Counter Strike

Oyun dünyası...
Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

yapacaz abi...herşeyi yapacaz...hele bi ben cafedeyken karşılaşak o zman hepiciini yapacaz... :015 :002 :015 :002 :015
Even the smallest person can change the course of the future...

_blindside
Üye
Üye

Mesaj gönderen _blindside »

aslında burada çok iyi silahlardan biri de 1in 3üdür. şahsen ben çok test etme fırsatı buldum kendisini. oyunda tabi. fazla sekme yok hem hesaplı da :)

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yavaş ama abi o biraz yaa...1-4 daha hzlı..oda hesaplı..ama 1-3 kadar sağlık götürmüo sanırsam....

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

_blindside yazdı:aslında burada çok iyi silahlardan biri de 1in 3üdür. şahsen ben çok test etme fırsatı buldum kendisini. oyunda tabi. fazla sekme yok hem hesaplı da :)

işteee yaaa...!! silahımıı söleeedii..az nazlıı çok hazlııı :-D can çekiştirmedenn öldürüoo bide...dediin gibi hesaplıdaa...geeçen promosyon vardoooo 3 el arka arkaya ateş edene 2 el ateş bedavaydıı..kampanyaları filanda oluo böle yanii güsell biş bunlar lütfen göz ardı etmeyelim :-D

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

şimdi ben cs mcremı anlatiimm şimdii bunun trnvalarıı fln oluoo ya bzmkler de öküz gbii para kazanıoo lise1deykene benn bölee para marayıı duunca merak salmıştımm :-D bn de oynamyaa başldmm sora bunların mouse blmm nesii baktmm pahalıı oluoo bana tekmeyii attılarrr :-D
The burden is mine... alone

_blindside
Üye
Üye

Rock_N yazdı:
_blindside yazdı:aslında burada çok iyi silahlardan biri de 1in 3üdür. şahsen ben çok test etme fırsatı buldum kendisini. oyunda tabi. fazla sekme yok hem hesaplı da :)

işteee yaaa...!! silahımıı söleeedii..az nazlıı çok hazlııı :-D can çekiştirmedenn öldürüoo bide...dediin gibi hesaplıdaa...geeçen promosyon vardoooo 3 el arka arkaya ateş edene 2 el ateş bedavaydıı..kampanyaları filanda oluo böle yanii güsell biş bunlar lütfen göz ardı etmeyelim :-D

şu esprileri yapmasan olmuyo sanki :)

neyse half-life aranız nasıldır beyler

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

8) abi sierra dendimi akan sular durur diim ben sana.... 8)

_blindside
Üye
Üye

lan o duvar delen aletle zıplamak büyük zevkdir ya.

bi de crossfire da meydanda levyelerle dalaşmak....

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

_blindside yazdı:
Rock_N yazdı:

şu esprileri yapmasan olmuyo sanki :)

neyse half-life aranız nasıldır beyler

abi kurduyum diim ben sana..hele o lazer silahı yokmuu...allah allahh..temin aynı adamı 10 saniye içinde 6 kere öldürdüm..heheh...doğacağı yerleri artık ezberledim

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

system_ yazdı:şimdi ben cs mcremı anlatiimm şimdii bunun trnvalarıı fln oluoo ya bzmkler de öküz gbii para kazanıoo lise1deykene benn bölee para marayıı duunca merak salmıştımm :-D bn de oynamyaa başldmm sora bunların mouse blmm nesii baktmm pahalıı oluoo bana tekmeyii attılarrr :-D

ben bu acıı öuküyüü hatırlıorumm sankii i yerdennnn :-D ya systeemmciim canımcımmm baq diorumm havlu kenarıı ör senn bıraqq cs filannn çeyiz yaparsınn en azındannn :P

_blindside
Üye
Üye

bi de ben alırım kumandalı bombayı. sinsice yerlerşirim bi köşeye uzaktan izlerim adamları. geldiler mi bombanın oraya götlerini kızartırım hepsinin.

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

ben çakmıorum yaaaa half-lifedennn :(

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

_blindside yazdı:bi de ben alırım kumandalı bombayı. sinsice yerlerşirim bi köşeye uzaktan izlerim adamları. geldiler mi bombanın oraya götlerini kızartırım hepsinin.

bu bomba olayını9 crossfire'da kapılar kapanırken yapıodum hep...kapının eşiine döşüodum3-5 tane..bide merdivenden tırmanıp içeri giriolar ya kapılar kapanınca işte onun altına...adam geliooo...geliooo...geldiii....BOOOMMM!!!! :-D 8)
NIHIHIHIHIHIHIIIIIII!!!!!

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

abi cs nin dedesi oluyo HL.Tam bir deatmatch oyunudur..Full aksiyondur.Çok güzel göz bozar..Ama harbi çook sağlam oyun.Saten yıllardır oynanması bunun göstergesi..zor gelir HL gibi oyunlar...

_blindside
Üye
Üye

muhabbet ediyoruz şu an sadece abi. yoksa ben de çok anlamam ama çok konusurm

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

Rock_N yazdı:
system_ yazdı:şimdi ben cs mcremı anlatiimm şimdii bunun trnvalarıı fln oluoo ya bzmkler de öküz gbii para kazanıoo lise1deykene benn bölee para marayıı duunca merak salmıştımm :-D bn de oynamyaa başldmm sora bunların mouse blmm nesii baktmm pahalıı oluoo bana tekmeyii attılarrr :-D

ben bu acıı öuküyüü hatırlıorumm sankii i yerdennnn :-D ya systeemmciim canımcımmm baq diorumm havlu kenarıı ör senn bıraqq cs filannn çeyiz yaparsınn en azındannn :P
olummm niee laaa tmm tmm ben çeyize devamm ediommmm :-D
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

GiMLiStorM yazdı:
_blindside yazdı:bi de ben alırım kumandalı bombayı. sinsice yerlerşirim bi köşeye uzaktan izlerim adamları. geldiler mi bombanın oraya götlerini kızartırım hepsinin.

bu bomba olayını9 crossfire'da kapılar kapanırken yapıodum hep...kapının eşiine döşüodum3-5 tane..bide merdivenden tırmanıp içeri giriolar ya kapılar kapanınca işte onun altına...adam geliooo...geliooo...geldiii....BOOOMMM!!!! :-D 8)
NIHIHIHIHIHIHIIIIIII!!!!!

nehehehe...Bende bombayı meydanda ortaya atıyorum kesin 2 sazan geliyoo..Bu oyunda en zevk aldığım sahnelerden birisidir bu.. :-D yıh yıh yıh

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

olm sierra adına bi anıtmı diktirsek naapsak aq?!?!?!

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

erkek çocuğm olursa adını sierra koycam abi sen ne diyon?
olmadı dayanamassam ismimi Sierra olarak değiştircem niahhaa

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

erkek çocuğm olursa adını sierra koycam abi sen ne diyon?
olmadı dayanamassam ismimi Sierra olarak değiştircem niahhaa

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ben gordon koyacam 8)
olm adam kral oyunda bea...du bakiim ben bi gözlük takiimm...sakalıda normal top sakal yaptıkmııı...ahanda işte gordon...hey yawrum bnm yaa...haaa...!!!!bakın ne dicem...bide o böcekler var yaaa...abi onlar süper işte yukardan salıverion bisürü..herif anında alıo eline levye...çaatt!!çuutt!!girişio...bnde gülüom aqmuna uzaktan :-D 8) :-D

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

hiç kendi attığınız böcekler sizi yedimi??Beni yedi abi.. :(

_blindside
Üye
Üye

ben çocugumun ismini öyle şeyler yapmam ya

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

_blindside yazdı:muhabbet ediyoruz şu an sadece abi. yoksa ben de çok anlamam ama çok konusurm

Bendee çakmıorumm ya halflife denn...cs iidi beaa nerden çıktıı half-lifeee mutant filan bisi bozar baba :-D

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

KoRn_eR yazdı:hiç kendi attığınız böcekler sizi yedimi??Beni yedi abi.. :(

yemeemi abi yaaa...yemeemii...olm yukardan salıvercen aşaa...yoksa sanada saldırıo i*neler... :-D :P