fable

Oyun dünyası...
mansonknight
Üye
Üye
İletişim:

fable

Mesaj gönderen mansonknight »

çok baba oyun oynamayanı dövüyolarmış die duydum ehuehe son bölüm çok güzel birde adamın tipini fln siz ayarlıonuz ayrıyetten iyi kötü seçimide yapabiliok çok baba oyun

mansonknight
Üye
Üye
İletişim:

bide world of warcraft çok güzel ben bayaa ilerledim

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

bo oyunu rock n coke oynuo,baya da övüo
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Re: fable

Mesaj gönderen Rock_N »

mansonknight yazdı:çok baba oyun oynamayanı dövüyolarmış die duydum ehuehe son bölüm çok güzel birde adamın tipini fln siz ayarlıonuz ayrıyetten iyi kötü seçimide yapabiliok çok baba oyun

baba sen n diosuun yaaa..!! kendimi kaptırdım aylarca bu oyunaaa..!! hayatımda oynadıım diabloyla beraberr en baba oyuunn..!!! ama grafikleri ve kurgusuylaa öykü konun filan diabloyu sollaaar...oynamayan varsa şiddetle öneriorumm...oyun tek kelimeyle mükemmeeell ötesi bişi..2005 yılının en ii rpg si seçildi satenn...oyunda yok yoookkk..şiddetleee önerioruuumm...single rpg oynuyorsanısss ve fable oynadaıysanısss bi yanınıs eksik emin olunn!!

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen destinyofrock »

O ne la bu ne la ya boşveirn la oyun moyun kafaı yediniz real e dönün sora dünyada şiddet nedne var die birbirinizi yemeyin hahahha ohh :-D
~~£v£n ang£ls n££d lov£...pur£ £v£l~~

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

iyi kötü seçimii senin yaptıınn şeylere bağlı..meselaa daa çok kötülük yaptıysann yani hırsızlıkk karı kıza asılmalarr elalemin adamını dövmelerr bu tazr şeylerr filaann..ilerde şeytan boynusların çıkıoo benimkiler gibii kihh kihhh :-D ama yoq ben telli baba gibi hep iilik yapçam hastalara ilaç bulcaamm güsel güsel görewlerimi yapçamm bi hatun bulcam ewlencemm onun bunun iiliği için çabılacam diosanıs soraa soraa kafanısdaa bi adett melekk halkasıyla gesiosunusss...süper bişi...
Resim

benim elemanın boynuslar yavaştan çıkıooo ((:

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

Kullanıcı avatarı
destinyofrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen destinyofrock »

Rock_N yazdı:iyi kötü seçimii senin yaptıınn şeylere bağlı..meselaa daa çok kötülük yaptıysann yani hırsızlıkk karı kıza asılmalarr elalemin adamını dövmelerr bu tazr şeylerr filaann..ilerde şeytan boynusların çıkıoo benimkiler gibii kihh kihhh :-D ama yoq ben telli baba gibi hep iilik yapçam hastalara ilaç bulcaamm güsel güsel görewlerimi yapçamm bi hatun bulcam ewlencemm onun bunun iiliği için çabılacam diosanıs soraa soraa kafanısdaa bi adett melekk halkasıyla gesiosunusss...süper bişi...
Resim

Yalannnnnnnnnnnnnnnnnnn :-D
~~£v£n ang£ls n££d lov£...pur£ £v£l~~

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

ya fotoraflar gösükseeee koycam sayfayaa ama gösükmüo fotolarrr..benim elemanınn..adı heroo..yeni etme boynuslarını göstercektiim...

Resim

Resim

http://rapidshare.de/files/13068379/29.11.2005_00.54.35.jpg.html

[url]http://rapidshare.de/files/13068865/29.11.2005_00.54.18.jpg.html

resimler çıkmassa diee url attıım...[/url]

Diablotic
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Diablotic »

rock_n bi bilgilendirsen rp olayý varsa bende varým :D ama ultima online ý aþamamýþsa hiç bahsetme bile

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

Diablotic yazdı:rock_n bi bilgilendirsen rp olayı varsa bende varım :D ama ultima online ı aşamamışsa hiç bahsetme bile

ya baba ultima online oynanıyo...fabel single player..single da takılırım diip ynarsan fable yi elimden geldiince yardım ederim..

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

yaa...oyunu yeniden oyniim kaldıım yerden dewm ediim die bi şewk geldi içimee...amaoyunun save lerinin bulunduğu klasörü bulamadığım için sap gibi kaldımöle..kaç level geçtiii baştan oynamayıda dötüm yemioo..pc de fable kurulu olan varsaa..save klasörüne baksınbi yaaaa nerdeymişş lanet klasörr.... :(

mansonknight
Üye
Üye
İletişim:

Rock_N yazdı:iyi kötü seçimii senin yaptıınn şeylere bağlı..meselaa daa çok kötülük yaptıysann yani hırsızlıkk karı kıza asılmalarr elalemin adamını dövmelerr bu tazr şeylerr filaann..ilerde şeytan boynusların çıkıoo benimkiler gibii kihh kihhh :-D ama yoq ben telli baba gibi hep iilik yapçam hastalara ilaç bulcaamm güsel güsel görewlerimi yapçamm bi hatun bulcam ewlencemm onun bunun iiliği için çabılacam diosanıs soraa soraa kafanısdaa bi adett melekk halkasıyla gesiosunusss...süper bişi...
Resim

ben ii oldum avo's tear diem bi kılıç var aman allah bi koyuo yusuf ediyo o jack of blades'in focus sitesden çıkardığı kılıçtan bilem güçlü bide karı kız olayı tabii :P

mansonknight
Üye
Üye
İletişim:

Diablotic yazdı:rock_n bi bilgilendirsen rp olayı varsa bende varım :D ama ultima online ı aşamamışsa hiç bahsetme bile
yerim lan ultimayı

Kullanıcı avatarı
Rock_N
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen Rock_N »

mansonknight yazdı:
yerim lan ultimayı
ya baba dellendim..formatta attım pc ye sora yine kurdum fable i ama savelerimi görmüoo yaa...dellendiiiiimm..!!onca level geçtiiim yaaaa..off offf belgelerimde deilmii save klasörü yaa..!!! :007

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

veee sonunda bitirdim oyunuuuu...mükemmel ötesi bu oyun yaa tüylerim diken diken oldu bitirince..!! fable 3 'ün Türkiyeye gelmesini bekliyorum þimdi rpg sevenler varsa bi daha söylüyorum : BU OYUNU MUTLAKA OYNAYIN!
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

oyunun print screenleri :

IMG] http://www.resimload.com/150103/d01_18. ... .16.58.jpg [/IMG]

Resim

Resim

ve bu da en son resim..oyun bitti ve hero eve dönüyor ...

Resim
En son endoplazmikjan tarafından 18 Eki 2006 21:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Resim

Kullanıcı avatarı
RocKer3fe
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen RocKer3fe »

hehehehehe ben de dragon fable zannettıM:D