Yalnızlık

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

yalnızım,yalnızız,yalnızlıklar elimde değil..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
cilek_suyu
Üye
Üye

Mesaj gönderen cilek_suyu »

ben artık hıc sevmıyorum yalnızlıgı..

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

bazen gerekli bazen korkutucu.

Kullanıcı avatarı
buzdan_kanat
Üye
Üye

Mesaj gönderen buzdan_kanat »

Tamda mfö den yalnızlık ömür boyu çalıyodu be.Revamı ulan bu:)

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

buzdan_kanat yazdı:Tamda mfö den yalnýzlýk ömür boyu çalýyodu be.Revamý ulan bu:)
sen ve senin gibi müzmin yalnýzlarý saygýyla selamlýyorum..
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

ruh eşim iyiki yanımdasın...iyiki şuan yalnızlığın tanımını yapmak durumunda değilim...2.senemize...

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

Yalnýzlýk çok acý tamde ben sen olmuþken ..
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

yalnızlık..bazen gerekli oluyo gerçekten insana..ama süreklisi de aynı şekilde insanı bunalıma sürüklüo..sevgili değilde..dostsuz kalmak dünyadaki en kötü şey bence..ben hayatımın her döneminde ehr daim bni tatmlıcak dostlara sahip oldum..şimdide mükemmel 1 sevgiliye..onlardan önce mutsuzmuydum peki?Bilemiyorum..onlardan öncesi yokmuş gibi sanki..pek tadamadıım 1 duygu olsada bazen herşeyden uzaklaşmak istediğimde o oluyo bana dost..yanlızken bile dostumuz var aslında..anlamak için sabretmek yeterli..
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
dumanaddict
Üye
Üye

Mesaj gönderen dumanaddict »

bu kez pek bi afili yalnızlık (:
yalnızlık iyi-kötü...
:005
Rock bir müzik türü değil, bir hayat tarzıdır!

Kullanıcı avatarı
merve89
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve89 »

yalnýz geldim yalnýz gidicem...
kolay deðil, rol yapsamda bazen, beni hiç bir þey güldürmüyor..sorun deðil çünkü artýk zaten beni hiç bir dert öldürmüyor..

Kullanıcı avatarı
tug_CHE
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen tug_CHE »

en vefalı dostunuzdur!!

Kullanıcı avatarı
reaper
Üye
Üye

Mesaj gönderen reaper »

yalnýzlýk ömür boyu... :015

Kullanıcı avatarı
brokeNdoLL
Üye
Üye

Mesaj gönderen brokeNdoLL »

Kendi tercihinse eşşiz..Ruhu dinlendirmenin kişisel yolu :) Bazen yorganındır sıcacık saran,bazen gözünden dökülen gözyaşlarıdır yada sadece kendi kendinle kavgan..Tek kişilik oyun...
.....broken long time ago...and lost her pieces...

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

ben b.esirdeyim sefkilim istanbulda 3. yılımıza giriyoruz yanıma gelmediği sürece yalnızım çok köti bişi beklemek acı veriyo :020

Kullanıcı avatarı
merve89
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve89 »

artýk çok sevdiðim,varlýðýna alýþtýðým insanlarý kaybetmekten korkmuyorum ölümü kastetmiyorum tabiki de ama benimle mutlu olan insan yanýmda olur gerisi zaten önemli deðil :)
kolay deðil, rol yapsamda bazen, beni hiç bir þey güldürmüyor..sorun deðil çünkü artýk zaten beni hiç bir dert öldürmüyor..

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

bence kimse yanlızlıgını paylasamaz hepimiz yanlızız ve hep bole kalıcaz...

Kullanıcı avatarı
SleeplessSoul
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SleeplessSoul »

Dün tamı tamamına 6 ay olmuş sen gideli..Ve geride hatıra bıraktığın yanlızlıkla yemiş,içmişim bu sürede.Beni terekettiğin gibi terketmeyi denesem de yanlızlığın benim seni bıraktığım gibi bırakmadı beni..Sensizliğe yeni yeni alışsam da içimde bir köşede eski bir plakta hala yine o şarkı.. Sen duyduğum en güzel cümlenin en güzel öznesi..Tanrının unuttuğu bu kentte cennetten düşen bir manzara gibi.. Özledim Seni.. Özledim Seni..
Satılık düşler sokağından geçiyorum,ellerimde hayallerim..Sıkıca kavramışım..Korkuyorum..

Siyah8 - Bas Gitar
. www.Siyah8.com .

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

SleeplessSoul yazdı: Sen duyduğum en güzel cümlenin en güzel öznesi..Tanrının unuttuğu bu kentte cennetten düşen bir manzara gibi.. Özledim Seni.. Özledim Seni..
:020
dün söylediğim neyse ona inanıyorum . aslında ne söylediğimi tam bilmiyorum . ama ne düşündüğümü biliyorum . ve söylediğim şeyin o olduğunu varsayıyorum .

Doomah
Üye
Üye

Mesaj gönderen Doomah »

Şu an bizzat içinde bulduğum, genellikle acı veren, bazende dışarıdaki insanları gördüğümde beni mutlu eden ilginç kavram.
I cant live anymore..

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

yalnız olmak bazen ruh sağlığını bozduğu gibi dertten sıkıntıdan uzaklaştırıyor insanı...
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
heyo
Üye
Üye

Mesaj gönderen heyo »

ınsanı yanlız bırakmayan tek sey yanlızlık....

Kullanıcı avatarı
phyzc
Üye
Üye

Mesaj gönderen phyzc »

kimse yanlız ömür boyu yaşayamaz...

Kullanıcı avatarı
anTTiLa
Üye
Üye

Mesaj gönderen anTTiLa »

yalnızlık...en güzeli vala :010

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

Her sevginin başlangıcı ve süreci, o sevginin bitişinin getireceği boşluk ve yalnızlıkla dolu. belirsizlikler arasında belirlemeye çalıştığımız yaşam gibi.
sevgi isteği, kendi kendine yaşamı kanıtlama dileği kadar büyük belki kendilerine yaşamı kanıtlamaya gerek duymayan insanlar, sevgileri de derinliğine duymadan acıya dönüştürmeden yaşayıp gidiyorlar. yada sevgiyi sevgi, beraberliği beraberlik, ayrılığı ayrılık,yaşamı yaşam, ölümü ölüm olarak yaşıyorlar. oysa yaşam ölümle, ölüm yaşamla yalımlı. Ama sen. Senin için her beraberlik ayrılış,her ayrılış beraberlik, sevgi sevgisizlik, duyum duyumsuzluğun başladığı an.birisinin teniyle yan yana olmak, kendi varoluşunu unutmak mı? yada daha derin algılamak mı?kendi var oluşum. Her var oluş kendisiyle birlikte ölümü getirmiyor mu?
yaşamın, daha doğrusu yaşamın ortasında, tüm özlemlerimin doyumsuz kaldığını nasıl da algılıyorum.ama artık yorulmaksızın aramak yok. aranan yaşantılar arandı. yaşandı. bir kısmı gömüldü.yeniden toprak oldu. canlılıklarını duyduğum, canlılıklarını birlikte bölüştüğüm bir takım insanlar
gitti. onlar adına, onları da özlemek, onlar için özlemek, onlar için de sevmek.insan yaşamının mutlak en önemli olgusu sevilen bir insanı özlemek, istemek.onun yanındayken de özlemek, istemek. oysa yaşam genellikle insanın bir başına kalması.uykuda. uykuyu ararken. derin uykuların ötesinde bile zaman zaman düşünde sezinlemiyor mu
insan bir başınalığın çaresizliğini. yollarda. okurken. pencereden caddelere bakarken.giyinirken. soyunurken. herhangi bir kahvenin içinde oturan insanlara gelişigüzel bakarken.hiçbir şey aramazken. Herhangi bir kahvede oturan insanları görmezken, başka olgular düşünürken.....
bir kavşakta karşıdan karşıya geçerken,
arabalar dünyasında yaşadığını son anda algılarken, aynı anda tüm özlem ve yalnızlıkları düşünürken,gidenleri, gelenleri, bölünenleri, ölenleri, doğanları, büyüyenleri, yaşamak isteyenleri,yaşamayı istemeyenleri özlerken, severken, sevilirken, sevişirken, hep yalnız değil miyiz?
dont speak..

Kullanıcı avatarı
anTTiLa
Üye
Üye

Mesaj gönderen anTTiLa »

c.o.b yazdı:Her sevginin başlangıcı ve süreci, o sevginin bitişinin getireceği boşluk ve yalnızlıkla dolu. belirsizlikler arasında belirlemeye çalıştığımız yaşam gibi.
sevgi isteği, kendi kendine yaşamı kanıtlama dileği kadar büyük belki kendilerine yaşamı kanıtlamaya gerek duymayan insanlar, sevgileri de derinliğine duymadan acıya dönüştürmeden yaşayıp gidiyorlar. yada sevgiyi sevgi, beraberliği beraberlik, ayrılığı ayrılık,yaşamı yaşam, ölümü ölüm olarak yaşıyorlar. oysa yaşam ölümle, ölüm yaşamla yalımlı. Ama sen. Senin için her beraberlik ayrılış,her ayrılış beraberlik, sevgi sevgisizlik, duyum duyumsuzluğun başladığı an.birisinin teniyle yan yana olmak, kendi varoluşunu unutmak mı? yada daha derin algılamak mı?kendi var oluşum. Her var oluş kendisiyle birlikte ölümü getirmiyor mu?
yaşamın, daha doğrusu yaşamın ortasında, tüm özlemlerimin doyumsuz kaldığını nasıl da algılıyorum.ama artık yorulmaksızın aramak yok. aranan yaşantılar arandı. yaşandı. bir kısmı gömüldü.yeniden toprak oldu. canlılıklarını duyduğum, canlılıklarını birlikte bölüştüğüm bir takım insanlar
gitti. onlar adına, onları da özlemek, onlar için özlemek, onlar için de sevmek.insan yaşamının mutlak en önemli olgusu sevilen bir insanı özlemek, istemek.onun yanındayken de özlemek, istemek. oysa yaşam genellikle insanın bir başına kalması.uykuda. uykuyu ararken. derin uykuların ötesinde bile zaman zaman düşünde sezinlemiyor mu
insan bir başınalığın çaresizliğini. yollarda. okurken. pencereden caddelere bakarken.giyinirken. soyunurken. herhangi bir kahvenin içinde oturan insanlara gelişigüzel bakarken.hiçbir şey aramazken. Herhangi bir kahvede oturan insanları görmezken, başka olgular düşünürken.....
bir kavşakta karşıdan karşıya geçerken,
arabalar dünyasında yaşadığını son anda algılarken, aynı anda tüm özlem ve yalnızlıkları düşünürken,gidenleri, gelenleri, bölünenleri, ölenleri, doğanları, büyüyenleri, yaşamak isteyenleri,yaşamayı istemeyenleri özlerken, severken, sevilirken, sevişirken, hep yalnız değil miyiz?

çok doğru hep yalnızız valla ama bence yinede güzel bişey :010