Yalnızlık

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Pois0nGirL
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pois0nGirL »

Yalnızlık, huzur ..
Resim
нєρ 10υη 100üη∂єη αηηє

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

Pois0nGirL yazdı:Yalnızlık, huzur ..
bazen huzur tabi.. ama bence her zaman huzur vermez yalnızlık!
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz, güneşin zaptı yakın!

Kullanıcı avatarı
ignore
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ignore »

bazı zamanlarda ya da bazen sabah uyandığınızda buna ihtiyacınız olduğunu hissedersiniz ve yaşarsınız.ama istemediğimiz zamanlar yşamak insanı bok gibi hissettirir

Kullanıcı avatarı
utkugk
Üye
Üye

Mesaj gönderen utkugk »

kimse yalnız filan değil. abartmayın. yalnız olduğunu düşünenler dertsiz insanlardır. yolunda gitmeyen bir şey bulmayınca neyi kendime sorun etcem diye düşünürsün, kendinle uğraşırsın. insan sıkıntıyı kendine çeker zaten. hatta bundan zevk de duyar. aslında pek de güzel dertlerini paylaştığın, mutlu olduğunda koşup sarıldığın en az 1 insan tanıyorsunuzdur. onu elde etmenin verdiği rahatlıkla "yalnızım mutsuzum" diye ağlamak kolay. evet kimse seni anlamıyo ama sen kimi anlıyosun. hiç gayret gösteriyormusun bir insana sahip olmak için, hiç kendini eksiltiyor musun dostların(!) için. öyleyse yalnız değilsin a dostum. hem madem yalnızsın bak burda tam 9 sayfa yalnızlıkla ilgili söylicek şeyleri olan insan var, aynı derdi paylaşmıyomusunuz yardım etsenize birbirinize. bak aynı dili de konuşuyorsunuz. haa ama evet kimse senin yalnızlığına dokunmasın çünkü hüzün tatlıdır. gülmek yorucudur. ağlamak insanı rahatlatır. yalnzılık güzeldir.

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

utkugk yazdı:kimse yalnız filan değil. abartmayın. yalnız olduğunu düşünenler dertsiz insanlardır. yolunda gitmeyen bir şey bulmayınca neyi kendime sorun etcem diye düşünürsün, kendinle uğraşırsın. insan sıkıntıyı kendine çeker zaten. hatta bundan zevk de duyar. aslında pek de güzel dertlerini paylaştığın, mutlu olduğunda koşup sarıldığın en az 1 insan tanıyorsunuzdur. onu elde etmenin verdiği rahatlıkla "yalnızım mutsuzum" diye ağlamak kolay. evet kimse seni anlamıyo ama sen kimi anlıyosun. hiç gayret gösteriyormusun bir insana sahip olmak için, hiç kendini eksiltiyor musun dostların(!) için. öyleyse yalnız değilsin a dostum. hem madem yalnızsın bak burda tam 9 sayfa yalnızlıkla ilgili söylicek şeyleri olan insan var, aynı derdi paylaşmıyomusunuz yardım etsenize birbirinize. bak aynı dili de konuşuyorsunuz. haa ama evet kimse senin yalnızlığına dokunmasın çünkü hüzün tatlıdır. gülmek yorucudur. ağlamak insanı rahatlatır. yalnzılık güzeldir.

ben bunu daha önce neden düşünemedim ya burda bi sürü insan varmış aynı derdi paylaştığım hayret dorusu yaw :P :P yanlız olmayan girmesin bidaha buraya :-D :-D
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

yalnızlık iidr hoştr...tek başına sakin sessiz bi yerde oturmak güseldr..dün farkettim... :P
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
sshlimazll
Üye
Üye

Mesaj gönderen sshlimazll »

yalnızlık mı?
önce en yakın arkadaşın erkek arkadaşı uğruna satar seni yalnız kalırsın güçlü olmaya çalışırsın
sonra ailene dönersin hiç bi konuda anlaşamadığını dertlerini paylaşamadığını görür yalnız kalır gene güçlü olmaya çalışırsın
sonra herşeyi arkanda bırakır başka şehire gider başka bi hayata başlarsın
çevrende bir sürü insan vardır ama sahtedir gene yalnızsındır gene güçlü olmyaya çalışırısın
sonra bigün yalnızlığını sona erdiricek biriyle tanışırsın mutlusundur çünkü yalnızlık denen o berbat duyu yok olmuştur hayatı artık 2 kişi yaşıyosundur ama sonra okişide sebepsiz yere seni bırakır gider gene güçlü olmaya çalışırsın
sonra bakarsın etrafına kime güvenicem bundan sonra nasıl kurtulucam yalnızlıktan diee güçlü olmam lazım dersin
ama gücün tükenmiştir
artık anlarsın ki yalnızlık ve sen iki iyi dostsundur!

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

bazen çok güsel olabilen..hatta ara sıra bana kendimi tanıtan içsel hadise:P

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

..

Mesaj gönderen kindmonster »

ben alıştım yanlızlığa ya.kız arkadaşım yok:(kızkardeşim evlendi gitti.evde şamata yapcak insan yok:(apartmanda yaşıtım yok.en iyi arkadaşım TEOMAN(alkolik herif ve şarkıları da olmasa)

Kullanıcı avatarı
v00d00
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen v00d00 »

yalnızlık kötü şey...
bazen sebepsiz yere gözlerini dolduran...
everybody knows what the blues is all about ;
it's a pain you can't live with
it's a woman you can't live without...

Kullanıcı avatarı
4eksi1esittir3
Üye
Üye

Mesaj gönderen 4eksi1esittir3 »

yalnızlık bazen en ihtiyaç duyulan fakat bazen hiç çekilmez bir arkadaş adeta..
suan yalnızlık arkadaşına zaman ayıramayacak kadar doluyum...
mükemmel bir aileye..
(....)
mükemmel bir sevgılıye..
(hasan)
ve mükemmel bir doslara sahıbım
(yalçın,tuba)
...
yetinmeyi bilmeli bazen insan..

Kullanıcı avatarı
head_of_hair
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen head_of_hair »

falla kafanın dınç dertsız sorunsuz olmak ısteyenlere bırebır tedavı ,,,mutlu oluosun mutlu olmana en buyuk etkı ıse sıkı bı aıle baglarının olması ,,,saten dogdugunda aılen oluo yanı her zaman aılen oluo ark. ların ıse satıolar sefgılın ıse aldatıo bıtmek tukenmeyen srefzlıklerı yanı bunlara hıç gerek yok yaww kaç kere gelıcen su dunyaya
.............:::::::::kalbin hıçbır mantıga sıgmayan ayrı bı mantıgı vardır :::::::.................

Kullanıcı avatarı
cortx6
Üye
Üye

Mesaj gönderen cortx6 »

her ne kadar blue çaımın en sıkı dostu olsada şu an en nefret ettiim şeyler arasında baş sırada yerini alır özellikle yanlızlık benim her şeyim diye taksimdeki en sıkı rock barlara sırf çevre edinmek amaçlı her gün takılan metallica cı ınsanlara bayılırım onlarda olmasa beni kim güldürcek bilmiyorum :014 :002

Kullanıcı avatarı
addo
Üye
Üye

Mesaj gönderen addo »

yerine göre güzel ,yerine göre çekilmez bir duygu . zaten insanlar her durumda düşünceleriyle vicdanlarıyla hayalleriyle beraber oldukları için pek yalnız kaldıklarını düşünmüorum
bildigim birşey warsa hiç birşey bilmedigimdir.....

Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen no_fear_15 »

yalnıs kalmadım we saten yalnıs kalmakta istemem zor pir turum pence :010 :010
SENİ SEWİYORUM diyenin sewgisinden şüphe et çünkü ask sessiz sewgi dilsizdir

Kullanıcı avatarı
-rocker-
Üye
Üye

Mesaj gönderen -rocker- »

insan kendni anlayablmesi,tanyablmesi icn dşnmelidr.e bunun icnse kafasını dinlemeye, yalnız klmya ihtiyacı wardr..yalnız kldıımda düşünr kndime söyleyemediim şeyleri sölerim!kimi zamn yanlşları doğru olrk kabullenirs.yalnızken doğruları fark edrm!ben yalnzlıı böle yaşrm..aksi takdrde yalnz kalamm.bşkalrıylda bşeleri knşmk isterm ama ddiğim gbi hr zamn değil..zamanına göre güzldr yalnzlk...[/i]

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

en güzel birşeydir yalnızlık.
ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

ii bişeydir!!ama bazen okadr çok insan etrafnda oluyoki yualnızlığına müsade wermiyolar bu sefer sen yalnızlına sahp çıkp onları yok sayamıyosn buna izn wermiyolar... sinr oluyormmm!..ama ilaç gibi bişey..
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

işin kötüsü alışmak yanlızlığa bi alıştınmı bu sefer çevrendekiler rahatsızlık verio,kimseye bağlı kalamamaya başlıosun hep bi duvar örüosun biliçaltında,herkese mesafe koyuosun sanki bi savunma mekanizması gibi kendi kendime yeterim diosun ama devamlı bi yerler boş kalıo dolduramıosun ve senin kendinle olan bi kavgaya dönüşüo artık istesende istemesende yanlızsın ve brzda hüzünlüü....
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

bazen ii .. ama durum cok umutsuzsa kötü sonuçları olabilio tabi..

kendi isteginle yannız kalmak hossa da biri tarafından zorlanmak cok acı .

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

yalnızlık kendini sorgulamana bi zemindir aslında kendini tanımana ve ne istediğine karar vermene yardımcı olur.

Kullanıcı avatarı
eveline
Üye
Üye

Mesaj gönderen eveline »

hep yalnız olmaklada olmuo bazen yalnız olunmadanda yasanmıo ortasını tutturmak lazım.buda baya zor yani ben beceremedim :( hani insanoglu genellikle sahip olmadıgını ıster bundan kaynaklanıyo sanırım

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yalnızlık

Mesaj gönderen kitten »

Hayattaki en korkunç şey bence ....dünya insan kaynıyo ama çevrende kimse yok..bence bu bnm için felaket ....ama insan bazen herşeyden bıkıp yalnız kalmak istiyo tabi ama genellikle kötüü...

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

bazen etrafında çok insan olsa da yalnızsındr...kalabalıın içinde yalnız olmak en kötüsü...
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

yanlızlık paylaşılmaz... :(
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!