Seni sevdiğini nasıl anlarsın?

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

anlayamazsın..çok sevdiğini sandığın anlarda dahi aslında hiç sevmio olabilir..

Kullanıcı avatarı
joplin
Üye
Üye

Mesaj gönderen joplin »

anlaşılmaz böle şeler,risktir,insanı paranoyak bile yapar.bu yüzden söylenen sözler diyorum ben..tabi bu sözlerin gerçekliği de risktir..ya bilmiyorum ben anlamıyorum hiç bişeyden :fie

Kullanıcı avatarı
luin
Üye
Üye

Mesaj gönderen luin »

fanta yazdı:hiç bir zaman anlayamazsın..we hep yanılırsn zaten..
:(

Kullanıcı avatarı
luin
Üye
Üye

Mesaj gönderen luin »

Rintintin yazdı:Sevdiği kişiye ya çok gıcıklık yapar, ya da aşırı derece yakın davranır ve sürekli bakar.

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Anlamak imkansiz.Çünkü O'nunda hür düsünceleri var.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
simeron
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen simeron »

bu anlama meselesi insanı psikolojikman çökertiyor nerdeyse... paranoyanın sınırlarını zorluyorsun... söylesen bir dert söylemesen iki dert... an geliyor boşveriyor sadece seviyorsun ama an geliyor boşveremiyor "belki"lerle cümleler kurup söylemeye cesaretleniyosun ama ondan gelen az buçuk da olsa soğuk bi tavır bütün umudunu yitirmene neden oluyor.. o an bunun sonu olmadığını anlıyosun ama bi zaman sonra sevdiğin için tüm bunlara katlanmak da sana ayrı bir olgunluk veriyor.... ben bunu söyler bunu bilirim.. sevgi dilsizdir... içinde cümleleri biriktirir... ne zaman kağıt önüne gelir kalemi eline alır o zaman srliri tüm hikayeler.... ama sevmek güzeldir... ve sevmek illa ki onun elinden tutup seni seviyorum demek değildir... o an bir şekilde yanında olması bir şekilde kör olamdığına dua ederekten onun gözlerine kaçamak şekilde bakmaktır....

Kullanıcı avatarı
TheRock1907
Üye
Üye

Mesaj gönderen TheRock1907 »

valla ben gözlerinden davvranışlarından anlanır sanıodum ama beni sevdiğini adım gibi bildiğim kişi meğer oyun oynamış..:(

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

odunum ben söylemeden yorum yapamıyorum açıkçası :oops:
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen stigma_26 »

vaga_bond yazdı:odunum ben söylemeden yorum yapamýyorum açýkçasý :oops:
aynen... anlayamam ben de söylemeden... biraz odunluk var o konuda :)
That's me in the corner...

Kullanıcı avatarı
MoreThanMost
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoreThanMost »

Herkesin belli etme şekli farklı, kesin olarak anlaşılamaz derim.
Ben birinden hoşlandım mı hiç belli etmem örneğin, önceden nasıl davranıyorsam öyle kalırım. Bazı insanlarsa hoşlandıkları kişilere kötü davranıp test etmeyi seviyorlar. O yüzden yakından tanımadığımız kişiler hakkında kesin yargıya varamayız.
Ölümden niye korkayım?
Hiçbir zaman karşılaşmayacağız.
Ben varken ölüm yoktur, o geldiğinde de ben olmayacağım.

Kullanıcı avatarı
doacan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen doacan »

göz bebeklerinin büyümesinden tabi eğer hoşlanıyorsa.bilimsel.ama az da olsa yanılma payı var.

karanlık ortamlarda denemeyin ama

avuc ici kur yapilan kisiye dogru acilir( sigara iciliyorsa bu cok daha rahat )incelenebilir.
saclarla oynama, saci parmakta dolayip kas ustunden yukari dogru bakma
ayakayak ustuste atilmissa ayaklarin ucu kur yapilan kisiye donuktur .
elle temas, omuza dokunma , ceketten ya da vucudun bir yerinden olmayan tuyleri ya da iplikleri toplama
vucudun buyuk bir bolumu kur yapilan kisiye donuktur.
asiri neseli olma , kahkaha atarken kafanin arkaya dogru dusmesi .
En son doacan tarafından 11 Ağu 2007 02:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

göz bebeklerindenmidir bilmem ama gözlerden anlaşılıyo evet hissediliyo yani.

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

zamanla ortaya cıkar ne mal olduğu.D
in the hopes of creating a horrible zombie..

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Off biri bi ip ucu versin de ben anliyim artık...
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
merfee
Üye
Üye

Mesaj gönderen merfee »

nerden anlarsın biliyomusun?
senin için bir çok şeyi göze alıyosa!
senin için aç kalmışsa!
senin için yagmurda ıslanmışsa!
son parasını seni aramak için harcadıysa!
gözlerine bakmaktan kaçınmıyosa!
fedakarlık yapmışsa!
senin için aglamışsa!
gözlerine baktıgında duygulanıyosa!
kimse umrunda deilse senden başka!
sana suprz yapmışsa!
seni mutlu etmişse!
ve sana verdiği sözleri tutmuşsa...!!!
SENİ SEVİYODUR...

Kullanıcı avatarı
hkn_hyk
Üye
Üye

Mesaj gönderen hkn_hyk »

vallaha anlaşılmaz ama ben şimdi çıktığım aşkımı anlamıştım bak yemin edeerim çünkü birbirimize çok çook çoook belli ediyodukkk ve sonunda birbirimizi bulduk bi kere bence sana karşı yaptığı davranışlardan veya bakışlardan anlarsın yani nasıl 2+2=4 se buda budur yani

Kullanıcı avatarı
__mEGadeth__
Üye
Üye

Mesaj gönderen __mEGadeth__ »

herkese slmm abi dielimki çkıyosun kızla ve seni çokkk sevdiğini söylüyo herşeyim fln filan msjda flnn ama yanındayken pek belli etmiyo bakıyorum arkların sevgililerine arkları görmek için can atıyolar ama bnmki öle değil ama iş msja fln gelince ne ararsan var ayrılalım diorum ayrılmakda istemio çok kötü bu durum ya tecrübeli arklar varsa yardımcı olsunlar kafayı yicem yoksa

Kullanıcı avatarı
hssktr
Üye
Üye

Mesaj gönderen hssktr »

vaga_bond yazdı:odunum ben söylemeden yorum yapamıyorum açıkçası :oops:

+8797986854478

Kullanıcı avatarı
witchande
Üye
Üye

Mesaj gönderen witchande »

merfee yazdı:nerden anlarsın biliyomusun?
senin için aç kalmışsa!
fedakarlık yapmışsa!
senin için aglamışsa!
sana suprz yapmışsa!
seni mutlu etmişse!
SENİ SEVİYODUR...
+69836348567876598724 :P

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

witchande yazdı:
merfee yazdı:nerden anlarsın biliyomusun?
senin için aç kalmışsa!
fedakarlık yapmışsa!
senin için aglamışsa!
sana suprz yapmışsa!
seni mutlu etmişse!
SENİ SEVİYODUR...
başka emrin varmı acep?? :D
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
Luthienn
Üye
Üye

Mesaj gönderen Luthienn »

Mesela; doğum günün gelir çatar. Onunla biryerde buluşursun, sen heyecanla onun "iyiki doğdun" demesini beklersin, oysa unutmuş, hiçbirşey yapmamış, ufak bir hediye dahi almamış gibi yapar. Sen sinirden kudurursun, içinden bin çeşit küfür saydırırsın, hınçlanırsın. Ayrılmanın eşiğine bile gelirsin.

Sonra o seni evine bırakır, "ya bi kahve yapar mısın bana, bi içeri gelsem 5 dakika soluklansam" der ve masum masum bakar yüzüne. Onca öfkene rağmen "tamam tamam gir hadi içeri" dersin. Sonra eve bi girersin, bütün arkadaşların sevdiklerin evinde. Sen doğumgünü sürprizi sanırsın, hiç kimse ise yüzüne bakmaz. Hepsinin elinde birer gazete müthiş bir ciddilikle gazete okumaktalar. "Ya insan bi yüzüme bakar, bırakın şu gazeteleri" diye avazın çıktığı kadar bağırırsın. Sonra gazeteye gözün ilişir. Hepsi aynı gazeteyi okumaktadır, gazetenin ismide senin ismindir.Bide üzerine gazetenin baş sayfasında fotoğrafın vardır. "Ulan benim ismimde gazetemi çıktı, bu resimde ne, nooluoz" diye dumur olmuşken. eline gazeteyi alır bir bakarsın.
Sevgilin senin için gazete çıkarmış. Bütün başlıkları o atmış. Sana nasıl aşık olduğuyla ilgili tam 8 sayfa kelimelerin anlatmaya yetmeyeceği güzellikte yazı yazmış, sonunda da not: "Daha da yazardım da, başkalarına yer kalmadı, o yüzden kesiyorum sevgilim, affet=)". Diğer sayfalarda senin en sevdiğin fotoğrafların vardır, bütün dostların irili ufaklı köşe yazısı yazmıştır senin için, hatta annen ve teyzen bile "canım kızım" diye başlayan dokunaklı satırlar kaleme almıştır. sen delicesine mutlu olmuşken, arkadaşının biri "Herşeyi seninki halletti, hepimizi buldu, yazın diye başımızın etini yedi, o olmasa uğraşmazdık valla" diye şaka yapar. Dünyadaki en özel, en değerli insanmışsın gibi hissedersin ve böyle bir sevgilin olduğu içinde ne kadar şanslı olduğunu.

Ha işte, biri size böyle bir doğumgünü sürprizi hazırlamışsa bilin ki seviyordur.
Bide, böyle bi adamı terk etmeyin, sonra kafanızı taştan taşa vurursunuz, çok yanarsınız çooooooook benden çiziktirmesi.(bknz: ben)
bide beylere seslenelim, sevgilinizin doğumgünü yaklaştıysa ve ona özel bir sürpriz yapmak istiyorsanız. işte buyrunuz, şu sürprizi yapın sevgilinizin size olan aşkı bi kat daha artmazsa ne olayım=)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Yaratıcı olduğu kadar da özgün. Bence herkes yapmasın :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

Luthienn yazdı:Mesela; doğum günün gelir çatar. Onunla biryerde buluşursun, sen heyecanla onun "iyiki doğdun" demesini beklersin, oysa unutmuş, hiçbirşey yapmamış, ufak bir hediye dahi almamış gibi yapar. Sen sinirden kudurursun, içinden bin çeşit küfür saydırırsın, hınçlanırsın. Ayrılmanın eşiğine bile gelirsin.

Sonra o seni evine bırakır, "ya bi kahve yapar mısın bana, bi içeri gelsem 5 dakika soluklansam" der ve masum masum bakar yüzüne. Onca öfkene rağmen "tamam tamam gir hadi içeri" dersin. Sonra eve bi girersin, bütün arkadaşların sevdiklerin evinde. Sen doğumgünü sürprizi sanırsın, hiç kimse ise yüzüne bakmaz. Hepsinin elinde birer gazete müthiş bir ciddilikle gazete okumaktalar. "Ya insan bi yüzüme bakar, bırakın şu gazeteleri" diye avazın çıktığı kadar bağırırsın. Sonra gazeteye gözün ilişir. Hepsi aynı gazeteyi okumaktadır, gazetenin ismide senin ismindir.Bide üzerine gazetenin baş sayfasında fotoğrafın vardır. "Ulan benim ismimde gazetemi çıktı, bu resimde ne, nooluoz" diye dumur olmuşken. eline gazeteyi alır bir bakarsın.
Sevgilin senin için gazete çıkarmış. Bütün başlıkları o atmış. Sana nasıl aşık olduğuyla ilgili tam 8 sayfa kelimelerin anlatmaya yetmeyeceği güzellikte yazı yazmış, sonunda da not: "Daha da yazardım da, başkalarına yer kalmadı, o yüzden kesiyorum sevgilim, affet=)". Diğer sayfalarda senin en sevdiğin fotoğrafların vardır, bütün dostların irili ufaklı köşe yazısı yazmıştır senin için, hatta annen ve teyzen bile "canım kızım" diye başlayan dokunaklı satırlar kaleme almıştır. sen delicesine mutlu olmuşken, arkadaşının biri "Herşeyi seninki halletti, hepimizi buldu, yazın diye başımızın etini yedi, o olmasa uğraşmazdık valla" diye şaka yapar. Dünyadaki en özel, en değerli insanmışsın gibi hissedersin ve böyle bir sevgilin olduğu içinde ne kadar şanslı olduğunu.

Ha işte, biri size böyle bir doğumgünü sürprizi hazırlamışsa bilin ki seviyordur.
Bide, böyle bi adamı terk etmeyin, sonra kafanızı taştan taşa vurursunuz, çok yanarsınız çooooooook benden çiziktirmesi.(bknz: ben)
bide beylere seslenelim, sevgilinizin doğumgünü yaklaştıysa ve ona özel bir sürpriz yapmak istiyorsanız. işte buyrunuz, şu sürprizi yapın sevgilinizin size olan aşkı bi kat daha artmazsa ne olayım=)
şimdi sen bu çocukdan ayrıldınmı?! :016
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

iş süpriz yapmayla bitiyosa.......... :)
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Çok kötü bir tartışmanın ardından mutfağa gidip 2 bardak alırım ve portakal suyu doldururum.Hiçbir şey söylemeden önüne koyarım.Eğer portakal suyundan bir yudum çekip hafif bir şekilde gülümserse beni sevdiğini anlarım : )
Ayrıca--->Bok seviyordur.Nerden bileyim.Nasıl başlık bu.Ne işim var benim bu başlıkta.Hadi kalın sağlıcakla..
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..