Yalnızlık

A$k Me$k olayları, derin ve içsel hadiseler...
Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

herzaman ve heryerde yalnız olduğumuz gerçeği varsa bence bundan zevk almaya doğru ve yanlışlarımızı düşünmeye ayrıca ne kadar da bokumsu bi varlık(kişisel) olduğumuzu görmeye çalışmalıyız çünkü insan tek başına kalınca süper bi düşünce gücü oluyo sanki ardına kadar sürgünü bi kapı sonuna kadar açılıyo çarpıp duvara oyüzden bi hüzündür en baba duygu bide yalnızlıktır ve yalnızlık paylaşılmaz(motto) =)
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

yanlızlık paylaşılmaz.. Ama yanlız kimse yaşayamaz.
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
anTTiLa
Üye
Üye

Mesaj gönderen anTTiLa »

ben yaşarım seviyorum ben yalnızlığı ne güzel valla hiç kimsenin dırdırı yok :010

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

Lovalace yazdı:yanlızlık paylaşılmaz.. Ama yanlız kimse yaşayamaz.
ben de zaten ermiş olun kimseyle konuşmayın çekilin köşenize bakın keyfinize demiyorum ki elbetteki elemanlar olcak ama sonuçta tat veren anlar herkesin içinde veya elemanlarla birlikte vakit geçirdiğin zamanlar değil tek başına kalıp da yukarda yazdıklarımı yapman diyorum burdaki ikinci tekil şahıs mecazi anlamdadır =)
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Ana_Thema
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Ana_Thema »

Birisini seviyorsun ama bazen yalnız kalabiliyorsun. Sevipte yalnız kalmak elinde olmadan belkide bir sebep yüzünden...

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

herşey bir anda biter böyle başlar yalnızlıklar :oops:
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

yalnızlık ömür boyu...
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

yok canım ömür boyu yanlızlık olmaz...
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

iyi de o şarkı zaten benim aklıma geldi ondan söliim demiştm :010
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

ya ben bu yanlızlığı anlamış değilim aslında.. "efet lan bu adam yanlız.." dememiz için hangi kriterlere uyulması gerekiyo??..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

malayki_koma
Üye
Üye

Mesaj gönderen malayki_koma »

yalnızlık paylaşılmaz....

Kullanıcı avatarı
misa
Üye
Üye

Mesaj gönderen misa »

dikket ettimde yalnızlığa yanlızlık yazanlar olmuşş :023 :P :P

yalnızlık bazen mutluluk bazende bunalım getirebilio sonunda...yalnızım dien biri aslında yalnız olmuo çünkü yalnızım derken zaten yalnızlığını paylaşmış olmuomu :lol:
Önce çizene kadar öleceksin sonra ölene kadar çizeceksin... #buvons mon ami #

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

misa yazdı:dikket ettimde yalnızlığa yanlızlık yazanlar olmuşş :023 :P :P yalnızlık bazen mutluluk bazende bunalım getirebilio sonunda...yalnızım dien biri aslında yalnız olmuo çünkü yalnızım derken zaten yalnızlığını paylaşmış olmuomu :lol:
ah be arkadaşım yalnız olmadığın ne kadar belli.. insanların son derece hasas olduğu bi başlığa komik eğlenceli smiley yapmandan..

peki ya sence bu konuda hassas olanlara ayıp olmuyomu bunu yapmak?
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

angel_of_the_hell yazdı:ya ben bu yanlızlığı anlamış değilim aslında.. "efet lan bu adam yanlız.." dememiz için hangi kriterlere uyulması gerekiyo??..
bak bana cnm tüm krterler toplanmış :-D
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

lonly yazdı:
angel_of_the_hell yazdı:ya ben bu yanlızlığı anlamış değilim aslında.. "efet lan bu adam yanlız.." dememiz için hangi kriterlere uyulması gerekiyo??..
bak bana cnm tüm krterler toplanmış :-D
+1 :-D :003
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

mobil_devil
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mobil_devil »

yalnýzlýk gibisi yok. evde arabada yolda. sadece kafede ve konserde bide yatakta arkadaþ arýyorumm baþka da yok: evde benden baþkasýna tahammül edemem (ama 2 ev arkadaþým var tesadüfe bak) çok istedim ama sevgili annemle babam biricik evlatlarýný yalnýz býrakamdýlar :007 hayret biþeeee:
neyse konu yalnýzlýk insanlar bazen yalnýz kalmalý hayatý daha ii görebilirler. hayata baþka açýdan bakabilirler. ama sonra insan içine dönmek þartý ile!
Ben kedileri Kediler de Beni sevmiyooo!!! Ötesi yokk! ::: tokio hotel ::: TürkiyeFanlarý :::

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

bazen ii , ama bazen hiççç deil....
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

plastic yazdı:bazen ii , ama bazen hiççç deil....
+sonsuzz
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

ara sıra olduğunda yaratıcılığı , sürekli olduğunda ise deliliği tetikleyen başlıca unsur...

Kullanıcı avatarı
_RockMania_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _RockMania_ »

İlk Zamanlarda Acı,Günler Saymayı Başladıkça Çile Haline Gelen Daha Sonra Alıştıkça Kendini Çekici Kılan Garip Bişi Yalnızlık...
Ta ki...Elinden Tutan Biri Çıkıp, Bir Nebze De Olsa Paylaştıktan Sonra Çekip Gidene Kadar...
Yalnızlık Kalıcıdır....Sonsuza Dek...
"Kendime Rağmen Durmam Basar Giderim" Sen "İster Yaşa, İster Sön"..... <<<GaNaMos>>> ...

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

gerçek yalnızlık insanlarla tamamen bağını koparmış birisi için denebilir heralde
diğer şekilde sürekli yalnız olanımız yoktur
herkes bi zaman için kendini yalnız hisseder
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

trabrock yazdı:bazen herkesten uzaklaşmak istiyorum kafamı dinlemek yalnız olmak
başkalarının konuşmaları çok boş ve gereksiz geliyo böyle zamanlarda onların konuşmaları bile rahatsız ediyo beni yani duymak istemiyorum hiçbişey sadece yalnız kalmak istiyorum
bazen de sevdiğim herkesin yanımda olmasını istiyorum
yani zamanına göre değişiyo bu durumlar
hala aynı şekilde devam ediyo
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
misa
Üye
Üye

Mesaj gönderen misa »

simsiyah_85 yazdı:
misa yazdı:dikket ettimde yalnızlığa yanlızlık yazanlar olmuşş :023 :P :P yalnızlık bazen mutluluk bazende bunalım getirebilio sonunda...yalnızım dien biri aslında yalnız olmuo çünkü yalnızım derken zaten yalnızlığını paylaşmış olmuomu :lol:
ah be arkadaşım yalnız olmadığın ne kadar belli.. insanların son derece hasas olduğu bi başlığa komik eğlenceli smiley yapmandan..

bilmiorum sadece bu smileyleri koymakla ayıp yaptığımı düşünmemeiştim doğrusu...eğer bu forma girenleri rahatsız edici olmuşsa özürlerimi sunuorum... :|

bu konuylada ilgili olarak bence ölüm zaten bigün herkese yalnızlığı getircek ve o zamn aslında hiçbi an yalnızlığı tatmadığımızı anlıycaz....
Önce çizene kadar öleceksin sonra ölene kadar çizeceksin... #buvons mon ami #

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

misa yazdı:bilmiorum sadece bu smileyleri koymakla ayıp yaptığımı düşünmemeiştim doğrusu...eğer bu forma girenleri rahatsız edici olmuşsa özürlerimi sunuorum... :|

bu konuylada ilgili olarak bence ölüm zaten bigün herkese yalnızlığı getircek ve o zamn aslında hiçbi an yalnızlığı tatmadığımızı anlıycaz....
yok estaf. :) ama benim öle bi sorunum yok yanlızlık durumunu yaşamıorum sevdikleirm ailem olsun vs.. ama yinede hasas bi konu belki incinenler olabilir die ben uyarmak istedim..
anlayışın ve cevap yazışın için teşekür ederim arkadaşım :006
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
_RockMania_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _RockMania_ »

misa yazdı:
simsiyah_85 yazdı:

bilmiorum sadece bu smileyleri koymakla ayıp yaptığımı düşünmemeiştim doğrusu...eğer bu forma girenleri rahatsız edici olmuşsa özürlerimi sunuorum... :|

Zaten ölümle yalnızlık sonsuzlaşacak bide yaşarken yalnız olunca ne anladım bu nefes alıştan : (
"Kendime Rağmen Durmam Basar Giderim" Sen "İster Yaşa, İster Sön"..... <<<GaNaMos>>> ...