaka bitmeli..ilþki de birbirni kýrmadýysan tukendiði için ayrýldýysan bence dost kalmak neden olmasýn..ancak 2 tarafýnda duygularýný öldüremediði durumlarda arkadas kalmk dostluk vs hikayee...sahsen ben 5 sene önceki erkek arkadasýmla 1 sene cýktým ve simdiyse 4 senedir super bi dostluumuz var.ama acýkcasý ilk zamnlarda zor olmuo diil dengeyi tutturmak..2 tarafta olgun davranabýlýrse bence ii bi dostluk cýkar..
þimdi bnm aklýma takýldý uyuyamam bu gece denge derken neyi kastettin sen? bize bu dengeyi tutturana kadarki geçiþ döneminden ve zorluklarýndan bahsedebilir msin acaba? deneyimlerinden aydýnlanmak isteriz. :tamam

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

sevigli diilde skiden sırılsıklam aşık olduunuz kişiyle çok ii kanka olabiliosunuz bkanız:burak :006
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
In_trance
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen In_trance »

Eski sevgili ile dost kalma olayý sadece iki taraftan biri hala aþkýný söndürememiþse olur. Bu dostluðun açýlýmý ise birþeyleri tekrar kurma,biten sevgiyi alevlendirme çabasýdýr. Aþýk kiþi karþý taraftan ayný ilgiyi, ya da adýmý görmezse biter gider o yapay dostluk.

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

kalamayızzzzz
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

balgam yazdı:sevigli diilde skiden sırılsıklam aşık olduunuz kişiyle çok ii kanka olabiliosunuz bkanız:burak :006
evet ben biliyom daha da asık bizim grup elemanlarından :-D
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

bence olmaz.sonuçta bi yaşanmışlık vardır,en basitinden gidilen mekanlar aynıdır,ortak bi şarkınız vardır.bunları duyunca bişiler canlanır tekrar.hem bitmiştir ya can yakar.... özelliklede gerçekten çok özel biriyse onun aynı mekana yeni sevgilisiyle gelmesi çok çok kötü olur.ben karşıyım olmasın böle şeyler.bitmişse bitmiştir.yani kısaca olan oldu torba doldu
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
sucre_en_cube
Üye
Üye

Mesaj gönderen sucre_en_cube »

vaga_bond yazdı:bence olmaz.sonuçta bi yaþanmýþlýk vardýr,en basitinden gidilen mekanlar aynýdýr,ortak bi þarkýnýz vardýr.bunlarý duyunca biþiler canlanýr tekrar.hem bitmiþtir ya can yakar.... özelliklede gerçekten çok özel biriyse onun ayný mekana yeni sevgilisiyle gelmesi çok çok kötü olur.ben karþýyým olmasýn böle þeyler.bitmiþse bitmiþtir.yani kýsaca olan oldu torba doldu

kesinlikle katýlýorummmmmm :wink:

Kullanıcı avatarı
PUNKY_SPuTniK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen PUNKY_SPuTniK »

çokda güzel olur pekde güzel olur şuanki benim durumum walla sevgili olmaktan daha iyi :015
daha dün annemizin cüzdanını çalarken okul duvarlarına grafity yaparken şimdi anarşist olduk sokakları doldurduk. sevinçliyiz hepimiz polislerden kurtulduk..!
www.mahlukat.com punk webzine

Kullanıcı avatarı
aci_var_mi_aci
Üye
Üye

Mesaj gönderen aci_var_mi_aci »

Yok öyle bir þey kardeþim, bakamam ben ona o gözle bir daha!..
Bakabilen varsa buyursun baksýn, arkadaþça(!)

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

eski kaşardan tost eski sevgiliden dost olmaz :023 :023 :010
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

cinnamonise yazdı:
TuGBiSH yazdı:4-5 sene önce cıkıp ayrıldığınız ama hala dostluğunuzu koruduğunuz hayatınızdaki guvendiğiniz nadir kişilerden biri..yeni sevgiliniz ,tarafından şiddetle hayatınızda istenmiyorsa napardınız?..arkadaslar eski sevgiliden dost olunur mu siz ne düşünüosunuz?
yeni erkek arkadaşın şiddetle hayatında istemiosa o kişiyi,bence altında bişey vardır. büyük ihtimalle dostlukla başka bişeylerin ayrımınına varamıosundur. daha önce yoğuun bşiler de yaşadıysan o kişiyle zaten dost kalamazsın malum insanlık hali ve zaaflar !! :dance

suanki erkek arkadasımın mantığı "eski sevgiliden dost olmaz"kişilere özgü bi tepki değil bu verdiği...o yuzden altında kıskanclıktan baska hiçpişey aramamak lazım onun tavrının...

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

cinnamonise yazdı:
TuGBiSH yazdı:özellikle yeni kız/erkek arkadası açısından cidden rahatsızlık verici bi olay olsada bence bunu yasayan kişi açısından zaman zaman eğlenceli ve yararlı bi ilşki olusturuo dost kalmak..ama bunun için 2 taraftan en azından birinin duyguları mutlaka bitmeli..ilşki de birbirni kırmadıysan tukendiği için ayrıldıysan bence dost kalmak neden olmasın..ancak 2 tarafında duygularını öldüremediği durumlarda arkadas kalmk dostluk vs hikayee...sahsen ben 5 sene önceki erkek arkadasımla 1 sene cıktım ve simdiyse 4 senedir super bi dostluumuz var.ama acıkcası ilk zamnlarda zor olmuo diil dengeyi tutturmak..2 tarafta olgun davranabılırse bence ii bi dostluk cıkar..
şimdi bnm aklıma takıldı uyuyamam bu gece denge derken neyi kastettin sen? bize bu dengeyi tutturana kadarki geçiş döneminden ve zorluklarından bahsedebilir msin acaba? deneyimlerinden aydınlanmak isteriz. :tamam

sanıorum bayaa gec bi cevap olucak bu snein için ama umarım yakın bi zamnda okursun:)..dengeyi tutturmakla kastım...birbirine sarılmadan yanyana oturabilmek,kıskanclık yapmadan objectif degerlendırebılmek cevresinde olup biten kızsal veya erkeksel ilşkileri,ilşkiniz boyunca kullandıınız samımıyet sözcujlerını biraz daha seviyeli hale getirmek, ilk zamnlarda asla yazlızken sarhos olmamak,içkiliyken aklın karsıkken ondaki duyguları tartmak adına eskilerden konuyu acmamak,ilşikilerinzii bi süre birbirnzden uzak tutmak gibi..bi süre sonra cidden dostca davranmaya ve davranılmaya alısıorsunzu sonrasında laubaliyet diz boyu:)...diil sevgililerinizii cekiştirmek kalkıpta ayrılınca beraber bile efkarlanıcak hale geliorsnuz...bana yaptığım hataları acıkca söleyen ve benim ne kadar katlanılmaz tavırlarım olduuğunu bılen birinden tavsiye almak cidden zaman zaman cok işime yarıo:p.su an onunda bi sevgilsi var benmde..kabull ettrmek oldıukça guc cevremızdekilere ama bız sadece dostuz ve bundan ötesi asla olmıcak..duygularından emınsen bittiyse sende,saygıda duyduysan yasadıklarınıza onun dostluunu kaybedemıcek kadar özel bulduysan bence dostluk mutlaka denenmeli...sahsi fıkrım aksını dusunen pek cok dostu olan biri olarak hertürlü eleştiriye acık dusuncelerim

Kullanıcı avatarı
cinnamonise
Üye
Üye

suanki erkek arkadasýmýn mantýðý "eski sevgiliden dost olmaz"kiþilere özgü bi tepki deðil bu verdiði...o yuzden altýnda kýskanclýktan baska hiçpiþey aramamak lazým onun tavrýnýn...[/quote]

kýskançlýk mýýý?? ne adýna? peki güven problemleri var mý zat-ý alinin? yada sen onun güvenini boþa mý çýkardýn zamanýnda.bi dengeziklik almýþ baþýný gitmiþ sanki sizin olayda :fie

Kullanıcı avatarı
cinnamonise
Üye
Üye

sanýorum bayaa gec bi cevap olucak bu snein için ama umarým yakýn bi zamnda okursun:)..dengeyi tutturmakla kastým...birbirine sarýlmadan yanyana oturabilmek,kýskanclýk yapmadan objectif degerlendýrebýlmek cevresinde olup biten kýzsal veya erkeksel ilþkileri,ilþkiniz boyunca kullandýýnýz samýmýyet sözcujlerýný biraz daha seviyeli hale getirmek, ilk zamnlarda asla yazlýzken sarhos olmamak,içkiliyken aklýn karsýkken ondaki duygularý tartmak adýna eskilerden konuyu acmamak,ilþikilerinzii bi süre birbirnzden uzak tutmak gibi..bi süre sonra cidden dostca davranmaya ve davranýlmaya alýsýorsunzu sonrasýnda laubaliyet diz boyu:)...diil sevgililerinizii cekiþtirmek kalkýpta ayrýlýnca beraber bile efkarlanýcak hale geliorsnuz...bana yaptýðým hatalarý acýkca söleyen ve benim ne kadar katlanýlmaz tavýrlarým olduuðunu býlen birinden tavsiye almak cidden zaman zaman cok iþime yarýo:p.su an onunda bi sevgilsi var benmde..kabull ettrmek oldýukça guc cevremýzdekilere ama býz sadece dostuz ve bundan ötesi asla olmýcak..duygularýndan emýnsen bittiyse sende,saygýda duyduysan yasadýklarýnýza onun dostluunu kaybedemýcek kadar özel bulduysan bence dostluk mutlaka denenmeli...sahsi fýkrým aksýný dusunen pek cok dostu olan biri olarak hertürlü eleþtiriye acýk dusuncelerim[/quote]

ya bu sürece kadar yaþadýklarýnýz noluo veya þu anki iliþkilerinizde yaratýýnýz güvensizlik? þu aþamaya gelmiþ olmanýz hoþnutluk verici de bu raddeye gelene kadar anlatýýna göre baya bþiler olmuþ. bu zamana kadar epey bi toslamýþsýnýzdýr artýk ama yne de sonuç açýsýndan dicek biþeyim yok pek :025

Kullanıcı avatarı
TuGBiSH
Üye
Üye

Mesaj gönderen TuGBiSH »

cinnamonise yazdı:sanıorum bayaa gec bi cevap olucak bu snein için ama umarım yakın bi zamnda okursun:)..dengeyi tutturmakla kastım...birbirine sarılmadan yanyana oturabilmek,kıskanclık yapmadan objectif degerlendırebılmek cevresinde olup biten kızsal veya erkeksel ilşkileri,ilşkiniz boyunca kullandıınız samımıyet sözcujlerını biraz daha seviyeli hale getirmek, ilk zamnlarda asla yazlızken sarhos olmamak,içkiliyken aklın karsıkken ondaki duyguları tartmak adına eskilerden konuyu acmamak,ilşikilerinzii bi süre birbirnzden uzak tutmak gibi..bi süre sonra cidden dostca davranmaya ve davranılmaya alısıorsunzu sonrasında laubaliyet diz boyu:)...diil sevgililerinizii cekiştirmek kalkıpta ayrılınca beraber bile efkarlanıcak hale geliorsnuz...bana yaptığım hataları acıkca söleyen ve benim ne kadar katlanılmaz tavırlarım olduuğunu bılen birinden tavsiye almak cidden zaman zaman cok işime yarıo:p.su an onunda bi sevgilsi var benmde..kabull ettrmek oldıukça guc cevremızdekilere ama bız sadece dostuz ve bundan ötesi asla olmıcak..duygularından emınsen bittiyse sende,saygıda duyduysan yasadıklarınıza onun dostluunu kaybedemıcek kadar özel bulduysan bence dostluk mutlaka denenmeli...sahsi fıkrım aksını dusunen pek cok dostu olan biri olarak hertürlü eleştiriye acık dusuncelerim
ya bu sürece kadar yaşadıklarınız noluo veya şu anki ilişkilerinizde yaratıınız güvensizlik? şu aşamaya gelmiş olmanız hoşnutluk verici de bu raddeye gelene kadar anlatıına göre baya bşiler olmuş. bu zamana kadar epey bi toslamışsınızdır artık ama yne de sonuç açısından dicek bişeyim yok pek :025[/quote]

vala su söle bişii var ben ona karsı hiç bi zaman zorlanmadım dostca davranmakta cnk duygularımz bitiiği için ayrılmıstık o zamn zamn zorlandı.ama simdi hersey oncesinde de sotmusz gibi..ama su da bi gercekki her eski erkek arkadsımla da dost kalmam imkansızz orneğın son erkk arkadsımla haytta dost kalamazdımmm sölediğim safhaları asıl onunla gecırdıımı ve basarısız olduumu sölemeliyim..bu yuzden bu görüşe katılanda katılmayanda herkezi haklı bulduum bişiler var acıkcasııı..sende böle bi durum falan mı var cevre yoklaması yapıosun :P .

Kullanıcı avatarı
cinnamonise
Üye
Üye

vala su söle biþii var ben ona karsý hiç bi zaman zorlanmadým dostca davranmakta cnk duygularýmz bitiiði için ayrýlmýstýk o zamn zamn zorlandý.ama simdi hersey oncesinde de sotmusz gibi..ama su da bi gercekki her eski erkek arkadsýmla da dost kalmam imkansýzz orneðýn son erkk arkadsýmla haytta dost kalamazdýmmm sölediðim safhalarý asýl onunla gecýrdýýmý ve basarýsýz olduumu sölemeliyim..bu yuzden bu görüþe katýlanda katýlmayanda herkezi haklý bulduum biþiler var acýkcasýýý..sende böle bi durum falan mý var cevre yoklamasý yapýosun :P .[/quote]

zorlanmadýn hiç ha dostluk evresine geçerken vay beee.bence uzun zaman bocalamýþsýndýr git geller falan . kararsýzlýk dönemleri seni senden almýþtýr :wacko ha bi de dost oluncaya kadarki aþamalar baya geçiþli olmuþtur sanki.senden iyi bilemeiz tabi.
benim baþýmda böle biþi yok walla olmasýný da istemem.o kdr sevdiim briyle de dost kalmak zor gbi gelio yaþanýlanlar paylaþýlanlar vs. e tabi sindirme meselesi :P

iNsAn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen iNsAn_ »

hala sefiosam,yada o sefiosa arkadaş kalmam imkansız;ama ikimisde de bişiler gerçekten tam anlamıyla bittiyse arkadaş olabilirim :oops:
Herkes 'prenses' olabilir;ama herkes ''çokoprenses'' olamaz :D 2Z

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

iNsAn_ yazdı:hala sefiosam,yada o sefiosa arkadaş kalmam imkansız;ama ikimisde de bişiler gerçekten tam anlamıyla bittiyse arkadaş olabilirim :oops:
bende zaten ötesi mümkün diil
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

hajım arkadaş markdş olmsnn biittii :013

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

system_ yazdı:hajım arkadaş markdş olmsnn biittii :013
narkadaş kalalım nerimannn zuhahahaha
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

trabrock yazdı:
system_ yazdı:hajım arkadaş markdş olmsnn biittii :013
narkadaş kalalım nerimannn zuhahahaha
:-D

Kullanıcı avatarı
uMBy
Üye
Üye

Mesaj gönderen uMBy »

Kesinlikle saçma.. Eskiden bişiler hissettiğin insana " Sevmiyorum seni" desen bile bu onla dost olabilme şansı verir mi sana? Bu sadece, ayrılsa da karşısındakini kaybetmeye korkanların "arkadaş kalma" oyunudur bence... İmkansız.. :023
Kimsenin akıLLı oluşuna sözüm yok, yeterki; aklını bana kabuL ettirmeye çaLışmasın...

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

eski kaşardan tost,eski sewgiliden dost olmaz... :-D
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

ayrılma sekline bağlı bnje..iki tarafda istemesede bazen kanlı bıcaklı ayrılıo insan..bu durumda yüzyüze gelmek bile istenmio bide arkadas kalmak aman kalsın :-D bazen cok asık oluosun ama ask bitio arada sewgi war ama farklı diil karsındaki dierlerinden..o zaman arkadas kalıosun iste:))iki durumuda yasadıım icin biliorum :-D
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..