Yalnızlık

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

bunun bi lüks olduğunu düşünmek düşürdürtmek daha da sevmeme yol açıyo bende yalnızlığı enazından eğer bu bi lüksse bile bu lüksümün olduğunu bilmek bile mutluluk verici..kimseye ihtiyacı olmayan tek varlık da biziz bence..=) bunu söyledikten sonra şizofrenleri haklı görmemek elde değil(bence)..

edit:ayrıca yalnızlık bazı insanların sebebi, bazı insanların sonucudur..
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

Bir kaç sene önceki düşüncelerim...bir şey demiyorum zamanla sende bana katılmaya başlayacaksın =)
http://ysseulb.deviantart.com/
http://ballroomdancer.azbuz.com

WhAt iF YoU SLepT? aNd WhAt iF, iN YouR SLeeP, YoU DReaMeD?aNd WhAt iF, iN YouR DReaM, YoU WenT To HeAVeN aNd THeRe PLuCKeD a STrANgE aNd BeaUTiFuL FLoWeR? aNd WhAt iF, WHeN YoU AWoKe, YoU

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

senin bana katılmana eskiye bikaç sene öncesine dönmene uğraşıyorum bende zaten =) bence en iyisi senin yalnızlığın sende benimki bende kalsın..ne ben senin düşüncelerin olayım ne de sen benimkilerin ol

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

Bende zaten ilerde istemeden de olsa yalnızlıktan nefret etmeye başlayacaksın gibi geliyor çünkü ben de senin gibiydim(ne acık ki ben senden muhtemelen büyüyüm :P off yaşlanıyorum yaaa =)). diyorum ki insan istese de isteme de değişiyor yıllar içinde. Bir kaç sene önce başkalarında gördüğün, karşı çıktığın şeyleri, yapmaya başlayıp kendine gülüyorsun. Bak mesela şu anda annem giib konuştuğumu farkettim tanrım :016 :P

aman neyse yaaa boşverelim =)

WhAt iF YoU SLepT? aNd WhAt iF, iN YouR SLeeP, YoU DReaMeD?aNd WhAt iF, iN YouR DReaM, YoU WenT To HeAVeN aNd THeRe PLuCKeD a STrANgE aNd BeaUTiFuL FLoWeR? aNd WhAt iF, WHeN YoU AWoKe, YoU

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

yalnızlıktan nefret etmem niye deyim ki?sonuçta doğarken veya zman zaman diplerine düşerken yok muydu da yalnızlık şimdiden oluverdi hemen?..dur sıçtım hemen toparlıyorum =) yani demiştin ya yalnızlığı sevmek için bi neden yok(veya benim anladığım buydu) ya da sevmeyin ulan yalnızlığı diye..sonuçta istesen de istemesen de yalnızlığa gömüleceksin bu şeye benziyo madem ölücez neden ölümden korkuyoruz ki?..madem yalnızlık için için yicek günün,ayın,yılın,anın birinde neden biz yalnızlıktan nefret edelim?..sevelim kısaca aynı ölümü de sevmek gibi

Kullanıcı avatarı
_RockMania_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _RockMania_ »

ölümü sevmez insan çünkü hayatı bırakmak zor gelir ve öbür dünyada nelerle karşılaşacağını kestiremediği için yada tam tersi az çok kestirciği için (cehennem) korkar ve asla istemez, çünkü dünyaya ve nefes almaya alışmıştır bir kere ...

Ertafında birisi yada birileri varken yaşadığın zaman, ve gün gelip bir anda herkes gidince işte o zaman özlüyosun insanları...sonunda yalnızlık denen bu elem şeyin içinde buluyorsun kendini ... aslında yalnızlık hissi geçmişi ve yaşananları özlemektir bana göre : )
"Kendime Rağmen Durmam Basar Giderim" Sen "İster Yaşa, İster Sön"..... <<<GaNaMos>>> ...

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

yanlızlık yavaş yavaş ölmektir...sigara gibi aynı sigaranın verdiği zevk ve getirdiği eziyetli ölüm gibi...bekleyin ve görün...

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

gecenin karanlığı odama vuruyor,yaşadıkça yalnızlığımı hiseediyorum öyle acı veriyor ki bana acımı kadehlerle paylaşıyorum...

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bazen kalabalık içinde kendini yalnız hissedersin ya o en kötüsü..
hayatla tüm bağların kopar,anlamsız gelir dünya..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
kayipmezar
Üye
Üye

Mesaj gönderen kayipmezar »

ölümden önce gelirsen bana
yargılama , sorma , umursama
hesap vermeden , hiçbir tanrına
gizlenirim kendi mezarima

alevlenir bedenimde
geçmişin izleri

oyunun sonu aynı yine
yalnızım bu şehirde…

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

wolfali yazdı:bazen kalabalık içinde kendini yalnız hissedersin ya o en kötüsü..
hayatla tüm bağların kopar,anlamsız gelir dünya..
belkide en güzeli böyle..
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

valal bende öle düşünüorum arada bi ama hiç güzel bişi deil ya insanlardan uzak kalmak...ama arada bi kesinl,ikle 1 güde oslan yalnız kalcaksın yoksa olmaz:D
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

belki de tek başımıza yaşadığımız yalnızlık bile olmayabilir fiziksel açıdan baktığında öyle zaten ama diğerinde köklerine iniyosun resmen hatta yalnızlığın yalnız kısmını kendi başına oluşturduğunu fark edip şok oluyosun ve "demek ki buymuş ben" "tekrar selam" diyerek bi gülümsemeyle ortamdan uzaklaşıyosun..bence de en saf yalnızlık budur

Kullanıcı avatarı
devrik_cumle
Üye
Üye

Mesaj gönderen devrik_cumle »

bazen çok güzel :P bazende hiç olmadığı kadar korkutucu :(

Kullanıcı avatarı
-PaNiC-
Üye
Üye

Mesaj gönderen -PaNiC- »

her zmn kotu ınsan kotu oldugunda bıle yanlıskalmak ıstemes yanlıs kalmak ıstıorum der ama ebnce o anda hava yapmak ıcındır :Phyatım botunca bole bı kelıme kulanamadım kulanmayıda dusunmuom :-D :-D

Kullanıcı avatarı
theclown
Üye
Üye

Mesaj gönderen theclown »

delirmenin bi adım öncesi gibi geliyo bana yalnızlığın tercihi.....

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Herkesin zaman zaman yalnız kalmaya ihtiyacı olur.
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

black_34
Üye
Üye

Mesaj gönderen black_34 »

en büyük korkularımdan biri...

Kullanıcı avatarı
misa
Üye
Üye

Mesaj gönderen misa »

bazen yalnızlık gerekir....
Önce çizene kadar öleceksin sonra ölene kadar çizeceksin... #buvons mon ami #

Kullanıcı avatarı
CanDy_GirL
Üye
Üye

Mesaj gönderen CanDy_GirL »

Gerektiqi zaman terCih ediLmeLi özeLikLe düşünMek için kafa topLamak için ama hep yanLızLık kesinLikLe hyR. .!!
An£adıımKi Hüzün£érdéN ßozMa mut£u£uk£aR ya$ıyORum. . !!

Kullanıcı avatarı
ades_62
Üye
Üye

Mesaj gönderen ades_62 »

insan zaten dünyada yalnızdır ii düşünün ciddi bir orunla karşılaştığınızda yada ciddi kararlarda kim size yardım edebilir yine kendiniz taşıma su ile değirmen dönmez yani...o nedenle yalnızlık kendini tanımak ve mükemmele taşımak için iidir.yalnız kaldıkça daha çok düşünür daha verimli sonuçlara varırız.........

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

sevgilisi olmayanların 'yalnızım' demesine uyuzum.yalnızlık başka birşeydir.bunu algılamak lazım.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
elisirg
Üye
Üye

Mesaj gönderen elisirg »

Rita yazdı:Yalnızlıkta bir yerdir.Gidilmeli ara sıra..
=) güsel tanım ; bence insanlar her zaman yalnızdır,bazen bu yalnızlıklık çok kötü belirir hayatta,yapayalnız kalırsın,etrafında sesler vardır,sesler,sesler..olanları düşünürsün,nasıl oldu diye, sen bunlaı düşünürken yalnızlık hissettirir benliğini ben burdaydım hep zaten diye...
kristalize

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Yalnızlık, gidilecek bir yer değildir ki, sevenleri dostları olmayanlardır. Arada sırada gidip gelinmez, hatta yanına bile uğranmaz. Tabii ki koşulu vardır. Kendini dostlarının yanında hissedersen yalnızlık seni tanımaz bile. Kendinden başka seni düşünen yanındaysa ne mutlu. Yalnızlık kötü bir şey değildir, şu da var ki yalnız insan kendini düşünen insanlardır. Kaybetmekten korkan insanların mahkum olduğu tabiri caizse bir hapishane. Kurtulmakta mümkün. Ama benim en azından yalnızlıktan kurtulmam lazım.

Kullanıcı avatarı
doacan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen doacan »

aylarca telefonun ekranına bakıp,-gene mi bi çağrı yok bi mesaj yok demektir.bi kaç gün sonra ekranda bi mektup işaereti belirir.heyecanla açıp bakarsın. bilmemne sarkısını
cebine indirmek istiorsan bilmmne yaz 3156 yolla.işte yanlızlık budur.