Seni sevdiğini nasıl anlarsın?

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
trail_blazer
Üye
Üye

Mesaj gönderen trail_blazer »

sevmek ve sevilmek adına öle tereddütlerim var ki artık,anlamaya çabalamam..
Theres nothing to do......

Kullanıcı avatarı
misa
Üye
Üye

Mesaj gönderen misa »

anlasam nolcak bu satten sonra............
Önce çizene kadar öleceksin sonra ölene kadar çizeceksin... #buvons mon ami #

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

papatya falı ile anlarım

Kullanıcı avatarı
fixxer
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]
İletişim:

Mesaj gönderen fixxer »

anlamanın bir yolu var aslında ondan ölmesini iste ve ölsün sonra hayatın boyunca günah işle sende cehenneme git o seni cehennnemde bekliyor olur zatii :D orda sevişirsiniz soraa :D bol bol hemde offf bide ortam çok ateşli falan öfff öff süferr olur :D denemek lazım :D
Hayatı Ciddiye Alan O Salaklardan Değilim Bugün Gülerim Yarın Gülerim Ben Hep Gülerim... Gelin Hep Birlikte Gülelim!!!

YOK_snm
Üye
Üye

Mesaj gönderen YOK_snm »

The Invisible yazdı:
wolfali yazdı:anlamak için kasan kişilere kıl olurum..söylerse seviyodur söylemezse sevmiyodur..ne kasıyosunuz ki? :010
hak verdim

ikinizde yanlış düşünüyosunuz bence.her seni seviyorum diyen seviyo mu olcak..ne yalancılar var dünyada ki ben bikaçına şahidim yani.
did I punish you for dreaming?

Kullanıcı avatarı
fixxer
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]
İletişim:

Mesaj gönderen fixxer »

YOK_snm yazdı:
The Invisible yazdı:
wolfali yazdı:anlamak için kasan kişilere kıl olurum..söylerse seviyodur söylemezse sevmiyodur..ne kasıyosunuz ki? :010
hak verdim

ikinizde yanlış düşünüyosunuz bence.her seni seviyorum diyen seviyo mu olcak..ne yalancılar var dünyada ki ben bikaçına şahidim yani.
haklısın dostum bende bir kaçına canlı şahidim :D vala insanın gözlerinin içine bakarak bide yalan sölüyorlar özelliklede bu kızlar tamamiyle aşmışlar kendilerini
Hayatı Ciddiye Alan O Salaklardan Değilim Bugün Gülerim Yarın Gülerim Ben Hep Gülerim... Gelin Hep Birlikte Gülelim!!!

YOK_snm
Üye
Üye

Mesaj gönderen YOK_snm »

fixxer yazdı:
YOK_snm yazdı:
The Invisible yazdı: hak verdim

haklısın dostum bende bir kaçına canlı şahidim :D vala insanın gözlerinin içine bakarak bide yalan sölüyorlar özelliklede bu kızlar tamamiyle aşmışlar kendilerini

valla dostum bende erkeklere şahidim yalancılık konusunda :010
tek bildiğim hiç birine güvenilmeyeceği!!

Kullanıcı avatarı
fixxer
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]
İletişim:

Mesaj gönderen fixxer »

YOK_snm yazdı:
fixxer yazdı:
YOK_snm yazdı:

valla dostum bende erkeklere şahidim yalancılık konusunda :010
tek bildiğim hiç birine güvenilmeyeceği!!
bu demek oluyorki bayanında yalancısı var erkeğinde önemli olan doğru kişiyi bulmak :D

YOK_snm
Üye
Üye

Mesaj gönderen YOK_snm »

kesinlikle tabi ki. ama ben pek inanmıyorum açıkçası bulunabileceğine.

Kullanıcı avatarı
fixxer
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]
İletişim:

Mesaj gönderen fixxer »

YOK_snm yazdı:kesinlikle tabi ki. ama ben pek inanmıyorum açıkçası bulunabileceğine.
al bendende o kadar + bilmem kaç yanii :D

YOK_snm
Üye
Üye

Mesaj gönderen YOK_snm »

fixxer yazdı:
YOK_snm yazdı:kesinlikle tabi ki. ama ben pek inanmıyorum açıkçası bulunabileceğine.
al bendende o kadar + bilmem kaç yanii :D

:010 :010

Kullanıcı avatarı
anTTiLa
Üye
Üye

Mesaj gönderen anTTiLa »

anlaşılmaz...herşeyin yalan olabilir söylese sarılsa birsürü şey yapsa bile bigün gider...çünkü hiçbirşey devamlı değildir sonunda ağlarsın

Kullanıcı avatarı
emish2
Üye
Üye

Mesaj gönderen emish2 »

sevgi filan hikaye artık, eskidenmiş o. şimdi çıkar var, senden yararlanıyosa seni seviyorum der sende anlarsın seni sevdiğini.........
Bullet For My Valentine- tears don' fall

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

mümkünse anlamiim artık kimsenin beni sevdiini
bende sevmiyorum zaten hiç bişeyi hiç kimseyi
fuck love
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

benim hala ümidim var abicim eğer hala daha elele dudak dudağa ve gülebilen çiftler görebiliyosak bence hala daha aşık olunabilir hala daha temiz duygularla çırılçıplak birileri sevilebilir ve hala daha birinin beni sevmesi beklenebilir
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ama önemli olan senin hayatında olmayan insanların el ele dudak dudağa gezmesi değil, senin hayatındaki bi insanla aynı duygularla gezebilmen...
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

kişiden kişiye göre değişir ama bu bazı uç insanlarda bu tamamen dediğin gibidir kendi değil de başkalarını görünce mutlu olur sanki o yaşıyomuş gibi hisseder ve duygulanır yaşar çünkü onlarla birlike ve üçüncü kişi olduğu için de kötü tarafları pek görmez göremez ama çoğunlukta da dediğin gibi işliyo olay onda haklısın yani ben öpüşüp sevişemiceksem ahmetla ayşenin çıkmasından banane de denebilir düz mantıkla ama bence başkaları da mutlu edebilir insanı..

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

edemez bana göre. yani dediğim gibi bana göre...
nihayetinde çevremdeki insanların dışındaki vatandaşlar umurumda bile olmazken başkalaırının yaşadıklarını hiç düşünemem. ayrıca belki sahte bi ilişki yaşıyolar ne biliceksin? o sahtelik mi mutlu edicek?
aman neyse sabah sabah çozuttum zaten çıkıyorum ben başlıktan aşıcak sanırsam beni bu konular :)

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

ya tam da senin benim muharremin istediği gibi bi ilişki yaşıyolarsa?dört dörtlükse?hiçbi sorunları yoksa?hatta en büyük sorunları erkeğin kızın alt dudağını fazla sert emmesiyse?veya ahmetin ayşeye aldığı 1300gülün 2tanesinin ölü olmasıysa?..bunların bilinmezliği zaten insanı (yani enazından beni) iyi düşünmeye sevk ediyo direk abi süperler ya hadi içmeye diyebiliyo insan veya ah be ulan ben de sizin gibi olucam ulan amaç budur artık diyosun..bence dışardan görünen ilişkiler insanı mutlu ediyo hüzünlendiriyo ama kesinlikle aşktan nefret etmesini sağlamıyo

Kullanıcı avatarı
doacan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen doacan »

msn den.(adresini ekle bi iki kere konuş.ya da nickine yazdığı yazılara bak.zaten yüzyüze de konuşmuyosun)(tekneloji ne gelişti bea)yeni bi yöntem ama işe yarama olasılığı kişiden kişiye değişio

relisys
Üye
Üye

Mesaj gönderen relisys »

emish2 yazdı:sevgi filan hikaye artık, eskidenmiş o. şimdi çıkar var, senden yararlanıyosa seni seviyorum der sende anlarsın seni sevdiğini.........

arkadasa sıddetle katılıorum..gusel acıklamıs olayı ;)
Where is she ??

Kullanıcı avatarı
yuzyil
Üye
Üye

Mesaj gönderen yuzyil »

anlasam noluuuuur anlamasam nolur .. sevmiyor ki ?

yani seviyor seviyor dedğm anlarda .. çıkıomusnz dedildiği anlarda bile sevmyormuş ?! yani anlamak o kdr kolay diil erkekler karmaşık yapılı canlılar

Kullanıcı avatarı
-PaNiC-
Üye
Üye

Mesaj gönderen -PaNiC- »

vala ben baskasının brını svedıgını cohk super anlarım hata bole yrdım alamk cıın atnımadıgım ınsanlar gelıp soruodu fln cohk manyak celsıkıler uretırım ama ıs bana gelınce hıc bıse anlamm :S

Kullanıcı avatarı
kornthelife
Üye
Üye

Mesaj gönderen kornthelife »

sewdiini bencee gözLerinee baktıında anlarsınnn....
bekLenen güN geLecekse,çekiLen çiLe kutsaLdır....

Kullanıcı avatarı
-PaNiC-
Üye
Üye

Mesaj gönderen -PaNiC- »

ama yanılma payı olabılır her zmn gosler acıklamıyo bazı seylerı sana arkds gıbı bakıyo olarak gelebılır ama o baska turlu bakıyodur veya tam tersı :S